Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość guisfkf
STARSZY JEST NIE TRZEBA TYLKO PRYWATNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1234
cześć dziewczyny, moze troche odbiegnę od teamtuale, potrzebuję bardzo dobrego urologa w łodzi. w wyniakch u mojej may wyszedł gronkowiec, coli. na dodatek ma problemy z oddawaniem moczu, jakby coś jej blokwoało, ciągle ma zapalenie bo bakteire się rozmnazają. wybrała już kupę antybiotyków, miła antyszczepionkę i nic nii pomaga, w zesżłym roku nacinali jej nawet cewke moczową, ale to tez nic nie pomogło. byłyśmy już u kilku lekarzy ale każdy mówi co innego. nie wiem co mam robić. na dodatek ma problemy z babskimi sprawami, bo tam tez jej sie robią zapalenia, ostatnio wykryli nawet gardnellę vaginalis. prosze was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ginekologów= połozników, to polecam dr Lipecką- Kidawską. Przyjmuje w Lux- Medzie na Milionowej i pracuje w Madurowiczu. Pani doktor jest przesympatyczna, ma indywidualne podejscie do pacjenta i jest bardzo delikatna przy bandaniu. Prowadzi moją pierwszą ciążę i na pewno zostanę jej stałą pacjentką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_102
Dzwonilam zeby sie zapisac do dr Baradyna ale on przyjmuje same 'pełnoletnie' pacjentki. Znacie jakiegos dobrego i miłego ginekologa,który nie przyjmuje samych 'pełnoletnich' pacjentek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia może spróbuj do dr Lipeckiej, tylko teraz jest na urlopie i wraca pod koniec sierpnia :( Niestety nie wiem, czy przyjmuje osoby niepelnoletnie, ale ogólnie w Lux- Medzie przyjmują osoby małoletnie. Numer do Lux- Medu 0 801 80 08 08 lub 022 33 22 888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_102
Mam do wybory dr Wojciecha Zawalskiego, dr Joanne Gruszczyńską-Walczak i dr Piotra Hincza. Czy któraś z Was była u któregoś z tych lekarzy? Jak tak to możecie mi opisać jakie ma podejście do pacjenta i czy przyjmują prywatnie na zwykłą wizyte. No i czy przyjmują osoby niepełnoletnie. Z góry dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariol7
Witam, szukam dobrego ginekologa (mieszkam na Teofilowie). Byłam kilka razy u dr Szalczyńskiego, ale nie jestem zadowolona. Bardzo proszę o pomoc. Czytając to forum zauważyłam, że powtarzają się pewne nazwiska lekarzy dobrze ocenianych przez kobiety: dr Wiliński, Bisiada, , Wożniak, Baś. Poproszę o jakieś namiary na naprawdę dobrego ginekologa ( nie takiego , który tylko kasuje i odhacza kolejne pacjentki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jesli chodzi o szpital Sterling i poradnię endykronologiczna to polecam prof Komorowskiego, jest kierownikiem kliniki. Leczylam sie u niego przez rok. To bardzo serdeczny i ciepły człowiek. Nalezy mieć do niego konkretnwszee pytania, odpowei na wszystkie. Mnie na pierj wizycie skierował od razu do szpitala i mialam w ciągu 3 dni porobione wszystkie badania oraz postawiona diagnązę. Napreawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari13
Mam pytanie o dr. Baś-Budecką???? Czy przyjmuje ona może na Wigury 13??? Jeśli tak to może ktoś wie ile kosztuje wizyta i czy można tam zrobić usg??? Czy to wogóle jest jakieś centrum medyczne czy sam gabinet gdzie tylko ona przyjmuje??? Z góry dziękuje za wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_102
chce iść do drLipeckiej...chciałam sie spytać jakie ma podejscie do pacjentki i ile kosztuje wizyta i czy długo się do neij czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia pytałaś wcześniej o dr gruszczyńską-walczak. obecnie prowadzi ona moją ciążę. jak dotęd ogólnie jestem zadawolona, jest bardzo delikatna i odpowiada na wszystkie pytania. ma w gabinecie usg i na każdej wizycie daje mi podglądnąć maluszka. wizyta kosztuje 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariamag
Witam, poszukuję w Łodzi ginekologa-endokrynologa, albo ginekologa który nie lekcewarzy problemów endokrynologicznych. Wcześniej chodziłam do dr Buldeckiej-Woźniak, ale w czasie ciąży przekonałam się, że chociaż bardzo miła, to ma chyba mało aktualnej wiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dostałam skierowanie do endokrynoloa-ginekologa. Mam pytanie jeśli chodzi o Poradnie przyszpitalną na Sterlinga. Jest tam dwóch lekarzy jeden przyjmuju we Wtorki i Piątki, a drugi w Czwartki. Nie znam nazwisk lekarzy. Może ktoś był tam i coś może napisać o lekarzach. Jestem z poza Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcena
do zuzia lalkanieduzia Pani doktor prowadzi moją upragnioną ciążę (teraz 31 tydzień, która nie przebiega niestety bezproblemowo. Zawsze można liczyć na jej życzliwość podczas pobytu w szpitalu, co nie jest bez znaczenia. Z czystym sumieniem polecam. Napisze więcej jak maluszek będzie na świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalita
Dziewczyny, pomóżcie stwierdzono u mnie PCO, ale wolałabym potwierdzic to u bardziej profesjonalnego lekarza, myslę o dr Lipeckiej z Lux Medu. Nie wiem tylko czy ona specjalizuje się w tym temacie. Mam jeszcze jedno pytanie - Lux Med ma podpisaną umowę z NFZ (podobno) dlatego zastanawiam się czy wizyta u pani dr jest refundowana czy muszę jednak zapłacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Bałut
Witam Ja osobiście polecam dr Roczniok na bałutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annalee
dobrym ginekologiem-endokrynologiem w łodzi jest na pewno docent Mucha (kobieta, bo jest jeszcze jej mąż endokrynolog - też dobry), przyjmuje w Diasonie na radwańskiej. Moim zdaniem jesli chodzi o ginekologię, ciaże (zwłaszcza prowadzenie ciąąy, powikkłania) i endokrynologię to najlepszą kliniką w łodzi jest właśnie DIASON. Super specjaliści i super sprzęt, najfajniejsze USG na jakim byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mug
Witam serdecznie, ja osobiście odwiedziłam wielu ginekologów w Łodzi, miłam problemy z zajściem w ciążę. Leczenie rozpoczęłam u Gontarka, cieżko nazwać go doktorem, jak dla mnie rzeźnik, zdzierał kase bez konkretnej diagnozy. Następnie lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie do kliniki niepłodności w ICZMP, trafiłam na dr Niwalda, bezpłatnie mieliśmy zrobione badania, po HSG zaszłam w ciąże, wtedy prywatnie u dr Niwalda prowadziłam ciążę, nic się nie działo, więc ciężko powiedzieć jaki jest, mnie na kase nie naciągał i był konkretny. HSG robił mi dr Pakarski, bardzo kompetentna osoba i do tego sympatyczna, przyjmuje w Diasonie, jak chodziłam na USG w czasie ciąży było u niego sporo pacjentek, wiec chyba coś znaczy. W Diasonie przyjmuje równie prof Szaflik, tzn robi USG, to jest profesjonalista w każdym calu, zreszta spotkałam go też w ICZMP i bardzo podobne odczucia. Poród...oczywiście w ICZMP na "3". Jak dla mnie bylo super, lekarze przecudowni, dr Jaczewski reprezentacja i ostoja tego oddziału, wszystkie pacjentki były nim zachwycone, teraz napewno będę "leczyła" się u niego, dr Góra, też ponoć bardzo delikatna i kompetentna młoda lekarka, dobrą opinie słyszałam o dr Pięcie, nie pamiętam wszystkich nazwisk, ale powiem Wam, ze miło spędziłam tam czas i nie czułam sie jak intruz leżąc 9 dni. Pozdrawiam wszystkich lekarzy i dziękuję za wspaniałą opiekę. Panie polożne...nic dodać nic ująć, super zajmowały się naszymi dzieciaczkami jak nie mogłyśmy zwlec się z łóżek, a dodatkowo jeszcze nami :) również ukłony w ich stronę. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które rodziły w tym roku w czerwcu oczywiście na "3".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czy wiecie coś może o dr Renacie Banach z Madurowicza? Poradźcie, mieszkam w Łodzi od niedawna i trafiłam właśnie do niej... Znacie ją, chodziłyście do niej? A może polecacie kogoś z madurowicza? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Pani dr Mucha nie jest ginekologiem. Ona jest wyłącznie endokrynologiem. Rzeczywiście doskonałym. Leczę się u niej od 4 lat i z czystym sumieniem mogę Ją polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Pepetii- właśnie miałam tak napisać do annalee Oni oboje są enokrynologami- ja osobiście leczę się pana Muchy- polecam- Klinice Endokrynologii w Łodzi zawdzięczam dziecko- największy skarb leczę się tam od 5 lat co do opieki ginekologicznej polecam Pana doktora Piotra Surmackiego- szpital im Rydygiera- a przyjmuje Centrum Medyczne Bazarowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
ja ide w nastepny piatek do dr bas. bo podobno dobra. mam nadzieje ze te 90 zl za wizyte nie okaza sie stracone ;/ strrrasznie drogo dla mnie ale z tego co czytalam na tym forum to pani gr jest w porzadku. mam taka nadzieje! trzymajci kciuki, jak wroce to podziele sie wrazeniami :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widulek
Witam! mam prosbe podajcie mi nr i adresy do dobrych ginekologow w lodzi ktorzy przyjmuja niepelnoletnie pacjentki!!! :)) to bardzo wazne.. z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy są tu jakieś kobitki które chodzą lub chodziły do dr Tadeusza Kowalczyka Dermed ul . piotrkowska. pytam ponieważ jestem ciekawa opinii na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do dr Kowalczyka. Prowadził moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona. Super ciepły i konkretny człowiek, wszystko wytłumaczy i nigdy się nie spieszy. Niestety musiałam zmienić gina, bo dr Kowalczyk jest dla mnie za drogi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1402
nie znam dr. Kowalczyka,ale w dermedzie chodziłam do dr. Surkonta prowadzil moja pierwsza ciaze POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodze do Kowalczyka i dla mnie jest ok , fakt troche kosztują wizyty u niego ale czego nie robi się dla zdrowia i dla tego żeby być mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może któraś mogłaby polecić kobietę ginekologa przyjmującą na NFZ? do tej pory chodziłam do dr.Baś, ale ceny sa strasznie wysokie Może któraś z was orientuje się jak to jest z przychodnia przyszpitalna przy szpitalu Rydygiera? jacy lekarze tam przyjmują? Macie może jakieś zdanie na temat dr. Lidii Walczak z Salve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×