Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość marcena
Witajcie, przeczytałam z zainteresowaniem wszystkie posty z tego wątku. Dobrze, że jest takie miejsce gdzie można się wymienić opiniami na temat lekarzy, choćby najbardziej skrajnymi. Ja również potrzebuję Waszej pomocy: co sądzicie o dr Jabłońskiej-Krasomskiej ew. o dr Krasomskim z CZMP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę bronic tego lekarza lecz ciaza pozamaciczna jest b.trudna do zdiagnozowania. wiem to na swoim przypadku. Ja z krwawieniem chodzilam przez 1,5 miesiaca. Kopernik nic nie stwierdzil - powiekszony prawy jajnik, CZMP wyslali mnie do internisty po skierowanie do endokrynologa bo uznali ze to wina hormonow. Tak jak u kolezanki wyzej - na szczescie ze obumarla. Mnie za to robiono badania z moczu czy jestem w ciazy lecz te dawaly wynik ujemny. Dopiero jeden gin wpadl na genialny pomysl ze trzeba zbadac bete hcg, ktora potwierdzila ciaze. W tamtym czasie chcialam nawet skarzyc CZMP lecz na checiach pozostalo. Teraz pisze o tym spokojniej bo doczekalam się swojego szczescia a tamten przypadek mial miejce 5 lat temu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_m23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_m23
jesli chodzi o ginekologa w łodzi to moge polecic Tadeusza Lutoslawskiego,on przyjmuje w lodzi prywatnie na piotrkowskiej w lodzi...Bylam wlasnie u niego poraz pierwszy,polecila mi go moja bratowa...On zajmuje sie rownierz nieplodnoscia.Ma chyba 60 lat,ale nie wyglada.przeprowadza wywiad dosyc dlugi,badanie doklade takze piersi chociaz to badanie nie uwazam zza przyjemne,poniewaz bardzo sciska piersi i strasznie boli ale to w celu pewnie zeby sprawdzic czy nie ma wydzieliny jesli ktos go zna to prosze bardzo o opinie na jego temat...Wszystkie usg wykonuje bardzzo dokladnie itd...A z gabnetu wyszlam po godzinie,nie na szybko widac ze nie olewa swoich pacjentek.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam serdecznie doktora Zbigniewa Nowaka z Kopernika. Jest naprawdę świetny i przeuroczy :) Bardzo kompetentny nie da się przy nim denerwować. Ja go osobiście wybrałam na lekarza prowadzącego ciażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcena
Dziewczyny, współczuję smutnych przeżyć, bo sam ich doświadczyłam. Ale odpowiedzcie, proszę, na moje pytanie o dr Jabłońską-Krasomską z CZMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatta
ja jestem za biesiada, po 1 byłam najpierw u dr.Olszewskiej przez prawie cały rok chodziłm na badania na wizyt i tak wkółko i co najwyżej dostłam opierdzil,ze za szybko po miesiaczce albo za póxno...a byłam u biesiady na puierwszej wizycie byłm 40 min wgabinecie,wytłumaczył mi wszystko dokładnie pokazła na obrazkach zrobił nawet rysunek pogladowy ,zdjęcia pokazła co jak powinno wyglądac, zrobił mi badania i taka kamerka pokazła jk to wygląda i co nadaje sie do usunięcia...na drugi dzin skierowła mnie namnustwo badań, i załatwił szybko usg całe...naprawde super gość zwłaszcza z,e przyjechał do szpitala godzine przd praca , bo się tak ze mna umówił, na prawde niesamowity gość i nie policzył mi 100 z a wizyte, bo studentka jestem...naprawde polecam goraco, czekam na 2 wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyborsuk
Mogę się tylko podpisać pod tym, co napisała jatta. U mnie było bardzo podobnie. Dr Biesiada specjalnie przyjechał z domu o godz.21, żeby przyjąć mnie do szpitala a wcale nie mieszka blisko MSW. Normalnie jak w Leśnej Górze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi74
Mam na imię Gosia i jestem z Łodzi.O dzidziusia staramy się 4,5 roku.Ja zaczęłam leczyć się po m/w 2 latach, u lekarza Androloga ze szpitala Szterlinga dr Słowikowska-Hilczer leczyłam się 1,5 roku.Na początku dostawałam Enkorton, ale źle się po nim czułam miałam zawroty głowy i niewielkie nudności brałam go 2 mieś a przytyłam 4 kg.Odstawiłyśmy go i przez resztę czasu brałam Clostirbergyt i Luteinę.Gdy i to nie dawało rezultatu dostałam dodatkowo Siofor jest to lek dla cukrzyków ale powoduje zmianę struktury jajników.Wcześniej zrobiłam kilka razy badania na hormony,tarczycę,morfologię, a mąż nasienia 3 razy.Okazało się, że to coś ze mną nie tak bo mąż 100% zdrowy a nasienie silne.Dzięki przyjaciółce , która ma podobny problem jak ja trafiłam do pryw gabinetupani dr.n.med.Elżbiety Baś-Budeckiej .We wtorek 22 idę na Laparoskopię strasznie się boję bo to mój pierwszy zabieg operacyjny w życiu.Jestem ciekawa co będzie dalej? Sama nie wiem.Pani dr.zajęła się mną bardzo profesjonalnie.Wszelkie zabiegi robi w szpitalu Madurowicza gdzie miałam robione HSG, kontrast jajowodów ,który wykazał ich drożność.Byłam bardzo zadowolona z opieki w tym szpitalu, no i zaoszczędziłam kupę kasy sama laparoskopia to koszt m/w 2500zł nie wspomnę o HSG.Z czystym sumieniem polecam tę lekarkę.To bardzo miła i konkretna osoba i chce pomóc :)Ja chodzę do niej na Wigóry 13 gdzie ma bardzo przyjemny pryw. gabinet.Robi USG dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilala
witam! chcialabym siędowiedzieć gdzie w łodzi można zrobić usg 3d/4d z zapisem na dvd i jaki jest koszt takiego badania, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi74
Badanie 3D chyba wykonuje się na Bazarowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa z NFZ
a jakiś gonekolog nie prywatny????który ma umowe z NFZ i do ktorego nie czeka sie 100 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooobelialooo
No wlaśnie... Czy jakiś lekarz przyjmujący w ramach opieki zdrowotnej, za którą przecież w końcu placę jest godny zaufania i nie trzeba czekać wieków? Dodam, że jestem w 4 miesiącu ciązy i oczywiście chodzę do ginekologa z tym, że mieszkam poza Łodzią i w moim ośrodku przyjmuje Pani Doktor, która nawet do tego momentu nie skierowala mnie na badanie usg... Przestaje jej ufać chyba przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooobelialooo
Halo! Niech ktoś odpowie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekielka
witam Dziewczyny! Ja znam dr. Jabłońską-Krasomska i z całego serca polecam ją jako lekarza. Zawsze robi badanie piersi, dokładnie bada sutki i pachy, jest delikatna, ale bardzo skuteczna, konkretna i pomogła mi jak żaden inny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ILALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
DO ILALA USG 3D/4D ciąży z opcją DVD można zrobić w Diasonie, ul. Radwańska 1. Jest to klinika Prof. Krzysztofa Szaflika, a USG wykonuje kilku lekarzy, więc jest wybór. Sprzęt rewalacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się- mmmmmmmeeeeeegggiiii
Dziewczyny powiedzcie mi jedną rzecz! Jesli brałam tabletki anty 2 opakow pod rząd, bez robienia przerwy, później nie brałam wcale bo poszłam do lekarza i za późno mnie zarejestrował więc bez sensu było by brać w 10 dniu przerwy. ze swoim chłopakiem stosowalismy metodę przerywaną. Teraz powinnam dostac miesiączkę 29-tego ale nie dostałam, zawsze miałam regularnie. Czy jest możliwe ze przedłużył mi się cykl dlatego ze brałam te tabletki wtedy bez przerwy 2 opakowania pod rząd, czy jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Bardzo proszę o opinie na temat prof Sobkiewicza z Salve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko1234
Czy mogłybyście mi powiedzieć coś na temat dr Michała Krekory? Z tego co wiem pracuje w Matce Polce. Za opinie będę wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studwf
A ja tak z innej beczki troszkę...potrzebuję zwolnienia z wf-u nie wiecie może, który ginekolog nie będzie robił większych problemów? :) (zaznaczam, że musi to być zwolnienie od ginekolga więc do innych proszę mnie nie wysyłać) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajasia
3d/4d jedno z najlepszych w łodzi - Radwńska 1 tel: 42 63620 54 prof. Szaflik, dr Kozarzewski jest jeszcze dr Dudarewicz ale nie wiem gdzie przyjmuje, to bardzo dobry genetyk i u niego tez najnowszy sprzę i wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajasia
u Krekory rodziły moje dwie koleżanki i obie zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisa
Witam Poszukuje dobrego ginekologa-położnika który pracuje w Matce Polce. Chodzi mi o takiego który poświęca pacjentce dużo uwagi. I jeszcze jedno czy znacie nazwiska lekarzy którzy pracują w Diasonie?? Czy wiecie może coś na temat dr. Grzesiaka czy on robi tylko usg czy również przyjmuje pacjentki na badanka? I czy On pracuje w CZMP? A może polecicie mi innego lekarza? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Dudarewicza to przyjmuje na ul. Kamińskiego 31. wpisz w google jego nazwisko a będzie podana jego strona i tam masz nr telefonu. co do ceny nie wiem, za genetyczne w 12 tygodniu ciąży zapłaciłam 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica - polecam ci doktora krekorę, zreszta razem z grzesiakiem pracuja na jednym oddziale w czmp. Prowadził moja ciąże problemową dosyc, 2 miesiace temu robił mi cesarke. Każdy dziwi sie, że tak szybko doszłam do siebie, blizna...idealnie, prawie nie widać. Może nie poświeca pacjentce pół godziny, bo ma zawsze tłum w swojej przychodni, ale naprawde nie ma lepszego lekarza. Delikatny w badaniu, na pewno niczego nie przeoczy. Polecam z całego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka po raz drugi
Prof Pertyński jest napewno wysoko w CZMP.Przyjmuje na Zielonej w "medax".Poleca,!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablasia
witam! A może mi dziewczyny powiedzieć coć o prof. Kowalskiej- Koprek z Madurowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×