Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dziewczyny a zamawiałyście coś do paczkomatu? Popłakałam się ze śmiechu jak paczkomat do mnie przemówił i życzył mojej paczce wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia a potem maila jeszcze napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz,nie wiedziałam,że mają też świąteczne oprogramowanie :) ja z racji uziemienia jak juz coś zamawiam teraz to kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a co tam u Ciebie? kończysz pokój starszej córce? bo z Tobą to nic nie wiadomo,mam nadzieje że zaczekaja twoje kokoszki do 1 stycznia chociaz i bedą sie grzały w brzuszku :) Ja tam mojej powiedziałam,że do 15 stycznia ma zakaz wychodzenia, teraz aura jesienno-wiosenna a jak znam zycie i przyjdzie mi jechac na porodówke to mróz przypierdzieli na co najmniej -10stopni. Tak było 3 lata temu,zimy brak a jak mi termin cesarki nadszedł to nagle mróz,przedłużał sie termin to i śniegiem sypneło tak że moja córunia i bez leków rozkurczowych nie pchała sie na świat,ktg pokazywało pojedyncze skurcze na poziomie 70-80%-to na tabsach w domu miałam takie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokój skończony, jeszcze tylko zamówimy naklejkę w sowy na ścianę i będzie git. Jesteśmy w Trójpaku i musi tak zostać do 1 stycznia co najmniej, a bardziej liczę na skończony 36tc czyli jeszcze 28dni. Poza tym jakoś nie mam humoru, jest mi ciężko, wszystko boli, puchną dłonie i stopy, wyglądam jak Fiona, czytam Was na bieżąco ale brak sił na odp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Ola a co Ty się sobie dziwisz, że nie masz energii? Nosisz w sobie dwa życia, a nie jest to łatwe. Zwłaszcza teraz jak nie ma słońca to energia opada. Mi też się nic nie chce. Zawsze myślałam że siedząc w domu tyle rzeczy można zrobić, a tu klapa. Tęsknię za pracą i ludźmi. Telewizja mnie nudzi. Czytam książkę za książką. Jednak jak człowiek pracuje 15 lat bez zwolnień i z przerwami tylko na urlop to chyba inaczej ni umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja i tak sie dziwie,że ty tak długo byłas tak mocno aktywna. Leż,odpoczywaj końcówka już coraz bliżej a ty powinnas sie oszczędzać przez to łożysko. Ja juz od 3 dni zestresowana wizytą,nawet zaparcia zelżały :) Przedwczoraj nam sie z M. poród juz snił,ja swojego snu nie pamiętam,ale M. mówił że on sie obudził a mnie nie było w domu i sie okazało że juz urodziłam i był załamany że przespał to wydarzenie:) ehh ciekawe co powie lekarka i ile zostało z szyjki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, wszystko będzie dobrze, odezwij się po wizycie a o której jutro masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie, Malutka ma 44cm a że matka troche odpuściła z nabiałem to tylko 1967g (ale jak na ten tydzień lekarka mówiła,że jest ok,choc jak chce to moge troche więcej białka jeść). Szyjka 23mm czyli ciut więcej bo było 20. Także Wigilie moge zjeść na siedząco ze wszystkimi :) nastepna wizyta 2 stycznia + KTG a od 7 do 9 stycznia stopniowo mam odstawiac wspomagacze więc wszystko sie może zdarzyć :) Po tej nastepnej wizycie moge juz opuscic kanape i ruszać sie normalnie,ale że postanowiłam Małej nie wypuszczać z brzucha przed 38tc to dopiero po odstawieniu leków zaczne mały rozruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi się ubzdurało, że wizytę masz w piątek? Myszka waga piękna :) chciałabym aby moje Kokoszki tyle mialy przy porodzie :) Z szyjka też dobre wiadomości :) Jestem z Ciebie dumna :) Leż i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Was abyście przez najbliższe 4dni weszły na tą stronke http://poloznanamedal.pl/blogosfera i zagłosowały na blog położnej o nazwie "280dni" wystarczy kliknąć na podniesiony kciuk i potwierdzić swój głos klikając na link który dostaniecie w mailu. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka dobre wieści. Super się spisałaś wiec w nagrodę świata z rodzinką przy stole. Moja wizyta w poniedziałek też trochę się niepokoję. Jak to zwykle zresztą przed wizytą. Dzisiaj sprzątalam 2 godziny kuchnię. Miałam w planach jeszcze łazienkę i toaletę ale zabrakło mi sił. Brzuszek mam już spory i trochę ciężko się schylać i kucać. Bolą mnie pachwiny dość mocno. Nie mogę np podnieść nogi stojąc np po to by zapiąć buta lub założyć skarpetkę. Wczoraj sporo chodziłam wiec w nocy jak wstawałam do toalety to jak babcia stuletnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola napewno Twoje dziewczynki też dobiją do tej wagi :) a kiedy masz wizyte? Natala ty z tym sprzątaniem nie przesadzaj,lepiej po troszku żeby nie zaszkodzić sobie. Ja wczoraj byłam po wizycie zanieść zwolnienie do pracy i tak pierdu pierdu z kumpelami,że wróciłam wykończona tym staniem więc dzisiaj przykuwam sie do kanapy i odpoczywam. Młoda z dziadkami już pojechała na shopping więc mam chwile spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Ola oby twoje Kokoszki były takie dorodne jak panieneczka Myszki. Moja wizyta w poniedziałek. Dziś maleństwo fikało rano trochę mocniej niż zwykle takie porządnie kopniaki. Szkoda że męża nie było mógłbym poczuć ale mam nadzieję że wieczorem powtórzy chatce. Teraz idę myć łazienkę i toaletę a potem już nic nie będę robić bo co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Wy nie szalejcie z tymi porządkami. Macie okazję trochę obowiązków zrzucić na kogoś innego ;) Ja jeszcze okien nie pomyłam :P ale ogólnie mam dom ogarnięty więc tylko w ostatnim tygodniu poprasuję i położę świąteczne obrusy. Myszka super że szyjka daje radę, oby tak dalej. MammaOla u mnie też królują sowy. Nawet nie wiedziałam że jest na nie moda jak zamawiałam pościel i prześcieradełka w sówki. Potem dokupiłam pieluszki, kocyk i jakoś poszło dalej hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam za sprzątanie zabiore sie w lutym :) w garderobie mam taki misz-masz że strach wchodzić,kurz w witrynkach niedługo przejdzie przez szybe :) teraz jeszcze tylko przejrzeć ciuchy starszej córki bo wyrosła z niektórych rzeczy. po swiętach składamy łóżeczko. teraz jak już znam terminy to może sie wreszcie zmobilizuje i spotkam z połozną i spakuje torbe do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Asiu sowy żądzą już od jakiegoś czasu. Te rzeczy dla dzieci są takie śliczne. Ja jestem z siebie zadowolona bakterii w moczu już nie mam tylko hemoglobina spada ale 11,9 to jeszcze nie tragedia. Mąż kupił mi zgrzewkę ekologicznego soku z buraczków będę pić codziennie. Myszka jak spakujesz torbę to napisz co do niej włożyłaś to podpatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Natala 11,9 miałam ostatnio,lekarka sie smiała że mam teraz zyć na buraczkach,ale miałam je kilka razy na obiad i tyle,po prostu popijałam codziennie szklanke soku pomarańczowego i prosze skoczyło do 12,6 :) nie wiem jakie bierzesz witaminy ale ja naprawde polecam Femibion natal classic po 60tab.opak., żelaza jest tam niby 200% dziennego zapotrzebowania i w tej ciąży problemów z anemia nie było. Narazie tworze liste co spakowac,potem Ci napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala najlepiej wejdź na stronę porodówki gdzie chcesz rodzić i tam jest napisane co trzeba wziąć... co szpital to inne wytyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola powiem ci,że co oddział to inne wytyczne niemalże. Ja sie pytałam położnej przed pierwszym porodem,która pracowałla w tym szpitalu co rodziłam i mówiła,że żadnych kosmetyków do dziecka nie trzeba brać. Prawda była taka,że trafiłam na inny oddział niz ona pracowała i wprawdzie dziecko było ubrane i owiniete w szpitalne kocyki,pieluchy położne donosiły,ale juz po chusteczki nawilżane i krem do pupy musiałam męża do sklepu wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola powiem ci,że co oddział to inne wytyczne niemalże. Ja sie pytałam położnej przed pierwszym porodem,która pracowałla w tym szpitalu co rodziłam i mówiła,że żadnych kosmetyków do dziecka nie trzeba brać. Prawda była taka,że trafiłam na inny oddział niz ona pracowała i wprawdzie dziecko było ubrane i owiniete w szpitalne kocyki,pieluchy położne donosiły,ale juz po chusteczki nawilżane i krem do pupy musiałam męża do sklepu wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Ola nie wiem jeszcze gdzie będę rodzic czy w moim najbliższym szpitalu czy w Lublinie. Lubię wszystko wcześniej zaplanować ale nie do końca zawsze się to udaje. Myszka ja biorę Mama DHA to mi lekarz polecił. Wcześniej bralam Falwit mama. Od wczoraj piję sok z buraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz po miesiącu zrobić sobie morfologie i sprawdzić czy ten sok pomaga,ja chyba bym go nie przełknęła,ale wit,C poprawia wchłanialność żelaza. Co do wyprawki szpitalnej są raczej uniwersalne rzeczy dla nas które trzeba zabrac,ewentualnie co do dziecka może sie różnić pomiędzy szpitalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka też myślę że rzeczy dla mamy to wszędzie podobnie. Koszulki, szlafrok, podklady, bielizna z apteki, kosmetyki itd. Dla dziecka mogą być różne wytyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkłady raczej wszędzie dają ale na wyjście do domu warto zabrać,ja poprzednio cały czas chodziłam w szpitalnej koszuli-a co będę swoje krwia brudzić :) Do dziecka mozna uszykować i kosmetyki,pieluchy i ubranka,najwyżej co nie bedzie potrzebne tatusiek weźmie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy się po weekendzie :) Ze mną coraz gorzej... brzuch chyba faktycznie mi opadł, bo boli jak cholera gdy wstaję z łóżka, do tego boli w krzyżu, biodra a najbardziej pachwiny jak chodzę, do tego jestem opuchnięta a na dłoniach między palcami to mam aż czerwoną skórę Sad Chyba jestem blisko końca. Na szczęście jutro wizyta to zobaczymy co ginek mi powie. Po tygodniowej chorobie Izunia posła już dziś do przedszkola to chociaż odpocznę, niestety zarazila mnie i męczę się znów z katarem i coś gardło pobolewa. A w sobotę mąż zorganizował mi przyjęcie imieninowe :) Ale było super, zaprosił wszystkich naszych znajomych a ja niczego nie świadoma, siedziałam w domowych rajstopach i za małej koszulce i piłowałam żel z paznokci :) Gdy zadzwonił domofon i spytałam kto to to odpowiedział, że ulotki :) Dobrze ,że z rana byłam na pobieraniu krwi w szpitalu to chociaż głowę miałam umytą i makijaż zrobiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widze u siebie opuszczenia brzucha,ale to inny ciężar,za to pobolewa mnie spojenie łonowe. Mimo tabsów rozkurczowych ostatnie kilka dni czuje skurcze nawet w nocy co tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że jak odstawie leki to wszystko potoczy sie szybko albo bedę sie męczyć ze skurczami dłuższy czas a teraz potrafią być dokuczliwe. To miałas Ola fajną niespodzianke :) Ja dziś robie ostatnie internetowe zakupy wyprawkowe dla córci i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! MammaOla niezła niespodzianka od męża :) A na kiedy wy macie dokładnie terminy? Już się nie mogę doczekać waszych dzieciaczków. Ja to jak tylko pomyśle że święta z naszą niuśką to się wzruszam. Dziś udało mi się pomyć okna ale choinki nadal nie kupiłam. Przesyłam wam moje zamówienie jakie robiłam przed narodzinami malej. Może wam się przyda. 1 OILATUM, emulsja 634mg/g 500ml IMPORT RÓWNOLEGŁY 2 Sudocrem, krem, 4 LINOMAG BOBO, krem A+ E, 50ml 5 OCTENISEPT, Płyn, 50ml 6 Alantandermoline, 7 BABY ONO szczoteczka z miękkim włosiem + grzebyk 8 SOPELEK, aspirator do nosa + 3 końcówki jednorazowe + podkłady higieniczne jednorazowe, 20 sztuk 9 NoseFrida, spray do nosa, 20ml 10,45 8 % 10 BABY ONO zestaw pilniczek, nożyczki, cążki 11 CANPOL patyczki higieniczne 100 sztuk 12 CANPOL butelka dekorowana 120ml 13 CANPOL smoczek do butelki silikonowy, okrągły, mini, (0+m), 14 LOVI, dynamiczny smoczek uspokajający Spark, 0-3 miesiąca, 15 BABY ONO, podkłady poporodowe, 10 sztuk 16 Majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, 17 Bobik DHA+witamina D3, 30 kapsułek twist-off 11,01 8 % 18 VitaDerol Baby, dla dzieci od pierwszych dni życia, 30 kapsułek twist-off 19 Dexeryl, krem do suchej skóry, 250g 15,08 8% 20 Podkłady na łóżko 21 sól fizjologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×