Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

JA poprostu uważam , że jeśli mężczyzna zachowuje się w ten sposób to nie jest tak do końca pewne, czy będzie się cieszył z ciąży. Zareagować może tak naprawdę różnie. I dlatego lepiej na nich poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrunia
Hej Dziewczyny :D W sumie to nie wiem czy powinnam sie tak cieszyc... Mam 20 lat. Bylam z moim facetem na wakacjach i nastepnego dnia jak tylko skonczyl mi sie okres kochalismy sie bez zabezpieczenia... Niby te dni nie powinny byc plodne... a jednak od niedzieli zauwazylam u siebie dziwne rzeczy... boli mnie brzuch (ale tak na zmiane raz nie raz tak), jestem tak jakby głodna, wczoraj mialam takie uderzenia goroca. Od tego czasu minelo 2 tygodnie. Mam normalna wydzieline z pochwy. I tak sie zastanawiam czy to wszytsko moze oznaczac... ze mam sie kogos spodziewac w moim zyciu ??? Widze ze Wy troche sie w tym wszystkim orientujecie... dlategho prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnaś być w ciąży,bo dni płodne przy cyklu 28 dniowym to są dopiero ok.2 tygodnie po miesiączce...musisz po prostu spokojnie poczekać do terminu okresu,a jeśli nie będzie,to zrobić test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrunia
Dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczyny nie moge sie pozbierac :( tak bardzo pragnelam tego dziecka... Wczesniej napisalam ze sie z tym pogodzilam, ale to nieprawda! nie potrafie o tym przestac myslec! ...czuje sie jakbym poronila :(:(:( ...ale ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeh Vanilia nie płacz:( Może faktycznie w tym miesiącu przestan myslec o zajściu w ciąże i wszystko sie może ułoży. Wszystkie jesteśmy z Tobą i trzymamy mocno kciuki, a Ty weź sie w garść!!! Nie tym razem to następnym!🌼 Alaa miło,że wróciłaś i gratuluje zaręczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielka
Jestem Asia mam 20 lat.Podjełam studia rok temu i ukonczyłam 1 rok, na 2 musze wziąść dziekanke bo jesli bedzie dzidzia to nie dam rady chyba.Mieszkam niedaleko Kołobrzegu.Wraz z moim narztczonym nie planowalismy dziecka teraz, chcielismy najpierw ukonczyc licencjat a pozniej pobrac sie i miec jakiegos brzdaca, ale jakos tak wyszło sami nie wiemy jak ze teraz kiedy spozniała sie miesiaczka i zrobiłam test, bylismy troche w szoku.Jeszcze nałożył nam sie wyjazd do angli do pracy, i nie wiemy jak to bedzie.Jak narazie mijaja dni dobrze jedynie poranne nudnosci sa straszne kiedy mecza cie przez godzine, ale tak wogóle juz oswoilismy sie z mysla ze bedziemy miec mała kruszynke, w grudniu prawdopodobnie wezmiemy slub i szukamy jakiegos mieszkanka do wynajecia....Dzisiaj byłam u lekarza i widziałam moja mała kruszynke to 7 tydzien:).Jak ono fajnie skakało i widziałam serduszko bijace oraz tetno.lekarz przepisał mi tabletki na podtrzymanie chyba bo krwawilam 3 dni temu malutko, ale mowi ze widac.Kazał mi lezec i odpoczywac.Pozdrawiam was dziewczyny i nie smuccie sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Berna :) jestem teraz u miska i jeszcze nie zdazylam poczytac wszystkiego jeszcze :( oj zaleglosci rosna :-P pozdrawiam jutro obiecuje kazdej cos napisze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja zawsze nie chcem sie nakrecac, przed miesiaczka, bo wiem jak to boli gdy dostaje sie tego wstretnego malpiszonka. Popatrz na to, ze w nastepnym cyklu a no i moze sie uda. Wierze, ze juz niedlugo oglosisz te wspaniale wiadomosci o II kreseczkach. Elunia i jak tam twoje sutki wygladaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka, nie wiedzialam ze jest tak ciezko. Myslalam ze bedzie mi latwiej, ze jak nie teraz to nastepnym razem... ale nie jest tak latwo przyjac to do wiadomosci ze jeszcze nie teraz. Jeszcze @ do mnie nie przyszla, a bylam pewna ze bedzie to dzisiaj. Ciekawa jestem kiedy sie zjawi :O Elunia mam nadzieje ze tobie sie uda i ujrzysz 15 upragnione 2 kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 ❤️ 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06❤️ 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie...10tydz…...18.02.06❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty❤️ 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06❤️ 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@11.08.05 12.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx.....starania może od maja 13.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 14.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 15.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 16.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) czytam Wasz topic i tak sobie mysle, czy niemoglabym sie do Was przylaczyc:) mam nadzieje,ze nie macie nic przeciwko?:P We wrzesniu skoncze 21 latek i juz od dluzszego czasu marzy mi sie sliczny bobasek:) przez niecaly rok bralam tabletki ( teraz w czwartek powinnam wziasc nastepne opakowanie),ale niedawno moj facet stwierdzil,ze chcialby miec ze mna dziecko:D prawde powiedziawszy to ja mu zawsze gadalam o dzieciach a teraz on z takim haslem sam od siebie wyskoczyl:D Moze na 10000% nie jestem przekonana,ale tabletki chce rzucic!a potem co bedzie dalej to zobaczymy...;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia wiem co czujesz.Staraj się o tym nie myśleć.Ja też robiłam test,bo myślałam,że już pokaże a tu nic.Zrobiłam po iluś dniach kolejny i były dwie krechy.Jeszcze nie wszystko w tym miesiącu stracone.A jak nie ten miesiąc to następny.Napewno się wam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś testowałam i w czwartek zatestuję,ale sie boje ie chce zapeszać. Słaba II krecha,ale bartek też ja widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!:)tak na mily poczatek dnia mam do Was pare pytan:D Czy ktoras z Was brala wczesniej tabletki anty? i jak dlugo nalezy odczekac,zeby zaczac sie starac?:P Co z Waszymi planami na przyszlosc?chodzi mi o prace i wyksztalcenie.ehhh weny mi zabraklo:D Prawde mowiac to ja boje sie ze zawale szkole( 2 lata turystyki mi zostaly i jeden rok anglistyki),ale z drugiej strony chcialabym miec dzidzie:( mieszane uczucia:(.Jak rodzice zapatruja sie na to,ze chcecie miec dziecko?wiem,wiem dorosle jestesmy,ale mimo wszystko:) to chyba narazie tyle:) jak wroce z praktyki to przeczytam ten topic od poczatku do konca:) hehe:) pozdrawiam przyszle mamusie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia K czy dobrze zrozumialam ? sa II kreseczki?? gratuluje!!!!!!! ❤️ oby tym razem było wszystko ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nikt nie pisze? zagladam co jakis czas jak szefa nie ma na kompie zeby doczytac zaległości a tu cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
CZE JESTEM MLODA MAMA I BARDZO CHCIALABYM PRACOWAC gdze PRACUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
WYCHOWYWANIE DZIDZIUSIA W NASZYM WIEKU TO NIELADA WYZWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
cze fajnie ze ktos tu zajzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
do Vanilia84 mam pytanko czy jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem... ale bardzo bym chciala. Opowiedz troszke o sobie, jak ma na imie twoj maly urwisek? A tak wogole dziewczyny to jakie imiona wam sie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mama 21! jak tam troj maluch?? napisz cos o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
cze dziewczyny!moja coreczka ma 23 roczek i straszny z niej urwisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
ja tez wczesnie marzylam o dzidziusiu i wyobrazalam sobie jaka bede cudowna mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli corcia zaplanowana!! :) ja tez chce juz bobaska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×