Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
EfQka kochana zobaczy jka szybko zleci,mi te 31 tyg nawet nie wiem kiedy..tylko teraz jakos wolno leci:/ im blizej tym wydaje mi sie ze czas sie ciągnie.A co do ciązowych ciuszków-to wiem ze są ładne i w ogole ale ceny tez są piękne..mam kilka ubran oczywiscie no ale im jestem grubsza tym mniej chce mi sie stroic bo mysle tylko zeby było wygodnie itp. A tak naprawde nie chce wydawac nie wiem ile bo nie wiadomo jak bede wyglądała po urodzeniu,wiec jak mam kupywac to wole wtedy zainwestowac..:) Teraz zrobiłąm gofry moim chłopkaom ,ponajadali sie i ja juz mam czas dla siebie...i dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
PaniMisiowa dla Patrysi,naszej slicznej księzniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Tam miały byc usta ale nie wyszły :( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Widze sama jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Widze sama jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem slonce ale wlasnie zmykam pod prysznic i biore sie za mezusia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
obca masz racje , chyba nie będę się zaopatrywać w ubranka ciążowe bez opamiętania bo ceny są straszne. Koło mojej pracy jest taki "lepszy " ciucholand, wiecie ubranka na wieszaczkach, same firmowe rzeczy. No i w tym ciucholandzie wypatrzyłam spodnie H&M ciążowe z gumką idealnie mój rozmiar albo nówki albo bardzo mało noszone. No i kupiłam je za 30 zł. Leżą jak ulał, już w nich chodzę, bo są bardzo wygodne i nie cisną mnie w talii. Potem poszłam do H&M i sprawdziłam ile kosztują nowe - oczy mi wyszły - 200 zł!!! Szok. No cóż chyba dokonałam zakupu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa 🌻 nie to fajnie,że ty jesteś z nami heh:D super,ze dzidzia zdrowa👄 Ide spac kochane wiec dobranoc kolorowych i pieknych snow❤️ standardowo owocnych staranek:D A gdzie Misiaczki,Smerfecia,Myszka i reszta kochaniutkich meldowac sie rano:*:* becia a ty gdzie co u ciebie?? misiaczki,smerfecia,myskaOlawd,Panimisiowa,Patinka,Sonia,Efqa,dzodzanna,asiunia27 ,kasiada ,narzeczonad85 ,kakusia ,22 ,kkinia30,Sylweczka78,Monita32,alii,Paula3332,xxmadziaraxx,A.N.N.A,becia_,Ewcik_1,Sara76,Obca, dla wszystkich i dla reszty nie wymienionychDOBRANOC:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzia23
Dziewczyny ratujecie co mam zrobić stwierdzono wodniak jajowodów ,torbiele na jajnikach niechcą operować bo to będzie 3 operacja a mam dopiero 23 lata,czasem boli co mam zrobić!nie mogę zajść w ciąże bo jestem bezpłodna aż głupio się patrzy na kobiety w ciąży czasem se wyobrażam jak by moje dziecko wyglądało ale to tylko marzenia:(piszcie na gg bo tu nie zaglądam pozdrawiam serdecznie buziaki:)gg11605609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moje kochane:):):):):):) Nie mialam czasu dzis pisac bo pracowalam....jutro rowniez ide do pracy :(:(:(:(:(:(:(:(wiec mnie nie bedzie....ale mam nadzieje ze poklikamy w piatek.....bardzo sie stesknilam za Wami.....zycze Wam udanego i pieknego czwartku i przesylam 100000👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Słonce świeci tylko iść na dworek tylko że u nas spacer to jest katorga. Patrycja placze i sie wierci bo chce na ręce. Mam nadzieje ze jak usiadzie to juz bedzie lepiej bo bedzie wszystko widziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :-) Wczoraj nie dalam rady zasnac po poludniu choc myslalam ze nastapi to lada moment ale wieczorkiem juz szybciutko mi to poszlo,co chwilke czuje sie bardzo zmeczona senna bardzo piersiatka dalej bola ale wydaje mi sie bo tak nie mialam nigdy ze moze winny bedzie Dupahston ktory lykam zawiera hormon ktory jest odpowiedzialny za wiele finkcji rozrodczych u kobiety. u mnie dzis na przemian pada pochmurno potem swieci slonki i goraco jest za 15 minut znow leje i znow zimno. Typowa angielska pogoda a ja sobie pranie nastawilam bo pomyslalam skoro ladnie swieci to szybciutko wyschnie. Buziaczki dla was 😘 ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Oraz Fluidki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewulki! mam wiadomości od BECI u niej wszystko OK. poza tym że ma szefa- idiotę/ mówiłam Jej żeby szła na zwolnienie a nie niepotrzebnie się denerwowała/. Dzidzia rośnie właśnie wkroczyły w 9 tydzień. pozdrowienia i buziolki. Ja zmykam na działeczkę u nas od kilku dni pogoda b. wiosenna .pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja znów zalatana, ale to dobrze, bo człowiek tyle nie myśli o wszystkim, a szczególnie o tych przykrych rzeczach. No mi zakupy choć drobne poprawiają humor, ale nie na długo, bo za kilka dni wszystko mi już z tyłka spada, ale cóż otoczenie tak na mnie działa i te wszystkie \"życzliwe osoby\" co to wiedzą wszystko lepiej od nas, np. ze powinnismy już się postarać o dzidzię, ale olał ich, staram się jak mogę, nie chce chudnąc, tylko przytyć dla dzidzi, więc lecę załatwiac to co mam do załatwienia i nie myślę o bzdurach. I jaK wam się podoba moje nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko brawo....masz tak trzymac i za to masz odemnie duzego 👄 a co tam a nawet 2 👄👄..... A ja jem sniadanko i lece za chwilke do pracy, ale tak mi sie nie chce.....wolalabym zostac w domku i z Wami poklikac, no ale coz.....za to jutro mam off wiec tym sie pocieszam......👄 dla Was i milego dnia, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko tak trzymaj ciesze sie ze tak zaczynasz myslec :-)😘 Myszko fajnie ze jutro masz off-a odpocczniesz naladujesz akumulatorki ja na pocczatku dziwnie sie czulam wstajac rano ze nie ide do pracy a teraz jakos mi sie spodobalo hehehe sprztama gotuje robie to na co mam ochote ;-) 😘 Wlasnie koncze prac 2 gi automat i koncze zupke jarzynowa mniam A jutro lub dzis zabiore sie za pieczeie serniczka wiedenskiego z polewa czekoladowa ;-) Fajnie ze u Beci w porzadku szkoda tylko ze sie nie odzywa :-( A gdzie reszta kolezanek zapracowana?? Meldowac sie kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!!!!!!!!! ja juz po pracy , cvzekam tylko jak mezus pingla pusci to wyjade po niego i na zakupki , lepiej dzis niz jutro bo w piatki do sklepow nie idzie wejsc :-( smerfetko----i to mi sie podoba!!! duza 👄 dla ciebie my od wczoraj zaczelismy staranka , kolejne w piatek ... zobaczymy co z tego wyjdzie . mam nadzieje ze w maju bedzie duzy + buuuuzzzzziiiiaaaaaaccccczzzzzzzkkkkkkiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki patinko ! i nawet innego wyniku sie nie spodziewam miec ! tylko i wylacznie duzy +++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli sie zbieram odebrac moja Laure ze szkoly potem skocze na miasto przyjde do szybciutko odezwe sie od was i mam nadzieje ze stronka bedzie przepelniona ;-) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa---jak dobrze pojdzie to 17 maja bede testowac , a znajac zycie pewnie zrobie to jeszcze szybciej , wiec juz nie dlugo dam znac co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja tylko na chwilę, bo nie mam czasu. W przyszłym tygodniu będę się odzywać częściej. Smeretko tak mi przykro, że przez wredne krowy tracisz na wadze. Gdyby dało radę to bym Ci wysłała parę swoich kilogramów w paczce, bo ja dla odmiany chciałabym trochę schudnąć, bo nie ukrywam, że po ślubie trochę przytyłam, co prawda nie do rozmiarów hipopotama, no ale jednak.. Myszka fajnie, że będziesz miała wolny dzień. Wypoczywaj i ładnej pogody Ci życzę. Olawd mój mąż też lubi sprzęt wojskowy, a najbardziej pistolety, karabiny itp. Przyjemności na pokazach. Patinko życzę Ci dobrego samopoczucia. A jak tam palanty z firmy ubezpieczeniowej? EfQa i Obca macie racje, że ciuchy ciążowe są drogie, ale czasami można wyszperać coś fajnego po niższej cenie, a jak nie to zawsze można na siebie namiot naciągnąć, albo lepiej spadochron ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Pozdrowienia dla Anusi, A.N.N.Y, PaniMisiowej, Narzeczonej, Kakusi, Kasiady, xxmadziaryxx, Monity, która się ostatnio nie odzywa, Dzodzanny i całej reszty nie wymienionych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Asiunia i Aneczka, a jak się mają wasze sprawy? Jakieś nowości godne uwagi? Czy zaatakujecie nas z zaskoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×