Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Nikogo nie ma... A mi tak dobrze teraz... brzusio najedzony:-) Gdzie sie podziałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba rzeczywiście jestem sama, no cóż, pasuje teraz wstać i trochę posprzątać... Potem po Różę pojechać... nic mi się nie chce... Osłabiła mnie ta pizza, no gdybyście mnie teraz widziały jak leżę przy tym wielkim pudle z pizzą... ha ha, niezły widok, ale przynajmniej sie nie przejadłam. Mma nadzieję, że nie zwymiotuję tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
no teraz to juz mnie brzuch boli jak na typowy @,najgorsze ze z testem musze poczekac do konca tyg,ale mam coraz wieksze przeczucie ze znow nic z tego,kurde chyba dola lapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia nie chcę cie nakręcać ale wiele dziewczyn na forum brzuch tak bolał jak na @. Mnie tak cały tydzień bolał a @ nie przyszła. Więc tabletek przeciwbólowych na wszelki wypadek nie bierz. Monia i jak tam po pizzy ? ułożyła się juz w brzuszku? Czy wyszla na zewnątrz :p Ola coraz większa jesteś i bardzo dobrze tak ma być ! 🌻 Stefcia dawno nie jadłam ogórkowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
EwQa to zapraszam,w zeszlym miesiacu bolal mnie identycznie a wlasciwie to zawsze tak mam przed @ i tez zaczyna na tydz przed,dlatego mysle ze jeszcze nie tym razem,poza tym nie boli mnie az tak bardzo zebym musiala brac tabletki,chodzilo mi tylko o rodzaj bolu,chociaz gdzies w glebi serca zyje nadzieja ze moze jednak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kurcze ale wam smuce ale jakos dzis mam taki pesymistyczny dzien sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd widzę, że brzusio już całkiem spory 👄 Patinko w razie gdyby dziecko już chciało wychodzić to wpychaj z powrotem do środka (taki tekst był w jakimś filmie) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dziewczyny u mnie sie wali,wczoraj mi komputer zdechl,musialm nowego windowsa instalowac,wszystkie num gg mi poszly wszystko zdjecia muzyka:( a dzis od rana instaluje wszytsko:( i glosniki mi niechodza bo jakiegos sterownika nie zainstalowalam,ale nie ma innego juz,dzwonilam do gina jutro jade na badania krwi moczu cukru,bo jestem bardzo oslabiona i goraczke mam,ale to nie przeziebienie,goraco mi i leje sie ze mnie,a ja tak nigdy nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka po godzince troszke uciszylo sie ale czuje co chwilke jak brzusio mi sie napina i dzidzia wariuje... kalpek ojoj nie dobrze :-( chyba bede dzis lezec sikam co 5 minut :-( i na slodkie mnie dzis okropnie ciagnie jem jem i najesc sie nie moge buzkki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek Ty to masz pecha jednym słowem jak ie urok to przemarsz wojsk (lub sraczka-jak kto woli). Pozdrawiam Cię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jak na razie @ nie nawiedziła mnie (dzisiaj termin), ale do końca dnia jeszcze się może przypętać, ale jutro się zamelduje z wielkim hukiem tj. okropnym bólem brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madzik Ty się do nas odezwij, bo się wyrażasz aluzjami i nie wiem czy Ty jesteś w ciąży??? Nie rób tajemnicy... czyżbyś zrobiła test? Monia, ale mi narobiłaś apetytu na tą pizzę, a ja miałam pierogi na obiad... Smerfetko a Ty dlaczego się nie meldujesz? Jak się dziś czują Smerfiątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade jutro na badania krwi i moczu i takie tam inne,mam nadzieje,ze bedzie dobrze,ja juz mam doscy tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)dziewczyny:) widze nabilyscie stronek dzis:D kalpek 👄 bedzie dobrze zobaczysz!!! organizm odpocznie i nim sie obejrzysz bedziesz w ciazy!!:) Patinko26 jak skurcze nie przejda lepiej zglos sie do lekarza!!! Kakusia22 pewnie podczytujesz 👄 Smefeciaku 👄 pewnie jak zawsze jestes zabiegana za dnia a teraz odpoczywasz i dobrze!!! EwQus nie martw sie a maz niech zmieni prace jak chce po co ma marudzic :P wszystko sie ulozy zobaczysz!!! 👄 madzika Ty jak sie czujeszz?? 👄 Monia 👄 witam nowe kolezanki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki i to jeszcze jaka ładna ta stronka-okrągła!!! Oby przyniosła Ci szczęście 👄 Ja sobie obiecuję, że w nowym cyklu na pewno pojadę do doktorka specjalisty (na razie czekam na okres) i zobaczymy. W piątek się znowu zdołowałam bo kolejna dziewczyna z pracy jest podobno w ciąży (za mąż wyszła tydzień temu, a ciąża 3 miesiąc). Czy na tym świecie nie ma sprawiedliwości?!!! Z moich obserwacji wynika, że wszystkie dziewczyny z mojej pracy zachodzą w ciążę bez problemu a ja co? Jestem do kitu, felerna jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Ja tez wpadki bez staran a teraz juz 4 miesiac walcze i jak narazie nic,poczekam na @,jak sie przykula to zaraz po do lekarza bo szlag mnie trafia jak wkolo tyle kobiet w ciazy tylko nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Mnie tez szlag trafia jak wokolo widze tyle kobiet w ciazy a ja nic i nic,mozna sie wsciec normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Stefcia31 ale z tego co pamiętam to Ty już masz dwoje dzieci więc na pewno nie jesteś bezpłodna (no może chwilowo masz problem). A ja już sobie myślę, że jestem kompletnym zerem i żadna ze mnie kobieta skoro w ciążę nie mogę zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaata
Cześć dziewczyny mogę się przyłączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota a u Ciebie jakieś nowości w kwestii poczęcia? Mąż w domu czy w rozjazdach? Jesteś przed @ czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Agaaaata oczywiście, że możesz. A Ty jakiego typu masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Owszem mam ale chcialabym jeszcze jedno bo teraz jestem z innym partnerem inie mysl tak o sobie bo takie negatywne nastawienie tez szkodzi i blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ja dobrze trafilam??? czy to wy tyle stronek nadrobiliscie no pogratulowac tyle czytania mnie czeka ze buziole dla was:):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mam pytanie do ekspertek: czy temperaturę mierzycie sobie w pochwie? I czy jest ona wiarygodna, bo niby mam 37,3 a @ się jeszcze nie pojawiła. W ubiegłym miesiącu mierzyłam sobie pod pachą i było 36,8 i przylazła @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa Ty byłaś obryta w sprawie temperatury... daj znać jak przeczytasz. Madzik a do Ciebie przyszła @? Myszko pozdrawiam i ślę 👄, pewnie znowu jesteś w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku patinko ja tylko podsumowalam efcie bo wygnala odemnie @ to powiedzialam ze teraz napewno do mnie nie przyjdzir ja narazie @ nie mam ale co bedzie jutro to zobaczymy a testu narazie nie kupuje bo zawsze jest tak i ostatnio bylo ze aby zrobilam i zaraz przyszla malpiszon:):):) efciu ja tez cos czuje ze ktoras z nas bedzie sie cieszyc w tym miesiacu:):) heheh moniu juz rozwialam twoje mysli piszac wczesniej juz do kalpka i patinki:):):) olawd ale namieszalam:):):) ja tylko...chcialam efci pokazac ze napewno ta @ przegonila ale jak juz myslicie ze jest fasolka to ja sie wcale nie obraze:):)a jaki slodki brzuniu juz masz no pogratilowac 🌻 no a pytacie o te butki to ochodzialam sie z nim ohoho az wkacu byly buty adidas i reebok ja chcialam reebok bo byly takie skate a dawid chodzi w szerokich spodniach to mowie wez te a ten ze nie bo chce adidas az wkacu nakrzyczalam ze dlugo w tych adidasa nie pochodzi noi kupil reeboka takie troche wyzsze sa akurat bo on niski no ale teraz byl w nich w szkole to mowil ze dobrze ze mu takie wybralam bo kazdy mowil ze fajne :):):) sarciu @ nie mam tak jak ty nie boj zaby i miec nie bedziemy heheh przegnalam ja na marsa jak to nz myszka wymyslilismy:):):) misiaczki mi jak narazie jakos wesolo sie zrobilo no ty chyba jutro testujesz trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzis mierzylam sobie tempke pod pacha to mialam rowne 37 a potem jak mierzylam to mi spadla 36.6 ale jakos mi sie nie widzi te mierzenie temp bo w tamtym miesiacu mialam duza i terz @ przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×