Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Karolka czemu piszesz ,że spotkanie wchodzi w rachube tylko wtedy jak schudniesz? Kochana nie martw sie ja i tak cały czas będę największa:) no kiedyś Was dogonię. A ja bym chciała z piersi schudnąć cały czas mam olbrzymie;) Daniela nie czekaj z fryzjerem odrazu samopoczucie Ci sie poprawi ,ja odwlekałam a teraz jestem bardzo zadowolona tym bardziej ,że lepiej widac postępy. Ach i okularki na modne sobie zmieniłam(wczesniej nie mogłam dopasować za dużą twarz miałam);) Co do spotkania mój małżonek stwierdził,że Moria swietny pomysł ma i że może tez by wybrał się ewentualnie ze mną ,ale pod warunkiem że nie będzie sam babiniec;) Ach kocham sie odchudzać:):):):):):) U mnie piekne słoneczko, zaraz mykam na spacerek Trzymajcie się dzielnie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Straasznie się cieszę, że pomysł Wam się spodobał :) Na pewno nie ędzie babińca, więc mężów, chłopców, kolegów, można zabierać, a dzidziuś..hmmm, a dziadkowie się nie zajmą (?) Kurcze, nie znam się, może jeszcze jest bączek za mały na rozłąkę z mamą, ale jeśli jest to możliwe, to byłoby super. A to czy zrzucimy balast czy nie, to nie jest takie ważne ;) tym bardziej, że w Pustkowej Górze tez można chudnąć. Pełno truskawek wokół, a do sklepu jest kaaaawał drogi przez las, więc piechotką byśmy chodziły :) Poszukam zaraz strony o stadninie, to obejrzycie sobie co nieco :) Jak juz pisałam, to nie jest żaden kurort, i nie ma tam typowego pola namiotowego, ale ja juz nie raz tam pod namiotek spałam, z dwiema siostrami i można przeżyć. Ja tam czuje się bosko, jak w niebie, bo sa konie, które kocham strasznie :) Mam nadzieję, że spodoba Wam się taki niezbyt "luksusowe", ale wg mie bardzo ciekawe miejsce. No nic, szkoda gadać, szukam stronki :) Acha, drugi dzień dzietki upływa mi spokojnie, a wręcz sympatycznie. Mam ogroooomny brzuch , ale to nic, wiem ,że w końcu opadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moria nio bardzo fajne miejsce. He he ja pod namiotem ostatni raz jakieś 11 lat temu byłam. Teraz stara baba strasznie wygodna się zrobiłam. Ale może i dzięki temu sie odmłodzę:) Widzę ,że weekend zaczełyscie mam nadzieje ,że grzeszków nie będzie;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Są zupki, doszly do mie, dolączam do Was moje drogie. Od dziś czyli od 02 kwietnia. Widzę że w pierwsze dni trzymacie się dzelnie. Ja z wrażenia obudzilam sie dziś o 6.00 i juz bym chciala ten dzien zacząć!! Ten pierwszy dzień!! Mój chlopak jak wczoraj zobaczyl te marne torebki to az się zmartwil i powiedzial: \"ojej żabko ty na takim czymś chcesz przeżyć przez 3 tyg., to straszne, nic ci nie będzie??\" Jak je zobaczyl to zrozumial ze to jest poważna sprawa i musialam mu wszystko zreferowac o tej diecie, o Waszych opinach, itp. Cieszę się że mnie wspiera. No i Wy kochane babeczki mnie wspieracie. Już nie mogę się doczekać do pierwszej zupki, czy mi posmakuje czy nie. Wieczorem odezwe się z pierwszymi wrażeniami po pierwszym dniu. Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten wyjazd, super pomysl!!! Ja jestem chętna. Gdańsk trochę daleko, ale myślę że ktoś bedzie jeszcze z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Zaczynamy dzień nr 3. Nie chce mi się jeść, ale to chyba teraz z zasmucenia. Trzymajcie się dziewczynki, i piszcie jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Ja tradycyjnie zaczynam dzień od kawusi,zupka będzie później.Właściwie to dzięki Nikulinie znalazłam sie tutaj.I bardzo się cieszę.Pokazała mi to forum.Poza tym wiecie co-Nikulina to tak równa babka że szok.A co do Pustkowej Góry- z Legnicy ciężko będzie dojechać,ale jeśli będę miała z kim zostawić synka to postaram się przyjechać. A jeśłi chodzi o samopoczucie,to wczoraj wieczorem rozbolała mnie głowa, ale dziś jest ok.Zresztą,już raz robiłam DC i wiem czego się spodziewać. Trzymajmy się dzielnie dziewczęta,bo warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
witajcie AZULUGULAA super że dołączyłaś! napisz z jakiej wagi startujesz... fajnie że masz wsparcie... moje wsparcie (mój mąż) zaczął mi kibicować, dopiero jak schudłam trzynasty kg! nie wierzył, że mi się uda... tyle razy próbowałam i nie wychodziło.... tym razem jest inaczej... odchudzamy się w grupie i efekty są rewelacyjne... czuję się super dziś sprzątam i gotuję (będę miała gości) ale to nie przeszkodzi mi w realizacji planu trzymajcie się dzielnie! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzielne cambrigowiczki! 🌼 ❤️ Caly czas sledze Wasze zapiski. I strasznie tesknie za Wami i za dieta. Naprawde zastanawiam sie czy sobie nie zafundowac powtorki. Tylko nie potrzebuje schudnac. To nie jest najlepszy pomysl, zwlaszcza ze wreszcie dostalam okres! A juz sie powaznie martwilam. Moria, moja kochana to swietny pomysl z tym spotkaniem! Zgadzam sie z Toba, ze jak przytyje to nigdzie nie chce isc, mam depresje i wydaje mi sie ze wygladam jak wieloryb! Trzymam za Was kciuki! Uda Wam sie!!!!!! Pozdrawiam serdecznie w ten sloneczny poranek! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azulugulaa świetnie że dołaczyłaś:) Z Gdańska jest jeszcze Iwona . He he teraz większa motywacja, na spotkaniu musimy być szczuplejsze:) Lercia a co nie mówiłam ,że tu fajne dziewczyny są:) Mnie też energia strasznie rozpiera zreszta poprzednio tez tak miałam. No i niestety zaczeły sie problemy ze snem,znów spać nie mogę. A tego strasznie się obawiałam:( I jestem w szoku bo głodu nie czuję:) Super Danielo to bardzo wązne jak się ma wsparcie w najblizszych Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dzisiaj, pomimo ze jest slonecznie i dieta dobrze idzie nic mnie nie ucieszy... trzymajcie sie cieplutko... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
widzę,że link sie nie otwiera tam gdzie chciałbym.Chodzi mi o THERMO FAT BURNER.Słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Stosowała go aneczka24. Działa, szczególnie wtedy, gdy się ćwiczy, ale... jest to raczej silne środek, zawiera np. narkotyk, który pobudza i eliminuje zmęczenie. Pytanie, czy cel uświęca środki? ;) Tez nad nim zastanawiałam, tym bardziej, że na Allegro można kupić na wypróbowanie 20 sztuk za 20 zł, ale raczej się nie odważę. KAROLKO, doskonale Cię rozumiem ... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowalam TERME PRO. To cos innego. Zawiera efedrye i dlatego nie jest dopuszczony do sprzedazy w Polsce. Sprowadza sie ze Stanow. Skuteczny ale trzeba cwiczyc. Czyli generalnie jak cwiczysz to i tak powinnas schudnac. Na pewno lepsze odtak modnego teraz adipexu ale nie polecam. po co sie truc? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g
Hej Dziewczyny czy znacie adresy konsultantów w Olsztynie? Albo przynajmniej niech mi ktoś napisze jak znaleźć takiego. U mnie w Olsztynie jest z tego co znalazłam jeden konsultant który nie zamawia ani batoników ani napojów w kartonie. Nie podoba mi się to. Jak znaleźć innych konsultantów w swoim miescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona26
Przejrzałam stronkę - zapowiada sie rewelacyjnie - tylko brak info o cennach - chciałabym wiedziec orientacyjnie ile godzinka na koniku ??, postawienie namiotu itd.. hehe ... ale mi się skojarzyło ! Niewiadomo na jakie koszta trzeba sie nastawiac, a moze ktos gdzies zna jakeis miejsce nieopodal w-wy w podobnym zaciszu, wszystkie mialybysmy blizej !!! Co do rezultatow - przy wzroscie 178cm, i wadze 91 ... ubylo 9 - waze teraz 82 ... jestem obecnie na mieszanej - pewnie schudlabym wiecej lecz przez swieta - alkohol, podjadanie - dobrze ze nie przytylam !!! Na scislej schudlam 7,5 na mieszanej 1,5 ... teraz jestem na diecie plus minus 1 000kg, zamierzam dalej sie odchudzac na mieszanej .. wie ktos czego sie wystrzegac typowo na diecie mieszanej stosujac ja przez dluzszy czas ??? Slyszalam ze jadlospis sie odrobine rozni...moja konsultatka na ostatnie spotkanie zapomniala - bagatela !! - materialow dla mnie. Dajcie znac jak dzialamy ze spotkaniem !! Trzeba koniecznie sie spotkac !! CMOK, :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm mimo że schudłam te 10 kg ....i ciesze sie z tego ogromnie to wolałabym przytyc ze 20 kg gdyby to mogło pomóc naszemu Papiezowi :(. ....kurde tak mi okropnie przykro :( :( :( ...a zycie toczy sie dalej tak jakby nigdy nic. Pa dziewczyny ..nie wiem co sie dzisiaj ze mna dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Ja też bym mogła przytyć dla Papieża i lat życia mu oddać, ale bezsilne jesteśmy w tej kwestii... czuję się strasznie i boję się wybiegać w przyszłość, ... w której już Go nie będzie. Żyję chwilą, modlę się, zapalam lampki pod pomnikiem Papieża w Łodzi, i czekam... sama nie wiem na co... Cena 1 godz. jazdy konnej to 20 zł, a co do pozostałych cen, to na pewno będzie taniej niż w standardowych ośrodkach. W ciągu tygodnia będę dzwoniła do właściciela i zorientuję się dokładniej, i oczywiście napiszę o wszystkim na forum. Trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak jak pisalam chce sie podzielic wrażeniami po pierwszym dniu. Nie ukrywam że byl straszny, moze dlatego ze zaczęlam w weekend, kiedy robi sie zakupy do domu, dobry obiad, a zaraz do mojego chlopaka przyjedzie pizza. Nie chcial zamawiac ale wiem ze ma ochote jestesmy caly tydzien zabiegani i mamy tylko weekend na przyjemnosci to czemu ma sobie odmawiac, przeciez to ja się odchudzam a nie on. Ale nie ukrywam jest mi ciężko tym bardziej ze ja uwielbiam jeść. Jeżeli chodzi o te zupki, to niestety ledwo je wściskam w siebie. Jestem pewna podziwu jak piszecie że wam jakaś smakowala. Ja jak patrze na torebke to nie za bardzo sie czuje. Troche niestety mnie odrzuca. Ale skoro dzisiejszy dzień przejde to mysle że reszta pojdzie latwiej. Mam nadzieje. Jeszcze ogromna chec zgubienia tych kilogramow mnie trzyma. Narazie się trzymam. Idę sobie zrobić herbatę ziolowa żeby zajać czymś buzie jak przyjedzie pizza. ojjeej jak ciężko. Gdyby nie wy i wasze wpisy ze jesteście już kolejny dzień i wytrzymalyście to chyba bym się zlamala. Ale jestem slaba, nawet nie myslalam. Poraz pierwszy jednak narzucilam sobie taki rygor, bo zawsze konczylo sie na gadaniu. Ja startuje od wagi 68 i chcialbym do 60 zejsc. Takze dluga droga mnie czeka. Chociaż czytając niektore wpisy wiem że niektore z Was jeszcze dluższa droga czeka. Dlatego nie powinnam narzekać tylko wziąść się w garść i cieszyć się z kazdego dnia, ktory przeszlyśmy i z każdego kilograma zgubionego. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromny smutek:(:(:(:( I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I I*I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny smutek i ból jest ogromny, ale życie toczy sie dalej. Aneczko głowa do góry,zaglądaj do nas częściej przecież to Ty mnie przekonałaś do dietki. Kochana a po co chcesz dietke stosować przecież wagę masz dobrą. Lercia ale chyba nie potrzebne Ci są jakieś wspomagacze przecież na ścisłej nie ćwiczymy Azulugula i tak trzymaj dalej, nie poddawaj się najgorsze są 3-4 pierwsze dni potem jest z górki. Co do zupek to może nie trafiłaś jeszcze na swoje smaki mi nie wszystkie smakują niektóre wręcz są okropne. Efcia ciesze się ,że sie odezwałaś Ja dalej trwam nie poddaje się. Jutro dzień pomiarów i czarno go widzę. Wielkimi krokami zbliżają się te dni i jestem jak balon,nogi i rece mam niemiłosiernie opuchniete. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulina..trzymam kciuki..miło Cię widzieć dalej na forum..dajesz nadzieję,że warto walczyc. Jestem bardzo ciekawa Twoich jutrzejszych pomiarów,pisałaś ostatnio,że coś się waga zatrzymala/jak u mnie kiedyś/..ciekawe..? Ja wrocilam do 1000 kalorii.Po tygodniu podjadania przybyło ponad kilogram,może nawet dwa!! ale juz wskoczyłam na dobre tory.. Chcialabym wrocic do DC,ale..nie mam kasy..i mam kilka okazji po drodze,gdzie trzeba będzie trochę skubnąć - ale obiecuję !!Nie ponad 1000 kal. Trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXBOGUSIA
CZEŚĆ MAM NA IMIĘ BOGUSIA OD DZISIAJ ZACZYNAM ZMAGANIA Z CAMBRIDGE,BĘDĘ WAS INFORMOWAŁA O MOICH EFEKTACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Cześć Bogusiu.Ja dziś zaczynam 5 dzień DC.Na razie jakoś cieniutko,bo tylko 2 kg zgubiłam.W pierszym cyklu w ciągu pierwszego tygodnia zgubiłam 4 kg.A w sumie stosuję tak samo. Azulugulaa to super,że się nie skusiłaś.Tak trzymaj. Nikulina,nie będę stosowała żadnych wspomagaczy,faktycznie nie warto bo troszkę poczytałam o składzie itp. Trzymajcie sie dziewczęta.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXBOGUSIA
chciałabym się dowiedzieć czy będąc na ścisłej 3 tyg.mogę pić colę light,oprócz wody i herbaty zielonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Witaj BOGUSIU ! Można pić colę light, ale traktuj ją raczej jako rarytas , i pij tylko wtedy gdy naprawdę nie możesz się jej oprzeć, i masz ogromną ochotę. Najlepiej nie pić ;) ale można żuć gumę Orbit bez cukru miętową, pewnie niedługo przekonasz się, że jest ona bardzo, ale to bardzo potrzebna :) Ja właśnie popiajm pyszną pomidorowa na śniadanko (oczywiście połówkę) Słuchajcie, a wczoraj w Kościele zrobiło mi się słabo, tzn. nie tak bardzo ale mi się trochę mąciło w głowie (przed kościołem wypiłam tylko kawę z połówką napoju a dużo chodziłam, i msza zaczęła się o 12:30). Msza w Katedrze trwała prawie dwie godziny, więc co... więc wyjęłam mój napój ze słomką Cambridge i sobie siorbałam. Ciekawe co sobie ludzie pomyśleli... albo , że jestem bez kultury albo jakaś chora ;) Ale od razu zrobiło mi się lepiej i długo nie byłam po nim głodna ( w końcu cała porcja na raz, a ja jem systemem połówkowym) ;) Napój czekoladowy jest baaardzo słodki. Mi to pasuje :) Dziewczynki ja już Wam pisałam wcześniej o batonach, które sa na Allegro i nie są to batony Cambridge ale takie normalne batony białkowe o obniżonej zawartości cukru i tłuszczu z witaminami oczywiście. Ja już je zamówiłam. Dokładnie porównałam je do Cambridżowskich, i wiecie co... ten baton ma 80g (Cam. 60 g) a ma tylko o 28 kcal więcej i ma mniej tłuszczu ! Węglowadanów tez mniej, albo tyle samo. Wartości witaminowe tez się zgadzają, a jest trochę tańczy niż Cambridge. Teraz 1 sztuka kosztuje 5,49, tu macie link : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46419671 Jest tylko 1 smak waniliowy oblane są czekoladą, jeszcze ich nie próbowałam, bo chce je sobie zostawić na mieszaną, ale myslę, że nawet po zakończeniu dietki mogę takiego batonika wchrupać zamiast kolacji, tym bardziej , że mam późno trening. Po prostu baton ideał ;) Tańszego jeszcze nie znalazłam. Napiszcie co o tym myślicie :) LERCIU, ja już podchodzę 3 raz do dietki, i też pewnie wolniej chudnę, za pierwszym razem przez tydzień ubyło mi również 4 kg ! i czułam się bosko. Teraz nawet nie chodzę na wagę, dopiero za tydzień się odważę :) A jak samopoczucie ? Ja dziś rano (o dziwno) wogóle nie byłam głodna, nie wiedziałam na co się zdecydować, czy baton, czy napój, czy zupka. Wybrałam tą trzecią bo była juz otwarta, więc jeśli o to chodzi, to jest DOBRZE :) Kupiłam już sobie dwa komplety sexi kompletów do spania na dodatkową zachętę (ja niedługo splajtuję od tych zachęt) - już mam 4 bluzki, tą bieliznę, stanik o obwodzie 70 ! bluzę jedną i właśnie zaglądam do katalogu z Bon Prixu i znowu się nakręcam. Ech... Musi sie udać, ja wspomagam się też myślą, o naszym sotkaniu :):) BOGUSIU, poczytaj sobie nasze forum chociaż 5 - 7 stron wstecz. Dowiesz się wieeelu informacji na temat diety i naszych planów wakacyjnych. Życzę Ci powodzenia, i pamiętaj pisz jak najczęściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×