Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja dzisiaj troche poleżałam sobie tak mi jakoś smutno było a po południu byliśmy na placu zabaw z Martynką pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Patinko chyba mnie wyprzedziłaś :) :) :) twoja dzidzia już chce wychodzić !!! Misiaczki rzeczywiście na mdłości pomagały mi ziemniaki :) Ola nie martw się zjedz sobie coś dobrego i pooglądaj telewizje :) madzik dobrze że się trochę uspokoiłaś, nerwy jeszcze pogarszają sprawę... Smerfetko jak tam grubiutka już pewno jesteś ? :D Jolanta co tam u ciebie? idę sobie zjeść coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny urzadzilam sobie krotka drzemke:):):) no juz troche sie ewciu uspokoilam ale teraz mysle ze beta wyszla ze nie jestem w ciazy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa u mnie ok dostałam i teraz czekam aż sie skończy i do dzieła teraz nie popuszcze mężowi ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milych snow :-) jutro znow poniedzialek efqa kochana urodzisz dzidzie i wyruszysz na podboj swiata a teraz ciesz sie brzuszkiem bo niedlugo juz zniknie i zaczniesz nowe zycie misiaczki powodzenia mi tez gin przepisal clo ale bez zadnych badan nawet nie wiedzial czy mam owulke wykupilam i nie bralam bo sie balam madzik bedzie dobrze skoro test ci wyszedl to w ciazy jestes kazdy organizm reagyje inaczej ja mialam okres i bylam w ciazy dowiedzialam sie w 9 tyg myszko24 my lecimy do new york bylas tam sprawdzalismy dzisbilety ale jeszcze nie bukowakismy poczekamy na wolne meza ale cieszymy sie jeszcze wlochy bym chciala zobaczyc bylam w norwegi tez jest pieknie smerfeciu29 trzymaj sie kochana szybko ci zleci jeszcze tylko troszeczke obca fajnie ze zajzalas wszystko sie ulozy maz duzo sily podziwiam cie i jeszcze szkola anulas jesli nas czytasz to pochwal sie co urodzilas xmadziarax odezwij sie czasami ja tez malo pisze napewno znajdziesz chwilke patinka 26 to wracaj z dzidzia trzymam kciuki pani misiowa 👄dla patrysi sylweczka78 a ty gdzie zaginelas odezwij sie kochana mam wrazenie ze do was juz nie pasuje bo nie moge sie z wami wymieniac troskami staraczki:-) ale mam nadzieje ze dalej mnie lubicie jakos wogole juz przestalam myslec o dzidzi amoj maz dopiero ma dylemat ma do przyjecia teraz projekt lacznie z pasem zieleni co chcial zawsze zrobic dzisiaj mi 1h cos tam pokazywal i tlumaczyl boze jaka jestem szczesliwa bo powiem ze juz sie balam o moje malzenstwo ide spac kochane do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko myslami jestem z Toba slonko- wracajcie do nas cali i zdrowi, czekamy na Was i przesylamy moc buziakow👄👄👄 Iwo bylam w New York....byc moze sie spotkamy tutaj za oceanem....odwiedzisz mnie w New Jersey , co Ty na to???:D Madzik trzymam kciuki za wysoka betke👄 Odezwe sie jutro , ide do mezulka do lozka:) Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W New Jersey mieszka moja chrzestna. Mój mężczyzna ciągle mówi że chce już maleństwo:) madzik bedzie ok, tylko sie nie potrzebnie nie nakrecaj. objawy tj sennosc siku i bole to pojawiaja sie kolo 8tyg, oby beta byla duuuuza jak na bejbusia przystalo. Patinka trzymaj sie i wysylaj zdjecia odrazu. jak nie macie czasu na forum to odezwijcie sie czasem na kom bo ja w pracy mam tylko dostep do kompa...? dziewczynki starające: tzrymam kciuki i za was i za siebie, uda się nam. Zaciążone: dbajcie o siebie kurczaczki i uwazajcie na brzuszki a szczesliwe mamusie... Macie w zyciu prawdziwe szczescie:) ❤️ Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️o kurcze dzialo sie tu troszke!Patinko-kochana moze juz urodzials i masz przy sobie malutka kruszynke!trzymam kciuki mocno...Smerfetko-dziekuje za komplement,ale ja taka zwyczajna jestem,a ten usmiech to czasami trudno u mnie,wiecie z jakiego powodu:( madzik-nie stresuj sie-ja przezywalam to samo co Ty,botez mialam plamienia,ale dla dzidzi to nie dobre jak bedziesz sie tak denerwowac!MYszka-widzialam zdjecia z Adamkiem,Ty wszystkie nasze polskie gwiazdy zobaczysz:)zazdroszcze!Efqa-a u Ciebie tez juz nie dlugo porodzik sie zbliza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku wszystko mi sie skasowalo:O troszke sie tu dzieje...Patinko kochana moze juz urodzials dzidziusia i trzymam mocno kciuki,zeby wszystko bylo ok,kurcze bedzie ok!!!!!!!!!!!!!!!ja pije kawke i jem sniadanko mniam...madzik-nie zadreczaj sie,bo ja tez mialam plamienia ale bedzie wszytsk ook,u mnie nie skonczylo sie dobrze,ale u Ciebie napewno...smerfetko dziekuje za komplement,ale u mnie o usmiech to trudno teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! kurcze zla jestem jak diabli bo chcialam sie dzis do gina zarejestrowac a u nas tylko w poniedzialki mozna i zaspalam,zaraz sie zastrzele:(,mam nadzieje ze u Patinki wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki zobaczycie wszystko się wam ułoży! Iwa widzisz taka byłaś załamana a teraz ci się super układa. W takim nastroju i z poukładanym życiem i o dzidzie łatwiej. Jak się już tam zainstalujecie będziesz mogła się rozejrzeć i na spokojnie zacząć staranka i zobaczysz że wtedy od razu się uda :) wszystko w swoim czasie. :) Your Mind zobaczysz i na ciebie przyjdzie pora nawet sie nie obejrzysz a juz brzuszek urośnie. może na wiosnę? 🌻 Klapeczku a przez trzy miesiące będziesz romansować z bromergonem z takiego romansu jak nic fasolka będzie !!! 👄 Myszko a ty niedługo na kontrolną wizytę idziesz? Fajnie masz, cały czas u ciebie coś ciekawego się dzieje, nie wiedziesz tak nudnego żywota jak ja... :o Madzik czekam niecierpliwie do wtorku i na twoją betę. Smerfetko juz niedługo jeszcze trochę wytrzymasz i niespodzianki sie pojawią :D No ciekawe jak tam Patinka nasza... ? dzidzia dużo ważyła więc nie powinna mieć już żadnych problemów, mogą ją troszkę potrzymać w inkubatorku. No ale wszystkiego sie niedlugo dowiemy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Stefcia :) widzisz a ja zaspałam a miałam na aukcji kupić o 9-tej śpiworek dla dziecka i też dupa z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia a ja o 9-tej miałam kupić na allegro śpiworek dla dziecka i tez zasapałam i dupa z tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa na allegro jest tego pelno,od wyboru do koloru to na pewno jeszcze trafisz na jakis fajny,bo w sklepach maja takie kosmiczne ceny ze szok,im mniejsze ubranko tym drozsze,no ale z milosci do dzidzi warto troche sie wydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastanawiam sie czy nie kupic testow owulacyjnych tylko nie wiem ile to kosztuje i od ktorego dnia sie je robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia koniecznie kup testy. dziewczyny podawały gdzieś tam stronki na których można kupić tanio testy. Ja robiłam tak niej więcej w okresie spodziewanej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok tylko zanim przysla to pewnie bedzie po ptakach,a ile powinnam kupic i jak dlugo robic?bo nigdy ich nie robilam i kompletnie sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! No proszę, niedługo będziemy mieć dzidziusia na forum! - Patinko-może już trzymasz Oliwkę w objęciach... Ja też bym już chciała, ha ha, ale jeszcze trochę drogi przede mną. Dziś pięknie świeci słoneczko, od rana sprzątam, robię pranko i nawet do taty pojechałam pogrzebać na strychu za malutkimi ciuszkami po Róży, no , bo w tym tygodniu już ciocią będę, a tyle fajnych rzeczy leży, to trzeba wykorzystać. Jak siadłam wokół wózków, materacyków, kocyków i pluszaczków, to mi się łezka w oku zakręciła, tęskniłam za tym... Madzik- ja jestem pewna, że jesteś w ciąży, zobaczysz- niedługo będziesz się śmiać ze swych wątpliwości. Jutro jadę do pracy zawieźć zwolnienie, przy okazji pogadam z koleżankami, szefowa nie nadąża, tyle zamówień, trochę mi się już tęskni za nowymi kolekcjami... Albo po prostu-ODZYSKUJĘ SIŁY! Dziewczynki- to dla Was🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA FACETA: \" BOŻE DROGI !!! chodzę codziennie do pracy i wytrzymuję tam 8 godzin, podczas gdy żona siedzi sobie w domu. Chcę, żeby wiedziała, co muszę znosić, więc proszę Cię, pozwól, by jej ciało stało się moim na jeden dzień. Amen.\" Bóg w swej nieskończonej mądrości spełnił prośbę mężczyzny. Następnego ranka mężczyzna obudził się jako kobieta. Wstał, szybko przygotował śniadanie dla swej drugiej połówki, obudził dzieci, przygotował im ubrania do szkoły, podał im śniadanie, zapakował drugie śniadanie dla nich i odwiózł je autem do szkoły. Poszedł do domu, zebrał rzeczy do prania i nastawił je, zdjął pranie z suszarki i ułożył na półkach, poszedł do banku aby wypłacić pieniądze. Poszedł na bazarek po zakupy, potem wrócił do domu, rozpakował zakupy, umył warzywa, zrobił porządek w lodówce, zapłacił rachunki i wpisał je do książki rachunkowej. Wyczyścił kuwetę kota i wykąpał psa. Była juz 13, więc spieszył się, by pościelić łóżka, powiesić pranie, wytrzeć kurze, zamieść i wytrzeć podłogę w kuchni. Poszedł do szkoły, by odebrać dzieci, a w drodze powrotnej rozmawiał z nimi. Przygotował im mleko i herbatniki, i dopilnował by odrobiły lekcje. O 16.30 zaczął obierać ziemniaki i warzywa na sałatkę i przygotował kotlety schabowe. Po kolacji posprzątał w kuchni, nastawił zmywarkę, poskładał pranie, wykąpał dzieci i położył je do łóżka. Potem wyjął deskę do prasowania i prasując oglądał telewizję. O 21.00 był juz zmęczony, ale jego codzienne obowiązki jeszcze się nie skończyły, gdy poszedł do łóżka, odbył stosunek, zanim zdążył zaprotestować. Następnego ranka gdy tylko się obudził, ukląkł koło łóżka i powiedział: ,,Boże nie wiem, co ja sobie wyobrażałem. Jakże się myliłem zazdroszcząc mojej żonie, że może cały dzień być w domu. Proszę, bardzo Cię proszę,czy mógłbyś to wszystko przywrócić tak jak było?\" Bóg w swej nieskończonej mądrości odpowiedział: ,,Mój synu,widzę że czegoś się nauczyłeś i bardzo chętnie bym to wszystko zamienił, tak jak było, ale musisz poczekać dziewięć miesięcy. Wczoraj w nocy zaszedłeś w ciążę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, Ciekawe co u Patinki?? U mnie ok, nadal strasznie tesknie za mezem i to chyba sie nie zmieni nigdy ;) Dzidzius kopie, wierci sie, wypina... takze wszytsko chyba ok. W nocy obudzily mnie skurcze tak ze 2-3 silne mialam i sie przestraszylam ale po pol godz wszystko ustalo i ... usnełam ;) Smutno mi dziewczynki, a moj maz jeszce nie znalazl pracy ;( Martwie sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu nie denerwuj sie, to szukanie pracy może trochę trwa ale już się tam trochę rozejrzał i pewnie tylko patrzeć jak coś znajdzie. Stefciu ja kupiłam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bacia-gask-----jestem z toba 👄 moj mezus pojechal w niedziele na jakies dwa tyg do siostry a ja juz tak tesknie jakbym go nie widziala wieki efqa---ty spioszku 👄 ja caly czas lukam na allegro bo upatrzylam sobie spiworek do wozka i tak zwlekam zwlekam az mi go sprzatna sprzed nosa :-P chcialabym ten oliwkowy lub bordowy ale tak czy siak nie pasuje mi do wozka - ale co tam czy to wazne??? http://www.allegro.pl/item451319179_0242_spiworek_do_wozka_z_owcza_welna_stoper.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×