Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość niusiusia
ja biore to samo co ty .... a ile juz lykasz len ? wejdz na allegro.... wpisz ziola na owulacje i masz tam wszystko.... poczekaj zaraz tobie przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
http://www.allegro.pl/item454469978_zajsc_w_ciaze_skuteczne_ziola_na_owulacje.html lub http://www.allegro.pl/item458964936_ciaza_sprawdzone_ziola_na_owulacje_hit.html lub wszystkie http://www.allegro.pl/search.php?string=ziola+na+owulacje np jedna napisala , ktora kupila: Treść wiadomości: Witam! Od kupna ziółek już upłynęło troszkę czasu ale siostra nie miała męża przy sobie by je zastosować według zaleceń. Od grudnia zaczęła pić i już 30 grudnia na wizycie u Doktora dowiedziała się że jest w ciąży. Nie mogę uwierzyć do końca że to tak naprawdę podziałało, ale skutek jest. To dopiero 2 miesiąc ciąży i trzymam kciuki by było jak najlepiej i dzidziuś ujrzał ten nasz świat. Dziękuję w imieniu siostry!!! Może jakoś jeszcze raz rozreklamujecie te zioła... Justyna - mamutek25 Buziaki wielkie!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! jestem bardzo ciekawa czy ktoras z Was \"pomaga\" naturze w zaplodnieniu??? ja sama napalilam sie na olejek z wiesiolka i castagnus. przyjmowalam je przez jeden cykl (od 1 dnia do owu) a obecnie nie mam @ ani stwierdzonej przez lekarza ciazy... :/ ciekawi mnie opinia i doswiadczenie innych internautek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiusia - poprzednia moja wiadomosc to oczywiscie odpowiedz na Twoja wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie:) ja dziś sobie obliczyłam cykl w sobotę będzie najlepszy dzień żeby się do mojego \"poprzytulać\":) Folik już biorę tak na wszelki wypadek:Doby się udało- jestem pełna optymizmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki CZOKDI- trzymajcie kciuki!!! jeszcze nie wiem jak to zrobię bo mój będzie w pracy, ale jakoś go złapię w sidła:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!!!! A co to za smutki Was ogarnely co??????? Prosze o usmiech i to juz:) Dosc tych wszystkich smutnych wspomnien , bedzie dobrze dziewczyny....nie mozecie sie tak poddawac ....musicie wierzyc ze kiedys i nam sie uda....zobaczycie.....a nasze maluszki beda takie kochane przez nas bo tak dlugo wyczekiwane:D Ja mam ziolka , pilam chyba 4 cykle Mieszanke nr.3 Ojca Grzegorza Sroki na poprawe pracy jajnikow:) Jajniki odczuwalam w polowie cyklu i tempka mi sie podnosila- jednak mi sie nie udalo zajsc w ciaze....ale jest duzo dziewczyn gdzie w pierwszym cyklu picia ziolek zaszly w ciaze, a duzo dziewczyn w 3 cyklu pozachodzily, wklejam linka: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=57585&postdays=0&postorder=asc&&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hejka dziewczyny! Stefcia31- u ciebie jest podobna sytuacja jak u mnie ja tez mam dwojke dzieci z innego zwiazku.Od 2.5 roku jestem mezatka mam wspanialego meza i bardzo pragnelam miec jeszcze dzidziusia wspolnie.Jak bylam w Warszawie to w klinice nieplodnosci dziwili sie ze kobieta ktora ma 2 dzieci moze chciec jeszcze jedno i w dodatku nawet gotowa bylam poddac sie zaplodnieniu in vitro.Na szczescie obylo sie bez tej przyjemnosci,dzis jestem w 5 mies ciazy.Dzieci moje tez juz nastoletnie i smialy sie rowniez ze nie umiemy sobie poradzic,za to dzisiaj wszyscy cieszymy sie ze wkrotce dolaczy do nas nowy czlonek rodziny.Czego zycze z calego serca rowniez tobie i kazdej z dziewczynie ktora pragnie miec dzidziusia.Goraco pozdrawiam was i mam nadzieje ze ostatnie depresje niektorych z forumowiczek wkrotce przejda,chociaz wiem ze to nie latwe bo sama przez to wszystko przechodzilam,ze smiechu we lzy ze skrajnosci w skrajnosc.Trzymam za was wszystkie kciuci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa witaj🖐️ jak tam Patrysia?? Pewnie sie spodobalo spacerowanie i chodzi sobie po domku👄 Madzik co tam u Ciebie - jak w szkole???👄 Smerfetko mam nadzieje ze maluchy daja mamie troche odpoczac, a nie tylko kopniaki Ci serwuja👄 Misiaczku a Ty jak tam kochana????👄 Patinko czekamy z niecierpliwoscia na szybki i latwy porod-trzymam kciuki👄 Saro a Ty gdzie jestes??? Kiedy idziesz do lekarza???👄 EfQa Ty pewnie tez nie mozesz sie doczekac kiedy dzidziolek przyjdzie na swiat...jeszcze troszke i bedzie z Wami👄 glaskanko brzusia:) Dorotko a Ty gdzie???? Kalpeczku jak Ty sie masz???nie smuc sie kochana bedziesz miala dzidziusia zobaczysz....na NK wszystkie zdjecia masz cudowne i taka jestes usmiechnieta- super , tak trzymac👄 Sylwio a Ty gdzie nam przepadlas???👄 Kwatolina i Fajniutka odezwijcie sie czy urodzilyscie synka czy coreczke i w jakim terminie, bo mamy w tabelce braki- jezeli nie dacie nam znac to bedzie nam przykro ze niechcecie sie z nami podzielic tymi cudownymi wiadomosciami i bedziemy musialy usunac Was z tabelki- wiec czekamy na jakikolwiek znak:) Dziewczyny ja na chwilw musze do banku wyskoczyc i zaraz wracam:)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24 - myslalam, ze przeszukalam caly internet i wiem wszytsko jak wspomoc nature, jednak jak okazalo sie - moje poszukiwania nie dotarly do tych informacji, jakie zawarte sa w linku, chociaz to forum znam. przypomnialam sobie, ze takze pijam od czasu do czasu herbate z lisci pokrzywy. ale jak mowie nie wiem co sie teraz dzieje z moim organizmem, tak wiec tez nie wypowiem sie czy to dziala. na dzien disiejszy stwierdam tylko zaburzenia w regularnym cyklu @ . a castagnus i wiesiolek, ktoras z Was je brala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia len pije dopiero 2 miesiac,zaczelabym wczesniej ale o nich nie wiedzialam,zaraz sprawdze,dzieki za adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi ja nie biore ani wiesiolka ani castagnusa......chcialam sobie kupic wlasnie castagnus ale nie bylo u mnie w aptece.....tylko lykam kwas foliowy z witaminami C i B..... Kurcze ja musze powoli chyba brac sie za obiad a tak mi sie nie chce...buuuuu, ale jeszcze posiedze z Wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba przez ten Folik jestem bardziej senna:/ wcześniej nie miałam takich problemów chmm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24 a te ziola, pisalas ze nie zaszlas w ciaze, pijesz je dalej??? Tiamat86 dziwne, nie sadze zebys po foliku byla bardziej senna, ale oczywiscie nie jestem lekarzem :) moze to od pogody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
CZEŚC DZIEWCZYNY PSZEPRASZAM ŻE DOPIERO TERAZ DO WAS PISZĘ ALE PO WCZORAJSZEJ WIZYCIE WCZORAJ WIECZOREM DOSTALAM STRASZNEGO DOLA CAŁY CZAS PROBUJĘ SOBIE ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE DLACZEGO JAK JEST WSZYSTKO DOBRZE NIE MOGĘ ZAJŚĆ W CIĄŻE MOŻE MACIE RACJĘ MAMY Z MĘŻEM JAKĄŚ BLOKADĘ PSYCHCZNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
dziewczyny martwię się bo moj specjalista zaproponowal mi zajście w ciąże poprzez inseminację lub poprzez zaplodnienie invitro a to przecież tyle kosztuje że szok nie wiem z skąd węzmę tyle siana powiedzial że jak się zdecyduję to w połowie przyszlego roku będę miala w sobie malą fasolkę pomożcie podjąć mi decyzję sama nie wiem co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi te mieszanke ktora pilam ja pije sie ja przez caly cykl przez 3 miesiace, poczym trzeba zrobic miecias przerwy i pozniej znow zaczac pic.....tej mieszanki starcza na ok 6 miesiecy....ja pilam wlasnie 3 miesiace , pozniej miesiac przewry i znow jeden miesiac pilam i teraz nie pije a to dlatego ze gdzies w tym miesicu czeka mnie wizyta u gina, wiec chcialam zobaczyc czy wszystkie moje hormonki i czy wszystko jest ok bez picia ziolek.....zostalo mi mieszanki gdzies na 2 miesiace jeszcze.....wiec narazie czekam na zawiadomienie od gina zeby przyjsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze cala "zabawa" z lekami, ziolami polega tylko na tym by kobieta czula psychiczny konfort, ze "cos" jej pomoze i moze sie uda. Skoro obwinia sie, ze sama nie moze, to liczy na pomoc srodkow, ktore dostarczy do swojego organizmu. coz, wystarczyloby odetchnac i pomyslec "bedzie dobrze, uda sie i bedziemy miec dziecko z mezem kiedy przyjdzie na to odpowiedni moment" ale zarowno ja jak i inne wierzymy naiwnie w cudowna pomoc :) na tym koncze swoj dzien, maz wrocil z pracy. zycze wszystkim milego popoludnia i owocnego wieczoru :) jutro napewno sie tu pojawie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
czokdi zajście w ciąże poprzez inseminację kosztuje 1000 zł a to daje tylko 20% skuteczności a poprzez invitro od 8000 do 11000 tysięcy i daje 50% skuteczności poprostu masakra mamy miesiąc na dokladne zastanowienie i przemyślenie nie wiem sama co mamy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
ja nie pije żadnych zioł ani nie jem żadnych tabletek może powinnam co o tym sądzicie ? zaden z moich lekarzy nawet mi nie powiedzial że ma brać folik dziewczyny wy wszystkie te ktore się starałyście i się nadal stararacie bierzecie folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ja folik biore juz jakis rok....jak bylam u gina i zapytal sie mnie czy chce zaczac starac sie o dzidzie, a ja mu odpowiedzialam ze tak, to wtedy wypisal mi specjalne witaminy dla kobiet starajacych sie zajsc w ciaze w ktorych w skladzie byl rowniez miedzy innymi folik....jak mi sie skonczyly tamte witaminy to kupilam sobie zwykly folik i biore codziennie po 1 tabletce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Myszka 🌻 milo Cie widziec! u mnie ok..czekam a sobote heeh a tak jajnik mnie daje popalic ale to chyba dobrze ze boli;p jak ma pomoc niech boli heheh:P Sara 🌻 a TY gdzie??:( EwQus oj chcialabym juz ta dzidzie;p moze w tyn roku>>?? olawd 👄 madzik?? odezwij sie 👄ak kalpek wynikami sie nie przejmuj lekarz Ci da tabletki i wszystko sie wyrowna:) nim sie obejrzysz bedziesz w ciazy:)moge Ci to objecac;) Kakusia22 a co u WAS??:) Obca__👄 no musze ciezarne ochrzanic! gdzie sa fluidki???????????????????????????????? ???????????????? no!!! dawac je tu!!!! Smerfecia 👄 ;) bedzie dobrze tylko odpoczywaj:) ja sobie posprzatalam i zaraz ide sie myc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zadam wam troche glupie pytanie ale tak sie zastanawiam czy facet moze stracic plodnosc z wiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia moze nie z wiekiem ale ogolnie moze spasc...sa rozne witaminy na zolnierzyki no piwo i papieroski tez obnizaraj zdolnosc ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki trzymam cie za slowo:) ja juz bym chciala,jajnik mnie boli ten jeden zdrowy:( kluje...myszka0ja tylko na zdjeciach jestem usmiechnieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam te wyniki beta HCG i jest 289.2 mIU/ml nie wiem bo wszędzie piszą coś innego, zrobię je jeszcze raz w poniedziałek i zobaczę czy wzrośnie. A do ginesa dopiero 3 listopada, strasznie długo. Jeszcze jestem zła na męża bo wkurzył mnie że jestem nie do wytrzymania, może to już hormony? Niby chciał dziecko ale tak długo na nie czekaliśmy że nie pozwala mi się cieszyć tylko rozwiewa moje wątpliwości że to napewno znowu mam problemy z owulacją, a nie ciąża i żebym się nie podniecała zanim tego lekarz nie stwierdzi. Wczoraj była nasza 3 rocznica ślubu a on mi dziś jazdę robi i jeszcze ze mną nie chce gadać, jak ma tak być dalej to ja nie wiem jak to wytrzymam. A może jak ja wytrzymam sama ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×