Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Bia艂a Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Go艣膰 nikusia84
hmhmhmhmh jezeli pijesz np xenne lub inne oczyszczajace herbaty to tak tabletki maja s艂absze dzial艂anie dlatego 偶e powoduj膮 one niekiedy biegunke. ale mieta itp herbaty nie maja wp艂ywu na skuteczno艣膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nikusia84
wizzzzzzzzz odezwij sie do mnie jak bedziesz na meila albo jakos oki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 solidnykopniak
Nie bede sie rozpisywac bo wszystkich dziewczynek, ktore mialy jakies watpliwosci, zostaly one rozwiane... :) ciesze sie ze jest to forum i ciagle ktos tu pisze...:) ja tez chce troche tej wiosny od was! zawsze milo was poczytac, mimo ze nie pisze tu juz tak czesto :( no ale coz, nikt nie bedzie obrazal ani mnie ani mojej mamy... 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ech...biore Harmonet od 3 miesi臋cy...ostatni m贸j okres trwa艂 tylko 1 dzien...a teraz czuje sie troszke s艂abo i mam lekkie md艂o艣ci....czy to mozliwe 偶e jestem w ciazy jesli m贸j juz teraz by艂y......zrobi艂 to we mnie?;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiizzz
hej nikusia przepraszam ze tarz dopiero sie odzywam ale wrocilam wlasnie ze szkoly ,no coz zajec niebylo wiec bylo piwko:)i troszke sie przedluzylo.A co do antybiotykow to ja tez byl taki okres ze bralam prawie caly czas,poniewaz bylam czesto chora i niezabezpieczalam sie dodatkowo(na szczescie niemam dzidzi:) a ja mieszkam w Luneburgu tj.45km od Hamburga pozdrawiam a to moj mail edytka002@o2.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiizzz
no nic dziewczynki ide spac strasznie zmeczona jestem i jeszcze ta pogoda wrrr:( a moze wie ktoras z Was jaki wplyw na tabsy maja wpyl leki hemopatyczne??plss pomozcie a moze ty cos wiesz nikusia??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam s艂o艅ca馃憚:PHihi hmmhmhmhhmhmhm...Mam nadziej臋, 偶e nie, bo ja pij臋 艣rednio 5 zielonych herbat dziennie!!!Mo偶e jakie艣 zio艂a maj膮 jakikolwiek wp艂yw na skuteczno艣膰, ale herbata zielona to chyba nieeeeeee! solidnykopniak...馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰Prosz臋 wiosn臋馃憚Nie przejmuj si臋 tamt膮 debilk膮...Ciesz si臋, 偶e masz wspania艂膮 mamci臋 ginekolog!:) natasza20...Niby jest mo偶liwo艣膰, ale ja na Twoim miejscu bym jeszcze poczeka艂a i obserwowa艂a d艂u偶ej troszk臋 co i jak si臋 b臋dzie dzia艂o dalej!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I w艂a艣nie ja te偶 mam takie zdanie na temat tych herbat, 偶e wp艂yw mog膮 mie膰 te, kt贸re powoduj膮 biegunk臋 na przyk艂ad(opr贸cz zi贸艂)!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ja te偶 zmykam, schodz臋 braciszkowi, bo mu si臋 wbi艂am na troch臋 na kompa:P:P:PA i jeszcze jutro musz臋 i艣膰 na uczelnie na 8 rano馃槶 Buziole dla Was馃憚馃尰鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
natasza ile czasu jestes po okresie czyli po 7dniowej przerwie i czy teraz bierzesz nadal tabletki? i kiedy dok艂adnie kocha艂a艣 sie z nim? bo my艣l臋, 偶e skoro 3miesi膮ce juz bierzesz to tak jak tu pisa艂y艣my te偶, 偶e organmizm jest ju偶 wystarczaj膮co zabezpieczony i nie powinno byc niespodzianek. 1 dniowym okresem sie nie przejmuj bo to normalne, czasem trwa nawet 7 a czasem zaledwie 1, ale z tymi md艂o艣ciami to radzi艂abym troszke poczeka膰, zobacz co sie bedzie dzia艂o dalej, je艣li to sie utrzyma, to zr贸b test, powinno co艣 wyj艣膰. 艣pijcie dobrze i 艣nijcie o swoich m臋偶czyznach i pi臋kne miejcie sny aaakotki dwa:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hm....ostatni raz kochalismy sie tak bezniczego dwa tygodnie temu....jutro ostatni dzien 7 dniowej przerwy....dziwnie sie czuje,ale i pewnie sama troche sie nakr臋cam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alicja2345
hmmm... od p贸艂 roku jestem na mercilonie i do tej pory dostawa艂am okres zawsze 2-3 dnia po odstawieniu... tyle 偶e w tym miesi膮cu zacz臋艂am dwa dni wcze艣niej 偶eby sobie przesun膮c okres z pt na sr... i tak si臋 zastanawiem.. dostan臋 jak zwykle po 2-3 dniach czy mo偶e jak艣 inaczej? niby to zmiana jest ale... eh. no w ka偶dym razie w ci膮zy na pewno nie jestem bo opr贸cz tabs贸w jeszcze gumka w gre wchodzi... wiem paranoiczne troch臋 ale mam 16 lat i ci膮偶a jest wykluczona... lepiej dmucha膰 na zimne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nikusia84
wizzzzzzzzz napisa艂am ci meila jak bedziesz to sie odezwij

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewuszki,jak humorki? natasza mysl臋, 偶e nie masz pwoodu do obaw a te objawy mog膮 by膰 spowodowane tylko stresem . trzymaj sie. alicja to b.dobrze ze dbasz o to i stosujesz dodatki. ale wed艂ug mnie 16 lat to zdecydowanie za wczesnie na pigu艂ki bo mnie np.Pani gin.m贸wi艂a 偶e w tak m艂odym wiekui przepisuje sie nie tabletki a hormony, w celu uregulowania. Tak偶e nie wiem jak to jest. A co do Twojego pytania to mo偶esz dosta膰 w innym terminie co jest spowodowane przesuni臋ciem. pozdrawiam wssystkich 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ano nie ma jenetka aaaa czekam na wasze nr GG jak co艣 to m贸j adres @ jest jak naci艣niecie na m贸j pi臋kny pseudonim aaaaannnnnaaaaa hehe, to czekam :P 馃憚 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jeeeeee sloneczko za oknem juhu...馃尰馃尰...馃尰馃尰...馃尰馃尰...馃尰馃尰...馃尰馃尰...馃尰馃尰mamy wiosne, snieg topnieje hihi problemiki mniejsze....ale jedna watpliwosc...no moze pytanie, bo slyszalam o jakis tabletkach ziolowych ktore zazywa sie jak sie bierze tabsy anty, ktore powoduje usuniecie \"zbednej \" wody w organizmie i nie tyje sie po tabsach...wiecie cos na ten temat??? aaaaaa, annnnnnnaaaa, malgoska.....buziole 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ajc....wczoraj wypilam troche wina...jakas taka okazja-bez okazji i jak mnie zemdlilo....ojojoj masakra.....i to juz sie kilka razy zdarzylo......dym z papierosow tez dziala na mnie makabrycznie........nigdy wczesniej mi nie przeszkadzal, nawet piwo uwielbialam, nie bylo imprezy bez zimnego 0,5 ach....a teraz od kad biore tabsy to mam taki wstret do tego wszystkiego ze...oj... :-O..............to tylko tak....czy wy tez tak macie???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nikusia84
jenetka ja takich objaw贸w nie mia艂am wydaje mi sie 偶e musisz i艣膰 do lekarza 偶eby zmieni艂 ci tbletki bo te objawy nie s膮 normalne chyba 偶e jest te偶 inna mo偶liwo艣膰 偶e dopiero je zacz臋艂a艣 bra膰 i organizm musi si臋 przyzwyczai膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jenetka powiem tak odk膮d ja biore tabsy rzuci艂am palenie bo mnie odrzuca艂o od fajek i od dymu te偶,masakra, poza tym mam tak z szampanem nie wypije i koniec! To jest normalne luzik :D Ja tak mam odk膮d biore tabletki papierosy feeee (cho膰 czasem zapale,ale to jak si臋 piwem znieczule wcze艣niej :P ) i z tym szampanem tak jako艣....reszta % mi wchodzi :P:P:P Moja kuzynka tez tak ma z tymi fajami zacz臋艂a bra膰 i nie pali bo nie da rady..... A moja kole偶anka znowu zacz臋艂a bra膰 i pali jak smok teraz.....tak偶e tak te偶 bywa. [kwiat 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 jes, jes ,jes sloneczko dotarlo i do mnie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
poza tym z tego co mi 艣wita dopiero zaczynasz bra膰 tabletki tak偶e bez obaw ide lulu bo co艣 藕le si臋 czuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
s艂awne, bogate i pi臋kne.....hhmmmm zaraz sie rozmarze....... Gosia tylko na mr贸wkojady trzeba b臋dzie uwa偶a膰 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
heh ....coz nawet i dobrze...palic nie pale ale zanim zaczelam brac tabsy zdarzylo mi sie i to dosc czesto, ale co tam.....teraz mam spokoj.....a co do alkoholu to mi on obojetny jest, chociaz czasem tak zle sie patrzey jak wszyscy nawiani wesolym humorkiem a ja ......ja mam trzezwy umysl heh :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:PPP:P:P::P:P:P::P:PPP:P:P::P:P:P::P ale po co sie dodatkowo truc hih a jak z tymi tabletkami na\"odparowanie zbednej wody \" z organzmu???sa jakies zeby po tabsach nie tyc?????? buziole dziewuchy 馃憚 i 馃尰takze bo juz jakos wiosennie馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰 馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰 馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰..."wiec chodz pomaluj moj swiat na zolto i na niebiesko...:P馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
/\\ II II O JENY ...ALE TO WYGLADA..........OJC.........AZ MI WSTYD :( :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×