Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witam mam nadzieje ze kazda wstala lub wstanie z dobrym humorkiem na dzis ;-) Ja jade odebrac samochod a potem na szpital bo zaczlam lekko krwawaic nie wiem z czego czy polip czy cos innego.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka patinko----mam nadzieje ze to nic groznego - trzymaj sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Na samym początku muszę się pochwalić!!! Byłam w piątek u lekarza i jest poprawa, na razie powrót do szpitala mi nie grozi. Tak się cieszę !!!!! A i dostałam pozwolenie na małe spacerki od czasu do czasu. Zostałam tylko na sobotę i niedzielę u koleżanki bo mieszka blisko szpitala a ja musiałam chodzić tam 2 x dziennie na kroplówki. jestem szczęśliwa !!! Teraz jestem już spokojniejsza i mogę planować zakupy dla maleństwa. Za 2 tygodnie mam usg i wtedy może potwierdzi się czy to rzeczywiście będzie dziewczynka ?? Pozdrawiam was wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itusia
witam was drogie kolezaki ja z moim mezem staram sie o dziecko juz cztery lata i nic lekarze mowie ze jest ok ale ja juz nie mam sil bo gdy mi sie spoznia okres to biegne do apteki po test co mam robic odpisz na e meila pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja na szczęście mam dziś dużo do zrobienia w pracy więc nie myślę o popołudniowym monitoringu....... Napiszę o wynikach jak będę po Trzymajcie kciuki :) Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulas---ciesze sie razem z toba :-D buziak dla ciebie i glaskanko brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj itusia! Napisz cos wiecej o swoich problemach z zajsciem w ciaze, jakie badania robilas, skad jestes itd., bo tu dziewczyny na pewno Ci pomoga, doradza. Nie jestes sama z tym problemem. Wielu z nas sie juz udalo- a wiec nie jest to niemozliwe. Patinko, daj szybko znac co i jak. Asiunia ty oczywiscie tez informuj szybko. AnulaS- dlaczego grozil Ci szpital, co sie dzialo??? Bo chyba cos przegapilam. Dobrze ze juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Oj Sara źle robisz. Nastaw się że może sie przez długi czas nie udać, będzie ci dużo łatwiej. I wykup sobie zjefajne wczasy za granicą w 5-cio gwiazdkowym hotelu i jeszcze all inclusive do tego. Dobrze że nie płaczesz jak @ przychodzi. To już coś! Ale zacznij korzystać z życia, pomyśl że jak będziesz w ciąży to już nic nie będziesz mogła zrobić. Ani gorących kąpieli, ani imprezek z alkoholem, żadnych tańców, długiego siedzenia przed komputerem, jazdy na rowerze, naprawdę ostrego seksu, biegania skakania, jedzenia serów pleśniowych (ja je uwielbiam), uważanie na to co sie je, itd. Kup sobie coś odlotowego na ten wyjazd może super bikii?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
jak czytam Sare to jakbym siebie słyszała rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa Twoje słowa działają jak balsam na duszę :) Zawsze mi się humor poprawia jak przeczytam Twojego posta :) Więc pisz częściej :*:* Patinka odezwij się.......... Buziaki dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!!!! Ja jestem na chwilke i lece zaraz do sklepu po miesko mielone bo bede robic kotleciki mielone , ziemniaczki i buraczki:):):):):):) Patinko czekamy na wiesci.....👄 Zagladne pozniej a teraz zycze Wam wszystkim milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa ja koniec końców wyjeżdżam na wczasy, ale rezerwuje miesiąc przed wyjazdem i mam drożej niż jakbym to zrobiła np.w styczniu. Wczasy za granicą, gdzie ciepło też nie dają efektów, mimo że jest się na pełnym luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Asiunia 27 bardzo się cieszę że tak uważasz, bo taki jest mój cel - rozweselić was i uświadomić że za jakiś czas wspomnicie to z rozbawieniem. I wtedy pomyślicie " O kurcze! A mogłam wtedy zrobić jeszcze to czy tamto..." ale już będzie za późno bo jak przyjdzie dzieciątko to koniec swobody moje Panie na jakieś trzy cztery lata! Więc póki co korzystajcie z życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko trzymaj się, będzie dobrze. AnulaS ja też nie wiedziałam, że byłaś w szpitalu, czyżbym coś przegapiła? Najważniejsze, że wracasz do zdrowia. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara - wiem że to nie daje efektów ale ty się zrelaksujesz i mężuś a to juz dużo! Patinko odezwij się jak tylko wrócisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara - wiem że to nie daje efektów ale ty się zrelaksujesz i mężuś a to juz dobry początek na przyszłe miesiące! Patinko odezwij się jak tylko wrócisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara - wiem że to nie daje efektów ale ty się zrelaksujesz i mężuś a to juz dobry początek na przyszłe miesiące! Patinko odezwij się jak tylko wrócisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Kurcze przepraszam ale strona się zawiesiła i wysłało sie Aż trzy razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa masz rację, w naszej sytuacji to tylko korzystać z życia, bo co innego nam pozostało? Dzisiaj mam dobry nastrój, bo pogoda się w końcu piękna zrobiła i nic mi go nie popsuje. Słyszałyście ten kawał: Przychodzi kobieta do lekarz i mów: - Panie doktorze, albo mnie ząb boli, albo jestem w ciąży. A doktor do niej: - To niech się pani zdecyduje bo nie wiem jak fotel ustawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itusia witaj u nas, wiem,że ciężko jak tak niby wszystko dobrze, a dzidzi nie ma, ale cóż mozna poradzić, czekać i czekać, może się doczekamy. Patinko pisz co z Tobą, mam nadzieję,że nie zostałaś w szpitalu. Myszko siostrzyczko witaj. Misiaczki gdzie się podziewasz i Ty Aneczko? Asiunia jak tam monitoring? Sonia i Pani Misiowa miło,że tak często sie pojawiacie. Anula S ty uwazaj na siebie. Gdzie reszta dziewczynek? Co porabia Olawd? Ewcik, Becia, Kasiada, Cymenka, Misiunia i inne koleżanki odezwać się prosze. Narazie padam po pracy, więc zajrze pewnie wieczorkiem, zobaczymy.Pa, idę na słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Coś serwer się chyba blokuje. No właśnie co porabia Olawd? Fajnie Smerfetko,że się odezwałaś. Isiunia ja Cię doskonale rozumiem, bo u mnie niby też wszystko w porządku, a jednak nie wychodzi. Czy twój facet badał nasienie? Mieliście już w ogóle jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Przepraszam czeski błąd miało być Itusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
xxmadziaraxx odezwij się jak będziesz miała dostęp do internetu, bo się zastanawiam co się u Ciebie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Fajniutka, Kwatolina, Kakusia, Obca a co u Was? Odezwijcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka jestem jestem ale dzis mnie tak ta nowa szefowa wkurzyla ze jej nie daruje i nie recze za siebie jak ja spotkam w czwartek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja już po monitoringu, pęcherzyki są ale jeden wiodący ma 10 mm (dziś 10 d.c). Więc mamy działać bo lekarz powiedział, że ok środy powinien pęknąć. Oprócz tego mam w środę zrobić test na wrogość śluzu i w czwartek monitoring, żeby spr czy pękł...... ehh jakoś nie jestem specjalnie rozentuzjazmowana bo ostatnio też był pęcherzyk ale się wchłonął......nie nastawiam się no i mam do endokrynologa iść w związku z tym testosteronem....i idę w środę....normalnie cały tydzień u ginekologa spędzę...ale jeśli to ma coś dać to mogę nawet lata tam spędzać :) no i bromek mam brać dalej i w piątek powtórka prolaktyny Buziaczki Piszcie co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia, w sumie nigdy nie wiadomo, kiedy nastapi to wydarzenie i zajdzie sie w ciaze. Wazne,ze dzialasz!!!! Olu co sie stalo w pracy? Chyba wiem jak to jest pracowac z grupa debili. Dziwczyna(ktora zatrudnili na moje miejsce) siedzi teraz ze mna w pokoju, a drze sie tak przez telefon,ze 30 razy dziennie ja uciszam :( Wczesniej byla inna i sama ja wybralam,ale ja zwolnili. A ta sie nie zna na niczym i tak mnie wku...a,ze slabo sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane. U mnie jakis dołek psychiczny,Fabianek ma grypę zołądkową i nie spałam poł nocy..bo siedziałam z miską przy jego buzi...i tak sobie myslałam jak siedziałam ze jak mi teraz tak ciezko w nocy nie spac to jak to bedzie jak Kubuś sie urodzi:/ No ale jakos bedzie musiało byc...w koncu to malenstwo na początku nie wie kiedy noc kiedy dzien...a za jakis miesiąc juz powinno sie unormowac:) Zaczełam 30 tydz i jeszcze 11 tyg...a dłuzy sie juz jak nie wiem...jeszcze za dwa tyg czeka mnie przeprowadzka do tesciowej..Ech...a ja z nią kochamy sie jak "pies z kotem" i dołka mam jak ja tam wytrzymam conajmniej przez poł roku.No ale bede robiła swoje i starała sie jej w droge nie wchodzic,co bedzie trudne niestety..tym bardziej ze Kubuś urodzi sie juz tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×