Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Illelko jesteś wieeeeeeeeeeeeelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Jutro poślę zdjęcia mojego wiosennego szczęścia.U mnie ok, ale Bartuś ostatnio się co godzinkę w nocy budzi...Co to jest nie wiem.......pa buziaki i jeszcze raz Illeli, dziękuję za kawał wspaniałej roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli - stronka suuuupeeeeer! Poprzesylam zdjecia na twojego maila w kolejnosci od najstarszego do najswiezszego! Aha i moj Alan jest przez jedno l. Wielka buzka dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli - nie mam twojego maila :(( Myslalam ze znajde w twoim profilu...jak mozesz to podaj mi go, byc moze juz podawalas na forum ale nie chce mi sie za bardzo przegladac wszystkich stron! Dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie, Pytanko - czy juz podawalyscie swoim Maluchom jakies biszkopciki czy chrupki (zawieraja gluten)? Moj bezzebny Zarloczek zjadal by wszystko a jak my cokolwiek jemy to moje dziecie nie moze wytrzymac i juz by chetnie z nami cos wcinalo. Mam ochote podac mu te biszkopciki ale boje sie ze zadlawi sie albo ten przerazajacy gluten uczuli go.... No niewiem co zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimxtaiv
Dziewczyny mam pytanie z innej polki ale wiaze sie z dzidzia. Czy wypada isc na chrzest w spodniach bedac matka chrzestna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli kochana wygląda super:) co prawda tylko pobieżnie rzuciłam okiem bo nie mam jak w pracy dokładnie obejrzeć. U nas niekapki Aventa są z ustnikami już od 3 m-ca, kupiłam taki Alce i dupa zimna za nic w świecie z tego nie wypije.... Ala dziś kończy 6 m-cy, tak jak Julka Aguni:) dalej nie siedzi, nie przewraca się na brzuch, grr.............Dziewczynki czy którejś dziecko też takie leniwe jak moje???? Wasze wszystkie dzieci już na ten nieszczęsny brzuch się przewracają i siedzą tylko moje nie????? Olu mail do Illeli: karolinaheythausen@gmail.com Jeśłi chodzi o chrzciny to nie widzę przeszkód aby mama chrzestna poszła w spodniach, oczywiście jakichs bardziej eleganckich niż jeansy. Dziś remont fryzury, bo trzeba coś zrobić z wyglądem, jutro idziemy na wesele a ja nie mam specjalnie ochoty:( jak się wyszykujemy to cykniemy zdjęcie i podeślemy do bloga:) Buziaki Wracam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achsoniku jeszcze co do chrupek, można spokojnie dawać te kukurydziane, nie mają glutenu, tylko nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, bo chyba czytałam, że od 8 m-ca. ale nie jestem tego pewna. Biszkopty też można kupić bezglutenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli, wyśle ci foty mojej Hani, zamieść je prosze w blogu bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko naj naj dla Ali:))) duzo buziakow Karolina umiescilam zdjecia niestety zdjecia bede musiala powciskac razem bo jest tylko 5 albumow..wiec po prostu w jednym albumie bedzie wiecej dzieciaczkow..onet oferuje 200 zdjec wiec na razie no problem..pozniej mozemy zrobic tak jak na innych blogach..ze kazda z nas bedzie wstawiac zdjecia na fotosik czy gdzis indziej gdzie tylko chce i wysylac mi link a ja bede go umieszczac na stronie:)) jezeli chcecie umiescic suwaczki waszych dzieci to poprosze o linki..ja wsadzilam licha Slonko kiedy licho mialo trzy miesiace tez nie bylo zainteresowane tymi kubeczkami(co prawda nie mialam aventu tylko innej firmy) ale teraz po protu butla tylko do mleka..a wszystko inne w kubeczkach..chyba mu sie podoba bo sam moze trzymac..jasne ze wszystko mu wypada po chwilach kilku ale tak go to cieszy jak ma w lapach kubeczek..czasami zdejmuje uszka a czasami je zostawiam zeby trenowac lapki;) Slonko ty sie nic nie martw..Ala na pewno dobrze sie rozwija..jest zdrowa ..sliczna usmiechnieta wiec nie ma czego sie obawiac..ja niby tak podniecam sie Lichyem ale mam tu bobaska ktory mlodszy od Licha a juz duzzzoo wiecej potrafi..tak wiec zaczynam miec to w nosie..najgorsze jest porownywanie(a kazdy mimochodem to robi) i wtedy zaczynamy sie denerwowac..ja np bylam lysa jak kolano do 2 roku zycia!! ale motorycznie super za to moj brat cioteczny nie chcial chodzic i mowic itp a dzis w wieku 27 lat ma dwie magisterki i zaczyna trzecie studia plus ma doktorat!! i jest super facetem..o genialnym umysle i calkiem ok (aa rodzina) ciele..a ja jakos doktoratu nic;)(aa zawsze byl w kalsach dla super uzdolnionych i przeskakwial lata byl w olimpiadach sportowych i naukowych..oczywiscie byl mi stawiany jako przyklad i byl powodem moich kompleksow ale go kocham nad zycie) Olu napisz cos wiecej o sobie..i swoim Alanku..bo dopiero co sie poznalysmy wiec jestem ciekawa;) ciesze sie ze podoba wam sie blog..i jezeli cos w nim chcecie to piszcie bo to nasz blog jade na plaze aaa sa ciasteczka tutaj nutrici od 6 miesiaca..dla malych zebaczy;) i dla bezzebnych..z misiem na okladce wiec moze w Polsce tez sa..ja nie daje jeszcze Lichu choc pewnie by zjadlo prosie..tylko z powodu tego ze jest malym prosiaczkiem,gdyby mial inna figurke to kto wie;) oo wlasnie sprawdzilam w polskiej nutrici i tam maja chrupaczki ale od 10 miesiacaa..roznia sie troche produkty tej samej firmy tam i tu..np tutaj nie ma tylu erbatek..i smakow sloiczkow grrrr moze firmy heinz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale świetna stronka Illeli!!! Gratulacje!!! W wolnej chwili wyślę zdjęcia Kamilka ale bardzo proszę o adres mailowy. Słonko, jest cała seria ćwiczeń dla bobasków aby sprowokować do odwracania się, siadania czy raczkowania. Nie wiem czy masz walec na którym można dziecko \"turlikać\" i taką zabawą zachęcić do różnych wygibasków. Twoja Ala jest chyba z tych \"grzecznych\" dzieciątek i pewnie bardzo dobrze potrafi się zająć sama sobą, mój Kamil jest bardzo żywym dzieckim, wpada w złość momentalnie jak jakaś zabawka wypadnie mu z rąk itp. Pierwszy raz odwrócił się z brzuszka na plecki jak miał dwa miesiące-właśnie przy jednej z jego furii :) Cały czas trzeba mu nowe zabawy wymyślać, musi się coś dziać i chyba przez to jest taki wygimnastykowany-próbuje raczkować. Zresztą każde dziecko rozwija się swoim tempem. Muszę się pochwalić wczoraj Kamilek skończył 6 miesięcy i ma juz 2 dolne ząbki :) Ale przez ok. 2 tyg budził się w nocy co godzinę z wielkim płaczem-oczy na zapałkach w pracy...Więc Dana może u ciebie jest to samo? Pozdrawiam wszystkie mamy z bobaskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko - wszystkiego najlepszego dla Ali z okazji ukończenia pół roczku. Niech Wam zdrowo rośnie i daje radość co dnia. I oczywiście \"ciocia\" jej życzy żeby się w końcu \"leniuszek\" ruszył, bo świat na siedząco jest całkiem fajny. Zostałam dziś zawalona fakturami po uszy. 8-miesięczna córka koleżanki dostała gorączki i zaczęła wymiotować, więc kierowniczka pracuje teraz za nią, a ja mam swoją robotę i jeszcze kierowniczki. Na nic nie mam dziś czasu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie Illeli - blog super !!! Wysłałam Ci zdjęcia Kubusia, jak będziesz miała chwilkę to wrzuć je na stronkę :) A ja wożę Kubę już od 2 dni w spacerówce na siedząco. Nawet głowy nie chce oprzeć tylko ciągle trzyma w górze ;) A jaki ciekawy świata. Wkońcu zamawiamy chrzest na 15 października. Trochę późno, ale do tej pory zawsze coś nie pasowało, albo ktoś wyjeżdżał. A u nas chrzczą tylko w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Oby tylko pogoda dopisała... Pisałyście o biszkoptach, więc się przyznam, że kilka razy już dawałam Kubusiowi, ale tak,że rozmoczyłam w startym jabłku. I nic mu nie było. Więc chyba może jeść.... A zębów u nas ani widu, ani słychu ....... Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjerka poszła a ja siedzę sobie z super odżywiającą maską na głowie i czekam co z tego będzie:) Mam nadzieję, że nie jakiś fioletowo-zielony kolorek:P Illeli przejrzałam bloga, jest super mam jeszcze kilka pomysłów ale już w weekend dam sobie z tym spokój bo mężulo i tak mnie do kompa nie dopuści, poza tym mamy to wesele. Od poniedziałku jestem przez dwa tygodnie sama w pokoju, bo księgowa ma urlop więc mniejszy ruch będzie i będę się mogła jawnie opieprzać, pomogę Ci trochę i coś fajnego jeszcze podorzucamy; jakieś propozycje Dziewczynki, co ma być????? Mi się podoba obiad w 30 min, może pozamieszczamy sprawdzone przepisy na dobre szybkie dania, mogę w końcu się wziąć i kilka tych zabaw fundamentalnych przesłać, ostatnio dostałąm też super książeczkę \"wiersze i wierszyki na dziecięce masażyk\"i z takimi fajnymi rymowankami i zabawami paluszkowymi typu ważyłą sroczka kaszkę......można je gdzieś wepchnąć. Moze też książeczkę kucharską dla niemowląt, tą od Niuni i jeszcze ją uatrakcyjnić nowymi przepisami, w pisemkach dziecięcych jest tego sporo, można pododawać. I tak myśłałam o dziewczynach nie znających angielskiego, może jak jakiś temat jest szczególnie atrakcyjny to pokusimy się o tłumaczenie, ja jakaś świetna w tym nie jestem i dosłownie nie przetłumaczę ale ogólny sens rozumiem ale w razie co mąż pomoże, on ma angielski w paluszku, mnie na przykład bardzo te ćwiczenia mamy z dzieckiem interesują. Dawajcie pomysły, co może się przydać, bo z tego co widzę naprawdę można zrobić fajną rzecz w tym necie:) Muszę jakiś suwaczek dla Alki zrobić bo suwaczki to też fajna sprawa. Dobra idę zmywać maskę:) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam z tego przejęcia Wszystkiego naj, naj, najlepszego dla kolejnych półroczniaków, buziaczki Maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko i jak wlosy? ja tez chce ale wsciekly kopper;) po namysle chcialam powiedziec ze moze wlasciwie nie powinnam umieszczac stron po angielsku ale naprawde nie zrobilam tego specjalnie..po prostu obecnie i od lat ladnych pare jest to moj pierwszy jezyk..i wszystko mam po angielsku od komputera po ksiazki itp..tylko jak jade do polski to oblawiam sie w ksiegarniach..a tak polskie strony to ja marnie znam.. moje propozycje to -suwaczki oddzielnie -linki pozniej do zdjec..bo jak zauwazylyscie moze Licho jest z Kubusiem a i wasze dzieci beda dzielily albumy ..bo ich jest tyl;ko 5..ale to chyba nie jest problem bo wszystko opisane kto;) -moge dodac specjalne texty przy zdjeciach ale to juz wy decydujecie -przepisy swietna sprawa.. -pozniej beda dochodzily strony z grami edukacyjnymi dla dzieci ..kolorowanki i rozne takie extra mile stronki..ale jak juz nasze pociechy beda wieksze -moze fajne internteowe sklepy? -moze cos dla nas o modzie kosmetykach itp;) -plotuchy ja jestem otwarta na propozycje a jak ktos chce to moge mu dac aslo i login i moze sam dopwoli buszowac ciesze naprawde sie ciesze ze wam sie podoba..bo staralam ;) troszke dla mjnie to ma znaczenie sentymentalne;) strasznie spalilam sobie ramiona brrrr Licho nadal bardzo ok ale mam pytanie czy waszym dzieciom ulewa sie czasami jakas godzine dwie po jedzeniu..i czym odrozniuc wymioty od ulania..moze durne pytanie..ale Lichu nigdy sie tak naprawde nie ulewalo a teraz od czasu do czasu biala woda mu z ust cieknie i to kawal od posilku dzis pij z kubeczka ale smiesznie..tylko ze on jeszcze oczywiscie nie rozumie ze trzenba go przechylac i ssie ..ale soczek z radoscia a z butelki za nic acha moze propozycje fajnych zabawek ?? jedna z tych angielskich stron jest swietna bo tam jestranking opinii mam co najfajniejsze i ja mam kilka rzeczy i naprawde so extra..wiec moze warto lypnac okiem..postaram sie podobne cos po polsku moze testy konsumenta co do dzieciecych spraw aaa musze isc caluje i sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli - wielka buźka dla Ciebie :) 👄 Kurcze zaczęło mnie boleć gardło i boli coraz bardziej :( Idę wypłukać w septosanie mam nadzieję, że pomoże... do jutra Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, Moni, może to rzeczywiście ząbki...Dzięki za podpowiedź :-) Słonko, Illeli, podziwiam jakie jesteście kreatywne! Ja za to dziś okna umyłam i super obiad zrobiłam a teraz mam przerwę w prasowaniu...I tak się zastanawiam...czy to sukces?czy to śmieszne czy to żałosne...Oczywiście to było jak Bartuś spał albo był u taty w ramionach...Wy pracujecie, rozwijacie się zawodowo, a ja myję okna....Wiem, że powinnam być szczęśliwa i JESTEM bo mogę sama wychować dziecko, ale człowiek zawsze zastanawia się jakby to było...Przez ciążę zrezygnowałam z doktoratu, teraz siedzę w domku...A planuję jeszcze tyle dzieci, kurczę jakiegoś doła złapałam, a powinnam się cieszyć...Chyba zdrowo będzie jeśli czasem gdzieś wyjdę, tylko z Bartkiem w ramionach, hihi...A dobra, nie smęcę, rozwijać się zawodowo będę na starość...Jeśli sił starczy próchnu staremu... Buuuuuuuuziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54932,2273030.html SLONKO to specjalnie zebys si nie martwila Dana kochana sukcesem jest wszystko tak naprawde..to ze jestes w domu i poswiecasz swoj czas dla swojego dziecka to wielka rzecz..u kogo bedzie mu tak dobrze i bezpiecznie i u kogo bedzie sie tak dobrze rozwijal jak nie u ciebie jak nie z toba. ja nie mowie za innych ja mowie za siebie..jeszcze czekam ale chce zaczac robic moje projekty tylko z powodu wlasnego ego i egoizmu..stac nas jak na razie na to zebym nie pracowala i zebym Lichem sie zajmowala ..a ja chce za jakis czas na jakies 3 dni wyskakiwac i robic to co lubie..fakt ze najpierw skonczylam studia i mam zawod do ktorego totalnie sie nie nadaje ..spowodowal ze zaczelam szukac siebie i znalazlam i teraz nikt ani nic mnie nie zatrzyma.. Moze i jestem malo nowoczesna ale chciala bym miec w sobie tyle sily zeby zostac z Lichem jak najdluzej.. Jestes mama a to tez wielka praca..plus zaraz dogonisz wszystko ..zrobisz doktorat i bedzie pieknie..nasze dzieci szybko rosna jak beda ciut wieksze bedziesz chodzila do parku albo kawiarni z maluszkiem i jedna reka pisala..bedzie ok..ale nie mozesz nigdy myslec ze to co robisz jest mniej wazne czy mniej wielkie od tego co robia inni A mycie okien to dopiero cos jak ja raz umylam to byly jesxzcze brudniejsze:) dziewczyny dawajcie wasze suwaczkii i zdjecia:)))) och tak naprawde to nie moge doczekac sie jak Licho bedzie wieksze i bedziemy z niczego robic cos..ale wszystkie pomysly na to sa z mojego dziecinstwa bo moja mama byla swietna.. caluje mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana!!! Kochana - Ty masz doła:) ryba- ja tez hihihi, ale w inna strone - juz 2 tyg. w pracy - ale jakoś sie tam nie widze - mam wrażenie, że powinnam siedzieć z Moja Oliwka w domu - choc z drugiej strony takie wyjście samodzielne tez by sie przydało 0oj jak nie urok to sraczkahehehe:) - zawsze cos - ja myśle, że to tez hormony buzują - okresy@ wracaja, dzieci juz coraz mniej mleczka z nas ściągają (Oliwka juz wcale a wcale!!!)- i organizm szaleje - wypłukany z wszelkich wartości - magnez, żelazo - DEFICYT!!! ...i stąd te dołeczki pewnie:) ...ale bedzie git! byc musi - przecież nasze dzieci są nasze i to , że czasem z babcia czy opiekunka- nie zmienia to postaci rzeczy....i tak kochaja nas bardzo:) a sąsiedzi mnie zaczepiaja i mówią : \"oj Ci dziadkowie tak sie pięknie opiekują Oliwią - tak czule i z taką miłością i cierpliwością, aż miło poparzec\" :) :) - wiedziałam, że moge na nich liczyć - a to ważne...oj tak tak Ola 26 - ciesz sie synkiem - czs szybko leci , ale w żłobku bedzie dobrze - fachowa sieła, moze mogłabyś czsami z nim tam iść - niech sie przyzwyczai do nowego miejsca:) Illeli - JESTEŚ WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!:) PIĘKNA STRONKA:) wyśle zdjęcia - tu na forum , wkleisz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Wesele odespane, przynajmniej przeze mnie bo mężuś jeszcze zdycha:) Było całkiem fajnie nawet wytrzymałam prawie do końca, troszkę popląsaliśy i ogólnie miło spędziliśmy wieczór. Dziś wybieramy się na imprezę Instytutu Pampersa \"Świat oczami dziecka\" bo jest akurat u nas w parku. Illeli używasz gadu-gadu? Tak czułam, że grzeczna Ala to jakiś podstęp, zepsuła się znowu :P oj daje nam nasza królewna popalić ostatnie dwa dni, właśnie ją wysłałam na spacer z babcią żeby móc trochę ogarnąć bo przez tydzień nic nie ruszone...... Kupuję krzesełko do karmienia, myśłę o takim może ma któraś z Was albo jakieś inne propozycje... http://www.allegro.pl/item125390386_boskie_krzeselko_meggy_victoria_prawie_za_darmo_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka fotek:) taki przekrój.....ale czas leci a dzieci rosna oj takt tak:) miło Was poczytac - a ja myslałam , że ze mną coś nie tak....ale to chyba norma, że tak kochamy swoje dzieci, ze chcemy z nimi byc non top, a z drugiej strony istnieje tesknota za relaksem - takim byciem przez chwilke dla siebie i tylko dla suiebie..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu Oliwka przecudna, i ta kiteczka :), już nie mogę się doczekać kiedy moja taka włosiasta będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu z uwagi na brak miejsca:( interesuje mnie tylko łatwo składane, bo po każdym posiłku trzeba je złożyć i gdzieś upchnąć, wiem że takie jest praktyczniejsze ale co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko- rozumiem ból!!!:( mi to kresełko sie bardzo podoba- ale cóż, już huśtawka stoi, koc rozłozony, mata - wszystko na podłodze....miejsca brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie, Kurcze mam problem - musze leciec z moim Bartusiem z Jersey do Londynu zalatwic dla niego paszport. Ach - musze Wam sie wyzalic na Polski Konsulat w Londynie i wogole na tych baranow co zatwierdzaja ustawe paszportowa. To jest paranoja od konca sierpnia kazdy musi sie stawic w konsulacie zeby wydali paszport. I nawet male dzieciatka musza sie tam pokazac. Niema zadnego obejscia tego chorego przepisu. I taka wyprawa dla mojego 6.5 mc Bartusia bedzie meczaca. Wylatujemy we wtorek i wracamy w srode - zaplacimy \"tylko\" £300.00 za dwudniowy wypad do Londynu. Jestem przerazona jak moj synek zniesie 40 min lot i wogole ta cala sytuacja mnie dobila. Ponoc przed tym cholernym konsulatem sa kilkunasto metrowe kolejki itd. Az mi sie odechcialo wracac do Polski - tutaj nawet potrafia nam utrudnic zycie. A tak tesknie za domem... - ale jak tu wrocic skoro takie szopki odstawiaja. Buuuuuuuuuu :-( Dziewczyny czy mialyscie jakies doswiadczenia z lotu z malym Brzdacem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aschoniku spoko..nie denerwuj sie ..Licho latalo juz w wieku 2 miesiecy..do Polski i na weekend do anglii..i spalo caly czas..w czasie podrozy na lotnisko w czasie lotu i w taxi..wiec moze i twoj synek bedzie spokojny..najwazniejsze ze ty bedziesz spokojna bo one to tak wyczuwaja..podobno ok jest w czasie staru dac cos do picia..wode soczek albo butle albo piers co sie ma;)..ja wykupilam siedzenie wiec przypielam malego w fotelik..moze jak bedzie malo ludzi nie bedziesz musial wykupic fotelik niby bezpieczniejszy ..i wygodniejszy do spania..a ty mozesz tez sie zrelaksowac..nic sie nie martw bartkowi nic nie bedzie..sliczny z niego chlopiec i na pewno mily i spokojny bedzie:)) Amandziu wkleje zdjecia jutro nie mialam czasu w weekend bno imprezowalismy z innymi mamo-tatusiami. Tez chce do Polski i chyba w moje urodziny z Lichem sobie polecimy tak tesknie za niektorymi ludzmi:)) Licho tez sie psuje slonko..w nocy spi bosko ale w czasie dnia prawie wcale ma duzo bardzo sily i che sie bawic..a z zasypianiem klopot ale zeby chyba na bank bo zaslinia wszystko i gryzie gryzaczki z lodowki.. ha dzis wyplul swoja pierwsza kaszke i wzgardzil nia..hemn dziewczyny robmy cos z blogiem bo tak stoi pusty;) caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aschoniku a nie latwiej jest o jesli urodzil sie na wyspie wyrobic mu tamtejszy paszport (cholera nie wiem czy mu przysl) i poleciec do Polski i tam wyrobic nastepny..? Ja z Lichem w jedna na holenderskim w druga na polskim;) ale moze tam sa inne prawa pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illei - kochana jestes - dzieki za slowa otuchy :-) Uspokoilas mnie tym ze Lich juz sobie latal i jest ok, wiec moj Bartos tez jakos to przezyje. A z tym paszportem to ta wyspa jest brytyjska i kiedys bylo mozliwe zalatwienie paszportu korespondencyjnie ale teraz \"ulatwili\" nam zycie i musimy sie stawic osobiscie w Londynie. Glupota!!! Bartus tez sie slini jak maly buldog i cosik marudny ostatnio. Zasypia ok 20.00 i wstaje jak mu sie zachce tz o 4.00 o 5.00 o 6.00...... Zaraz zajrze co tam na naszym blogu... A tak wogole juz w listopadzie jade na dlugi urlop do Polski i juz mi chodzi po glowie bialy ser, kapusta kiszona, ogorek kiszony itd itd MNIAMMMMMMMMM Buziaki pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×