Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość agusiaaaa
ela 25,ja bylam u lekarza 6 kwietnia a 5 marca miałam ost @,gin jeszcze nic na usg nie widzial mial tylko badania bety w ten dzien to bylo 46,05 za dwa dni 145,7..i dal mi ta luteine ..moze przestane ja brac? boje sie...bardzo pragniemy tego dzidzi,bez zadnych badan,i niczego mi to przepisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
Agusia hcg przyrasta bardzo ladnie a jak pojdziesz juz po swietach to napewno juz zobaczysz swoja fasoleczke:) nic sie nie martw. ja teraz tez nie dostalam skierowania na zadne badania, trochu mnie to dziwi, a nast wizyte mam 5 maja wiec zobaczymy, z jednej strony kusi mnie zeby zmienic lekarza a z drugiej kieruje sie tym ze on pracuje w szpitalu w ktorym mam zamiar rodzic . a wczesniej chodzialam do calkowicie innego ginekologa super specjalisty ale oddzial polozniczy na ktorym on pracuje jest 2 godziny drogi od miejsca w ktorym mieszkam.i bije sie z myslami. no i lipa jestem juz w 8 tygodniu wiec na jakiegos ginekologa w koncu musze sie zdecydowac, tym bardziej ze musze byc na zwolnieniu lekarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia
cześć dziewczyny!! Mam do Was pytanko. Chciałabym zrobić sobie wynik Hcg czy jakoś tak , tylko nie wiem jak się sprawdza wynik czy jestem w ciąży. Pomóżcie mi!! Z góry dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia
Bardzo Ci dziękuje za pomoc ela 25 :) Właśnie ide dzisiaj zrobić te beta hcg i wszystko sie okaże czy jestem, czy nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiia
Mam jeszcze jedna prośbe gdyż zrobiłam już te badania i mam już wyniki.Niestety mam problem z ich odtczytaniem czy mogłybyście mi pomóc proszę. Tak to wygląda : HCG -beta ilościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiia
Mam jeszcze jedna prośbe gdyż zrobiłam już te badania i mam już wyniki.Niestety mam problem z ich odtczytaniem czy mogłybyście mi pomóc proszę. Tak to wygląda : HCG -beta ilościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
kasiu cos tu nie tak z tym twoim wpisem bo nie podalas jaka ilosc beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIAAAa
DZIEWCZYNY MAM PROBLEM... leciała mi dzis 2 razy krew z nosa czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiia
czesc dziewczyny ;) słuchajcie zrobiłam beta HCG i moj wynik wynosi 0,100 mIU/ml powiedziano mi ze nie jestem w ciązy... tylko mam pytanko dlaczego wypisali mi 18 tygodni i ich stęzenia ?? czy moze u kazdego wypisują 18 tygodni ?? martwi mnie to bo pomyślałam ze jestm w 18 tygodniu.... czekam na odpowiedzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwiec
Pewnie to, co piszę, to żadna nowość, ale zżera mnie niecierpliwość, wczoraj zrobiłam betę - 6,5 przy normie do 5 - według moich obliczeń, to powinien być 9 dzień po owulacji lub 7 (pęcherzyki hodowane na pregnylu, dwa pękły w 1 dzień, trzeci 2 dni później - tak mi się wydaje:); generalnie cykle mam 30-dniowe, test robiłam w 27 dniu; myślicie, że tak niski wynik może oznaczać ciążę? czuję co prawda ściąganie w brzuchu i kłucie, kiedy kaszlę, ale wyobraźnia potrafi zdziałać cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
KASIU KAZDE LABOLATORIUM MA GOTOWA JAKAS TAM TABELKE KTORA DOLACZA DO WYNIKU, ALE W TWOIM WYPADKU CIAZY NAPEWNO NIE MA. A JESLI CHODZI O NIECIERPLIWCA TO POWTORZ NAJLEPIEJ ZA PARE DNI HCG JESLI BEDZIE PRZYRASTAC W PIORUNUJACYM TEMPIE TO ZNACZY ZE DZIDZIA JAK MALOWANA SIE TAM W BRZUSIU WYKLUWA:) TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia dawno to nie zagladałam lecz pisałam wcześniej juz na tym forum. u mnie wielka zmiana 8tydzen ciąży dziś wizyta u gin.jak narazie czuje sie super. pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co do luteiny to w pierwszej ciąży przepisali mi ją tylko dla tego że miałam niewielkie plamienie tzn. 3 kropelki krwi a w drugiej to lekarz powiedział że ponieważ w pierwszej brałam to teraz też musze brać. Więc całą ciąże brałam bo podobno nie można przerywać przyjmowania tego leku. Więc odstawił mi dopiero 2 tygodnie przed terminem porodu. Też żadnych badań nie miałam robionych w tym kierunku. Teraz 3 ciąża i oprócz kwasu foliowego nic innego mi nie przepisali ale to pewnie dla tego że nie mieszkam już w Polsce. Tu jest inaczej i troszke mnie to niepokoi bo tutaj ciąże prowadzi lekarz rodzinny. Werys Gratulacje napisz na kiedy masz termin ? Bo z terminem porodu już też nie moge się połapać hahah. Według obliczeń od ostatniego okresu termin wypada mi na 26 listopad. Obliczałam też na kalkulatorach w necie. A lekarz wyznaczył mi termin na 5 grudnia . Więc troszke się pogubiłam, teraz mam 8tc. Ela a jak Ty się czujesz? Gorące pozdrowienia dla Wszystkich i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
kurcze dziwnie ci ten termin wyznaczyl mi z miesiaczki wychodzi na 27 listopad. ale czas pokaze co na kolejnych usg wyjdzie. a czuje sie kiepsko, spalabym non stop-dosłownie!!!!! wstaje o 10 rano kolo 12 znowu sie na chwile musze polozyc bo jestem nie do zycia, non stop latam sikac. ale na szczescie zadnych plamien nie mam , wprawdzie brzuszek w dole mnie boli ale -podobno normalne. a z tym terminem to moze ten lekarz patrzyl na dlugosc cyklu?? bo ja jak liczylam na necie a mam cykle 30 dniowe to termin mi wyliczylo na 1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśńie cykle mam 26-28 dni ale on nawet mnie o to nie pytał więc to jest dziwne. A ostatni okres miałam 20 lutego. W moim przypadku jest to bardzo ważne żeby dokładnie wyliczyć ponieważ dwie ciąże skończyły się cesarką i ta musi być już planowa minimum 2 tygodnie przed teminem. Więc już sama nie wiem co o tym myśleć zobaczymy jutro ide znowu do lakarza i zobacze jaki tym razem będzie termin. Co do spania to mam tak samo na okrągło mogłabym spać ale niestety dzieci do szkoły musze naszykować i zawieźć noi w domku wszystko zrobić. Ale wieczorkiem jak mój mąż już jest w domku to ja chodze spać 19-20 hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwiec
Zaczynam się powoli cieszyć! Idąc za namową Eli (aczkolwiek nie wytrzymałam kilku dni - tylko 1) powtórzyłam badanie i w ciągu doby z 6,5 dorosło do prawie 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
niecierpliwiec to gratuluje!!!! kolejna mamusia wsrod nas, teraz musisz uwazac na siebie a tak tydzien po terminie spodziewanej miesiaczki wybierz sie do lekarza albo nawet pozniej to juz bedzie malenstwo widoczne na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIAAAA
:((((((((((((( BETA HCG 06.04 - 46.04 09.04-145,7 14.04-1394 CYTOMOGALIA IGG 571,2 !!!!!!!! IGM 0,499 CO TERAZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
AGUSIA BETA ROSNIE BARDZO A ODNOSNIE TEGO DRUGIEGO WYNIKU TO POWIEM CI TAK POTRZEBNY CI BARDZO DOBRY GINEKOLOG OD PATOLOGII CIAZY NAJLEPIEJ Z WIELOLETNIM DOSWIADCZENIEM. BO NIESTETY TO CO WYSZLO NIE WROZY NIC DOBREGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
Z TEGO CO WIEM NA TEN TEMAT TO JEDYNIE DONOSZONA CIAZA MA SZANSE PRZED TYM WIRUSEM , IM DZIECKO STARSZE-DLUZEJ DONOSZONE W ŁONIE MATKI MA WIEKSZA SZANSE OBRONIC SIE PRZED TYM WIRUSEM. POSZUKAJ W SWOIM MIESCIE DOBREGO LEKARZA, POSZUKAJ OPINI O LEKARZACH, BO TERAZ ZALEZY OD TEGO ZDROWIE TWOJEGO DZIECKA. MOZE KTOS CI POLECI JAKIEGOS, POWIEM CI Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA ZE KOLO 40 MOZNA JUZ Z NIMI O CZYMS ROZMAWIAC , NAJGORZEJ JAK JEST DOPIERO PO STUDIACH, PRZEPCHANY JAKIMS CUDEM PRZEZ SWOJA LEKARSKA RODZINE, BEZ ZADNEGO DOSWIADCZENIA I WIEDZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIAAAA
STRASZNIE SIE DENERWUJE :( JUTRO IDE NA AVIDNOSC ,A TY ELA 25 ROBILAS TAKIE BADANIA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
agusia musi byc dobrze. ja roilam takie badanie w 1 ciazy jakies 5 lat temu i od razu na toksoplazmoze, na szczescie wyniki byly ok, ale z tego co wiem takie badanie powinno byc zlecane kazdej ciezarnej ale wiesz polska sluzba zdrowia -na kims trzeba oszczedzic wypadlo na pacjenta. jak znam zycie to siedzisz na necie i dolujesz kazda zla wiadomoscia znaleziona w siecie, a ja cio radze wylacz kompa i sprubuj odpoczac bo jutro ciezki dzien przed toba a im mniej nerwow tym lepiej. co ma byc to bedzie , przeznaczenia nie zmienisz.wiem ze to brzmi banalnie ale ja sie juz 2 razy o tym przekonalam jak 2 moje Aniolki powedrowaly do nieba. trzymam za ciebie kciuki i zycze ci z calego serca duzo sily i cierpliwosci, odezwij sie jak juz bedziesz wiedziala co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIAAAA
dziekuje eluś :( jestem załamana,na tokso wyszlo mi ok:(eh masz racje ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 1111
hej dziewczyny mam do was pytanko ;) kiedy jest najlepiej zrobic badania beta Hcg ?? czy to jest nie ważne kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawczynią nie jestem, ale minimum tydzień po zapłodnieniu. Możesz iść w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch25
Cześć Dziewczęta. Dziękuje za miłe słówka, ale niestety... dzisiaj jestem juz po zabiegu łyżeczkowania. I tym razem sie nie udało, ale nie poddam się tak łatwo. Chociaz coraz ciężedj być opytimstką... i coraz bardziej się denerwuję... zwłaszcza ze jak zwykle nie wiadomo dlaczego tak się stało... :( Ale... Dopnę swego i mój synek w końcu doczeka się rodzeństwa. Pewnie trzeba bedzie zrobić jakieś badania i się podaleczyć, ale damy rade. Pewnie minie tylko trochę więcej czasu. Na razie musze odpocząć i uporządkowac sobie to wszystko. ALE ZA WAS TRZYMAM KCIUKI BARDZO MOCNO!!!! POWODZENIA PRZYSZŁE MAMUSIE!!! do usłyszenia następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickusia
cuda się zdażają opowiem Wam moja historie po 4 m-cach staran i braku efektu, spoznial mi sie okres, jednak testy z moczu wychodzily negatywnie ok 5 tygodnia ciazy (liczac od ostatniej miesiaczki oczywiscie) zrobilam test na beta HCG i wyszedl tak niski jakbym byla nie w 5-6 t.c., a w 3 dniu (zwaywszy na to, ze ok 20 dni nie bylo stosunku, bylo to dosc dziwne). lekarka gin. Kasner z Dąbrowy G. patrzac na moj wynik beta HCG stwierdzila, ze nie jestem w ciazy, ale ja sie upieralam, wiec zrobila mi test z moczu i wyszedl juz pozytywny wysnula wiec diagnoze, ze ciaza jest poza maciczna... zrobila usg, wyszlo, ze jest w macicy, ale stwierdzila, ze CIĄŻA NIEPRAWIDŁOWO SIĘ ROZWIJA za 4 dni powtorzyla mi USG i widzac krwiaki na macicy stwierdzila, ze CIĄŻA JEST MARTWA i zaproponowala zabieg za 400 zł Gdybym sie zgodzila na zabieg zrobilabym ABORCJĘ bo intyicja podpowiedziala mi by poczekac i zglosic sie do innego lekarza, a ewentualny zabieg wykonac w szpitalu, gdzie jest pelen personel i sprzet... w razie czego. Drugi lekarz stwierdzil, ze 5-6 t.c. to za wczesnie by wyrokowac, czy ciaza jest martwa, ze tetno dziecka jest zauwazalne czasem na USG dopiero 7-8 tygodnia ciazy nawet. Zostalam skierowana do szpitala na obserwacje, dostalam duphaston i czekalam... Pojawilo sie tetno, a po 5 tygodniach zostalam wypisana do domu, gdyz krwiaki sie wchlonely. Teraz jestem w 33 t.c. i ciagle biore duphaston bo grozi mi przedwczesny porod, ale dzidzia wg badan prenatalnych rozwija sie prawidlowo. NIE PODDAWAJCIE SIE - WIARA CZYNI CUDA, a lekarze sa tylko ludzmi i czesto sie MYLA, nie ufajcie im bezgranicznie GG: 3625154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
hej wszystkim mam pytanko. czy gdy sie dostaje okresy po stosunku to jest wykluczone ze nie jestem w ciązy ?? dodam ze okres mam jeszcze nie regularny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×