Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no ja wlasnie nie wiem co sie dzieje ze takie pustki znowu sa . a pozniej jak mnie nie ma to sie rozkreca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:P:P:P Dzien dobry🌻 Dzis sobie troszke dluzej pospalam a co tam.....Od poniedzialku chyba ide so przacy na 2-3 razy w tygodniu....wiec tez niewiem o ktorej bede w domu ....ale zagladac i pisac oczywiscie bedeeee;);););) A teraz pozwolcie ale ide sobie zrobic kawke i sniadanko i za chwile wracam do Was ...takze piszcie ...mam nadzieje ze nie beda takie pustki jak wczoraj...milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellooo kochane podrzucam wierszyk znaleziony w necie:) Moc w słabości Wyzwolona pozwala przetrwać pomimo ciężaru myśli w bezkresach smutku zagubieniu w chwilach słabości dzięki jej sile i potędze jaka jest nagromadzona w naszym wnętrzu pozwala pokonać to, co niepokonane i niemożliwe stworzyć prawdziwe na nieistniejącym i dotrzeć do wnętrza samego siebie aby wzniecić z iskierki potężny ogień ukazujący siłę jaka jest w nas nagromadzona pomimo słabości. misiaczki czuje sie dobrze, ale to dzieki Wam w duzym stopniu...bedzie dobrze caluski musze uciekac, bo mi troche obowiazkow spadlo na glowe, przez to zwolnienie zupelnie wszystko zaniedbalam. trzymajcie sie kochane zabki caluski...potem do was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podaje wam przepis na ciacho które właśnie mi sie piecze: 🌻 BUDYNIOWIEC 🌻 3.5 szklanki mąki 1 kostka margaryny 1 całe jajko 4 żółtka 4-5 łyżek gęstej śmietany 3/4 szklanki cukru 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1 cukier waniliowy zagnieść ciasto i włożyć do lodówki na 2 godz ( ja osobiście nie wkładam z braku cierpliwości :-P ) 3/4 ciasta rozwałkować i wyłożyć na blachę ( blachę posmarować margaryną , wyłożyć papierem i znów wysmarować margaryną ) . na ciasto pokroić ok 1.5 kg jabłek ( w cienkie plasterki ) . posypać cukrem . ugotować 3 budynie ( śmietankowe lub waniliowe ) na 1 litrze mleka i gorący wylać na jabłka . pozostałe ciasto rozwałkować i wyłożyć na budyń . po nakłuwać widelcem . piec w temp. 200 stopni , 40-60 minut. po upieczeniu polać polewą tylko i wyłącznie CYTRYNOWA !!!!!! SMACZNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jesli ktos lubi moze jablka posypac cynamonem - mi osobiscie nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to znowu cisza czy mi sie wydaje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie zmykam pilnowac ciasta ale zagladne pozniej buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee znowu cos kafe szwankuje albo moj komp :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee znowu cos kafe szwankuje albo moj komp :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Weszłam tylko Was poczytać-zaległości oczywiście.Jeszcze całkiem nie wyzdrowiałam,ale już lepiej.Dziś byłam w przychodni zrobić ostatnie hormony,wszystkie będę mieć do odebrania dopiero w piątek następny.Od poniedziałku jechałam na antybiotykach,koszmar,czułam sie jakby tir po mnie jakiś przejechał i do tego gorączka 39,38,dopiero dziś sie polepszyło.Tak dużo piszecie ze nie mogłam nadążyć Was czytać,ale już przeczytałam. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i udanego weekendu,buziaczki,pa. (usta) (usta) (kwiat) (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.....jak chcesz zeby Ci wychodzily kwiatki to musisz otwierac inne nawiasy...kwadratowe....o takie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka nie moge z wami poklikac bo mi cholerny stary komp cos szwankuje . teraz korzystam z nowego ale zaraz mezus wroci z wc i mnie wygoni :-P . zobaczymy moze uda mi sie go przekonac na zamiane ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx -- oczywiscie ze chce a jak chcesz to podaj mi swoj gg to ci wysle linka do mojej galeri zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia17, Olawd, Misiaczki, Patinka25 wysylam do Was swoja fotke 🌻 do reszty laseczek nie mam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×