Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

hej, dziś mi nie jest zimno tylko pięknie :D słoneczko, tempka ok. -10 (tylko!!) i bielusi śnieżek dookoła - taki czyściutki lśni w słońcu - eeehhh - jednak lubię zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na dworze też zimno nie było ale tutaj w biurze:( Jak się siedzi a do tego słabo grzeją to aż mi stopy marzną:( Kurcze tak patrze na te wasze paski to macie już 4 na początku. Oj jak ja wam zazdroszczę....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam :) ja tu na zaproszenie domenki ;) wychodze za maz 02.09.2006 teraz juz moze nie bardzo kwalifikuje sie do tematu topicu, bo to juz niecaly roczek, ale jesli pozwolicie czasem bede tu zagladala :) dziewczyny, powiedzcie mi, co myslicie o tej sukience- tylko powiekszcie sobie zdjecie, bo wtedy dopiero mozna cos wyrazniej zobaczyc :) http://askepot-brudekjoler.sykel.pil.dk/index.php?pag=product_view&product_id=54 to moj typ :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka piękna! Zwłasza góra bardzo mi się spodobała, bo pomysłowa i dość niespotykana. No i kolor bardzo ładny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
newt- dzieki :) ptrzejrzalam juz setki stron z sukniami, ale zawsze wracam do tej :) szukalam czegos prostego, w miare skromnego, ale jednoczesnie o jakims uroku ta wedlug moich kryteriow spelnia te wszystkie wymogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domenka, dzieki a Ty masz juz suknie wybrana? upatrzona? :) jeszcze jedna kwestia, w ktorej jestem zupelnie niezdecydowana to piosenka na pierwszy taniec. Jakies pomysly, typy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domenka- kurcze, ja widze, ze Ty juz zwarta i gotowa isc do oltarza :) ja slubuje wtedy co Ty i zagubiona sierotka jeszcze ze mnie :) sukienka ladna :) rekawiczki i welon zaraz obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, ja już do ubrania dla mnie i dziubka mam wszystko, alkohol też już kupiony:D Teraz czekam i niedługo będę kupować składniki dla kucharek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
planujesz sie zaopatrzyc w zywnosc dlugoterminowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na razie się wstrzymam ze wzglęu na datę ważności ale może jakieś puszki z ananasami itp. zaczne kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domenka, jestem pod wrazeniem Twojego zapalu :) ja bylam nakrecona przy zalatwianiu tych pierwszych spraw- sali, kamerzysty, zespolu, fotografa pozniej wrocilismy do codziennosci, przygotowania lezaly w spokoju, my tylko odliczalismy sobie, ze a to jeszcze 9 miesiecy, a to juz tylko 8 itp :) niedawno kupilismy obraczki, bo skorzystalismy z promocji, ktora trwa do konca stycznia :) mysle o tym co prawda codziennie, ale teraz juz na spokojnie wszystko w swoim czasie planuje :) co do zakupow zywieniowych, to my placimy od osoby, wiec to w ogole mam z glowy- w naszej gestii lezy tylko alkohol i tort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My obrączki tez już mamy:D Teraz kupiliśmy tylko alkohol i też raczej jest cicho, obecnie zbieramy pieniążki, oj a jest jeszcze trochę do zebrania, ok. 7000zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj tak, te koszta to nieziemskie sa, wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planowaliśmy slub już 2 lata temu ale niestety koszta nas przerosły:(Ale teraz się uparliśmy, że musimy zebrać i koniec:) Dlatego tak dużo już pokupowaliśmy, żeby wszystko sobie rozłożyć, bo te pieniądze pewnie by się już wydało nie wiadomo na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co napisz cos o sobie, ile masz lat, skąd jesteś, jak długo jesteście razem, czy mieszkacie razem, itp...możesz też przesłać nam na maila swoje zdjęcie:) Zachęcam też do zrobienia sobie paska odmierzającego czas w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
latek w tym roku skoncze 24 moj narzeczony 28 jestesmy ze soba prawie 3 lata :) nie mieszkamy ze soba poki co, dopiero po slubie razem zamieszkamy a jestem z wawy- niestety to mistao sprawilo, ze koszta wszystkiego mamy wieksze niz jest to w innych miastach jak sie zorientowalam :o fajne macie te paski, ale jak mam to zrobic? ;) napiszcie mi cos o sobie jak Wam sie bedzie chcialo- ja wiem, ze gdzies to tutaj jest, ale zrozumcie- 117 stron to za duzo dla mnie do przejrzenia tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domenko, jeszcze jedno mam pytanie- masz juz zaproszenia? bo powiem szczerze, ze przeraza mnie to, ze te, ktore mi sie podobaja sa strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ja mam juz zaproszenia...wypisane:P Kupowałam ze sklepu ale nie pamiętam ile paciłam:( Gdzieś pewnie napisałam na tym topiku:( Ja mam 22 lata, mój dziubek tyle samo, chodzimy ze sobą od 30.04.01, zaręczyliśmy się 01.07.03r. i mieszkamy ze sobą od końca lipca. Jak się robi pasek opisałam na stronie 17 topiku(4 wypowiedź);) Jak masz jakieś swoje zdjęcie to prześlij:) Mój adres: anka_domena@interia.pl Ja przeslę ci swoje i reszta dziewczyn pewnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domenko, zdjęcie poszlo aczkolwiek to jest takie zwykle, legitymacyjne :) jakies normalne mam gdzies tu na plytce, jak znajde chwilke i poszukam, to przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna z ciebie babka:) Zaraz prześlę ci swoje:) Ja piszę zawsze z pracy(od 9.00 do 17.00)także niestety zaraz będę znikać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co wysłałam dwa razy, ale coś mi tu pisze, po angielsku, że jest nie tak. Pisze coś o spamie:( Może masz jakoś ustawiony spam, co? A może jednak dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki :) spoko, bede tu zagladac, wiec na pewno jeszcze nie raz sobie pogadamy :) milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam problemu z wysyłaniem poczty, sprawdź może to u ciebie, albo podaj mi tutaj jeszcze raz swój adres mailowy:) Jak dziś się nie uda to spróbuję jutro:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam ustawiony antyspam, ale to nie ma nic do rzeczy przy wysylaniu takich maili, hmmm, zawsze dochodza no nic, wyslalam Ci maila z moim drugim adresem, moze jutro sie uda :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co --- ja tez poprosze o zdjęcie. A oto mój adres: plazek1@wp.pl W tym roku kończę 29 lat, moje Kochanie 31, więc najwyższy juz czas na nas :-) Jesteśmy razem 4 lata, a prawie trzy mieszkamy razem. Co do przygotowań, to mam salę, kamerzystę, DJ-a i fotografa po znajomości, no i termin w kościele. Nic poza tym. Suknię mam upatrzoną, ale jeszcze się zastanawiam. W niedziele wybieram się na jakieś wielkie Targi Ślubne, to może coś ładnego wypatrzę. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×