Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

nie wiem co ci chodzi po głowie z tymi domysłami agatita;) , ale u mnie z dietką coraz lepiej i łatwiej. 🌼 Jutro zamierzam wejść na wagę i od razu pochwale się wam efektami.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmyslam sie jak wam idzie...mysle sobie o was czy sie trzymacie....ja czekam na przeslylke dla mnie.....lato idzie..masakra...wiecie w sumie nigdy mi sie nie udalo az tak schudnac jak bym chciala, ale teraz jestem naprawde dobrej mysli..nie wiem nawet dlaczego...trzymajcie sie i powodzenia...papapapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kruszynki:-) jak cudownie jest gdy mija dzien a głowa nie boli:-) (odpukać puk puk):-) przeszłam, tak jak mi Maba radziła na mieszaną ale i jakoś jesc mi sie nie chce. Ja zważe sie 30 kwietnia:-) do rodzinnej imprezki jeszcze miesiąc :-) i mam nadzieje ze waga nie zastrajkuje i bedzie spadac ( powoli co prawda ale zawsze to juz cos:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Mam Maba pytanie:czy podczas diety można pić prawie bezkaloryczne napoje typu cola light? Są one bardzo niezdrowe, ale jest też opinia, że poprawiają metabolizm. Czy powodują one może wyjście z tego stanu ketozy i wzmocnienie uczucia głosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewi Od czasu do czasu można \"dla złamania smaku\". Nie radzę jednak pić dużo. Pomimo, że nie mają kalorii i cukru są jednak słodkie i mogą pobudzić apetyt, u mnie tak było. Woda mineralna jest jednak zdrowsza i bezpieczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko
Witam drogie forumowiczki! Super, że Was znalazłam. Mam pytanie, jetem na ścisłej DC juz drugi tydzień i mam problem z wypróżnianiem, a dokładniej jego brakiem( dokuczają mi jedynie gazy ), co mozna na to zaradzić? Dodam, że raz dziennie dodaje do posiłku łyżeczkę błonnika i pije czerwoną herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketoza
ale czy przy piciu coli light nie zostaje zaburzony proces ketozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ketoza - nie wiem , nie sprawdzałam. Jeżeli masz taką możliwość to kup sobie w aptece paski KETODIASTIX (chyba nie pomyliłam nazwy) i możesz sama sprawdzić. Na ścisłej powinny być dwa plusy lub jeden , jeżeli będzie mniej to znaczy że ketoza mija. Pytanko - błonnik przeważnie pomaga, ale widać, że masz z tym problem. Spróbuj wypić na czczo 3 szkl. wody min., , jeżeli to nie pomoże to możesz przez kilka dni stosować ziołowe środki przeczyszczające. Potem powinien wystarczyć błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Dzięki Maba-jesteś super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki....mam...od jutra jestem jedna z was...powiem szczerze sie troszke obawiam, czy wytrwam, poza tym mam prace wiec te zawroty glowy, ktore pewnie i mnie nie omina raczej nie beda mi pomagaly..ale idzie lato, choc raz chce sie ubrac jak na lato i nie dusic sie pod sterta ubrac tylko po to aby ukryc cos.....pozdrawiam was mocno, jestem codziennie tutaj i prosze trzymac za mnie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Pewnie będziemy trzymać i dzielnie się wspierać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita - trzymam mocno kciuki za ciebie, my dajemy radę, ty też sobie poradzisz ! 🌻 Stanęłam dzisiaj na wagę i jest mnnie już o 5.7 kg mniej z czego baaardzo się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita Zawroty głowy to odwodnienie. Pamiętajcie o wodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka..ziewczyny zaczelam dzis....te koktajle sa okropne.....nie wiem jak ja to zrobie ale na mysl codziennych rankow z koktajlami robi mi sie slabo hihihi...czy macie jakies sposoby na to aby szybko je wychylic...?..mam nadzieje ze zupki sa lepsze hihih...tymczasem mam bardzo silne postanowienie ze utrzymam sie....hihih...pozdrawiam was,..i piszcie jak wam sie powodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim pierwszym posiłkiem na DC był koktajl z owoców leśnych i również smakował okropnie, w następnych dniach jadłam tylko zupki, jednak około 5 dnia, spróbowałam tego smaku ponownie i teraz uważam, że jest o\'k. Jak będziesz sobie wmawiała,że wszystko jest okropne, to będzie duzo ciężej, pomyśl lepiej o efektach, jakie możesz osiągnąć! Powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 172
cm i waze 63 kg, ile mi ubedzie w 3 tygodnie na DC? I ile bedzie mnie to kosztowalo? Obliczy mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny Sprawdź kaloryczność, ale raczej nie radziłabym Ci . Na ścisłej DC np. tabletki od bólu głowy należy brać zawsze mniejszą dawkę, ponieważ w pustym przewodzie pokarmowym lekarstwa wchłaniają się bardzo dobrze i szybko. Nie znam tego napoju. Uważaj,żebyś nie \"odleciała\". Mam 172 Twój BMI jest idealny - wynosi 21. Nie kwalifikujesz się do odchudzania żadną dietą. Jak coś jest dobre to nie należy tego poprawiać, bo można sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 172
no wlasnie nie jest dobrze. Jesli ktos ma prawie 100 w biodrach i uda dosyc tluste (rozmiar 40)i cellulitem (wiem, zle napisalam)............. Chcialabym schudnac do 57 kg to moja idealna waga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny- kawa -tak, ale ze słodzikiem. Mam 172 Widocznie masz taką budowę. Jeżeli radykalnie odchudzisz się to góra będzie wyglądała fatalnie.Wydaje mi się, że potrzebujesz tylko lekkiej korekty bioder i ud. Spróbuj jakąś umiarkowaną dietę, ćwiczenia na biodra i uda , masaże, balsamy. Unikaj diet bardzo niskokalorycznych bo zawsze może dopaść Cię efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest mozliwe jesc trzy razy dziennie zupki, zamista koktajlu......?..wiem wmowie sobie ale potrzebuje chwilke czasu, teraz na ta mysl chyba bym zwrocila.....polowa dnia a ja prawie pol przespalam, czuje sie glodna , ale jak sobie pomysle o wlozeniu czegos do ust to mnie mdli..hihiih..nie wiem co bedzie ale mysle o efektach wlasnie i dlatego sie trzymam...pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest mozliwe jesc trzy razy dziennie zupki, zamista koktajlu......?..wiem wmowie sobie ale potrzebuje chwilke czasu, teraz na ta mysl chyba bym zwrocila.....polowa dnia a ja prawie pol przespalam, czuje sie glodna , ale jak sobie pomysle o wlozeniu czegos do ust to mnie mdli..hihiih..nie wiem co bedzie ale mysle o efektach wlasnie i dlatego sie trzymam...pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita Smak nie ma znaczenia, musisz zjeść tylko 3 posiłki DC. Pamiętaj o piciu. pierwsze 3 dni są trudne, chociaż nie każdy tak to odczuwa. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie wlasnie, u mnie jest 10 rano...hm..i pije sobie koktajl tym razem truskawkowy, powiem jedno z wieksza iloscia wody nie sa az takie zle..hihih....wczorajszy dzien minal zaskakujaca dobrze, moze dlatego ze mialalm wolne i wiekszosc czasu spedzilam przysypiajac...dzis troche mnie czeka......ej to moja wyobraznia wiem ale ja sobie sie juz chudsza wydaje, moze dlatego ze z braku pozywienia w zoladku moge go wciagnac i tak chodzi......nie wiem czuje sie bardzo dobrze i wiem ze bedzie dobrze, trzymam kciukasy wielkie za was wszystkie....aha...zupka pomidorowa, obrzydliwa nie jest ale ten posmak chemii mnie dobija czasem hihih....ppapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, to znowu ja :) dawno mnie tu nie było a tu taki ruch się zrobił. Zrobiłam sobie takie małe podsumowanie odnośnie moich postępów w odchudzaniu i tak od listopada kiedy zaczęłam DC do dzisiaj moja waga zmniejszyła się prawie o 10 kg. Oczywiście w międzyczasie miałam okresy większego i mniejszego obżarstwa, wtedy waga podskakiwała w górę. W ostatnim czasie staram się jeść rozsądnie i zauważyłam, że przy spożyciu ok. 1500 - 2000 kcal dziennie moja waga nie rosnie, ma nawet powolną tendencję zniżkową. Tak więc te moje -10 kg uważam za trwały ubytek wagi :) Ale ponieważ mam jeszcze do zrzucenia kolejne kilogramy i zostało mi parę torebek z zupkami, batoników i koktajlii czekoladowych, postanowiłam ograniczyć te moje kalorie do 1000 i przejść na mieszaną DC. Właśnie sączę z kartonika przez słomkę moje I śniadanie. Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowa ale nie całkiem zielona:) 2 lata temu schudlam na cambridge przez 3 tyg 10kg efekt jojo hmm raczej go nie bylo poprostu od jakiegos roku obzeram sie okropmnie jem wszystko a najwiecej moich ulubionych slodyczy...dlatgeo tez wrocilo mi 7 kg..Teraz chce rozpoczac ponownie Dc ale na poczatek zakupic food na tydzien:))) bo niewiem czy wytrzymam pownownie.. dlatgeo mam pytanie do mabe? czy moglabys mi podac jakis namiar do siebie jesyli jestes z wawy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci dzien mijaaaa.....pwoiem szczerze myslalam ze bedzie gorzej, faktycznie mozna sie przyzwyczaic....wczoraj troche mnie glod lapal ale jakos to przetrwalam, ale przyznam sie ze czasem nieswiadomie wyciagma reke po przekaske ale na szczescie w pore sie panuje........mam nadzieje ze wam tez dobrze poszlo...:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieta Komunikator tlen - Margolcia 2 - jeżeli jeszcze jesteś to zaraz włączę. Email Margolcia2@o2.pl Basiu K gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×