Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Emilka89
No mam nadzieje ze działaja bo ciąza nie była by mi pisana,,,Ja słyszałam ze tabletki działaja od drugiej tabletki ja kochałam sie po 7 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Ja mam dziś 3 dzien i myśle ze dostane bo na tamponie była krew a po to sobie go wsadziłam bo nie raz sobie tak sprawdzałam czy dostane czy nie moja kolezanka tez tak robiła i zawsze jak miała krew to dostawała za 2 dni lub mniej bo skad by sie niby ta krew tam wzieła z nieba napewno nie a tamponem nic sobie nie urazisz bo jest bardzo delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
tabletka wchlania sie w organizmie 4 godziny po 4 godzinach jestes zabezpieczona to popierwsze po drugie logiczne ze tampon to nie scyzoryk zeby cos soie urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
No dokładnie ze nie scyzoryk to skad by mi sie ta krew tam wzieła jak myślisz AYRADEVILL tylko i wyłacznie moze to być poczatek nadchodzącego okresu bo innej opcji chyba nie ma...co nie?.Moja kolezanka nie miała okresu przez pierwsze dwa miesiace ale było wszystko ok i kochała sie zawsze do konca tez sie bała bo nawet robiła usg dopochwowe co wykrywa ciaze po dwóch tygodniach ale wszystko wpożadku lekaz jej powiedział ze nie ma opcji zeby była wciązy skoro bierze hormony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na okres się ma cale 7 dni przerwy, i w każdym jednym może on nadejść :O Tabletki chronią nas od pierwszej wziętej, jeśli weźmie sie nią w pierwszy dzień okresu :O Ja nie mialam na myśli że tamponem coś uszkodzić sobie można...:D A co do ciąży opcja jest zawsze, poniewaz nie dają one 100% pewności, nie pisze tego żeby stresować ludzi, ale taka jest prawda, jestem zdania tak jak i aaaaa że jeśli się uprawia sex, trzeba być gotowym na ewentualne \"konsekwencje\" ponieważ życie płata figle i nie ma się nigdy pewności 100% przy antykoncepcji...... Brałam tabletki 1,5 roku.... Czasami żałuję że je w ogóle zaczęłam brać,no ale cóż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
mozesz w ogole nie dostac okresu tylko miec plamienie owszem krew ale nie w takim natezeniu jak okres prawda tabletki przy przestrzeganiu wszystkich regol daja 99% zabezpieczenia zawsze istnieje 1% ryzyka ze mozna zajsc w ciaze i trzeba byc na to gotowym co wiecej jak sie chce uprawiac sex i uwaza sie ze jest sie do tego wystarczajaco doroslym nalezy poniesc rowniez ewentualne konsekwencje wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczek1_6
wlasnie tez jestem w kropce jak chodzi o tabletki.. zaczynam zazywac pierwsze opakowanie wlasnie teraz i zastanawiam sie nad pewnoscia.. bo w sumie w moim przypadku jeszcze teraz nie moge sobie pozwolic na dziecko.. wiec jesli chce sie miec 100% to radzilybyscie dodac jeszcze gumke jako dodatkowe zabezpieczenie? ... z gory dzieki za podpowiedzi :* Pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
dziś ide do ginekologa prywatnie zrobi mi usg podochwowe i powie mi skad ta krew i napewno dowiem sie czy jestem w ciazy czy nie ale w to wątpie albo przynajmniej mam taka nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
wiecie co jak momentami czytam tu wypowiedzi to eh.... najpierw stwierdzacie (niektore) ze jestesciena tyle dorosle aby uprawiac sex pozniej zaczynacie brac taletki i szalejecie jak macie dostac okres zastanawiajac sie czy one dzialaja czy nie, wymyslacie niestwoerzone rzeczy ze momentami to sie w glowie nie miesci ze tam mozna ale coz bywa nigdy nie bedziesz miala 100% zabezpieczenia chcesz brac tabletki ok pamietaj ze prezerwtywy czasem pekaja a wiec nie stresuj sie biorac regullarnie tabletki masz te 99% zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Z całym szacunkiem, ale tak samo do uprawiania seksu jak i brania tabletek trzeba dorosnac :P same sobie niektore ciaze wmawiacie na sile, a przeciez nie po to bierzecie tabletki, zeby sie jeszcze bardziej martwic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
W 100 % popieram ayradevill i perelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez dołączam sie do tych słow i popieram to co dziewczyny napisały.... Czytając nie które wypowiedzi do żal dupe ściska, naprawdę niektóre z tych co się tu wypowiadają w ogóle nie powinny się brać za takie rzeczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasska
Ewela19 Ja juz po 6 tabletce zaryzykowałam i kochałam sie do konca.. i nie było zadnej niespodzianki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 musisz się w końcu przekonać do tych tabletek! bo jeśli tego nie zrobisz to dalsze zażywanie ich nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Byłam u lekarza upewniłam sie że nie jestem w ciąży a dodatkowo zbadał mi jajniki itp.Idostałam okres brzuch mnie boli ale mniej niz zawsze ale boli i tak.Narazie ryzykować nie bede wole połoczyc tabletki z gumka a tak po szkole wtedy czemu nie narazie wole byc pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
po co ci tabletki jak chcesz stosowac jeszcze prezerwatywe a wczesniej przez 3 lata twoim zabezpieczeniem byl stosunek przerywany stosuj gumki i stosunek przerywany nie lykaj hormonow skoro nie jestes w stanie ich zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
ayradevill, dokladnie. Po co sie truc hormonami skoro nie stosowalas ich do innych celow, tylko jako antykoncepcja, a mimo tego nie chcesz im ufac :P dla mnie bledne kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela jak masz zamiar brać tabletki i dodatkowo gumka,przez długi czas, to zrezygnuj z tabletek, zniszczysz tylko zdrowie i tyle z tego będzie, bo może za rok,dwa lub trzy okazać się że musisz je natychmiast odstawić.... Więc albo gumki albo tabletki, w sumie sama zdecydujesz co zrobisz,ale ja popieram dziewczyny, po co Ci tabletki jak chcesz gumek używać też....:O Wcześniej byl tylko przerywany i nie przeszkadzało Ci, a teraz bierzesz tabsy i co, przecież tabsy to najlepsza metoda anty,najskuteczniejsza!!! Zobacz ile dziewczyn tu pisze że kochały się do końca i nie wpadły na tabletkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka123
witam! mam pytanie - zaczelam pierwsze opakowanie, myslalam ze to 1 dzien okresu a okazalo sie ze to bylo jakies plamienie, dopiero drugiego dnia mialam normlany okres, czy tabletki dzialaja w takim razie? dodatkowo okres trwał mi zazwyczaj max 5 dni teraz juz mam 7 dzien - to normalne? podczas okresu kochalam sie 3 razy i czy te taletki dzialaja i czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze? odpizcie proze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
tak to normalne biorac tabletki do 3 pierwszych opakowan mozesz miec plamienia miedzyokresowe mozesz miec dluzszy lub krotszy okres z odstawienia. jak robisz sobie przerwe jestes zabezpieczona wiec bez paniki ;) ja tez mialam plamienia najpierw jak zaczal mi sie okres przyjelam pierwsz apigulke ijak sie konczyl to jeszcze tydzien pozniej mialamplamienia a przy 2 opakowaniu w ostatnim tygodniu brania dostalam plamienia mam nadzieje ze to sie wiecej nie powtorzy jest sie wtedy zabezpieczonym ale jest to malo komfortowe przynajmniej jak dla mnie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
ps nie moglas zajsc w ciaze majac okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka123
o tak wszystko jasne, tylko zaczelam pierwsze opakowanie, pierwsza tabletke w dzien kiedy mialam plamienie -a myslalam ze to juz okres i moje pytanie - czy jestem zabesieczona czy zle rozpoczelam opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka123
dziewczyny napiszcie prosze czy dobrze wzielam te tabletki podczas pierwszego dnia mialam plamienie - CZY JESTEM ZABEZPIECZONA???? niechmi ktos szczerze na to pytanie odpowie, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
takjestes nie panikuj spokojnie ;) glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka123
uff dzieki bo inne fora jak czytałam to było napisane ze plamienie nie wchodzi w okres ze tylko jak normalne krwawienie wiec mam nazieje ze masz racje dzieki i buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy w trakcie brania tabletek również występuje coś takiego jak śluz (biały) ? przez pierwsze opakowanie miałam plamienia teraz rozpoczęłam drugie i mam wrażenie \"mokrości\" tak jakby był ten śluz. Mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona19ona
czesc dziewczyny ja jestem wlasnie przy 15 tabletce drugiego blistra Cyprestu i od wczoraj mam plamienie... i teraz sie zastanawiam czy dostane okres z odstawienia/a do konca zostalo mi 6 tab/ ale chyba to plamienie to nic powaznego, co myslicie? czytalam ze do 3 miesiecy sa takie cyrki z okresem.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
ona19ona Dokładnie tak. Do 3 miesięcy mogą występować plamienia, więc myślę,że nie powodu do obaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×