Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość ayradevill
ona ja mialam taka sama sytuacje przy 2 opakowaniu i pozniej z ostawienia po 1 dniu dostalam okres ;) ale jak np ty nie dostaniesz w przerwie z odstawienia to nie panikuj tak sie moze zdazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzarletka
Cześć dziewczyny Mam pytanie i problem w jednym :( Biorę Diane już od 4 miesięcy jak na razie wszystko okej...ale byłam teraz na wakacjach z chłopakiem...kochaliśmy sie wiele razy bez prezerwatywy ale on nie kończył we mnie. W środę wzięłam ostatnią tabletkę i jeszcze nie dostałam okresu...a na dodatek wszyscy gadają w koło ze pojechałam na wakacje to przyjadę z brzuchem i jestem teraz jeszcze bardziej zestresowana...:( a czy Daina jest skuteczna w porównaniu z tymi droższymi tabletkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środę? czyli 2 dni temu? Jej, nie panikuj, ja dostaje 4 dnia po odstawieniu,a wiem, ze moze sie zdarzyc, ze dostaniesz 6 albo i czasem wcale i to nie zawsze oznacza ciaze. a jak nie konczyl w Tobie na pewno bedzie ok. trzymaj sie ;) moj misiek zawsze konczy we mnie i dzidzi nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzarletka
Tak dwa dni temu....kurcze oby tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie stresowalam ale to jak po pierwszym opakowaniu czekalam na okres, teraz wiem ze dostaje czwartego dnia i jestem spokojna :) daj znać jak już dostaniesz, a jestem pewna ze tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzarletka
No teraz sie trochę uspokoiłam...ok na pewno dam znać :) dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, niektóre dziewczyny co pisały jak mnie nie było, te sprzed kilku stron to mnie rozwaliły i nie zdzierżę, żeby czegoś od siebie do nich nie napisać:P:P...Mam spoooro do nadrobienia, hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka17
cześć dziweczyny mam takie pytanie czy po tych tabletkach można utyć?... i jeszcze jedno po ilu tabletkach moge zacząć wspóżycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka17...Tycie zależy od organizmu, jedna przytyje inna nie...Możesz współżyć po 4h od zażycia 1-szej tabletki, jeśli przestrzegałaś zasad...ULOTKA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzarletka
Uff... no i dostałam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka17
a jakie są te zasady tak mniej więcej? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymiotowałaś, nie miałaś biegunki do 4h od połknięcia tabl, nie brałaś antybiotyków osłabiających dzialanie tabl, takie o to zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
aaaa no wiele mialas do nadrobienia ja przy wypowiedzie jednej z dziewczyn hmmmm rece i nogi opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
ayradevill i piersi w dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no i szczeka bo chyba nic innego juz nam nie opadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja to sie czuje tak jakbym w ciąży byla... sprawa wyglada tak ze niedawno rozpoczelam drugie opakowanie.po polowie 1 op. rozpoczelam współżycie z chłopakiem no i kończyl we mnie. Przyjmowalam o stalej porze (jednak nie z zegarkiem w reku a roznica wynosila nie wiecej jak 20 minut), nie mialam wymiotow, biegunki rowniez, nie przyjmowalam antybiotykow. Ale... zdarzalo mi sie ze godzine po przyjeciu czy tez przed pilam gora jedno piwko. Ostatnio zauwazylam ze boli mnie podbrzusze (jakby kluly mnie jajniki) i sie troche powieksza. nie przytylam po 1 op. ale moze to wlasnie teraz tyje i organizm sie nadal przyzwyczaja? Przez cale 1 op. plamilam ale po odstawieniu wydawalo mi sie ze mam krwawienie (bo mialo taka barwe i mam nadzieje ze nie zmylilo mnie to) a po rozpoczaciu nowego juz minely. co o tym sadzicie? bo ja nie wiem co mam o tym myslec i moze wy wyrazicie swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
to ze pilasalkohol ni esprawia ze od razu moglas zajsc w ciaze ja pije alkohol kocham sie z chlopakiem konczy we mnie i w ciazy nie jestem wiec nie panikuj. masz watpliwosci zrob sobie tes, albo idz do lekarza. moim zdaniem jajniki moga cie bolec bo organizm przyzwyczaja sie do hormonow w koncu to nie sa drazetki ale moze byc tez inna przyczyna. masz watpliwosci lekarz je rozwieje zadnaz nas tu nie poda ci konkretnej opowiedzi ktora cie uspokoi nie bagatelizuj bolu i nie wmawiaj sobie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to moze byc
Zdaje sobie sprawe, ze nikt nie da mi tutaj odpowiedzi, ktora jest bezbledna, ale po to jest forum, aby sie poradzic w razie watpliwosci:) Rowniez watpie w ciaze i raczej biore pod uwage fakt, ze organizm wciaz sie przyzwyczaja i stad te bole. Wczesniej mialam plamienia, teraz minely, ale za to pojawily sie takie bole. Jesli to nie minie to rzeczywiscie bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie. Dzieki za Twoja wypowiedz ayradevill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
nie ma za co no ja tez przechodzilam przez plamienia no ale jak narazie sie skonczyly koncze 3 opakowanie i luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to moze byc
No te plamienia przez caly czas byly strasznie meczace:/ a z tymi bolami to poczekam i zobacze, co bedzie dalej. a moze to jednak cos z ukladem pokarmowym? bo dzisiaj, po tych kilku dniach, niestety mialam biegunke - slaba, ale jednak. i jeszcze takie moje pytanie: jestem naprawde drobnej budowy i przyzwyczajona do raczej plaskiego brzucha a teraz sie robi taki wzdety i wiekszy. I jak juz tyje sie po tabletkach to wlasnie tak? czy po prostu waga calego ciala sie powieksza? wiem ze moje pytanie moze byc durnowate i smieszne, ale jednak ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
to chyba tez zalezy od organizmu ja musze zawsze uwazac na to co jem bo mam tendencje do tycia i jak tyje to uda i brzuszek troche talia a jak chudne to wlasnie z tych parti ciala. po tabletkach nie tyje chociaz nad brzuszkiem zauwazylam ze popracowac musze ;P ale teraz jestem przed okresem wiec u mnie to normalne. natomiast moja kuzynka np przytyla cala zrobila sie o kilka rozmiarow wieksza teraz wygrala walke z ta nadwaga. mowie ci nie panikuj ile ci jeszcze tabletek zostalo bo mi 4 a wiec ok 6 dni do okresu i u mnie tonormalne ze brzuszek mi sie powieksza bo woda w organizmie sie zatrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Mnie po zmianie tabletek juz sie nie zatrzymuje woda w organizmie :) i jakos lepiej sie czuje ;D ja na szczescie nie mam tendencji do tycia, bo od 4 lat moja waga nie ulega zmianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to może być... niektóre tabletki powodują zatrzymanie wody w organizmie, dlatego tyjemy m.in. I tak jak pisały inne dziewczyny przez okres pierwszych 3 miesięcy brania tabsów, mogą się dziać różne dziwne rzeczy...:) A co do tycia to mi najbardziej właśnie brzuch urósł na tabletkach i cyce :P jak przestałam brac tabsy to cyce wróciły-na szczęście do swego naturalnego stanu, ale brzuch niestety nieee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a źle napisałam sorki, nie niektóre tabletki powodują tycie,tylko to zależy od organizmu kobiety czy utyje czy nie, jedną utyją po np Cileście,inne nie.... Także wszystko zależy czy masz dobrze dobrane tabletki do organizmu....:) Ale o tym niestety sama się przekonasz na właśnej skórze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Tez bym chciala, zeby mi cyce po tabletkach urosly ;p a tu 1,5 roku i nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja swoje mam spore:P więc jak brałam tabl to do pameli mi dużo nie brakowało:D teraz w końcu mieszcze się w swoje dawne staniki :classic_cool: jeszcze tylko brzuszka musze się pozbyć:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
A ja chcialabym tylko miec glupie B ;P wiecej naprawde bym nie chciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to moze byc
ayradevill - Rowniez jak zaczne wiecej jesc i brzydko mowiac "obzerac sie" to wlasnie tylko troche brzuch sie powieksza, ale kilka dni i wraca do normy:) Moja kolezanka (z ktora juz niestety nie utrzymuje kontaktu) strasznie przytyla po tabletkach (no a roznica w rozmiarach to nawet do 2-3) .Ja za jakies pol godziki wezme 5 tabletke, takze to dopiero poczatek tego opakowania. Ogolnie to naprawde zadowolona jestem z tabletek, bo wydaje mi sie, ze te moje skutki uboczne (o ile to tak mozna nazwac) to nic w porownaniu do innych dziewczyn, ktore czasami sie mecza:/ anulka156 - Mi tez powiekszyl sie biust, z czego jestem bardzo zadowolona:D a na reszte nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja brałam tabletki półtora roku i przytyłam 10kg także załamka totalna, mogłam nic nie jeść a i tak tyłam, więc odstawiłam tabletki pół roku temu i sie męczę jeszcze z brzuchem....:O Cyce swoje to mam jedyna \"rzecz\" z której jestem zadowolona :P:P:P skromna jestem :classic_cool: ale taka prawda. Biustu zazdrości mi wiele osób, no ale co z tego jak reszta jest do bani:P jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×