Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja testuje w przyszly tydzien dopiero. jakby w razie @ nie bylo:)(oby nie bylo) moze jest uczulona na cos i kaszle przez alergie. zrobcie testy alergiczne bo sie jeszcze astmy nabawi...sama ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
monisia671 moj maz jest ode mnie 13 lat starszy i slub z nim to najlepsza decyzja w moim zyciu...... ja rowniez stracilam rodzica.... mojego kochanego tate ktorego mi tez bardzo brakuje ! nie placz, prosze! twoja mama to widzi i na pewno nie chce, zebys plakala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiedzcie- czy nie jestem OFIARĄ LOSU? Już 3 raz na kibelku siedzę, bo biegunkę mamKurde, może to przez ta colę? Trudno- jak na razie wolę biegunkę niż wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 lat temu zmarl moj dziadek... nadal o nim mysle tesknie i gdy tylko cos sie zlego dzieje prosze Go o pomoc. pamietaj oni sa z nami zawsze nie cialem a dusza w nas pozostana na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszy teraz dostatek bo uciekają prze zimą z pola do domów. :) Your mind moja koleżanka z pracy tak leczyła córeczkę na kaszel a okazało się że to alergia która przeszła w astmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
to moze mi sie udalo :) jak mowisz, ze mysz na dziecko! :P ale watpie! za 4 dni powinna przyjsc @, ale strasznie mi piersi daly do wiwatu i jak tak przewaznie mam przed @ ale za to mnie brzuch nie boli.... ufff ... cale szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ja też w to wierzę, ale czasem nie jestem w stanie łez powstrzymać... za mało czasu upłynęło... Moje dzieciątko zawsze będzie mi o tym przypominać, bo tyle ile ma tygodni, tyle właśnie od tej śmierci minęło... Ale jakoś od tej pory same smutki,tak bym chciała, żeby wreszcie coś dobrego się zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja Laura od 2 roku zycia do 6 non stop chorowala zapalenie oskrzeli przeziebienia i czesto spalismy w pozycji takiej ze ja siedzialam a ona byla oparta o mnie bo sie dusila i wymiotowala takim sluzem bialo zoltym tzw wydzialina zalegajaca,koszmar jak wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko! Ale Róza od urodzenia zdrowa jak ryba! To pewnie przedszkole, przy mnie dzieci kichały i kaszlały, dużo nie trzeba, ale w dzień tak ją nie dusi, napomknę jutro lekarce o tej alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie- po raz pierwszy od niepamiętnych czasów przyszła mi na coś ochota, mianowicie na pizzę, ale taka cieplutką... Hmmm, no ale nici z tego, bo skąd ja ją wezmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam dzisiaj jakąś depresję, źle sie czuje psychicznie i wydaje mi sie ze wszystko jest do dupy. Przyszłość widzę w wyłącznie w czarnych barwach, mam wrażenie że zmarnowałam sobie życie, że mogłabym być kimś innym , gdzie indziej... że dokonałam złych wyborów w życiu... Siedzę sama i na nic nie mam ochoty. Wszystko chyba przez te hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no to narobiłaś, zaraz skocze po drożdże do sklepu, pieczarki pomidorki, cebulka oliwki i papryka, trochę szyneczki z zrobię pizzę na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Efqa! Bez takich mi tu proszę , bo zaraz dostaniesz kopniaka od maleństwa! Popatrz na mnie- wymiotuję minimum 3 razy dziennie, ciągle mi słabo, w sklepie nie wystoję w kolejce a teraz jeszcze sra..ę mam i kto ma zas.ne życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała siłę, to też bym skoczyła po składniki... Mniam... choć pewnie zanim bym zrobiła, to uż b mi się odechciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może żurek z białą kiełbaską i czosnkiem i dużoooo majeranku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wychodzę na zakupki bo coś na obiad trzeba zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
Wyskoczę tak ni stąd .... a zamówić przez telefon nie możesz, hyy ty pewnie nie mieszkasz w mieście .... Ale ja o co innego chciałam zapytać, a mianowicie wiecie dziewczyny jak wygląda krwawienie z zagnieżdzenia? Bo to co mam to na okres nie wygląda i nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
mycha 79. to masz sluz i taki malutkie plamki krwi lub jak roba z krwia tak troche to wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę żurku!!! Ale przyczadziłam! Faktycznie zamówiłam, ma byc do godziny! HE he, mąż by na zawał padł, no co, dziecko chce jeśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
:) dzięki wielkie, nie chciałabym się nakręcać, nie wiem jak to się rozwinie (w okres czy może jego brak), na razie wygląda podobnie, ojej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
nie nie robiłam, na okres czekam, mam bardzo nieregularnie, ostatnie trzy miesiące 27, 28, 29, a wcześniej 32, 36. Dziś 33dzień i śluz z krwią... a bywało w przeszłości, że okres dostawałam nawet po 40 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Krakowa jestem, pizzerii dookoła pełno...! Tylko bardziej sie opłaca zrobić samemu, no chyba, że już tak nagle się chce he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
mucha 79. trzymam kciuki mocniusioooooo!!!!!! :):):) ja tez mam taki okres jak ty ale to nie szkodzi!!!! ja mam cykle co 38 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
zadzwoń i zamów - niby taniej zrobić samemu, ale jak jesteś w takim stanie, że to jest jedyna rzecz na którą masz smak akurat w tym momencie - to bierz od ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
dzięki, ja w sumie jeszcze się nie staram o dziecko, tzn niby zaczęliśmy w tym miesiącu, chciałam poczekać do końca roku, i taka trochę rozdarta jestem ... plotę od rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×