Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

dziewczyny! czy jeżeli wczoraj pierwszą tabletke wziełam o godzinie 22 to moge dziś i przez kolejne dni brać o godzinie 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aulka156...No właśnie, widzisz, trochę się okres zmienia chyba każdej z nas w jakiś tam sposób... Ale się zrobiłaś pomarańczkowa:D:D:D...Przez jedno malutkie \"n\"...:P americanos...Trudno mi określić, ale myślę, że na bank bym zapytała lekarza co i jak...Ale tak według siebie WYDAJE mi się, że tak po 2-3 tygodniach... funiasta90...Tak!Dwie godziny RAZ NA JAKIŚ CZAS nie mają większego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa......... no napewno spytam sie lekarza bo własnie nie długo nie wybieram... no ale chciałam spytac..Ciebie/was.... dziekuje..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabym się dowiedzieć
Czy wszystkie tabletki antykoncepcyjne są na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos...:) Chciałabym się dowiedzieć...Oczywiście, że tak...Bo przez zażywaniem tabletek TRZEBA iść do lekarza!I zawsze tą receptę dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh czajcie co przeczytałam o gumkach:\"Pierwsze prezerwatywy były powszechnie stosowane w starożytnym Rzymie. Robiono je z baranich pęcherzy. W średniowieczu w Europie zaczęto stosować prezerwatywy wielokrotnego użytku, zrobione z jedwabiu, mocowane na tasiemki. Takich prezerwatyw używał Giacomo Casanova - rozpustnik wszechczasów. A do tego elegancik.\" Heh, ładnie niewygodnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z baranich jajników :O wielokrotnego użytku :O :O nieźle :P:P:P z jewabiu hmmm :classic_cool: nie no zdecydowanie wole nasze czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...No:o...Hihi, ano nieźle:P, padłam jak to przeczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia21
Hej dziewczyny, pisze do was w nadziei na jakas pomoc albo rade. Aktualnie jestem w Anglii i nie moge wziac dnia wolnego przez najblizsze trzy miesiace, dlatego szukam pomocy wlasnie tutaj. Sprawa jest nastepujaca: biore tabletki Novynette od ponad roku. Do tej pory nie mialam zadnych problemow, dodoam ze przestrzegam godzin i dni brania tabletek. Jednak ostatnio cos zaczyna sie psuc. Ok 6 tygodni temu postanowilam nie robic zwyklej 7 dniowej przerwy i brac tabletki przez 2 miesiace. Rozmawialam wczesniej z ginekologiem, ktora nie widzial w tym nic zlego. Ale w drugim miesiacu brania, czyli tydzien temu, dostalam okres. Dla dokladnosci - mimo brania tabletek. Odstawilam tabletki i chcialam zaczac kolejne opakowanie po okresie. Ale tu kolejna niespodzianka - do tej pory krwawienie trwalo maksymalnie 5 dni i pod koniec bylo minimalne, teraz trwa juz siodmy dzien i jest tak silne, jak na poczatku, dodatkowo pojawia sie mnostwo skrzepow. Zaczynam powoli panikowac, doradzcie prosze. Pozdrawiam serdecznie P.S Czy to moze miec jakis zwiazek z duzym wysilkiem fizycznym? Chodzi o dzwiganie skrzynek 5-7kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia21...Powinnaś wiedzieć, że to jest normalne jeśli się przerwy nie robi, że może przy tym 2 opakowaniu wystąpić plamienie lub okres...Poprzestawiało Ci się...To raczej normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam że jak bedę brala tabletki anty to mój okres się zmieni tzn. bedzie mniej obfity - owszem tak bylo po pierwszym opakowaniu - ale za każdym razem jest co raz obfitszy. A wy jak macie czy przy braniu tabsów coś sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czereśnia_
dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest, moze pytanie banalne ale interesuje mnie to. a jest tak: czekam na miesiaczke i mam zamiar zaczac brac microgynon 21. wiem, ze czesc lasek jest z niego niezadowolona, ale ze kazdy organizm reaguje inaczej, postanowilam sama sprobowac jak na mnie dzialaja. podobno jest tez tak, ze dzialaja od pierwszej tabletki i to mnie nawet cieszy, bo po trzech latach seksu z prezerwatywa chce sie w koncu moc cieszyc seksem bezgranicznie. jedna tylko sprawa mnie zastanawia. co dzieje sie ze sperma kiedy facet konczy w tobie??? miesza sie ze sluzem tak? i co wyplywa? co ja mam biec od razu do lazienki zmywac ja z siebie? spac na recznikach, zeby nie narobic plam na ulubionej poscieli? heh dziwne, ale prosze odpowiedzcie mi szybko co sadzicie na ten temat. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TAK . . . . . .
wyplynie, ale o posciel sie nie martw, przygotuj sobie jakis recznik papierowy , chusteczki i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Hmm tak sobie pomyslalam...wiem ze wodka ani piwko nie zmniejsza skutecznosci tabletek pod warunkiem ze nie wywola ona wymiotow lub biegunki no czy co tam jeszcze a jesli chodzi o papierosy?? ja kiedys palilam dosc czesto a teraz juz wogole czasem mam chce c to zapale jednego ale nic wiecej..a teraz jade do chlopaka i na pewno po seksiku sobie zapalimy to chyba nie wplywa na skutecznosc co??co o tym myslicie..moim zdaniem nie tylko ze nie moze byc to wiecej niz 10 fajek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara - masz już moją odp na novynettkach ;) a czereśnia - też się tym zastanawiam :D i tak myślę, czy założenie majtek z wkładką higieniczną załatwi sprawę? albo wspólna kąpiel po, na rozluźnienie, cieszenie się jeszcze bliskością... :) to jest chyba jedyny plus gumek - że po nich nic z kobiety nie wycieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładoga a jakie bierzesz tabsy i jak długo? Twój @ jest obfitszy po tabsach to znaczy jaki? ile trwa? Ja biorę Femodem - teraz mam przerwe i @ a od środy zacznę 4 opakowanie - ale @ mam dosc obfity a tabletki mialy temu wląśnie zapobiegać. Nie wiem co o tym myśleć. Odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ renataw...U mnie się zmieniło. Jest krótszy, mniej obfity i mniej bolesny! czereśnia_...Każde działają od 1 tabletki... No a jak to sobie inaczej wyobrażasz, jakby miała nie spłynąć...Chyba lepiej, żę spływa, a nie jakby miała zpostawać w Tobie i może się jeszcze gromadzić:oŁeeee, okropne... Ara...ULOTKA!!!W każdej jest na bank coś napisane na ten temat...Bo u mnie jest, ale nic Ci nie piszę, bo nie iwem jakie bierzesz!? ładoga...Wkładka nie załatwi sprawy!Kąpiel na rozluźnienie z dodatkiem spermy!?...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja mam pytanie.... ta tabletka chroni także przed zajściem w ciąże w tych 7 dniach przerwy między opakowaniami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1901...No a jak inaczej...!? Proponuje przeczytać ulotkę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa przeczytałam:P przed chwila jeszcze raz.... nie pisze nic o tych 7 dniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1901...Nie czaje:o To pytanie to najbardziej lipawe pytanie świata poruszane na tym forum...Niby jakby to miało wyglądać, gdyby nie działały w przerwie!? I jak można brać tabletki anty bez przeczytania ulotki!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1901...Jakie bierzesz!? To jest skopiowane ze stronki Cilestu(ja biorę Cilest):"Preparat Cilest® przyjmowany zgodnie z zaleceniami działa antykoncepcyjnie począwszy od pierwszego dnia przyjmowania, i w okresie 7 dni nieprzyjmowania tabletek (między kolejnymi opakowaniami preparatu)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczyny......tak sobie czytam o tych kondonach hehe:) dobre.......a wiecie co ja slyszalam ostatnio.,,chociaz nie wiem czy to prawda...:Pwiec ostatnio jak bylam na dysku kolezanka opowiadala mi ze w szatni slyszala historie pewnego chlopaka jak dymal jakas panienke w....woreczku..ojejku.....masakra, ze niby nie mial kondona wie wzial to co mial pod reka czyli wlasnie woreczek...:P ...ale nie wiem czy to prawda, chlopcy maja bardzo wybujala wyobraznie... wiecie co...ja kupilam sobie chrom organiczny, i zazywam codziennie 2 tabletki, choc na opakowaniu isze tylko o jednej...chce troche sie pozbyc tu i owdzie, ale nie wiem czy chrom pomoze....przyspiesza metabolizm i spalania glukozy w organizmie wiec mysle ze bedzie ok.... kas1901...jestes zbespieczona tak samo jak w ciagu tych 21 dni, jelezli tylko nie zazywalas ich reguralnie tylko jak sie chcialo to dodatkowe zabespieczenie jak najbardziej sie przyda...ale jezeli nie to jestes bespieczna:) co do ulotki to czytam i czytam...ale i tak swoje w glowie sie gromadzi...;/..podobno my >kobietki< takie juz jestesmy:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorit...No mają bujną wyobraźnie, ale jak to prawda to nie mam pytań:P...Że też ta panienka się mu dała, to po pierwsze, a po drugie, że zgodziła się na woreczek...O fack...:o Nie iwem czy Ci coś da to, że weźmiesz 2 naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka120
Witam!Mam pytanie:po jakim czasie od zarzycia pierwszej tabletki mozna mowic o antykoncepcji?dodam ze zarzywam 9 tabletke.Bylam u lekarza ale zapomnialam sie go zapytac a teraz pojechal na urlop.Jesli ktos wie prosze o pomoc!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne propagować to co aaaa ULOTKA ULOTKA ULOTKA ULOTKA ULOTKA od pierwszej wziętej tabletki jest się zabezpieczonym...to tez jest w ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×