Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Ech, to nie przejdzie, bo ja jeszcze nie zaplanowałam dokładnej daty. Wiem, że w pierwszej połowie września, nic więcej. A poza tym takie odliczanie jest strasznie stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahhaha:D no jeżeli nie masz dokładej daty to rzeczywiście u ciebie nie przejdzie.;)Ale polecam innym dziewczynom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tu napiszę wam zakładać te paski( wiem od Daglezji): 1.Wejdźcie na stronę:www.daisypath.com 2.Wybierzcie u góry opcję Create Wedding Days 3.Ustawcie dzień miesiąc i rok ślubu. 4.Ustawcie strefę czasową(UTC+1.00)CET-dla Europy 5.Wybierzcie pasek i gołąbka lub biedronkę(ten znaczek będzie zaznaczał dni). 6.Naciśnijcie Create Ticker. 7. Z drugiego okienka skopiujcie ostatni wers i wkejcie jako swoją stopke w preferencjach. :):):) Świeczko, newt, ewuniu21 i reszta dziewczyn polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 :) Domenka, spróbuję wysłać Ci fotki na maila :) tylko nie wiem, kiedy mi się to uda zrobić - może dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny! Miałam wczoraj się odezwac ale nie mogłam znaleźć forum bo szukałam w tematach o ślubach a tu patrzeć przypisany do życia uczuciowego :) Z tym szukaniem sali to koszmar.Obdzwoniłam prawie wszystkie adresy które znalałam w iformacji telefonicznej i internecie i nigdzie nie wynajmują samej sali-tylko z obsługą. Została mi jeszcze sala w budynku straży pożarnej ale nie moge sie tam dodzwonić :( Czytałam kilka wczesniejszych wypowiedzi i widze że niektóre z was tez myślały o weselu pod namiotami.To świtny pomysł ale w naszych warunkach chyba niepraktyczny ze względu na ta kapryśną i niestałą pogodę bo to może się okazać że straszny upał wyskoczy w dniu ślubu alebo jakieś deszcze i całe wesele i chumory weźmie w łeb! Domenko zaraz biore się za tworzenie własnego paseczka! Mam nadzieje że się uda:) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo!! kociaczek007 wiesz ja jestem w podobnej sytuacji jak Ty, poniewaz jeszcze tez nie mam dokladnej daty slubu, ale planuje na sierpien:) Takze nie ma sensu dla mnie zakladac takiego paska:P Oki lece dokonczyc salatke warzywna na kolacje:) pappappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:):):) Dziś niedziela,a ja znowu mam mnóstwo zajęć:):):) Wiecie co, dzis nasz wielki dzień z Łukaszkiem. Jego tata miał ostatnio urodziny i zaprosiliśmy go na obiad tam,gdzie chcemy mieć wesele.No i jeszcze siostre i brata z rodziną:):):):) Dzis się okaże,czy mu sie spodoba i czy się zgodzi:) Strasznie się denerwuję:):):) No bo wszystko od tego zależy:):):) Trzymajcie więc kciuki,bo jestem strasznie zdenerwowana i spanikowana:(:(:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kochane - kurcze jestem najstarsza - taka stara :( cóż tak mi się życie ułożyło ;) ale za to jestem bardzo doświadczona ;) niestety dziś niedziela a ja w pracy :( nagła sytuacja - czasem tak juz jest w moim zawodzie ;P ok jeśli króraś jest - to czekam jak nie... to pogadamy w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny-pusto dzisiaj u nas. Ja mam takie pytanko.Ile daje sie księdzu za ślub.Wiem że jak zapytam to powie \"tyle co łaska\" ale ile wypada dać tak żeby nie było za mało i za dużo też.Czy oddzielnie daje się coś organiście? Jak wiecie to podzielcie się tym Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co słychać? Ja dostałam już szczegółowo od kucharki jakie składniki mam kupić, oj trochę tego jest:( Ale powiedziała mi babka, że i tak połowę taniej niż w restauracji.:) Ewuniu21 ten pasek musisz wkleić nie jako wypowiedź tylko jako aktualna stopka w twoich preferencjach;) Leti czekam na maila z niecierpliwiścią!Piszcie co nowego u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti sukienki są piękne! Dzięki za maila! Mój faworyt to zdjęcie nr 5848.jpg:) Przepiękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko co ty gadasz -stara! Najważniejsze, że trafiłaś na tego jedynego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka, masz rację, bardzo ładna i ta koronka .....:P Mój typ to jak na razie góra: ramiączka na szyję, wcięcie w talii, i dół: delikatnie rozchodzący się ku dołowi, jeszcze nie znalazłam podobnej na necie, więc nie mogę pochwalić się obrazkiem ;) jeszcze nie jestem zorientowana, jak z tym księdzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny u nas ksiądz na kazaniu czytał list dotyczący nauk porzedmałżeńskich. Od września tego roku ma być 25 nauk trwających ok. rok. Mogą jednak też być skrócone nauki dla wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, u nas były nauki przez 6 tygodni, w niedziele, po 1,5 godz. Nie wiem czemu w niektórych parafiach księża tak to rozciągają ... pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby teraz prawo się zmieniło i muszą robić tak długo, niby do bierzmowania tak samo:( Oj, nie maja co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny po weekendzie:):):):) Przeżyłam wczoraj obiad z tata Łukasza i jego siostrą, i bratem z rodziną:):):) A byliśmy tam,gdzie chcemy mieć wesele.Wszystkim sie bardzo podobało i jedzenie smakowało.Tylko tata Łukasza cos zaczął wymyślać,że tylko dwie ubikacje, że nisko....masakra.On to by chciał,żebyśmy mieli wesele w strażnicy.A my chcemy tam.Łukasz się nie odzywał,żeby sie nie denerwować,a mnie było głupio stawiać na swoim.Ale wymyslałam argumenty jakie mi tylko do głowy przychodziły.Już sama nie wiem,jak to będzie bo w sumie na niczym nie stanęło:( Siostra Łukasza tylko powiedziała,że dobrze mi poszło.A jej zdanie jest baaardzo ważne:) Tylko mam od wczoraj takiego doła,że sama juz nie wiem,czy warto w ogóle wesele robić i w ogóle mi smutno. Może się to jakoś ułoży:) Mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta! No co ty nie smuc się! Na pewno znajdziecie jakis kompromis! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki - mówi ciocia :P żartuję sobie - Marta jakieś dziwne układy macie z tatą Łukasza... o co chodzi?? najważniejsze by Wam się podobało, czyż nie tak?? zresztą nie wtrącam się ;) - nie denerwuj się będzie dobrze, najważniejsze byście dobrze się bawili :) a do Leti, ja też bardzo bym chciała zobaczyć Twoje propozycje sukienek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może to tak zabrzmiało:( Układy są w miarę w porzadku,tylko jego tata by chciał,żeby to było wesele na 2 dni,w strażnicy.A my chcielibyśmy wesele takie bardziej nowoczesne.Ale w sumie powiedział,że jak tam bardzo chcemy no to spoko.Zobaczymy. Mam nadzieję,że się dogadamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieczko, tylko musisz mi podać maila ;) Marta, uszka do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie ma co się smucić zwłaszcza, ż enie ma takiego jeszcze powodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×