Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

xxmadziaraxx witaj nikt nie ma zamiru cie wykasowac bo Dlaczego?? pisz co u ciebie bo dawno cie nie bylo i nie wiemy co sie dzieje u ciebie. EfQa ja tez poprosze o email z wierszykiem. aha i dzidzia jest ulozona glowa w dol i naciska mi na sama szyjke i durnie ne chcieli sprawdzic jak ta szyjka duza sie skrocila. dlatego chodze jak kaczka ale nie potrafie inaczej czuje sie pelna w dole i ciezar odczuwam dokuczliwe to jest ale dobrze ze rusza sie duza znaczy za duzo nawet lekarz powiedzial ze mam bardzo ruchliwe dziecko. ale nie ma norm jedno sie rusza duzo drugie mniej. dobrze ze podali mi chociaz Sterydy na plucka zeby szybciej sie rozwijaly zeby mnie bylo duzych problemow w razie gdyby. No i musze torbe juz uszykowac ten moj chlop to nieszczescie ani kapci ani recznika przyborow toaletowych bo nie wiedzial jakie ??? przyniosl mi pizame nie taka co chcialam ale juz szczegol ja nie wiem jakbym tydzien polezala to bym zarosla w tym szpitalu... wiec od jutra poowli zaczne sie pakowac ale tak by skompletowac torbe chociaz dla mnie bo w sumie teraz nic nie wiadomo. Ehmmm nie jestem przygotowana na tak male dzieciatko by powitac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Boże! Ja zaraz zemdleję, tak źle się czuję, boli głowa okropnie!!! ale gorączki nie mam, nie wiem, co się dzieje, chyba mleko z miodem sobie zrobię, sama nie wiem, czy to paracetamol można w ciąży? dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Patikno! a który to tydzień, bo się pogubiłam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni dzieki za cieple slowa 😘 uciekam sie polozyc na chwilke bo jestem do niczego odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka wrocila odrazu razniej sie zrobilo zaraz nadrobie ale najpierw powiem wam ze MAM TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki 27 tydzien i 4 dzien cos 7-ma mi nie wskoczyla. madzik wiec najpierw idz zrobic test a potem mozesz sie odewac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
No Madzik! już widzę, jak tam skaczesz ze szczęścia w tej łazience!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATINKO NIE DOCZYTALAM TWOICH POSTO WCO TO MA BYC JA TAKA SMA SYTUACJE MIALAM TEZ MIALAM TEN ZASTRZYK CO TY I JA NAWET SIKU NIE WSTAWALAM A ONI cie do domu puscili kochana tyle wycierpilas nie sluchaj atego glupiego lekarza lezec masz nic nie robic !!!!!!!!!!!!!!!i wszystko bedzie dobrze araz zabieram sie za test ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Madzik ma rację - powinnaś leżeć, chyba nie trzeba Ci przypominać, że chodzi o ŻYCIE DZIECKA!!!!!???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik nie wierze tempke masz dobra jak na ciaze moze poziom hormonu nie zwrosl tyle zeby wykazal w moczu poczekaj z 2 dni i zrob ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze mam sporo lezec tylko ze ja nie mma nikogo do pomocy a laura nie moze jesc samych hamburgerow tutaj nie ma takich barow jak w polsce ze mozna kupic kotleta domowego itd tu sa albo frytki albo pizza itp itd. ale nie bede robila zadnych generalnych porzadkow i zaczne sie lenic tyle ze czasem musze wstac aby dziecku zrobic sniadanie itd. madzik mowie ci @ juz dlugo nie masz poczekaj pamietaj moja kumplea przez 3 miesiace @ nie miala a testy negatywne dopiero w 4 miesaicu ciazy wyszlo ze jest a masz juz 2 ke dzieci wczesniej i jej normalnie pokazywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patonko moze ja nie jestem z w ciazy :(:"(:(:(:(:(:( tylko nigdy tyle mi sie okres nie spoznial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---dobrze ze nic az tak sie zlego nie dzieje . a co do lekarzy angielskich - to szkoda slow :-( lez i odpoczywaj - masz wstawac tylko na siusiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik--nie poddawaj sie mi tez na poczatku wychodzily pojedyncze kreski a okres sie spoznial!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ale ty mi dajesz nadzieji:):):):):) jakbym powiedziala szwagierkom ze 1 kreska to powiedzialy by to lipa i tyle pocieszenia a ty dajesz mi jeszcze nadzieje 😘 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd a ile ci sie okres spoznial i za ktorym razem ci wyszlo pozytywnie bo ja tu juz wyje:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby Olawd wczoraj juz mieli zamiar sciagac mi szewek bo bali sie ze przez skurcze zacznie szyjka sie rozwierac i rozerwie mi szyjke a wtedy kaplica juz tylko.. madzik wlasnie dlatego poczekaj pare dni mowie ci.I nie denerwuj sie bo to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik wiem ze latwo sie mowi a ty przezywasz gehenne teraz z myslami,zrelaksuj sie szkoda ze nie pijesz bo jedna lampka czerwonego wina by ci pomogla sie zrelaksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pamietaj ze to 1 podejscie :-) jak staralam sie o Kubusia 10 miesiecy ale bez testow owulacyjnych a potem z testami na 2 miesaic i fasolka w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis patinko wypije ale no strasznie zaczelam sie bac teraz mialam opis na gg bog ,mnie opuscil i szwagierka 1 zczaila o co chodzi i pyta sie odrazu robilas test powidzialam jej o co chodzi a ta to lipa moze inny razem i nawet nie odp boze zebym byla w ciazy na zlosc jej za te pocieszenie jakie mi dala franca nastepna:(P(:(:(:(:P(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Madzik! nie wierzę! A wiesz, jak teraz robiłam test, to też wyszła jedna i wrzuciłam go do kosmetyczki i poszłam ryczeć, a potem wieczorkiem zaglądłam, a tam druga jasna kreseczka! Na trzeci dzień już były 2 no i jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prosze o duzy usmiech :-) ale zmeczona jestem Laura zasnela na dole na kanapie :-( przyjechalismy to byla glodna bolal ja za chwilke mocno brzuszek i gardelko polozyla sie utulilam ja kocykiem nakarmilam dalam jej Calopol i padla . mam tylko nadzieje ze jje przejdzie. jedna noc w seperacji za mezem nie tesknilam a za nia ojje czy ma dobrze cy cieplo jej czy najedzona czy umyla sie itd tysiace pytan chyba za mocno jestem z nia zwiazana.ale to moje takie kochane sloneczko i te mysli czy gte 2 gie gtez tak pokocham identycznie jak laure bo slyszy sie ze kobiety czasem rozrozniaja milosc miedzy jednym a drugim dzieckiem wiem ze juz kiedys trulam ten temat ale meczy mnie non stop mimo ze mi odpisalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Może zaglądnij jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita naprawde?????????? boze ja mam takie piersi i bola mnie ja takiego uczucia nigdy nie mialam przed @ a teraz 5 dzien bez @ w nocy spac nie moge bola mnie cycki i kregoslup no nie wiem boze nich ta 2 kreska wyskoczy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ty tego swego chlopa przez kolano i w leb za przeproszeniem on jest z toba czy z nimi. musisz go troszke podejsc tak po kobiecemu i zmieknie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×