Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Mi po wenflonie nic się nie stało, ale za to mam podobny problem jak Ty. Tez raz na jakiś czas pęknie mi żyłka w palcu. Może to z przesilenia, nie wiem ... Zwykle to jest tak, że coś mnie zapiecze, a potem z palca robi się tak iwielki sino-fioletowy baniak. Krew rozchodzi się dopiero za kilka dni. A jak boli ....:( Rutinoscorbin jest dobry, także pokrewne leki, np. Cerutin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do książek, byłam dziś w bibliotece (stwierdziłam, że spacer dobrze mi zrobi), ale po lektury :) Domenka, naprawdę, dziwnie ta książka jest zapisana ;) Za czytanie wezmę się, jak znajdę chwilkę wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczoraj pękła żyła na kciuku przy dolnej kości, i u mnie ta żyła jest dośc gruba więc się dziwię. Rękę mam trochę jeszcze opuchniętą i zimną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Sun wysyłałam na początku tygodnia, spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie się trochę ciężko czytać, ale co najważniejsze można zrozumieć:) Maniusiu a my nadal czekamy na twoje zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko dostaniecie :) właśnie oglądałam płyty z innych wesel, które dostałam od kamerzysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Sun, że dostałaś, ale w twoim związku jest tak super, że pewnie ci się nie przyda, no może w przyszłości albo dla przypomnienia:) Cześć Maniusia, też już bym chciała iść do domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, wiem, że w małżeństwie pewnie przyjdą cieżkie dni, odpowiedzialność większa i obowiązki inne, mam nadzieję, że i z tym sobie poradzimy :) Zabieram się za pisanie pracy :O Jutro nie będzie mnie do godz. 18, bo idę do pracy. Jak wrócę to Ciebie już nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia w pisaniu pracy, szkoda, że Cię nie będzie:(. A teraz znów jestem sama:( To pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ta pogoda mnie chyba dobije. Na nic nie mam siły i głowa mi pęka. A jeszcze mam cały stos sprawdzianów do sprawdzenia. Koniec semestru to istny koszmar! A co te dzieciaki potrafią napisać, to pojęcie ludzkie przechodzi! Ale przynajmniej pośmiać się trochę można ;-) Dzieki Domenko za książkę! Strasznie się ją czyta, ale warto się pomęczyc, bo jest całkiem niezła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pół etatu :-) Zarzekałam sie kiedys, że \"NIgdy w życiu\", ale los potrafi płatać złośliwe figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem newt, że ja też się zarzekałam a teraz coraz częściej chodzi mi po głowie isć na uzupełniające magisterskie na nauczyciciela. A tak wogóle dzień dobry dziewczyny:D Wczoraj dostałam super wiadomość od mojego dziubka. Zaczęło się od tego, że naszego fotografa-kamerzystę chcieliśmy też zaproisić na ślub jako gościa (Tomka szef). No i wczoraj Tomek go potpytał co by wolał, czy pracować czy być gościem. Odpowiedział, że będą z żoną gośćmi a kasetę i zdjęcia zrobią nam jako prezent ślubny:)A do tego szef zawiezie nas do ślubu bo ma super samochód:D:D:D czyli mamy z 900zł w kieszeni:D Bardzo się cieszę:) Zdjęć zrobi nam ok. 200 na płytce, kasetę(4 godziny) na dvd i normalną. Fajnie też robi na kasecie fragmenty z naszymi zdjęciami jak byliśmy mali, starsi...,zdjęcie ślubne naszych rodziców, potem nasze itp.Super! Bardzo się cieszę!!! Teraz się zastanawiam nad tym studiem. Czy zrobić z 5 zdjęć( z 10 odbitkami) za 225zł czy 18 zdjęć (z 12 odbitkami) za 400 zł.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak puściutko??? Sun nie ma ale gdzie reszta przyszłych mężatek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkoncu ktoś zajrzał:D Ja ostatnio mam spokój w pracy ale tak jest w styczniu i lutym. Chyba zacznę się uczyć na egzaminy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ten weekend mam zjazd, i pierwsze zaliczenia :( i jeszcze nic nie umiem :( a najgorsze, że nie mam nawet czasu żeby choć troche nad tym posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zjazd w tym tygodniu ale jadę tylko w niedzielę, a w przyszłym mam już 2 zaliczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam nadzieję, że we wrześniu będę ślubować z wyższym licencjackim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarządzanie organizacją w tym bankowość, marketing, finanse, itp... A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) ja książkę dostalam, domenko... ale mam ją w domu i czytałam na początku mi się podobała, potem mniej ;) pogoda do bańki, ale cóż trzeba się trzymać :D nie palę!! wciąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak pogoda okropna a ty bardzo cierpliwa:) Zobaczysz wkońcu rzucisz te ohydztwa, które i tak mają zdrożeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też studiuje zarządzanie :) tylko że produkcją i usługami :) no i na wydziale mechanicznym, więc troche dalekie te zarządzania od siebie :) ale zawsze zarządzania :) u nas na uczelni ciągle powtarzają, że wszyscy chcą tylko zarzadzanć a nikt nie chce pracować ;) i coś w tym faktycznie jest, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×