Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Co to moze byc
anulka156 - Ja na poczatku 2 op. i poki co jest git, ale wszystko jeszcze moze sie zdarzyc. Teraz zmienilam godzine na poludniowa i zauwazylam, ze czesciej chce mi sie jesc, niz w tamtym miesiacu, gdy bralam wieczorem. Moze i to ma jakis wplyw na to nieszczesne tycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, podobno najlepiej jest brać tabletki przed snem, bo przesypia się skutki uboczne:P ale nie wiem jaka tam jest prawda, ja zaczęłam tyć dopiero po 3 miesiącach brania tabletek...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no ja biore o 13 dla mnie to akuratna pora bo wstaje i nie jest za wczesnie - nawet jak imprezuje to jest super bo sie wyspie a wieczorem nie chce bo jak wychodze na wieczorne balety z moim kochanie no to pije alkohol ;) jak narazie nie przytylam po tymjak schudlam walcze tylko z rozstepami masakra - co do biustu nosilam D teraz no DD lub E zalezy jak jest zrobiona miseczka skutek tabletek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
To ciekawe dlaczego mnie nic nie pomoglo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam to szczęście że swoje mam takie, nie trzeba tabletek :P No tak bywa,na jedną działają tak na inną inaczej ;] ja może wrócę do tabsów,ale na pewno nie będą to te co brałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehy hey
hej. czy to prawda ze nie mozna pic czerwonej herbaty jak sie bierze tabsy? kolezanka mowila ze jej ginekolog zabronil... słyszałam tez ze korzystnie jest brac witamine B bo podobno lepiej sie przyswajaja hormony. czy to prawda kobietki? dopiero zaczelam moja przygode z tabletkami i mam jeszcze wiele watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
moze dlatego jej zabranil bo czerwona herbata reguluje rpzemiane materi i na niektorych dziala biegunka jak ja wywolasz spada procent zabezpieczen tabletek ja tam pije i nic mi nie jest biore tabletki kocham sie do konca i jakos nie mam dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehy hey
ja bardzo lubie czerwona herbate. siostra powiedziala mi zeby dla pewnosci nie pic do 4 h od wziecia tabletki a pozniej to juz nie powinno miec znaczenia. a wlasnie czego jeszcze nie powinno sie pic poza wywarem z dziurawca? cos slyszalam kiedys o soku grejfrutowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
slucham?/ kto ci tego naopowiadal dostaniesz tabletki to pierwsze co przeczytaj ulotke jest w niej napisane na temat antybiotykow lekow i alkoholu co moze powodowac obnizenie zabezpieczenia ale nic nie pisze o dziurawcu a tym bardziej sokach, jesli idzie o alkohol to pisza ze jest to przeciwskazanie bo zaduza dawka tak zwane upicie sie moze spowodowac wymioty a jak zwymiotujesz w ciagu 4 h od polkniecia tabletki to trzeba wziasc nastepna albo zastosowac sie do tego co jest w ulotce. najpierw zrob badania pozniej porozmawiaj z lekarzem a na koniec od deski do deski ulotka do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu koleżanka ma racje sok z diurawca,czy co to tam jest z tego dziurawca obniża działanie tabletek.....z tym się zgodzę, natomiast sok grejfrutowy nie, czerwona herbata sama w sobie tez nie tylko własniepo niej czasem miewa się przeczyszczenia a to obniza działanie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehy hey
ulotke czytałam a dziurawca jestem pewna na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehy hey
dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
co do dziurawca to nie wiem wlasciwosci ma ok nie wiem jak maobnizac dzialanie anty ale ok co do soczkow to na pewno one nie obnizaja dzialania np sok z granatow - granaty maja dzialanie anty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego343535
witam.Moja dziewczyna bierze tabletki od ponad roku. Dwa dni temu skonczyl sie jej okres a teraz ma codziennie plamienie. nigdy wczesniej tego nie miala. czy to moze byc ciaza? dziekuje z gory za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
skorood roku bierze tabletki i teraz wystapilo plamienie niech idzie do lekarza plamienie jest normalne w ciagu 3 pierwszych miesiecy czyli 3 pierwszych opakowan musi albo zmienic tabletki albo cos jest nie tak niech sobie zrobi test na wszelki wypadek ale koniecznie przekonaj ja aby poszla do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazi21
ja tez biore tabletki,co prawda dopiero od miesiaca, ale bardzo sobie je chwale! mam tylko jedno pytanko do bardziej doswiadczonych kolezanek....w tej przerwie po 21 dniach, jak jeszcze niemam okresu, to tez moge sie kochac bez ograniczen, tzn moj chlopak moze konczyc we mnie?prosze napiszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona19ona
tak... w trakcie 7 dniowej przerwy jestes tak samo chroniona :) chyba ze wystapia jakies wymioty lub biedunka... to musisz pamietac o dodatkowym zabezpieczeniu przez kolejne 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuchna82
Dziewczyny, mam maly problem, byc moze panikuje niepotrzebnie...Ale wole zapytac. Trzy dni temu zakonczylam pierwszy w zyciu listek microgynon21, to moj 3 dzien przerwy w stosowaniu, nadal nie dostalam okresu, nie mam nawet plamienia. Wiem, że jeszcze 7 dni nie minelo, ale i tak zaczynam sie martwic. Jak kilka lat temu stosowalam pigulki, zawsze dostawalam w 2 gora 3 dniu odstawienia, a teraz cisza....Nie wymiotowalam, nie mialam ostrej biegunki, nie zapomnialam tabletki...Przyjmowalam zgodnie z recepta. Czy ktos mial podobna sytuacje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona19ona
Kaczucha... mysle ze nie ma co przedwczesnie panikowac. jak sama wiesz na okres masz cale 7 dni i czasem mozesz dostac nawet wlasnie w tym 7 dniu. wszystko zalezy od tego jak twoj organizm zareagowal na te tabletki, nie pozostalo ci nic innego jak czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona19ona
a poza tym takie przeboje mozesz miec do pierwszych 3 miesiecy brania tab. musisz wziac pod uwage takze to ze okres moze po prostu nie wystapic, ale jestem dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuchna82
Dzieki za wsparcie....Pozostaje mi tylko czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
wiesz ja po 2 letniej przerwie brania yasmin zaczelam znowuje brac i mialam plamienie przez 2 pierwsze opakowania mimo ze wczesniej nie teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziam90_18
Mam taki problem.... Biorę już drugie opakowanie Yasminelle.... Jednak w poniedzialek zapomniałam wziąć i dopiero zrobiłam to we wtorek przy drugiej tabletce... Dzisiaj uprawiałam seks ze swoim chlopakiem bez prezerwatywy (A prezerwatywa powinna być używana przez 7 dni gdy pominie się tabletkę) i doszło do wytrysku we mnie, tak czułam.... Co mam zrobic :(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
madziam90_18 No cóż, nie pozostaje Ci nic innego jak iść do lekarza po tabletkę 72 godziny po. Chyba, że chcesz żyć w stresie i liczyć, że może akurat nie będzie wpadki. Eh, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziam90_18
Właśnie mam zamiar jutro zgłosić się do mojego lekarza... Dzięki za rade... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
tylko pros o postinor duo nie o inny specyfik postinor to sa 2 tabletki i jest bardziej skuteczny kosztuja w granicach 60-70zl w zalezosciod apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuchna82
Ja wczoraj dostalam delikatnego plamienia, ale teraz znowu cisza, a to juz 4 dzien odstawienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazi22
dziewczyny...prosze o odpowiedzi...czy w czasie 7-mio dniowej przerwy tez jestem chroniona? wlasnie skonczylam pierwszy listek tabletek, i juz trzeci dzien niemam okresu...a tabletki zazywalam regularnie- raz moze dwa z 10-cio minutowym poslizgiem, niemialam wymiotow ani biegunki...czy to normalne ze jeszcze niemam krwawienia?? aha i te 7 dni, to pelne, czy moze siodmego dnia juz zaczynam brac nowe?( tzn skonczylam we wtorek, wiec mam przerwe od srody,a nastepne zaczne od wtorku,czy od srody?) prosze dziewczyny o pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa007
hej dziewczyny!od 6 mc biore Cilest, ale nie moge jakos przełamac sie zeby moj chlopiec w mnie skonczyl. Lęk ze , ze moge byc tym 1 % jest przeogromny,chociaz wszystko biore prawidlowo i bez zadnych skutkow ubocznych... Poczatkowo nawet uzywalismy prezerwatywy i wtedy czulam sie spokojniejsza. A teraz kochamy sie bez, z tym ze on konczy na zewnatrz. No i mam pyt. czy to zmniejsza prawdopodobienstwo zajscia w ciaze ??Czy biorac pod uwage fakt, ze i tak facet przed ejakulacja wydziela plyn majacy niewilekie ilosci plemnikow to nie ma znaczenia czy skonczyl we mnie czy na zewnatrz, bo juz ten sam plyn i tak moze zaplodnic?? Rozumiecie o co mi chodzi??;)) prosze o odp. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niepotrzebne
jesteś zabezpieczona, po co tak stresujesz siebie i chłopaka??? jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki, a ten 1 % to wpadki z powodu źle przyjmowanej tabletki, zapomnianej tabletki, wymiotów , stosowania innych leków. jeżeli bierzesz codziennie w miarę o stałej porze, to nic ci nie grozi i nie musisz się dodatkowo zabezpieczać. PO TO SĄ TABLETKI. ja biorę Cilest od 8 lat i nie zaszłam w ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×