Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Sc86
witam zaczynam zarzywac tabletki microgynon21 czy oprocz tego zabezpieczenia musze stosowac jakies inne srodki , slyszalam jeszcze ze potych tabletkach rosnom piersi wiecie cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przepraszam za te niepotrzebne powielone wiadomosci. Nie przeczytam na ulotce bo jeszcze nie zaczełam brac dopiero zamierzam stąd moje pytania dla osób bardziej doświadczonych niz ja. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc86 jedenj urosna drugiej nie TABLETKI ANTY DZIALAJA INACZEJ NA KAŻDĄ KOBIETE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAKODUJCIE SOBIE RAZ NA ZAWSZE!!!!!!! PISZCZIE RAZ POST DOJDZIE POMIMO BLEDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaSc86...A wiesz w ogóle co to są tabletki anty?Przecież to jest najlepsze metoda anty!To po co jeszcze coś dodatkowego?Tabletki dają Ci ponad 99% zabezpieczenia, jeśli przestrzegasz wszystkich zasad w braniu - ULOTKA!! Całe info masz w ulotce i broszurkach, może poczytałabyś co, he? Po żadnych tabletkach nie rosną piersi, Jedyne co to powiększają się od wody, która się zatrzymuje w organizmie przez tabletki, ale z czasem jak tabletki odstawisz biust Ci opadnie!! Poza tym, nawet jeśli jeden się \"powiększą\" na ten okres przyjmowania tabletek, to nie znaczy, że Tobie też, każdy organizm jest inny, więc nie sugeruj się innymi... Poczytaj coś o anty, bo słabo z tym u Ciebie, a to nie dobrze... Nie wysyłaj posta kilka razy, mino wyskoczenia błędu post i tak dojdzie... martika151...\"Nie przeczytam na ulotce bo jeszcze nie zaczęłam brać dopiero zamierzam\"--->No wiem wiem, ale to właśnie zanim zaczniesz brać powinnaś się dowiedzieć o tym jak najwięcej, a nie jak już zaczniesz brać, po prostu podstawa to własna ulotka i ją trzeba przestudiować kilka razy i mieć o nich podstawowe info... Co do doświadczenia, to musisz nabrać swoje, nie sugeruj się czyimś, bo każdy może mieć inaczej, więc nie ma to sensu tak na serio... stres-stop...Nikomu nie urosną!Mogą się jedynie powiększyć na okres zażywania tabletek, dzięki wodzie, która zatrzymuje się w organizmie...Jeśli już się powiększą, to wraz z odstawieniem tabletek opadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczynam zarzywac tabletki microgynon21 czy sa to dosc skuteczne tabletki antykoncepcyjne czy zarzywajac je musze korzystac z innych metod zabezbieczenia czy powoduja one tycie i slyszalam ze po ich zarzywaniu powiekszaja sie piersi slyszalyscie cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczynam zarzywac tabletki microgynon21 czy sa to dosc skuteczne tabletki antykoncepcyjne czy zarzywajac je musze korzystac z innych metod zabezbieczenia czy powoduja one tycie i slyszalam ze po ich zarzywaniu powiekszaja sie piersi slyszalyscie cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczynam zarzywac tabletki microgynon21 czy sa to dosc skuteczne tabletki antykoncepcyjne czy zarzywajac je musze korzystac z innych metod zabezbieczenia czy powoduja one tycie i slyszalam ze po ich zarzywaniu powiekszaja sie piersi slyszalyscie cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczynam zarzywac tabletki microgynon21 czy sa to dosc skuteczne tabletki antykoncepcyjne czy zarzywajac je musze korzystac z innych metod zabezbieczenia czy powoduja one tycie i slyszalam ze po ich zarzywaniu powiekszaja sie piersi slyszalyscie cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczynam zarzywac tabletki microgynon21 czy sa to dosc skuteczne tabletki antykoncepcyjne czy zarzywajac je musze korzystac z innych metod zabezbieczenia czy powoduja one tycie i slyszalam ze po ich zarzywaniu powiekszaja sie piersi slyszalyscie cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczynam zarzywac tabletki microgynon21 czy sa to dosc skuteczne tabletki antykoncepcyjne czy zarzywajac je musze korzystac z innych metod zabezbieczenia czy powoduja one tycie i slyszalam ze po ich zarzywaniu powiekszaja sie piersi slyszalyscie cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dzieki :) a tak jeszcze z ciekawosci bo lakarz nie chce zrobic badania cytologicznego. Wiem ze nie jest konieczne bo na ten temat juz inni pisali ale chcialabym wiedziec ile sie czeka na wynik tego badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
aaaaaaa, wiem, że mam ulotkę, ale chciałam dla pewności zapytac. Sory. Nie myślę, że znacie na pamięc wszystkie, ale są tutaj dziewczyny, które biorą te tabletki i już dużo wiedzą na ich temat. Dużo także rozmawiały z innymi, np. lekarzami na ich temat. No ale nic. Nie ważne już. A boję się tego, że wpadnę. Że znajdę się w tym 1% i żadne tabletki mi nie pomogą. Każda chyba miała jakieś obawy na początku. Dobra, dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc86...Ja Ci już odpisałam na Twój pierwszy nik, a Ty dalej zaśmiecasz forum wysyłając ten sam post kilka razy...Trochę cierpliwości...Skoro sama masz problem z wysłaniem posta to może pomyśl, że ktoś kto ci odpisuje też ma, więc warto trochę poczekać na odpowiedź...I jeden raz wystarczy wysłać, nawet jeśli pojawił się błąd to post dojdzie... Co do tycia jeszcze Ci dopisze, bo teraz o to zapytałaś - Tabletki zatrzymują wodę w organizmie dlatego się tyje, ale jedna przytyje inna nie, to zależy od reakcji organizmu, to, że jedna przytyła, nie znaczy, że Ty też przytyjesz... martika151..."a tak jeszcze z ciekawości bo lekarz nie chce zrobić badania cytologicznego"--->Jak to nie chce Ci zrobić?Co to za lekarz:o Zmień go najlepiej... "Wiem ze nie jest konieczne bo na ten temat już inni pisali"--->Jak nie jest konieczne?Jest bardzo ważnym badaniem, który wyklucza albo wykrywa zmiany onkologiczne(rak szyjki macicy)...Chyba, ze chodzi Ci o powiązanie z tabletkami?I kto pisał, ze to nie jest potrzebne?...Na moje oko i tak lepiej wiedzieć przed zaczęciem antykoncepcji czy jest wszystko okej... "ale chciałabym wiedzieć ile się czeka na wynik tego badania?? "--->Ja czekałam miesiąc... Pierwsze tabletki...Nikt ci nie napisze lepiej i mądrzej niż masz w ulotce, to po co się jeszcze dopytywać kogoś?Nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie i czy nie naściemnia Ci głupot, a w ulotce masz czarno na białym co i jak...Sugerowanie się innymi może być błędne, więc nie preferuje tego i nie radzę... Co do obaw, to dużo dziewczyn się boi zapewne, może nie każda, ale pewnie większość...Co masz na myśli pisząc:"i żadne tabletki mi nie pomogą"?O jakich tabletkach piszesz w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
aaaaaaa, no o antykoncepcyjnych. Bo nawet biorąc je, można zajść w ciążę. No ale nic. Mam nadzieję, że zadziałają w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaStar
witam. mam takie pytanie, od kilku miesięcy biorę tabletki anty. ostatnio, podczas gdy zaczynałam nowe opakowanie, wypiłam trochę alkoholu, po kilku minutach całe moje ciało pokryło się plamami, coś w rodzaju uczulenia. po kilku dniach, powtórzyło się to samo, znów po alkoholu (dodam że było to wino i szampan). czy to mogło obniżyć skuteczność działania tabletek? nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło (tzn zanim zaczęłam brać tabletki). czy alkohol mógł wejść w interakcje z lekami hormonalnymi? z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaStar
witam. mam takie pytanie, od kilku miesięcy biorę tabletki anty. ostatnio, podczas gdy zaczynałam nowe opakowanie, wypiłam trochę alkoholu, po kilku minutach całe moje ciało pokryło się plamami, coś w rodzaju uczulenia. po kilku dniach, powtórzyło się to samo, znów po alkoholu (dodam że było to wino i szampan). czy to mogło obniżyć skuteczność działania tabletek? nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło (tzn zanim zaczęłam brać tabletki). czy alkohol mógł wejść w interakcje z lekami hormonalnymi? z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaStar
witam. mam takie pytanie, od kilku miesięcy biorę tabletki anty. ostatnio, podczas gdy zaczynałam nowe opakowanie, wypiłam trochę alkoholu, po kilku minutach całe moje ciało pokryło się plamami, coś w rodzaju uczulenia. po kilku dniach, powtórzyło się to samo, znów po alkoholu (dodam że było to wino i szampan). czy to mogło obniżyć skuteczność działania tabletek? nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło (tzn zanim zaczęłam brać tabletki). czy alkohol mógł wejść w interakcje z lekami hormonalnymi? z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 2216
a co powiecie na temat tabletek yasminelle zaczelam je własnie brać i chciałabym się czegoś o nich dowiedzieć z góry dzięki wielkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyssiaaa
a ja mam pytanie ktory to pierwszy dzien okresu jesli miesiaczke dostaje sie w nocy z soboty na ndz?? no i jesli jest to ndz to czy do 24 mam czas aby wziasc pierwsza tabletke czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyssiaaa
a ja mam pytanie ktory to pierwszy dzien okresu jesli miesiaczke dostaje sie w nocy z soboty na ndz?? no i jesli jest to ndz to czy do 24 mam czas aby wziasc pierwsza tabletke czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyssiaaa
a ja mam pytanie ktory to pierwszy dzien okresu jesli miesiaczke dostaje sie w nocy z soboty na ndz?? no i jesli jest to ndz to czy do 24 mam czas aby wziasc pierwsza tabletke czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze tabletki...\"Bo nawet biorąc je, można zajść w ciążę\"--->No jest prawie 1 % ryzyka... \"Mam nadzieję, że zadziałają w moim przypadku\"--->No zadziałać to na pewno zadziałają...Jeśli będziesz przestrzegać wszystkich zasad w braniu to przecież to ryzyko jest na serio maleńkie... lilaStar...\"czy to mogło obniżyć skuteczność działania tabletek?\"--->Nie!Jakby to miało coś wspólnego w ogóle z tabletkami to byłoby o tym w ulotce, jakiejkolwiek, a ja o takim czymś jeszcze nie słyszałam..To znaczy plamy po alkoholu mogą się pojawiać zapewne, ale nic to nie ma wspólnego z tabletkami na moje oko, a już na bank te plamy nie obniżają skuteczności, co to ma ze sobą wspólnego? myślałam, że zapytasz czy alkohol + anty może powodować plamy, a Ty takie pytanie, nieco zaskakujące:) \"czy alkohol mógł wejść w interakcje z lekami hormonalnymi?\"--->Zobacz czy masz coś o tym w ulotce... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkotkaPOMOCYYYYY
mam pytanie do aaaaaaaaaaa bo widze ze sie znasz:) z gory dziekuje za odp:) biore tabletki anty i powiedz mi czy to normalne ze mam taki zoltawy sluz??? bo nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy nie:(no bo w sumie jakis trzeba miec prawda??? wstyd mi isc do gina bo jesienia bylam kilka razy u niego bo leczylam sie na grzybice i teraz tak jakos wstyd mi znow sie pokazac:(ale chyba sie wybiore jednak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyssiaa
a moglabys odpowiedziec rowniez na moje pytanie ktore znajduje sie powyzej? dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 2216...Jak chcesz się dowiedzieć czegoś o tabletkach to siada, weź w rękę swoją ulotkę i czytaj!Poza tym możesz sobie poczytać broszurki, itp...Tutaj ci ktoś napisze o sobie, a tym nie możesz się sugerować, bo na każdą tabletki działają inaczej i może Cię to tylko zmylić...Forum to nie jest dobre źródło informacji - nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie... justyssiaaa...\"a ja mam pytanie który to pierwszy dzień okresu jeśli miesiączkę dostaje się w nocy z soboty na ndz??\"--->No jeśli w nocy czyli np. o 1 to masz już niedzielę...Masz czas 24 h na przyjęcie tabletki...Trzeba zażyć w pierwszy dzień, czyli zapewne tyczy się to pierwszej dobry, czyli 24-ch godzin...Ja przynajmniej tak to rozumiem... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dojdzie... trajkotkaPOMOCYYYYY...\"czy to normalne ze mam taki żółtawy śluz???\"--->Jaka ma konsystencję? \"no bo w sumie jakiś trzeba mieć prawda???\"--->No trzeba... \"wstyd mi iść do gina bo jesienią byłam kilka razy u niego bo leczyłam się na grzybice i teraz tak jakoś wstyd mi znów się pokazać\"--->Lekarz jest po to, żeby iść do niego z problemem, miałaś go, więc chodziłaś - masz prawo...Grzybica to nie jest coś tam sobie, tylko raczej poważna infekcja, że tak to nazwę...Nie możesz się wstydzić iść do lekarza, jeśli ten śluz Cię niepokoi, bo jest na przykład bardzo gęsty, czy coś...Masz prawo chodzić ile tylko razy chcesz i masz potrzebę... A i które bierzesz opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
sluchajcie czy tabletki na przemiane materii odchudzanie dokladnie "linea" mogly wplynac niekorzystnie na tabletki anty bo mam okropne mdlosci od kilku dni, czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyssiaaa
aaaaaaa dzięki wielkie, kładłam się spać o 23 wtedy jeszcze nic nie było, tylko bolało mnie wszytko co wskazywalo ze bedzie, rano jak wstałam to raczej bylo plamienie, pozniej sie zaczelo, tabl wzielam o 21 wiec sadze ze dobrze:) w sumie ciezko okreslic ten dzien jak sie w nocy dostaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkotkaPOMOCYYYYY
trzy razy zdarzylo mi sie zobaczyc ze jest taki bardzo gesty,ale tak ogolnie to nieraz czuje ze ze mnie leci:(tabletki biore od 3 lat, ale ostatnio ginekolog mi zmienil na takie z wyższa zawartościa estrogenu i teraz zaczynam 4 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkotkaPOMOCYYYYY
zapomnialam dodac ze oprocz tych trzech razy(gdzie byl gesty)to zawsze mam taki lejący sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
poradzcie mi cos nie moge obecnie skontaktowac sie z moja pania ginekolog bo ma urlop - sytuacja jest taka w sylwestra mial mi wypasc okres wiec nie robilamprzerwy i zaczelam brac drugie opakowanie zostalo mi jeszcze z niego 9 tabletek ale juz dostalam okres - albo silne plamienie - tabletki biore od 6 miesiecy i nie wiem czy wybrac do konca i zrobic przerwe czy przestac teraz brac doradzcie mi cos jesli mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×