Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

oki czekam myszko gdzie jestes ? a reszta dziewczynek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem.....poskanowalam troche moich zdjec sprzed paru lat....bo chce sobie ddodac na nasza klase....ale juz skonczylam:):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem slonce caly czas , tylko ze to ciasto mnie tak kreci ze zaraz pójdę i nawpierdzielam sie goracego! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze koncze jesc \"Palce lizac\" prawie cala blache pochlonelam sama ...kurcze.....no mezulek mi troche pomogl...a reszte ja..:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie moze jak dodac w mailu jak sie wysyla pare adresow mailowych,bo nie bardzo wiem jak to sie robi.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx dziekuje za zdj wyslalam ci na gg linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jeszcze nie do konca zjedlismy...ale i tak nam powoli to szlo....bo pieklam w tamtym tygodniu...hehehe...nastepnym razem musze zrobic murzynka Smerfetki to pojdzie w dwa dni blacha ...bo moj maz lubi takie placki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, melduje się, będę zaglądać, ale narazie mam duzo pracy, bo jak wyjechałam o 14 z domu to dopiero ok. 18 byłam w domu.Pozałatwiałam jednak wszystko, więc jestem zadowolonw, ale dom zapusciłam,że ho ho, a przeciez piątek to u mnie dzień na sprzatanie, więc biore się,żeby jutro mniej pracy było. Będę kukac czasami i cos klikne.Pozdrawiam, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfetko juz myslalam ze zapomnialas o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc siostrzyczko....caly dzien Cie nie bylo i tesknilam:(:(:(:(:(:( Ciesze sie ze juz jestes i lukaj i pisz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
poproszę przepis na "palce lizać"!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A.-- oczywiscie ze mozesz . napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tak miłe przywitanie, co jest, przeciez tylko troche mnie nie było? Sprawdziłam skrzynkę Pani Misiowej i Pauli dziękuję za fotki. Olawd ja miałabym zapomnieć o Was, no co Wy, nigdy. Siostrzyczko tęskiniłam również, ale jestem, tylko niebede cały czas, ale tak bardziej z doskoku. Misiaczku tak ciagle latam, taki ze mnie mały latawiec, normalnie przydałoby się troche odsapnąc, ale właśnie to robię i zaraz dalej śmigam , bo dom musi lśnic, ha ha, tak lubie. Aneczka odezwij się, napisz cos tutaj swoim koleżankom. Patinka pozdrowienia. Z góry przepraszam,że nie ma mnie na gg, ale jak bym była to juz nic dzisiaj bym nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
mam 30 lat 4 letniego synka i staram się o drugą dzidzię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A===>witaj u nas ....pewnie ze mozesz dolaczyc...a przepisc na "Palce lizac" znajdziesz na stronoe 240...musisz sie cofnac i tam podawalam przepis na to ciasto:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
na chwilę obecną to mój 35 dzień cyklu i podwyższona temp. od 13dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko==>wybaczam Ci ze niema Cie na gg:P:P:P:P:PAle nadrobimy to co nie??? I zwolnij troche kobietko...bo latasz i latasz od rana....zrob sobie jakas mala przerwe na obiadek albo na kawke hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A. --- to chyba dobrze , a noz juz ktos mieszka u ciebie w brzuszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×