Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ewcia ale nawet nie sprawdzila czy jest tetno dziecka i mnie nie zbadala i nawet nie kazala czekac na doktorke w czwartek juz nie podaruje wszystko powiem zeby mi sprawdzila i teraz aby nadzieja w czwartku wczoraj nie mialam plamiebn a dzis znow sa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!! Madzik trzymam wciaz kciuki kochana:)👄 EfQa teraz ja troche scian poobijam a co hehehe:D:D:D:D:D Patinka pewnie juz tuli swoja kruszynke w ramionach....czekamy z niecierpliwoscia na jakiekolwiek wiesci od Ciebie slonko👄 Becia_gask jak tam dzidziulek, kopie mocno??? poglaskaj brzuszek odemnie👄 Yourmind napewno wygladasz slicznie w nowych wloskach:) a moze jaka fotke bys wyslala hm? ;) Niusiusia i my niedlugo bedziemy w ciazy zobaczysz:) Olawd jak sie czujesz???👄 PaniMisiowa Ty szybko pod kolderke i kuruj sie kochana👄 dla Ciebie i coruni:) Rusaczek tempka piekna , oby tak dalej👄 Misiaczku👄 Smerfetko wlasnie skad wiesz ktory dzidzius kopie????👄 Jolanta 👄 Ja dziewczynki zmykam do pracy...postaram sie zagladnac jak wroce, a jezeli nie dzis to jutro....' Pozdrawiam Was wszystkie te wymienione i nie wymienione i przesylam po wielkimmmmmm 👄, trzymajcie sie , papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dziewczyny patrzylam swoja poczte a tam JESTES MAMA ALBO WKROTCE NIA ZOSTANIESZ PRZECZYTAJ MIESIECZNIK wszedzie ta fasolka za mna chodzi szkoda tylko ze to tylko jak narazie aby marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed @ też mi spada tak do 36,8 na razie się zatrzymała na 37,0 ale to może dlatego, że biorę luteinę. Dzisiaj mam ostatni dzień brania luteiny to pewnie jutro spadnie i przylezie @. Właśnie za trzy dni mam imieniny. Ciekawe jaki dostanę \"prezent\"??? Chyba się domyślacie o czym myśle.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
myszka, obys miała racje :) taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkk bardzo chce miec juz ta kruszyneczke w sobie, ze juz sie nie moge doczekac! tak bardzo kocham swojego meza i chce miec z nim rodzine, ze az nie raz wydaje mi sie to nieosiagalne.... a moze mi sie nie wydaje, tylko tak jest? kurde, ale dobrze, ze ta nadzieja zawsze na nwo sie we mnie rodzi, modle sie do boga, ale on nie jest rózka, w stylu mowisz i masz!!! moze mnie kiedys wysłucha i da m te szczescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. .........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 ..................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40..................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... ..............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu madzik255..............20...............??.............. .................?????? becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 M O Z E T A K B E D Z I E L E P I E J ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdyby tak po kolei kto najdłużej się stara, to nie licząc kalpka bo ma przerwę, to byłabym 2 w kolei. A gdyby brać pod uwgę wiek, to teraz moja kolej......, jednak w tym przypadku nie ma żadnych reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek bedzie dibrze ja mialam te[ke 37 :):) nianiusia bedziesZ miala fasolke tylko my nalezymy do tych kobiet ktore sa wystawione na probe cierpliwosci :):) 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek czym ty sie przejmujesz moja tesciowa urodzila dziecko w wieku 43 lat to ty w porownaniu do niej to mloda dupa jestes:):) do tego czasu mozesz miec jeszcze z 5 fasolek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
madzik_ ja juz nie chce czekac..... !!!!!!!!!!!!!!!! juz jestem wykonczona i nie mam juz czasu nie raz nawet plakac.........nie raz sie czuje taka samotna, ze przytulilabym sie nawet do jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
zamias czasu to mialo byc sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Nasiedziałam się w pracy i nawet miło było! Teraz prasowanko, obiadek, ale się cieszę, że dobrz się czuję! Madzik-w głowie mi się to nie mieści! Jakąś robniętą lekarkę masz czy co? Jak mogła Cię nie zbadać? Gdybys straciła ciążę, to dostałabyś krwawienia a nie plamienie, w każdym razie, na pewno coś TAM masz! Czy Ty po prostu nie możesz pojechać sobie do jakiegoś prywatnego ginekologa? Nawet teraz? Przez badanie ginekologiczne powinien stwierdzić ciążę, ja bym tak nie wytrzymała i tylko niepotzrebnie się dobijasz! EgQa- już wysyłam zdjęcia. Pozdrowionka dla wszystkich👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. .........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 ..................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40..................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... ..............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu madzik255..............20...............??.............. .................?????? becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.09 Monia671Kraków......27...............12......... ..................01.05.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
madzik monia ma racje- ta lekarka jest jakas pojebana i to rowno!!!! powiedz jej zeby zmienila prace i niech pojdzie do zoologicznego sprzedawac karme!!! co ona jakas walnieta? jak mogla cie nie przebadac? na bank jej sie nie chcielo!, malpie!!!! ja bym ja na twoim miescu tak zjebała, ze uchem by słuchała , czy cos tam bije!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny wy to umiecie dupe komus zjebac jak trzeba:):):) teraz bez zertoe dzwonilam beta wyszla czyli nie ma fasolki a nwet jak byla to juz nie ma teraz to juz sie wszystko pojebalo mam [plamienia nawet nie weim kiedy mam dni plodne:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! no i pokusilo mnie na ren sweterek o ktorym pisala monia671,tylko na kolor nie moge sie zdecydowac,teraz jak juz mam w co sie ubrac to tylko fasolki brak ale intensywnie nad nia pracujemy i mam nadzieje ze tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, a wiesz, że ja się teraz nad kolorem też decyduję? Błękit odrzuciłam i myślę nad czarnym lub szarym. Madzik- Ty to się dziewczyno umiesz dołować! Naprawdę nie ma wokół Ciebie żadnego prywatnego ginekologa? Poszłabyś i n=czarno na białym byś wiedziała co jest grane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony pasowalby mi do spodni bo mam chyba z 3 pary zielonych ale jeszcze mysle nad czarnym i ten pistacjowy tez jest super kolor tylko ze brudzacy,jak moj wroci z pracy to sie razem zastanowimy,a tak przy okazji to placi sie od razu po zakonczeniu aukcji bo zawsze licytowalam a na kup teraz bylam 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia- to ten błękit, na początku go wybrałam, ale stwierdziałam, że może taki krzykliwy, a ten sweterek to nie tylko na ciążę wg mnie. A jeśli chodzi o KUP TERAZ, to po prostu w to klikasz i juz, potem musisz im maila wysłąć, żeby kolor wybrać i tyle, od razu można kasę wpłacać, zaraz Ci przychodzi mail. Olawd- witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
NAJLEPIEJ SIĘ NIE STARAĆ I NIE MYŚLEĆ O TYM!I SAMO PRZYJDZIE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- nie przesadzaj, świetnie wyglądasz, nie widzę. Stefcia- zdecydowałam, że zielony, siostra mi poradziła, a do końca licytacji chyba godzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od nich dostalam maila z numerem konta i na przekazie mam wpisac kolor jaki chce,mysle ze czarny bedzie najlepszy bo jest uniwersalny i do wszystkiego pasuje no i wyszczupla hi hi a pamietam jak wygladalam w poprzednich ciazach czyli jak slon,szeroka ze wszystkich stron:)ale jeszcze to przemysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak godzina ale nad tym kolorem jeszcze pomysle,kurcze nie ma to jak zakupy na poprawe humoru i to bez wychodzenia z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×