Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

witam wszystkich, dawno mnie tu nie było, ale niestety miałam dużo zajęć związanych ze studiami i samym ślubem. widze że dołączyło do nas kilka osób :) jeśli chodzi o ślub to załatwiłam już fotografa, orkiestre i niewiem czy wspomniałam o kamerzyście. i mam już sukienke (razem z welonem, rękawiczkami, spinką do koka i biżuterią), zostały jeszcze buty. pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co wysłałam na ten drugi adres ale i tak dostałam na maila komunikat po angielsku coś o spamie:( Może jednak dostałaś te maile co? Dziwne, bo do innych dziewczyn nie było problemu z przesyłaniem i odbieraniem:9 A może u ciebie ten mail się zapisał jako spam? Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam. Jeżeli to nie dojdzie to może masz ustawione żeby automatycznie odrzucano wiadomości uznawane za spam i nie dostajesz ich? Zobaczymy, najpierw sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry wszystkim :) newt--> zdjecie poszlo :) jesli masz, chetnie zobacze Twoje :) a dokladnie kiedy masz slub? domenka--> nie dostalam kurcze zadnego maila :( nie wiem co jest grane, bo normalnie maile do mnie dochodza, co wiecej mimo ustawionej opcji antyspam dochodzi tez do mnie mnostwo spamu ;) kurcze, zaraz zaloze sobie jakiegos maila gdzie indziej niz na o2 :) i podam, jak bedziesz miala czas i chce to sprobujesz jeszcze raz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to czekam na tego linka, cos pisało też o jakiejs większej ilości odbiorców itp... nie wiem o co chodzi. Ani nie poszło z biurowego ani z mojego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sunnysky@wp.pl to moj nowy mail, moze na ten przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oóóóó
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oóóóó
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki, dotarlo :) ladna, pogodna dziewczyna z Ciebie- a ten obok widoczny tylko w czesci to jak sie domyslam przyszly maz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutak może nie wygląda aż tak dobrze ale ja jestem szczuplejsza w pasie i bardziej by ten gorset podkreslał figurkę:) tak mnie kusi by do 12.00 być na biało( symbol niewinności) a po północy ta bordowa( chyba bardzie sexi) :)Co myslicie o tej sukience??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domenko--> czy to pytanie do mnie czy przebieram sie po polnocy? ja nie zamierzam sie przebierac- gdybym nie miala poprawin, to pewnie bym sie po oczepinach przebrala a tak to tylko sie za sukienka na poprawiny rozgladam :) upatrzylam sobie cos takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=83568979 kolor cappuccino :) a ja nie bede tu dzis duzo zagladala, bo mam w weekend dwa egzaminy 😭 a stan mojej wiedzy pozostawia wieeeeele do zyczenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna ta sukienka:) A co myslisz o tej mojej, bo inne dziewczyny są dziś pewnie zapracowane:( Oj ja też mam egzamin w niedzielę ale zrobię ściągę, bo tego normalnie nie da się nauczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sukienka ladna, satyna jest teraz bardzo modna :) natomiast jesli chodzi o kwiatek- to ja jesli juz wpielabym go we wlosy- jesli zalozylabys go na szyje, to moim zdaniem byloby juz za bogato- ta sukienka ma spore te falbanki na dole, ktore sa juz ozdoba no ale to tylko moje zdanie :) sciagi na niedzielny egzamin mam, ale na tym jutrzejszym nawet nie odwazylabym sie sciagac, wiec nie ma, ze boli- trzeba usiasc i liznac choc troche wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie też chciałabym wpiąć we włosy i zdjąć białe różyczki które będę miała w koku oraz biżuteri:) to ucz się ucz, nie będę ci zawracać głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty lepiej trzymaj kciuki zebym fuksa miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, będę trzymać kciuki, a ty trzymaj żeby udało mi się ściągnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🌼 Witam nową koleżankę :) Widzę, że o egzaminach mowa to ja też do Was dołącze, w niedziele mam dwa :O a jeszcze się za to nie zabrałam :O Dziś mam nocke w pracy to wezme jakieś notatki może coś mi do głowy wejdzie :) Obie suknie są ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Sun:) Oj ja już nie mogę mysleć o tej szkole bo mam dość:( jak już bym chciała mnieć to z głowy i zająć się tylko ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:):):):) Ale dawno do Was nie zaglądałam.Mam nadzieje,że teraz będę mieć więcej czasu.Odkąd zaczęłam pracowac ciągle mi go brakuje.Na dniach jade przerabiać moja wybrana, \"najpiękniejszą suknię\".Zostały juz tylko 3 miesiace,a my jesteśmy z przygotowaniami dalej daleko za murzynami:(:(:( Zrobiłam sobie ostatnio paznokcie żelowe:):):)O takich myślałąm na slub.Świetna sprawa,bo przez dwa tygodnie jest spok/ój,można z nimi wszystko robic,a slicznie wygladaja.Tylko,że to jest dość droga impreza.W salonach kosmetycznych kosztuje to 120 zł,a uzupełnianie koło 60 zł.Ale ja miałam szczęście,bo koleżanka mojej koleżanki sie uczy i robi dużo taniej.Na ślub naprawdę polecam:):):):) Zmykam,bo ide z moim Łukaszkiem na festiwal filmów u nas w Oświęcimiu- grają \"Anioła w Krakowie\".Słodki film,a ja tak tęsknię za moim Krakowem:) Postaram sie nadrobić zaległości w czytaniu. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Co do paznokci Marto u nas akurat żele kosztują ok. 95zł a wypełnienie co 3 tygodnie ok. 50zł.Też chciałam sobie załozyć ale jak narazie trochę udało mi się zapuścić swoje. Nie wiem jak to będzie do ślubu. Jeżeli będe miała brzydkie to też sobie zrobię ale takie jednorazowe na ok. 7 dni( przyklejane) a jeżeli zapuszczę swoje to pójdę tylko do pomalowania:) Zrobiłam sobie ściągi na jutrzejszy straszny egzamin ale i tak pewnie nic nie ściągnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę, że nie tylko mi sesja daje się we znaki ... W przyszłym tyg. dwa egzaminy, a zaczęłam uczyć się dość niedawno :D Wczoraj był luby, bo jutro będę siedziała od rana do wieczora w książkach 😭 i się nie zobaczymy. Ale planuję go odwiedzić w pon. po egzaminie. Oby było co świętować :D Jednak uczelnia robi swoje, trochę schudłam, nawet Misiek to zauważył i kazał mi nie zaniedbywać jedzenia :) Gdyby to wszystko było takie łatwe :P Witam nową koleżankę, No to co 🖐️ Mój mail leticia9@poczta.fm Ja na razie nie wyślę zdjęcia w związku z małą awarią poczty, nie mogę nic do maili załączyć :( Made of Sun - moja sukienka wisi w szafie w biało-błękitnej poszwie od pościeli. Trzyma się dobrze, tylko ja trochę ją zaniedbuję :D:D:D -rzadko do niej zaglądam :P Wczoraj byłam z przyjaciółką na zakupach, kupiłam sobie torebkę :) Tyle wszędzie torebek, a spodobała mi się tylko ta jedna !! Byłyśmy też na pysznej pizzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff niedawno wróciłam z Targów Ślubnych. Wszystiego było tam tyle, że nie wiedziałam na co patrzeć! Przyniosłam ze dwa kilo katalogów i reklamówek różnych firm i teraz będę to na spokojnie oglądać. Wpadła mi w oko sukienka, a najdziwniejsze jest to, że w ogóle nie jest w takim typie, jaki mi się dotychczas podobał :-) Niestety nie mogę jej nigdzie znaleźć w internecie, więc nie mogę Was zapytać co o niej myślicie :-( Dopiero teraz do mnie dotarło ile reczy muszę jeszcze kupić i załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry :) Leti--> teraz jestem w pracy, nie mam tu zdjecia, ale wysle z domku :) co do paznokci zelowych to osobiscie jestem ich przeciwniczka- wyprobowane na sobie :) mialam i zele i akryle, nie wiem w jakim stanie beda moje paznokcie do slubu, ale poki co zapieram sie jeszcze, ze zeli juz nie naloze nigdy zobaczymy ;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Trochę mam teraz zajęć ale później się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×