Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość A.N.N.A
no ale właśnie pierwszy dzień skoku to było 36.8 potem 7 dni 36,9 kolejna 37 potem 36.9 i dzisiaj 36.8 więc nie wiem czy to już nie spadek??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to juz masz dzidzie,ciesze sie no a teraz starasz sie o drugie malenstwo,napewno Ci sie uda.🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
moje cykle 38-40 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jasne,że to nadrobimy, moze nawet dzisiaj wiesz tak po północy naszego czasu, chyba ,ze będe już padnieta, ale mi to raczej nie grozi.To juz przyzwyczajenie i padam dopiero o 2 lub 3 godzinie.cos mi się wydaje,ze duzo będe miała do czytania jak zajrze gdzieś za pół godzinki, ale co tam piszcie, piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to jeszcze nie jest spadek....zobaczysz jaka bedzie jutro....mam nadzieje ze wysoka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
tak mam już 4 letniego synka Oliwiera a jakiś czas temu wogóle okazało się że mam za wysoką prolaktynę i być może bezowulacyjne cykle i jestem w trakcie kuracji bromergonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu- nic do mnie nie dotarlo. Odezwe sie pozniej, bo jestem sama w domu i musze uspic Alanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx--dziekuje az sie zarumienilam :-P ty rowniez sympatycznie wygladasz . mam nadzieje ze sie wszystkie spotkamy w realu tak jak to planuja dziewczyny - lato nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie moze jak dodac w mailu jak sie wysyla pare adresow mailowych,bo nie bardzo wiem jak to sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx nie wiem czy o to ci chodzi ale chyba tak...poprostu wybierasz z ksiazki adresowej te adresy do ktorych chcesz wyslac emaila:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd-Fajnie by bylo sie spotkac,tak jak piszesz. Aniu-Skad jestes?,zobaczysz wszystko bedzie dobrze.Wysylam fotke. Sonia17-Jeszcze raz wysle. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie cos mnie zaczyna glowa pobolewac....ide po kawe zeby na dobre mnie rozbolala:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24-To musze do ksiazki wpisac adresy a pozniej jak bede chciala do paru osob tego samego maila wyslac,to wystarczy te adresy mailowe wkleic,to juz wiem,dziekuje myszko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos myslaly - jantar ? jesli tak na prawde chcemy to trzeba by bylo zaczac myslec o terminie itd bo pozniej bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
jestem z Barlinka /zachodniopomorskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak madziara.....a po kawie to pewnie ze zasne bo u mnie dopiero jest 2:49 po poludniu....wiec do spania to mi pozostalo gdzies 7 godzin.....A tal wogule to pije tylko 2 kawy dziennie ..rozpuszczalne i takie mocne....chyba nie za duzo co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A. zagladnij do tabelki tam jest o nas ktora skad jest i w jakim wieku , a jesli masz ochote to sie dopisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc ze pije 2 kawy rozpuszczalne ale nie mocne.....a wyszlo mocne....hehehe cos literki zjadam...a wcale nie jestem glodan:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke bo juz daleko byla Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...26...... .. ..........05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5........ ...........25.02.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............23.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zaraz wracam bo ide jakas kolacyjke zjesc i zerknac do ciasta czy mi juz jakies myszki nie wyskubały :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane moje:):):) super ze piszeci musiałam wpierw nadrobic zaległości w czytaniu :):):) pozdrawiam wszystkie 👄 i całuje niestety nie będe siedzieć z wami bo straszne grypsko mnie dopadło i zażyłam już góre tabletek i popijam herbatke z sokiem malinowym od teściowej:):):) olu przepis musze wypróbować napewno bo lubie ciacha z jabłkami:):):) trzymcie się kochane ja lece do wyrka :):):) nie wiem jak jutro w pracy te 12 godzin przeżyje :(:(:( będe się kurować a wogóle to zamówiłam znów 20 testów owulacyjnych i znów bedę sprawdzać i próbować od nowa mam nadzieje ze w koncu coś sie uda zdadziałać pozytywnie:):):) papa kochane dobranoc 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie nie mam na mysli ciebie Myszko!! ale zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita--- wracaj nam szybciutko do zdrowia!! duza 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka sorki myslalam ze jestes w polsce.A ja uwielbiam mocne expresso.Teraz ostatnio nie pilam kawy bo zdychalam w lozku.tez pije rano i popoludniu kawke rozpuszczalna i moze tez za duzo,pije z 2lyczeczek rozpuszczalnej a kiedys mogla kawa dla mnie nie istniec.Nauczylam sie we wloszech pic mocna kawke expresso bardzo podnosila na nogi,ten maly kubeczek kawki,dobrze sie po niej czulam.Pije tez inke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd == >nonononono ......chetnie skorzystam z zaproszenia....kawke juz mam...wiec cos slodkiego by sie przydalo:P:P:P....ale jestem natretna, swoje ciasto mam w lodowce a jeszcze od kogos zadam slodkiego...hehehe Monitko ==>wiec kuruj sie kochana kuruj....a udac napewno sie uda...buziaki przesylam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×