Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Wiem ,ze jest dodatek ,a le jak ktoś pracuje, a ja nie pracuje, ale dopytaj jak mozesz.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
STARAJąCE SIę KameaC/Lublin..........32.............min. 30.. ..............16.05.2008 Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ale sie rozpisałyście Smerfetko to co przecyt5ałam co napisałaś troszkę się wzruszyłam nie wiem co cię spotkało bo nie jestem tu od początku ale w twoim domu wreszcie pewnie zapanuje radość i to ogromna. Tak szczerze powiedziawszy mogla byś zarazić nas hi hi. misiaczki czy ty też będziesz mamusią?? dziewczynki chyba jest taki wysyp bo zbliża się dzień matki no i dzień dziecka i to są właśnie największe prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie jeszcze śpicie po niedzieli pełnej wrażeń ja wpadnę do was później bo teraz jestem w pracy i właśnie muszę jechać na pocztę. ❤️ {serce] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka znow mam zaleglosci ale nadrobie pozniej bo zmykam do pracy . u mnie tempka 37.1 i sie tak ogromnie ciesze bo nawet plamienia ustaly , tylko brzusio troszke boli ale co tam smerfeciu------jak ja sie ciesze ogromnie z twojego cudu!!!!!!!! misiaczki----👄 dla was wszystkich duza 👄 no i fluidki (nie sadzilam ze kiedys zaczne je wysylac :-P ) **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Ja nie spie od 6... Nie mogę, bylam na kolejnym beta... wieczorem w necie bede miala wyniki. denerwuje sie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka nie denerwuj się zobaczysz że wszystko będzie dobrze :) Ja pamiętam jak robiłam betę przed wyjazdem na długi weekend to o niczym innym nie mogłam myśleć tylko o wyniku a potem powtarzałam, żeby sprawdzić czy dobrze rośnie. Wiem, że to stresujące ale pomyśl o becie z piątku jaka była duża to już o czymś świadczy, moja 1 beta wynosiła 83 a dopiero druga 378 :) i też robiłam w piatek a powtarzałam w poniedziałek czyli dokładnie tak jak TY :) Myślę, że wszystko będzie dobrze :) Więc nie denerwuj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Asiunia dziekuje bardzo za mile słowo... fakt o niczym innym nie mysle. o 21 wyniki to tej godziny czas bedzie mi sie niesamowicie dluzyl pewnie... majac jaką betę zobaczylas Dzidzię na USG? u mnie trudno okreslic owulacje przez to ze mam nieregularne @ :( a w sobote pani doktor mnie nastraszyla jakims martwym zarodkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigonka nie denerwuj się bo jak jest dzidzi to może się udzielać już a na pewno jest a mierzyłaś może dziś temperaturkę??? Mam pytanie do EQfy o prolaktykę czy mam dzwonić do laboratorium i pytać i zapisać się na badanie prolaktyki czy na badanie krwi i jak to jet podobno kiedyś pisałyście że w 3 albo 4 dniu cyklu tz. ze jak jeszcze będę miała@???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
wczoraj wieczorem mialam 37,1 , ale dzisiaj rano juz tylko 36,8 teraz 36,6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
ogolnie pomijajac zgage, zaparcia, bole podbrzusza i wrazliwych sutkow to nie mam zadnych objajow ciazy... ale podobno w tak wczesnej ciazy zadko wystepuje, dopiero pozniej... martwie sie tym wynikiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
ale skad bym miala tak wysoką bete (336) są jakies inne powody podwyzszonej bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka nie ma innych powodów podwyższonej bety tylko ciąża. Ja pierwsze USG miałam pod koniec 5 tygodnia i wtedy byl widoczny pęcherzyk. Wcześniej nie ma sensu robić badania. Dorotka jeśli chodzi o badanie prolaktyny to nie trzeba jej robic w określonym dniu cyklu, można w dowolnym ale na czczo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ola mówiłam ci że ustąpią plamienia, a brzuszek może cię jeszcze pobolewać do 10 tyg bo macica sie rozciąga. jak będzie bardzo olał możesz wziąć nospę. Asiunia prolaktyny nie można zrobić dowolnego dnia cyklu. Nie wiem o co z tym chodzi, tak mi kazała gin i moim koleżankom też. Dorota ja robiłam badania prywatnie w laboratorium nie musiałam sie zapisywać ale najlepiej je zrobić 3- go dnia cyklu. Będziesz miała @ i do tego dwa razy pobiorą ci krew nie radze po tym wracać do pracy bo uśniesz na biurku hi hi. Sigonka trzymam za ciebie kciuki. Jak jesteś wierząca to sie pomódl do Jana Pawła II podobno bardzo pomaga, koleżanka mi tak poradziła, ja sie pomodliłam miesiąc przed zajściem w ciążę o dzidziusia - pomogło. (PS. sie nie jestem dewotką ostatni raz byłam w kościele w sobotę a wcześniej to z rok temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa mnie lekarka zawsze mówiła, że nie ma znaczenia kiedy prl się robi ważne są inne hormony tj. LH i FSH to wiem, że na pewno w 3 d.c. a tak to nigdy nie robiłam prolaktyny w 3 d.c. Ale wyleczyłam ją bromkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia powiem szczerze że nie wiem o co z tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia a ty juz miałaś drugie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopiero pierwsze miałam a drugie po powrocie z wakacji bo wyjeżdżam w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Hmm jeszcze chciałabym prosić o podpowiedź ile kosztuje badanie na beta hcg wykrywające ciążę !? bo naprawdę różnie słyszałam. i wkońcu jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo.li.ta ja płaciłam 28 zł ale słyszałam, że nawet 35 zł może kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
aaaha a no to nie dużo nawet, b na jenym forum przeczytałam 56 złoty ale to chyba przesada ale w większym mieście może i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo.li.ta ja płaciłam 28 zł w Krakowie, więc wydaje mi się, że 56 zł to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, dopiero wstałam z godzinę temu, tak dobrze mi się spało. Do innej tabelki przepiszę sie po konsultacji z lekarzem, jak bedę pewna,że wszytsko ok. Fajnie tak wiedzieć i mieć świadomość,że inni nie wiedzą ,że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Smerfeciu-Mamusiu :) U mnie też nikt nie wie tylko rodzice moi hihi a tak to nikt. A teściowej to chyba w ogóle nie powiem, sama się zorientuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Mnie kolo 11tej zmoglo, poprostu zasnelam z laptopem. mierzylam temp. 36,9 :) tylko martwią mnie te dziwne bole brzuszka. ja w Krk placilam 28zl za bete, a teraz jest w Bilgoraju i dzis zaplacilam 19zl. Smerfetka, tak sie ciesze Twoim szczęściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×