Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość pauli02
Hej. Mam jeszcze takie pytanie: bo myślałam że to normalne. 13 sierpnia (w srodę) dostałam plamienie i zaczęłam przyjmowac tabletki. I prawie wcale nie miałam okresu, ale myślałam że tak ma być i nawet sie cieszyłam, ale pote m zaczęło mi się coraz bardziej lać i okazało się że okres mam do teraz. czyli 14 dni i nie jest to plamienie tylko normalna krew. czy to jest normalne? miałyscie tak kiedys. zaznaczam że dopiero zaczęłam jeść tabletki i to 1 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
HEY mam pytanie do Moniśśs i Anulka159 Czy to dobry znak jak mam na tamponie krew czy raczej nie??Bo to moze oznaczać ze za jakis dzien lub dwa moge mieć okres czy ktos tak miał??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dag876
witam mam problem. biore diane 35 od 10 dni... 8 dnia brania kochałam sie z mężem i poleciała mi krew... i do dzis ciagle cos mi leci... co to może znaczyć??? czy jest coś nie tak??? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 Tak,pewnie to już jest okres :) wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
jola78 Oczywiście,że działają.Tabletki przeciwbólowe nie osłabiają działania tabletek antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Dasska Jeśli ostatnią bierzesz w piątek to następną z nowego opakowania zażywasz w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Ale jeszcze nic nie leci tak samo jak zwykły okres jak wyciagne tampona to mam brązowe i czerwone na tamponie...Też tak myśle że okres sie zbliża a dziś mam dopiero 3 dzien z odstawienia moze dostane bo skad by sie ta krew tam wzieła???A ty tez tak miałaś moniśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Dasska A po ilu dniach od stosowania tabletek kochałaś sie do końca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli02
hello!!! niech mi ktos coś odpisze bo nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Moniśśś nie wiem czy rozumież wsadziłam sobie tam tampona bo w tamtym miesiacu jak czekałam na okres kolezanka mi doradziąła zebym sobie wsadziła i jak bedzie na nim krew to znaczy ze za pare dni lub za nie długo dostane okres.I teraz tez tak zrobiłam i miałam krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo...Wczoraj wróciłam z wczasów i widzę, że prawie 10 stronic zapisałyście:P...Muszę wszystko przeczytać i nadgonić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela po co wsadzasz tampona jak okresu nie ma???? :O może "uszkodziłaś" coś sobie w środku ,albo może okres Ci idzie, mówię ci przestań panikować już. Jak dostaniesz okres to dostaniesz,jak nie to nie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana aaaaaa 👄 Gdzie Ty byłaś jak Cię nie było???????? Czytaj, czytaj...może humor Ci się poprawi.....bo nerwów już czasem szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Anulka159 Bo w tamtym miesiącu kolezanka mi tak doradziła to w tym tez tak zroniłam ale czym niby miała bym sobie uszkodzić jak tampony sa delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dla mnie to dziwne wkładać tampon jak się nie ma okresu...ale może nie znam się bo nie używam, jakoś nie przekonują mnie tampony :P Może faktycznie Ci się okres rozkręca, w sumie ja mam zawsze teraz tak ze najpierw plamienie a za pare godzin leci jak z kranu:P na tabletkach jakoś od razu mnie zalewało .... Ale każda ma inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Anulka159 Wiesz mi na razie nic nie leci tylko na tym tamponie miałam moze to własnie okres który ma nadejść bo skad by sie tam krew wzieła a tamponem nic sobie nie uszkodzisz.A wczoraj jak poszłam sie zalatwić to jak sie podcieralam to na papierze miałam kres ale potem terz juz nic nie leciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze przyjmowałam tabletkę anty ok. godz. 18.00. Ostatnie opakowanie zaczęłam o godz. 22.00, ponieważ wcześniej nie miałam kiedy udać się do apteki. Wiem, że nie popełniłam żadnego błędu, bo różnica czasu pomiędzy przyjmowanymi tabletkami może wynosić do 12 godz. Ale czy to działa też w drugą stronę? Czy mogę przestawić czas przyjmowania tabletek z powrotem na godz. 18.00? To będzie moja 4 tabletka z tego opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Anulka159 Wiesz dziś dopiero 3 dzien od odstawienia i mam nadzieje ze dostane ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja królewna możesz :) Ewela czekaj cierpliwe. Bardzo możliwe że Ci się cos tam rozkręca już:) nikt Ci nie powie na 100% czy to okres nadchodzi czy nie, sama sie przekonasz niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czemu zawsze piszesz do mnie anulka159 :P ja mam 156 ale to szczególik mały :D:D:D ;) dodałąś mi 3 cm wzrostu :D:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
No bo jakos mi sie tak spodobało 159 a ty masz faktycznie 156 soryy..Mam nadzieje ze to jakies objawy okresu.Pierwszy raz biore tabsy i mam taka schize dzis dopiero 3 dzien moze dostane 4,5 zobaczy sie...Ale mam nadzieje ze te tabetki nie wywina mi jakiegos figla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Wiesz co nie które dziewczyny pisały na tym forum że robiły to po 3 tabletce nie które ze po 5 i normalnie dostały okres..A ja kochałam sie z chłopakiem po 7 tabletce ale przerywany i dwa razy bo rano i wieczorem i mam schoze ze moge byc mamuzia bo mi sie wydaje ze te plemniki sie tam przedostały z rana do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Może ta aaaaaa...cos mi doradzi bo jak pisała to ze juz wróciła z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka89
Cześć dziewczyny chciałam sie was zapytac bo zażywam tab.anty.od miesiąca i teraz mam przerwe dzis właśnie leci 2 dzień i zastanawiam sie kiedy dostane okres rano jak wstałam to na papierze miałam troszke krwi ale to nie okres bo go nie mam..A kochałam sie z nażeczonym normalnie nie miałam zadnych wymiotów po tabletkach ani nic a biegunke to raz miałam ale zaraz wziełam nastepna tabletke a ostatnio połkłam juz ostania tabletke i za 5 min posżłam do ubigacji nie miałam biegunki tylko takie jakby rozwolnienie a przeciesz tabletka pewnie nie zdazyła sie jeszcze rozpłynąć ale juz przed połknięciem czułam że mi cos tam w żoładku siedzi...Takrze myśle że ta ostatnia napewno sie wchłoneła bo ja ja połknełam a za dostłownie 5 minut poszłam do ubikacji....Jak myślicie czy mam sie obawiac ciąży bo przeciesdz jakbym miała biegunke spowodowana tabletkami to pewnie siedziala bym nie raz w ubikacji a wymiotowac nie wymiotowałam tabletki brałam regularnie...Tylko kiedy ten okres nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Emilka89 To dopiero 2 dzień z odstawienia, zapewne pojawi się jutro albo pojutrze.Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 150 i pół
dziewczęta kochane niedługo dołącze do grona stosujacych tabletki. czekam tylko na okres i zaczne brac microgynon 21. mam małe pytanko, czy jesli nigdy nie stosowałam tabletek to juz od pierwszej tabletki jestem maksymalnie zabezpieczona? bo gdzies mi sie o uszy obiło ze na poczatku stosowania skutecznosc jest mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
z odstawienie przy pierwszych 3 opakowaniach moze wystapic okres moze nie mozecie miec plamienia a mozecie krwawic 2 czy 3 dni i tyle albo 5 normalnie ja najpierw mialamplamienie i szlag mnie trafial pozniej okres po 1 opakowaniu dostalam po 2 dniach po 2 opakowaniu dostalam po 1 dniu to zalezy od orgaizmu nikt tu wam nie napisze ze dostaniecie po odstawieniu tego i tego dnia i tyle i tyle dni bedzie trwal okres przestancie panikowac taletki dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×