Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość niusiusia
ja uciekam dziewczyny :) papapap buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
myślałam, że poczekam do końca tygodnia, zobaczę jak wieczorem po basenie nie dostanę "prawdziwego" okresu, to kupię test :) a co mi tam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka czyzby kolejna fasolka ??? madzik--- odezwij sie i tlumacz sie tu szybciutko bo trzymasz nas w niepewnosci..... efqa---to te hormony , ja caly czas mam zmienne nastroje i ciezko ze mna wytrzymac :-o witam nowe dziewczyny --- nie poddawajcie sie i wierzcie bo na pewno wkrotce sie uda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja chce juz wiedziec. ale glodna jestem a dopiero na obiedzie bylam... ehh. musze zrzucic troche ciala do slubu bo w sukienke nie wejde... jakies skuteczne diety znacie?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda i sałata. He he. Ale poważnie jak chce się schudną trzeba piś bardzo dużo wody, koleżanka z pracy od lat ciągnie na takiej diecie. ograniczyła jedzenie i bardzo dużo pije około 5 litrów wody dziennie, cały czas ją widzę ze szklanka przy saturatorze. Schudła rzeczywiście sporo a to babka po czterdziestce. Ja mam teraz smażone kopytka a na obiad robię żurek z białą kiełbaską. I jeszcze sobie zrobiłam parówki sojowe na gorąco. A przypomniało mi sie że moja mam jest fanka czerwonej herbaty. Wielokrotnie stosowała różne diety ale żadnych efektów to nie dawało. Ważyła już 120 kilo :) poważnie, no i kupiłam jej ten pu-erth taki w kostkach. Piła ją cały cza przez pierwsze trzy miesiące zrzuciła około 5 kg, potem trochę wolniej szlo ale w przeciągu dwóch lat schudła do 90 kg. A najważniejsze że bez efektu jojo ale pewno dlatego że powoli chudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis rozchulalo super ;) madzik jak wrocisz to pochwal czy udalo wam sie kupic te buty :) u mnie z pizza nie ma problemow dzwonie do meza do pracy chce taka i taka i do 30 minut ma byc :p ale ja juz przejedzona jestem mam nadzieje Monia ze juz zjadlas i ze ci smakowala i ze jej nie zwrocisz szkoda by bylo :p teraz mam smaki na ostre, wczoraj jadlam turecka papryke zielona podobna jest do chilii tylko wieksza dluzsza i przepieknie pachnie pieke w piekarniku i polewam potem naturalnym jogurtem turecki chleb bomba :p na odmiane i do tego polska Kielbacha na goraco :-) kurcze ja juz 4 skurcz mam regularny ale moze sie uspokoi ale boli cholercia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa u mnie tez hormony szaleja nie dosc ze przez cala ciaze nie mozemy z mezem nic musimy byc grzeczno to jak sie chce chociaz przytulic to go odpycham drazni mnie to mam tylko nadzieje ze mi to po urodzeniu szybciutko minie. czasem se mysle ze chcialabym jeszcze w krotkiej przyszlosci jeszcze jedno dzieciatko i rozmawiamy o tym z mezem a dzis wspomnial ze za ok 8 miesiecy mozna by sie starac a ja go wysmialam ze nie ma szans ze mam juz dosc. Chyba dlatego ze coraz ciezej jest,ciaza wysoka poznajemy te wszsytkie nidogodnoaci choc sie cieszymy i jestesmy szczesliwe to jednak samopoczucie robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka bierz szybko no spe jak masz. W sumie jak nie masz mogę ci wysłać . Mi moja gin na te skurcze cały czas każe brać i trzeba przyznać że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze jak ma sie twardnienie brzucha to mozna brac nospe jak najbardziej ale jak sa skurcze to nie wolno bo mozna zacmic nadchodzacy porod i oznaki jego i moze byc za pozno szczegolnie jesli ktos ma takie problemy jak ja.Juz sie pytalam znajomej ktora pytala ginekologa,nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci EfQa mam 2 listki nospy 40 mg i nie wiem bo raz juz wzielam i ta znajoma pytala lekarza i kazal mnie ochrzanic.Ze twardnienie brzucha a bolesne regul;arne skurcze to 2 rozne sprawy ja juz powiem ze glupieje w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze na boku bo na wznak nie idzie...sa co 7-8 minut czasem co 10 trwaja po 20 sekund krociutkie ale ostrao sie zaczynaja i nagle koncza szybko.Cholera wie mam wrazenie ze szew mi peknie tak mnie kluje w dole, ehmmmm a dzis na spokojnie jestem od rana wrecz leniwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi żołądek do pleców przyrósł, dranie , zadzwonili niedawno, że mi nie przywiozą, bo jakaś awaria! A ja czekam z wywieszonym językiem! Zamówiłam gdzie indziej i znów czekam, ma być za 30 minut, ojej, nawet pizzy nie mogę zjeść! Patinko! nie strasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu chciałam wiadomości o ciązy, a nie o nagłym porodzie! Patinka! Tzrymaj się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wspolczuje kurcze normalnie pech inaczej tego nie mozna nazwac. ide lezec bo boli mnie mam nadzieje ze przejdzie zanim Laura wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---nie te zdjecia robilam w sierpniu jak bylam ale dopiero teraz je wstawilam bo nie mialam kabelka laczacego telefon z kompem patinko---trzymaj sie slonce i duzo lez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Jak wy tak o jedzonku piszecie to ja na obiadek ogorkowa robie,jak ktoras lubi to zapraszam,a tak przy okazji to ja testuje w niedziele a jak nie wytrzymam to w sobote,bede 2 dni przed okresem to juz chyba moge,nie?chociaz na cud nie licze, chyba ze mnie wczesniej @ odwiedzi jak ja ktoras do mnie wyslala to wtedy totalna zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Patinko to mnie zastrzeliłaś bo mi gin każe brać cały czas. To może ty rzeczywiście lepiej nie bierz bo u ciebie trochę inna sytuacja. Monia biedulko zaraz z głodu padniesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Wy o obiadkach a ja do pracy.... Nienawidzę chodzić na popołudnia no ale jeszcze 8 miesięcy i wracam do Polski - już nie mogę się doczekać. Tymczasem czekam na wizyte u gin (9 października) i okarze się czy mam owulacje czy nie. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Monia cierpliwości Chociaż ja bym pewnie już ze 3 razy zadzwoniła i malutką awanture zrobiła ;) Pewnie sama szybciej byś tą pizze zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Hejka skarby!!! Dawno tu nie zaglądałam:) super tu byc znowu:) a u mnie duzo sie pozmieniało... Pracuje i studiuje pedagogike opiekunczo wychowawczą!! Duze buziaki dla Misiaczki👄Myszki👄smerfetki👄!!!!!i dla was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Hejka skarby!!! Dawno tu nie zaglądałam:) super tu byc znowu:) a u mnie duzo sie pozmieniało... Pracuje i studiuje pedagogike opiekunczo wychowawczą!! Duze buziaki dla Misiaczki👄Myszki👄smerfetki👄!!!!!i dla was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- mam!!!!!!!!!! Już mi się ręce trzęsły z głodu, od 7 nic nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×