Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Termin mam na 11.07.2016r. :) My oboje z moim M jesteśmy z lipca i nasz bombelek chyba też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti GRATULACJE :) No wysoka, wysoka ta beta :) a który był wczoraj dzień cyklu? Myszka u mnie w szpitalu tacy lekarze, że nie zauważyli dwóch zarodków, mój lekarz jakoś widział No ja już siedzę jak na szpilkach i doczekać się nie mogę wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti to rakowa rodziną będziecie :) wiesz czego ci zazdroszcze? że na końcówce wystarczy zarzucić jakąś dłuższą bluzke czy sukienke i po sprawie a ja w obu ciążach końcówki w zimnym okresie-skarpetki mi ciężko założyć a co dopiero rajstopy :) Natala ona miała bete 25tys z haczykiem a ty 3600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wczoraj miałam 44dc :) trzymam za Was mocnooooo kciuki :) Myszka ja jestem lew a mój M rak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu po wizycie :) Kokoszki ważą 1100g i 1440g, Mama +16kg :( Szyjka 33mm :) Wszystko jest w porządku ,kolejna wizyta za 4tyg a później już częściej. Natala teraz Wasza kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to fajnie,że twoja szyjka tak dobrze sie trzyma. No i dziewuszki ładnie przybierają,jedna to taki mały klopsik :) napewno jeśli nie dobiją do 2kg to będą bardzo blisko tej wagi :) Leti czyli będą w domu dwa skorupiaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Ola mój poprzedni wpis też zniknął. Właśnie wróciliśmy od lekarza, po drodze robiliśmy zakupy. Maleństwo rośnie ma 160 gram. Zaplotło nóżki i przesłoniło rączką ale lekarz wypatrzył siusiaka. Myszka masz rację moja beta była dużo mniejsza niż Leti. Zakręcona jestem w tej ciąży i nie zobaczyłam wszystkich cyfr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala Gratuluje siusiaka, choc czasem sie zdarza, że siusiak odpada na następnej wizycie :D a u Ciebie który to tc+d ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala to super że wszystko z maluszkiem ok :) jakiś kawaler dla naszych babeczek sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Doktor widział jąderka i siusiaka wiec narazie nastawiam się że chłopaka. Gorzej że imiona mam dla dziewczynki. Musimy pomyśleć nad im dla synka. To mój 16 tc i 3 dzień. Tak wynikało by z pierwszego Usg ale widzę że na zdjęciu napisane nam 17tc3d. Wiec już sama nie wiem dopytam za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni to jakoś inaczej liczą,u mnie też zawsze o tydzień sie nie zgadzało. hehe to my za każdym razem mielismy umyślone dla chłopca imię a tu kobietki,za trzecim razem wymyslimy imię dla dziewczynki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj zapomniałam wejść na forum a w nocy mi się przypomniało że wy miałyście wizyty i na telefonie sprawdzałam co u Was. Cieszę się bardzo że wszystko dobrze u każdej z Was. Natala gratuluję dzwonka ;) Leti super że już serduszko widać. MammaOla dziewczynki na pewno jeszcze podrosną. Mysza a ty zaciskaj nogi żeby ta szyjka się nie skracała. U nas dziś fatalna pogoda ale muszę wyjść z Małą po zakupy. Buziaki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Asiak pogoda fatalna i u mnie, muszę się ruszyć z domu i zawieźć zwolnione do pracy bo mąż nie da rady wyjść z pracy przed zamknięciem mojej. Ale trochę świeżego powietrza przyda się łyknąć. Leti kiedy masz kolejną wizytę? Myszka Ola Wy już prawie na finiszu niech panienki rosną jak najwięcej bo świat taki cudny czeka na nie. Ola mam nadzieje że dziewczyny złapią te upragnione dwa kilo wtedy nie będą musiały zostawać w szpitalu na podrośnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak zaciskam jak moge ale skubana mnie nie słucha,chyba tyłek sobie podwiesze do sufitu :) mam zamiar trzymać sie tych 2cm długości jak najdłużej,bo jeszcze będe musiała ruszyć tyłek na ktg ok.35tc i ostatnio robiłam chyba jeszcze ok.37tc badanie na antygen hbs. Mimo niezbyt wielkiego brzucha cięzko mi sie prowadzi juz samochód,pozycja siedząca mi przeszkadza już. U mnie wieje jakby halny przechodził. Córcia ostatnio więcej frajdy ma z przebywania z dziadkami więc i ja moge więcej poleżeć,z jednej strony dobrze że odkleja sie ode mnie a z drugiej brakuje mi jej obecności non stop,bo ale ile mozna kolorować,czytać i ogladać bajki bo to nasze jedyne wspólne zajecie-ehh matce to nigdy nie dogodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zobaczysz wszystko będzie dobrze jeszcze zostaniesz kilka ładnych tygodni w trzypaku :) więc laski podrosną na pewno. Natala to będzie pierwszy chłopak od jakiegoś czasu na forum fajnie :) ja mam wizytę teraz 1.12. :) Myszka na pewno dasz radę do końca kto jak nie Ty :) Wszystko musi być dobrze :) Mnie wczoraj strasznie bolała głowa że nawet nie mogłam zasnąć masakra więc musiałam łyknąć apap i dziś też mnie boli ale do wytrzymania, no i zaczęło mi się robić niedobrze ale najbardziej wieczorem po całym dniu strasznie mnie mdli co mogę na to brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti na mdłości herbata i zetrzeć troche imbiru do tego,do smaku trzeba sie przyzwyczaić ale możesz troche cytryny wcisnąć-dodatkowo imbir działa rozgrzewająco,koi ból gardła,oczyszcza zatoki Już bliżej końcówki niż dalej :) wieczorem nawet sprawdzałam że 38tydz.do którego chce dotrwać wypada od 15 stycznia,małe 2 miesiące wylegiwania się jeszcze a potem praca na 200% obrotów :) Ja mam wizyte 10 grudnia i pewnie będziemy omawiać kwestie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to Leti masz tak jak ja. Ja też oddawałam wieczorem co zjadłam przez cały dzień i mi nic nie pomagało nawet leki antywymiotne. Spróbuj domowych sposobów, herbatników, migdałów, suchego chleba, imbiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti mi pomagał imbir, woda z cytryną, suchy chleb, bułka albo wafel ryżowy. Wszystko jadłam z natką pietruszki bo inaczej nie przechodziło przez gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) a mam jeszcze jedno pytanie czy mogę pić miętę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti miętę możesz pić ja lubię też rumianek i koperek piłam na kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że nie zapadłam w sen zimowy, ale mam takiego lenia na wszystko, że masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Nie dziwie sie,moją Młoda mama zabrała dziś po 10 to ja już o 11:30 uciełam sobie prawie 2h drzemke :) żeby nie było spałam do 8:30 z jedną pobudką na siusiu :) Młoda wynagradza mamie brak drzemki w dzień tym,że przesypia całe nocki (z wyjątkami),niestety musi przez to spac w pieluszce bo nie kontroluje parcia na pęcherz,a tak to potrafiłą sie obudzic,zrobić siku,dac łyka wody i spac dalej - cóż cos za coś :) właściwie przesypianie całych nocek zaczęło sie gdy 1,5miesiąca temu były kłopoty ze swędzeniem pupy,wtedy sikała w nocy w pieluche a że tyłek był posmarowany to sie nie budziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dziewczyny czy Wy w ciąży na początku drugiego trymestru miałyście równy brzuch? Bo ja zauważyłam że mam większy z lewej strony. I rano jak się budzę i dotykam brzucha to czuję że mam z lewej strony bardziej twardy i wypełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może akurat tak sie dziecko układa po tej stronie. Ja jak sie podnosze z pozycji leżącej to mi sie z brzucha tak stożek robi,już w pierwszej ciąży tak mi sie robiło i podejrzewam,że zrobił mi sie rozstep mięsnia podłuznego brzucha (tak jak robi sie ta ciemna linia na brzuchu). a własnie ja jej nie mam do tej pory a ostatnio już była od 6 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja też się melduję, dziś trochę posprzątałam w domku bo miałam masakre ale strasznie mi się nie chciało i robiłam na raty żeby się nie zmęczyć :) Dziś mam jakieś takie kołatanie serca że jak mierzę ciśnienie to wyskakuje mi tachykardia na monitorze no i ciśnienie mam niskie jak na mnie bo 110/70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka ja czytałam że ta kreska czasem robi się już w pierwszym trymestrze. Ja też nie mam i nie wiem kiedy będzie niektóre kobiety wcale nie mają. Zwłaszcza jak masz jasną cerę, ja jestem blada, sutki do tej pory mam tylko troszkę ciemniejsze niż zwykle. Leti na początku ciąży też miałam niskie ciśnienie i co ze tym idzie zawroty głowy. Pracę sobie dziel i dużo odpoczywaj. Ja mam teraz przypływ energii i planuję remont sypialni. Po nowym roku malujemy całe mieszkanie. Postanowiłam też doszlifować angielski póki mam czas do wiosny bo potem będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×