Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

patinko ja nie szlyszalam ale sama daje mezowi mgb6 , wit c , i cynk . sama biore mgb6 no i folik oczywiscie . ale mam nadzieje ze to nic nie szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na moich witaminach pisze ze 6 miesiecy zalecaja brac po urodzeniu dziecka wlasnie ciazowe. Wiesz generalnie mowili ze najbardziej szkodzi Witamina A E oraz betacaroten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻🌻🌻 Jestem i ja ale biegne do kuchni po jakas kawke i kanapke i zajrze pozniej...... U nas wczoraj bylo 27 stopni i btlo bardzo cieplutko i dzis rowniez jest fajnie cieplo....w krotkim rekawku mozna chodzic.....ale cos zapowiadaja w przyszlym tygodniu ochlodzenie......kurcze tak bym chciala zeby ta pogoda juz zostala i bylo dalej tak cieplutko......Zycze Wam dziewczynki milego dnia i zagladne za chwilke:):):):)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane słoneczka! 🌻 Nie chcialam tu pisac o wizycie pierwszej w Klinice N.,ale napisze. Wizyta trwala godzine,P.Staroslawska wypytala sie wszystkiego,co bylo mozliwe.Najpierw obejrzała moje wszystkie wyniki,a bylo ich malo,pozniej sterte wynikow meza.Ja sie dowiedzialam ze mam pochwice,i musze isc z tym do seksuologa,ale to jest uleczalne,to jest problem ze wspolzyciem.Po obejrzeniu wynikow stwierdzila ze mamy szanse na IN-VITRO,od razu tak powiedziala.Dostalam stos wynikow do zrobienia i maz tez.Mamy sie zastanowic i jak zrobimy wszystkie podane wyniki,to mamy sie zapisac i przyjechac.W N.maz musi zrobic tylko badanie nasienia.A reszte wynikow mozemy zrobic poza N. i sa tansze niz w N. - Okreslenie grupy krwi - FSH - Cytologia - Stopien czystosci pochwy - Posiew z kanalu szyjki - Badanie w kierunku chlamydii -Badanie cytogenetyczne -Hiv -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total -morfologia -APTT -PT -poziom bialka w surowicy -mocz badanie ogolne -Transaminazy ASPAT-ALAT -Glukoza -EKG -USG sutkow -Przeciwciala w kierunku rozyczki -Przeciwciala w kierunku toxoplazmozy IgG i IgM -CMV IgG i IgM -Przeciwciala antykardiolipinowe IgG i IgM -Szczepienie Engerix B A te wyniki musi maz zrobic -Posiew nasienia ,chlamydia -Badanie nasienia ogolne -Badania cytogenetyczne -Badanie CFTR -Badanie AZF -HIV -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total. Te nie ktore takie drogie,ale nic nie zrobie,jak trzeba zrobic to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada- No moj M.mial operacje,wlasnie na zylaki,ale powiem Ci szczerze ze NAM to nie pomoglo,no ale widac poprawe po wynikach,ale co z tego jesli i tak bedziemy miec In-Vitro,bo szans nie mamy na inseminacje i na naturalne zaplodnienie,a co do papierosow to wiem ze to trucizna.Moze Twoj M.mial male zylaki i tabletki mu pomoga,u nas musiala byc operacja.Przed in-vitro musimy zrobic sterte wynikow,jezeli sie zdecydujemy i na ten dluzszy protokół,bo bardziej jest skuteczny.I tez mial robione USG jader. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXmadziaraxx życzę powodzonka, dużo tych badań, ale jak trzeba to trzeba. Najważniejsze jest jest szansa na dziecko przez in vitro, powodzenia i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tym to jakieś pustki nastały tu dziś znowu. Dziewczyny wysłałam Wam coś na e-maila, do tych, których mam adresy, coś takiego,zeby poprawić humorek, bo ja dziś sobie próbuję bardzo poprawic i tak szukam co tam mam fajnego na poczcie, jak macie coś smiesznego to wyslijcie mi, może będzie mi lepiej, jak sie pośmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo Matko a co tu taka cisza?????????? Gdzie jestescie laseczki???????????? Ja zaraz mykam pod prysznic a pozniej musze zrobic paznokietki i na godz 6 pm do pracki:):):) Ale wy moglybyscie sie chociaz zameldowac:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ja juz wroccilam bylam z mama na zakupacch i kupilam dywan sobie bo mamy bardzo cienie panele i jak sie meble przsuwa one sie niszcza a nie bede ich wymieniach skoro nie moj dom wiec kupilam dywan i jest o wiele przyjemniej. A tak pozatym rozpadalo sie niemilo bardzo na dworze dmucha i chucha z kazdej strony. A mnie lapie spanko ale moze mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko jak masz cos to przeslij i do mnie bo nic do mnie nie doszlo a chetnie bym zobaczyla. Nie smuc sie Slonce.😘 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Patinko.....Czyli Ty juz jestes zameldowana i usprawiedliwiona....a reszta to co???? A u nas Patinko jest strasznie cieplo jest 24 stopni i swieci slonce.....a do tego jeszcze gotowalam obiad i mieszkanie jest strasznie nagrzane....okna wszystkie pootwierane i mieszkanie sie wietrzy....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie masz fajnie zazdroszcze z jednej strony bo bym poszla na spacer z ta moja 8 letnia wiercipieta. Teraz siedzi w kacie dostala kare i krzyczy za to po mnie ze jestem okropna mama bo musi byc w kacie.Bardzo nieladnie odniosla sie do babci.ehmm ciezko czasem.Ale musi zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx--Nie zazdroszcze ci ani troche tak te badania sa drogie ja robilam na toksoplazme chlamydie tarczyce niedobor lub nadmiar i jeszcze jakies nie pamietam jedno i dalam za pobranie 2 probek krwi 200 zl\ A osobno robilam na Hbs zelazo i podstawowe z krwi watrobowe to dalam niecale 100 zl a gdzie tam dolozyc twoje kurcze. Zycze duzo sily bo bedzie ci potrzebne ale nie zwlekaj z badaniami zrob je jak najszybciej i odetchniesz ze masz kawal pracy za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja Ci podeslalam na poczte to co mi Smerfetka wyslala.....chociaz mi dziala tylko jeden link.....ale mozesz sobie zobaczyc..... Ide teraz zmyc paznokietki i pod prysznic i bede za chwile:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musialam kupic sobie nowy biustonosz nie mieszcze sie do moich tak napuchly mi piersi ze normalnie boli mnie jak sciska mnie jeszcze stanik. A brodawki pieka niesamowicie nie pamietam zeby az tak mocno kiedys mnie bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta dziewczyn uciekla hmm no tak sobota zakupki sprzatanko praca albo rozrywki ;-) Ja mam luzy dzis krokieciki jeszcze zostaly musze tylko sos dorobic bo zabraklo i jeszcze zurek domowy wiec nie ma zle ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi tez sie nie chca otworzyc tylko jeden mi sie otworzyl.....a to ze piersi urosly to dobrze bo wiesz ze masz pod serduszkiem malego skarba:))))👄 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd polec jakis film bo nie mam pomyslu co by sobie fajnego sciagnac.. Moze byc thirler horror tylko nie taki sam jak ostatnio bo polowe ogladalam z zamknietymi oczami heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć dziewczyny! xxmadziaraxx może niektóre z tych badań będzie można zrobić na kasę chorych? Bo nie po to jest człowiek ubezpieczony, żeby za wszystko płacił, to już jest szczyt wszystkiego. Myszka ja ja Ci zazdroszczę, że u Ciebie piękna pogoda, od razu się chce żyć. Patinko mam nadzieję, że sama nie taszczyłaś tego dywanu?! A co do piersi to pozazdrościć, ze wyskakują z miseczek. Olawd , Aneczka, PaniMisiowa, Anusia, Smerfetka, A.N.N.A, Kait uściski i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem myszko i to jest jedyne pocieszenie ale mowie ci bol potworny jak sie myje to omijam to miejsce a niedajboze abym szturchnela o cos albo laura dotkla niechcaco to piszcze doslownie mam nadzieje ze to minie niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×