Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość noe
hm......łódź aliska keidys tam ladnie pobalowałam ale w dublin pub jest nieźle a jak nie to zgrzewe piwa w biedronie i do parku:)DOBRZE ZE BIEDRONKA JEST TAK BLISKO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok laseczki pijemy w Lodzi ale pozniej walimy do Kraka??? Pasi?? aaaaa corka Giertycha Pszczoola nie jedzie !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ani pszczoła ani osa nie pojedzie!!!!!!!!!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pasi jak diabli !!!!odwiedz rodzinke pod krakowem przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie?????????czego tam znowu chciały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to przemowy to ja lubie ryc berety:)a zebyscie wiedziały jak sie nazywam (co do giertycha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net ar a jak tam na bezrobociu wogóle:)cos dzisiaj weszłas późno czyzbys pracy szukała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no szukałam pracy wiesz jakteraz ciezko !!!!heheheheh ale juz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój boże!!! To tTy net-ar z Łodzi jesteś :O czyli jednak mam szansę spotkać na ulicy naczelną chamicę Polski... A co z grzaniem tyłka w Villi Hoff, co? Miałaś się przyznać co masz z nimi wspólnego że tak ich reklamujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja nie wiem co ta net-ar was tak boli mi jeszcze nie zalazła za skóre naczelna chamica.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PSZCZOLKA MAYA
Jeżeli te wszystkie "wielkie krowy" jak to napisałaś decyduja się tylko na dziecko ze względu na naszą przyszła emeryturę to lepiej niech tego nie robią. Ja mam dzieci bo tego z moim mężem chcieliśmy i moje dzieci jak bedą pracować to na swoją emeryturę. Na emeryturę to niech każdy sam na siebie pracuje, bo niestety emeryturę dostaje się po przepracowaych latach a nie tak od sobie, że ktoś urodził i wychował dziecko a ja za to dostanę emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak dzieci bedą pracować na swoją emeryturę, chyba jak ją sobie odłożą w skarpetce a potem bedę wypłacać co miesiąć, jak ktoś w tym kraju jeszcze liczy na to, że dostanie jakąś emeryturę to może się bardzo zdziwić, trzeba zarabiać i inwestować, pókim młode i mamy siłę i głowę do roboty, bo potem, to nigdy nie widomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem noe kto zapracuje na Twoją emeryturę, bo te pieniądzę to jeszcze ich nie ma, ale już są dawno wydane na becikowe :), więc może jakieś pra pra wnuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PSZCZOLKA MAYA
noe - dobre dobre kto zapracuje na moja emeryture?... nic innego ci nie wypada jak wziąść się za pracę, jeżeli tego jeszcze nie zrobiłaś. asiol -znając sytuację w naszym kraju to może i masz racje, trzeba inwestować samemu w siebie, ale w tej chwili to każdy ma własne założone konto emerytalne i nie ma tak jak kiedyś, że wszystko szło do wspólnego worka. Niby z tego własnego konta emerytalnego ma być wypłacana emerytura. Jak na razie takie są założenia a rzeczywistość pokaże. Także uważam, że nikt mi nie robi łaski, że urodzi i wychowa własne dziecko (ci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabbblela - wejdź warto
www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=28837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, jasne, nikt łaski nie robi tylko np. te pieniążki z II filara to nie wiadomo kto ma wypłacać, widziałam jakis taki program ostatnio i śmiem twierdzić, że sytuacja przedstawia się dramatycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przedgrobowego to nie sądzę zeby na pochówek starczyło założymy wtedy topik, \' na co to cholerne przedgrobowe wydać \', ...czy oni nie poszaleli pani jadziu , takie niskie to przedgrobowe, całe zycie pracowałam a tu widzisz pani..... ech ;) a emeryckie wycieczki w bermudach do ciepłych krajów, leżaki w paski i drinki z parasolkami? to co? niemcy jeżdżą a nam się nie nalezy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede jezdzic :) Ale dzieki swojej pracy.Asiol jedziesz?? Noe tez sie mozesz zabrac. Nie opowiadajcie kobiety ze wasze dzieci sa naszymi emerytalnymi przyszlosciowymi sponsorami. GRAMATNIK aLE Ty masz szczescie !! spotkac Naczelna Chamice NETAR.Zdajesz sobie sprawe ile osob chcialo by miec jej autograf?? Z tym przedgorbowym szanowna pani Noe i pani Asiol to dobry pomysl.Swoje przeznacze na jednodniowa wycieczke do Kalwarii.Jak braknie to dziadek Jerry wyciagnie zaskorniaki ze skarpety i dotzuci brakujace grosiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WOW Jestem naczelną dzieki gramatik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrobic Ojcu Dyrektorowi prezent w postaci nowych opon zimowych?? Kto wie,moze wybierze sie na narty do Austrii.Moze bede miala mozliwosc spotkac go gdzies na stoku i ucalowac czcigodna reke Ojca D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
ja wychodzę z założenia że im starsza tym bardziej wytrzymalsza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×