Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość 40latkaaaa
Witajcie od ok 6-7 lat biorę te tabletki i od 3 miesiecy nie mam okresu co prawda na wadze mi przybyło. Do lekarza ide za kilka dni. Czy to ciąża czy możliwe że ze stresu, przemęczenia. Czy miał z was ktoś już tak? Podkreślam ze tabletki zawsze biorę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
jak sie weznie pierwsza tabletke pierwszego opakowania w pierwszy dzien okrezu to jest pewne ze jestem zabezpieczona, tak zeby nie uzywac dodatkowego zabezpieczenia? proszeee o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
eehhh cos widze ze nie bardzo ktokolwiek tu odpisuje juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeaa
Hej aa spik Z tego co się orientuje Antykoncepcja doustna działa dopiero po pierwszym do trzech miesięcy Więc przy pierwszej tabletce gwarantowana wpada Nie ryzykuj w taki sposób Sądzę że sex w prezerwatywie też jest przyjemny Ja brałam novynette przez okres jakiś pięciu miesięcy Nie przytyłam ale głowa pękała mi w szwach Chodziłam wręcz nie przytomna Czy którąś z was brała kiedyś Diane?to dopiero mordengi Stosowanie tych tabletek powoduje tak przeróżne i okrutne skutki uboczne że odchodzi chęć do życia Nie ma miejsca na ciele zarówno jak i w nim które by nie bolało MASAKRA!!!mnóstwo hormonów,zero przyjemności z zażywania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avil
dziewczyny co wy macie za ginekologów? bo czasami jak czytam to az mi sie śmiać chce. Zabezpieczona jestes od pierwszej tabletki jezeli zażyłaś ją w pierwszy dzień okresu, ale wedle własnego wewnętrznego głosu mozesz zacząc kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia wtedy kiedy bedziesz na to gotowa i spokojnie, ja zaczełam po 2 tygodniach. Ty możesz np zaczac jak skonczy ci sie ten pierwszy okrews podczas którego zaczełaś brac tabsy. Jeżeli zażyłas pierwszą tabse w 5 dniu cyklu, co jest wyjątkowo rónież dopuszczane ( czytajcie ulotke ) musisz zabezpieczac sie przez okres 7 albo 14 dni nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Ja koncze drugie opakowanie tych tabletek. Na poczatku bylo wszystko ok..teraz zaczely sie nudonosci (bez wymiotow) nawet w nocy .. Malo tego do pracy robiłam badania i co do krwi a raczej-BILIRUBINY wyszedl mi wynik - 0,3 a norma jest do 0,2 doktorowa przeprowazdajaca badania powiedziala ze moze to byc od tabletek czy to mozliwe?? ze maja taki negatywny wplyw na watrobe?? nie chcialabym odstawiac tabletek myslicie ze mozliwa jest poprostu zamiana??odpowiedzcie z gory dzieki dodam ze do ginekologa sie wybieram ale mimo wszytsko chcialabym zaspokoic JUZ swoje obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halutkaa
Dziewczyny mam pytanie, mam nadzieje ze ktoras mi pomoże mianowicie zapomnialam tabletki ( bylo to juz w 3 tygodniu ) wiec powinnam pominac te tebletke i brac dalej i nie robic przerwy 7 dniowej na plamienie ..mimo to ja zapomnialam i zrobilam przerwe i co teraz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halutkaa
niestety nie mam ulotki.. a z tego co pamietam to nie pisze tego tam. Pisze tylko ze jesli sie zapomnialo wziac tabletke i bylo to ostatnie 7 tabletek nalezy nie robic przerwy i zaczac kolejny blister.. a chodzi o to ze ja ta przerwe zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avil
Idź natychmiast do ginekologa, używaj dodatkowego zabezpieczenia, puki nie zasiegniesz porady gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halutkaa
no jestem w trakcie tej przerwy dzis dostalam okres, ale niestety nie moge teraz na dniach isc do gina i nie wiem co zrobic czy po przerwie zaczac kolejny blister czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
jestem po pierwszym opakowaniu i mam takie jakby krwawienie, ale bardzo słabe i raczej brazowe niz czerwone, to jest normalne na poczatku? prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedzial ze pierwsza tabletke trzeba wziac w pierwszym dniu okresu potem cale opakowanie codziennie i 7 dni przerwy. po tych siedmiu dniach (okresie) kiedy rozpoczynam kolejne opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
w ósmy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka23
hej dziewczyny mam pytanie. biorę novynette od pół roku, ale teraz totalnie zgłupiałam. tydzień temu w sobotę o 19 wzięłam tabletkę, czyli o normalnej stałej porze, jednak o 22.30 zaczęłam wymiotować... nigdy więcej alkoholu!!! przedwczoraj w niedzielę kochałam się ze swoim chłopakiem...i właśnie wtedy zaczęły się pytania: czy tabletka na pewno się wchłonęła, czy przypadkiem jej nie zwróciłam, dlaczego nie wzięłam dodatkowej tabletki, dlaczego się nie zabezpieczyliśmy... proszę, powiedzcie, że po tygodniu brania tabletek zabezpieczenie było i zadziałało...pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w ósmy dzien? bo mi cos lekarz mowil ze w poniedziałek... a ja zamiast sie dopytac to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
no tak pierwsza tabletke bierzesz w piierwszy dzień okresu, bierzesz je przez 21 dni pozniej 7 dni przerwy i w ósmy dzien znowu bierzesz p0ierwsza tabletke i znowu bierzesz je przez 21 dnni i znowu 7 dni przerwy i znowu w ósmy dzien pierwsza...i tak w kółko i musi Ci zawsze wyjsc ze ta pierwsza bierzesz w ten sam dzien tygodnia, ja własnie dzisiaj bede brała z 2 opakowania pierwsza i zawsze w srody biore pierwsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
mam takie pytanie, podczas 7dniowej przerwy jestem w pełni zabezpieczona? bo chciałabym sie w tym czasie kochac z chłopakiem bez dodatkowych zabepieczen ale boje sie troche i wole sie upewnic prosze o szybko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka23
hej dziewczyny mam pytanie. biorę novynette od pół roku, ale teraz totalnie zgłupiałam. tydzień temu w sobotę o 19 wzięłam tabletkę, czyli o normalnej stałej porze, jednak o 22.30 zaczęłam wymiotować... nigdy więcej alkoholu!!! przedwczoraj w niedzielę kochałam się ze swoim chłopakiem...i właśnie wtedy zaczęły się pytania: czy tabletka na pewno się wchłonęła, czy przypadkiem jej nie zwróciłam, dlaczego nie wzięłam dodatkowej tabletki, dlaczego się nie zabezpieczyliśmy... proszę, powiedzcie, że po tygodniu brania tabletek zabezpieczenie było i zadziałało...pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
mineło 3 i poł h wiec wydaje mi sie ze powinna Ci sie wchłonac tabletka...bo przeciez wchłania sie do 3 - 4 godzin;) jak nie chcesz tyle czekac to mozesz zrobic test a jak nie to sie nie stresuj i czekaj, bedzie wszystko dobrze;) tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo12345
Biore te tabletki już od listopada. dzisiaj miałam wpadke z moim chłopakiem bo pękła nam prezerwatywa. Czy to jest możliwe żebym zaszła w ciążę? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liśka
no co Ty,bierzesz od listopada zeszłego roku i nie wiesz ze nie musisz używać dodatkowego zabezpieczenia typu prezerwatywa?Bądź spokojna,nie jesteś na 100 % w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorie
Poczytałam troche Wasze opinie na temat tych tabletek i sa rozne. Przyznam ze niektore mnie troche zmartwily a moze bardziej zastanowily. Biore je od ponad poltora roku. Jestem bardzo zadowolona. Zadnych boli glowy, plamien, powiekszonych czy bolacych piersi, duze libido, okres regolarny raczej bezbolesny i krotki, co bylo dla mnie bardzo wazne bo mialam bardzo silne bole menstruacyjne przed rozpoczeciem ich brania. Moze przytylam te dwa albo trzy kg ale szczerze mowiac zauwazylam to dopiero jak weszlam na wage. Powodzenia dziewczyny:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
jak po stosunku boli mnie troche podbrzusze to jest cos niepokojojacego?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuszowa
A czy przy plamieniach podczas pierwszych dni zażywania tabletek uprawiacie seks? Jakiś czas temu zażywałam tabletki i miałam skąpe plamienia przez 2 dwa opakowania; teraz znów zdecydowałam się na tabletki, mam nowego partnera i jestem ciekawa jak zareaguje. Jak to u Was było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorie
Ja nie mam plamien podczas brania tabletek. U mnie wystepuja one tylko w przerwie miedzy opakowaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeaa
Cześć. Mam problem: biorę już 4 opakowanie tych tabl (kończę) i właśnie dostałam okres. Czy to normalne , miała któraś z Was tak. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.t.u.c.h.a.
Witam! Mam pytanie! Zaczęłam brać tabletki novynette. Jestem już przy 11 tabletce pierwszego opakowania i już od pierwszej tabletki nie potrafię się wypróżnić. Nigdy nie miałam problemu z oddawaniem kału, aż do teraz. Mam wzdęty brzuch i nie wiem czy mam to przeczekać, czy wziąć coś na przeczyszczenie czy może zgłosić się z tym do mojego ginekologa. Czy miałyście podobne problemy? Proszę o jakąś radę. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
a jest jakas mozliwosc zeby tabletki mimo systematycnego zażywania mogły nie działac? tak po prostu same, bo sa nie dobrane dobrze czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnniuniaaa123321
Słuchajcie, mam pytanko. wiecie może od zażywania ktorej tabletki z kolei antykoncepcja jest pewna i mozna bez zadnych innych zabezpieczeń i stresu uprawiać seks? wczoraj zażyłam piątą tabletke pierwszego opakowania i kochałam się bez żadnych innych zabezpieczeń, czy mogę czuć się spokojna?z gory dzieki za odp dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×