Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

i mam ogromna prosbe do \"starych\" bywalczyn forum WRÓĆCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczycie znowu bedzie tak jak dawniej, zapomnijmy o wszystkim co bylo zle! Tesknie za Wami :( ...smutno mi...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! mi tez brakuje tych naszych rozmow na zadnym forum nie ma tego co nas laczylo i nikt nie wypowiada sie tak czestko jak tu kiedys ale watpie zeby ktos chcial tu jeszcze wrocic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja tu jestem wciaż, was czytam i też na baybusie nie moge sie do nich przyzwyczaic. Co u ciebie słychać?? U mnie wszystko dobrze, za 4 dni ide do lekarza i mam nadzieje, ze dzidzius jest zdrowy i duzy. Kurcze boje sie troszke, ze sytuacja moze sie powtorzyc, ale mam wielka nadzieje i przeczucie ze bedzie tym razem dobrze. Znowu slysze od swojego sloneczka slowa \"Kocham was\", takie to cudowne. Berna wybrałaś juz temat na maturke?? Ja mam potencjalnych az 38 i wiesz co zaden jakis bardzo ciekawy mi sie nie wydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc matitka :D Gratuluje Tobie malenstwa!!! (az wstyd ze dopiero teraz :() U mnie nieciekawie :( bo sa problemy z mieszkaniem! Mielismy sie wprowadzic w listopadzie, a teraz sie okazlao ze nic z tego nie wyjdzie i z dzidzia bedziemy musieli poczekac... Evi------> na Baybusie bylam kilka razy ale nie mialam ochoty sie tam wpisywac, nie czulam sie tam tak \"rodzinnie\" jak tutaj... Szkoda ze wiekszosc dziewczyn juz sie nie wpisuje, bo brak mi Was :( Ale ja nie pozwole zeby topik spadl! bede tutaj pisac codziennie, moze ktos bedzie tutaj przychodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje wanilia, bo szkoda aby ten topik upadl, tutaj tak rodzinnie było. Od początku nikt nie osądzał, za to ile ma się lat. Ja też udzielam się na innym forum np. gazecie Dla starajacych sie i tez jest fajnie. No ale ja tu bede zagladac, pisac jak bede miala czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla a co macie za problemy z mieszkaniem? czemu przekladacie staranka? mozecie zaczac juz od listopada nikt nie mowi ze uda sie za 1 razem :) trzymam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka masz racje jestesmy za krotko na baybusie zeby poczuc to cos :-P nie ma jak na wlasnym wysluzonym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tez sie odzywam ale nie za wiele w szczegolnosci pytam cos sie Eluni, ona chyba juz na powaznie zmienila forum, a ja tak jakos nie moge. Chociaz tam tez sa mile dziewczyne, ale w sprawdzonym gronie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tam sa bardzo mile i kochane dziewczyny , jednak ja przywiazalam sie do tego forum i mam sentyment do niego :( zagladam tu codziennie i kusi mnie zeby cos napisac dziewczyny odnowce tableke (tzn. zrobcie nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...13 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@3.09.05 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...1 cykl.....@22.09.05 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg.....7 tydzień.......03.05.06 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....3 cykl.....@07.09.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...8 tydzienl...26.04.06 Pozwoliłam sobie skopiować tamtą tabelke, jak chcecie to róbcie nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba ale chyba trzeba ja zredukowac- te osoby ktore juz nie beda sie tu udzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Matitka gratuluje Ci i trzymam mocno kciuki i wierze w to,że tym razem bedzie inaczej:) Ja jeszcze tematu na mature nie wybrałam:( Od początku roku szkolnego zawalili nas nauką, więc nie mam za bardzo czasu na siedzenie przy komputerze,dzisiaj siedze pierwszy raz od tamtej niedzieli. Mój Dawid wyjechał na 2 tyg. do szwajcarii wczoraj. Oczywiście pożegnanie nie obyło sie bez łez i teraz normalnie cała jestem w stresie,że nie mam go przy sobie. Wogóle czuje sie przez to beznadziejnie, ryczec mi sie cały czas chce, nie moge posłuchac żadnej smutnej piosenki, bo odrazu łezki kręcą mi sie w oku, cały czas chodze jak struta. I do tego ta nauka... Chciałabym żeby ten rok już minął, nawet nie wiecie jak bardzo:( Wogóle mam doła. Miałam tu już nie pisać, ale nie dało mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna początek jest najgorszy ale zobaczysz jak szybko zlecą ci te dwa tygodnie. U mnie z nauką to samo, wciąż jakieś lektury do czytania, a ja bym chciała ten temat wybrać no i przecież też trzeba jakieś książki poczytać ale nie wiem jak ja to zrobie. Moje słońce ma mnie już dość i ja sama z resztą siebie też. Ciągle śpie, a jak nie to rycze lub śmieje się z byle powodu. Wszystko mnie denerwuje i wogóle. Oj w trudnym czasie się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...13 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...1 cykl.....@22.09.05 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg.....7 tydzień.......03.05.06 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....3 cykl.....@07.09.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...8 tydzienl...26.04.06 Ja was nie opuszcze. Piszemy dalej dziewczyny. Ja tematy maturalne w poniedziałek dostanę. co do baybusa jestem tam 2 miesiące i już polubiłam wszystkie dziewczyny,ale z wami też się zrzyłam :D Dziś się skapnełam,że moja siostra jest w ciąży i jej się zapytałam. Ale sie zdziwiła. Jest w 7tc,ale jest tak chudziudka,że brzusi ma już okrągły. Ja ide w tym tygodniu na badania do gina. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...1 cykl.....@22.09.05 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg.....7 tydzień.......03.05.06 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....3 cykl.....@07.09.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...8 tydzienl...26.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zróbmy tabelkę tylko z nas co teraz gadamy,a jak ktoś się dołączy to dopiszemy. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień…..17.03.06 ❤️ 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 🌻 3.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06❤️ 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 🌻 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05🌻 6.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg.....7 tydzień.......03.05.06❤️ 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 🌻 Dziewczyny jeśli kogoś pominełam to przepraszam i dopiszcie :D dziś mi miło mija dzionek. Rano na 11 do kościółka(pierwszy raz od 6 miesięcy ) ,a później byliśmy nad jeziorkiem i teraz czekam na obiadek. Chcemy cos jeszcze dziś porobić. Może kino lub kręgle Jejku,ale sie przejełam moja siostrą. Ma termin na 20 kwietnia. Mam nadzieje,że się od niej zaraże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze nie pisalam wczoraj ale nie mialam czasu na siedzenie przed komputerem. Evi-----> problem z mieszkaniem jest niestety :( To znaczy jest to bardziej skomplikowana sprawa, ale w skrocie to wyglada tak... mielismy kupic mieszkanie w listopadzie, bo lokatorzy mieli sie wyprowadzic(taka mieli umowe) bo sie buduja i mieli juz zamieszkac na nowym, ale niestety nie udalo im sie skonczyc wszystkiego i przedluzyli umowe na 6 miesiecy. No i mojego micha mama miala sie tam wprowadzic do tego mieszkania a my bysmy zamieszkali w jej, a splacalibysmy tamte jej, bo jest mniejsze. No mniej wiecej tak :D Fajnie ze jestescie dziewczyny! Elunia to gratuluje siostrze ;) ile siostra ma latek? ...napewno sie od niej zarazisz :D:D:D A tak wogole to najadlam sie tyle slodyczy ze mam straszne wyrzuty sumienia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra ma już 28 lat,ale jej sytuacja jest trudna,bo wpadła,a sie rozwodzi. Ja marze,aby bujać się z nią po sklepach i szukać ciuszków dla naszych dzieciaczków. Fajnie by było. Dziewczyny gdzie się podziewacie. Przecież topik miał nie upaść,a was tu nie ma !!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny polecam temat totalitaryzm na mature sama go wybralam i dostalam maximum punktow, jest naprawde konkretny i dosc latwy do opracowania, ja jeszcze do tego zrobilam slajdy na kmputerze z podkladem muzycznym z filmu reqiem dla snu. Komisja miala lzy w oczach, temat jest bardzo poruszajacy i mozna trafic nim w komisje, maturki sie nie przejmujcie, ja sie najbardziej stresowalam ustna a tak naprawde nikt nie bierze jej pod uwage na studiach. Jesli macie jakies pytania odnosnie tego tematuy moge wam dac sporo wskazowek, moj mail kiruska@o2.pl A co do dzieciaczkow to ja jak najbardziej pragne miec dzidziusia i juz nie moge sie doczekac, jednak wiem ze nie ma sensu z tym startowac jesli nie moge mu zapewnic zycia na jakims pooziomie. POczekam chwile Czytam ten topic od dawna i naprawde podziwiam ze dziewczyny w mim wieku same decyduja sie na dziecko, to bylo kiedys normalne i moze tez powinno sie do tego dalej tak podchodzic, ale teraz licza sie glownie pienieadze niestety Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dawno tu nie bylam :) mam przesuniety termin slubu na....19 listopada, 8 dni po moich 20 urodzinach :-P jestem przerazona ,dzisiaj do ksiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!ja mam takie pytanko do spodziewajacych sie dzidziusia:) Czy zauwazylyscie takokolo 4 tyg ze pod brzuszkiem robi sie takie \"zgrubienie\"?nie wiem czy to dobrze ujelam...wczoraj zauwazylam ze to miejsce mi \"rosnie\" czy to mozlwie zeby tak wczesnie bylo widac??dodam,zemoge byc w pierwszym miesiacu...pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka, a spoznia ci sie okres? a moze masz jakies inne objawy jak np. bole glowy, bol sutkow, nabrzmiale piersi? Ja jestem 1 dzien przed @ i strasznie bola mnie piersi, jak nigdy! Sa ciezkie jak kamienie i baaardzo zrobily sie nabrzmiale :D ...ide na sniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień…..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@13.09.05 3.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg.....7 tydzień.......03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 Winogronka, a ty sie starasz o dzidziusia? Wpisz sie do tabelki jak chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Vanilia!:) odstawilam tabletki miesiac temu,podobno po tabletkach okres mozna dostac z opoznieniem okolo1 tyg.wczoraj wlasnie minal ten tydzien:P Oczywiscie wspolzylam bez zabezpieczenia hmmm tak z 2 razy:)i teraz sie zastanawiam:bede mamusia czy nie?:D mozliwe ze nie mam okresu bo odchudzalam sie...tzn teraz jestem na etapie powolnego wychodzenia z dietki...ale zobaczymy:) Co do objawow to jakis tydzien temu bylo mi niedobrze:P a terazjuz OK:) tylko martwi mnie to,ze przed okresem zawsze bylam zlosnica,plakalam z byle powodu,apetyt na slodycze mialam a teraz?yyyyyy nic z tych rzeczy:) ja tez spadam na sniadanko i cos porobic:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze nie teraz co?:) tak wogole to dzieki za propozycje,ale troszke jestem przerazona ta cala sytuacja:)Czy sie staram?:) ehhh w lipcu na weselu mojej kuzynki facet oznajmil mi ze chce miec ze mna dzidziusia:)moze nie bylo by w tym nic dziwnego,ale ja caly rok namawialam go na dziecko a on tylko to odwlekal:) i jak skonczylam o dzidzi mowic to on nagle z takim haslem wypalil:) kurcze,nie mam odwagi zeby zrobic test:) chyba poczekam do moich urodzin:) hehe prezent sobie zrobie na 21 lat:D pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień…..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@13.09.05 3.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg.....7 tydzień.......03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....????..............10.05.06 Dziewczynki, jak Wy liczycie tygodnie ciąży? Od pierwszego dnia ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Dzięki Elunia 1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień…..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@13.09.05 3.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg.....7 tydzień.......03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....6 tydzień.........10.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×