Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość pauliss
:( po 10 dniach tylko 3 kilo mniej a jem mniej niz 3 torebki dziennie ,poprostu sa tak obzydliwe ze wole wypic 2 szklanki cieplej wody. Niewiem co z tym moim chudnieciem:/ czuje sie chudsza ale mam coraz mniej motywacji patrzac na swoje wyniki :/ nie wydalam 2 stow na to zeby schudnac tylko 3 kilo :/ porazka :/ jeszcze 4 dni meczarni i niewiem co potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwunasty dzień ścisłej. Dobrze, że w ogóle to zjadam, bo gdybym nie miała tych zupek i koktaili to w ogóle bym nic nie jadła. Wiecie: polecam każdemu kto się chce odchudzić - zacząć DC wraz z początkiem deprechy. Jedno idealnie pasuje do drugiego. Schudłam już chyba z 5 kg - nie wiem ile i nie obchodzi mnie to. W sumie DC traktuję jako ratunek przed zagłodzeniem się. Żarcie kompletnie nie jest dla mnie żadną pokusą. Gdzieś tam sobie jest. Może ktoś przy mnie zajadać się ciastkami - nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. W sumie to już wychodzę z tej deprechy, ale jeść mi się nadal nie chce. Muszę uważać, żeby skończyć w porę DC, bo nawet tracę rachubę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama191
Pauliss a ile wazysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Ale nas tu przybyło!! Fajnie :). U mnie dziś 5-ty dzień. 2kg mniej, ale w ciuchach nie widze poprawy, może troche brzuch spadł, ale uda nadal grubaśne; czuje to po moich spodniach, które uwielbiam, ale juz od dłuzszego czasu ich nie mogę nosić, bo strasznie gniotą (hmmm... ciekawe dlaczego? :) ). Co do wypróźniania, przez 3 dni u mnie nic, ale zaczęłam do koktaili, czyli 2xdz dodawac łyzke otrab owiasnych i ruszyło. Więc polecam! I wiecie, że nawet bardziej jestem syta po tych koktailach z dodatkiem! Ogólnie samopoczucie mam super, nawet w niedziele wybrałam się z dzieckiem na łyżwy i nie było jakis okresów słabości. Zauważyłam też, że nie mam ochoty na żarcie, jakos teraz zobojętniało mi. Po prostu nie jestem głodna. Fajna ta dietka, mam nadzieje, że dotrwam do końca. Dobrze, że tu jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Do jacarandy- we wcześniejszych wypowiedziach czytałam, że niektóre babki dopiero zaczynały intensywnie gubic kg w 2-3 tyg. diety,albo gubiły cm, a nie kg. Być może twój organizm spala tłuszcz, a zatrzymuje wode. Na ok. tydz. przed okresem (u mnie nawet do 2 tyg.) jest bardziej zatrzymywana woda i wtedy wydaje sie, że nic sie nie traci na wadze. Ale po okresie,jak woda "puszcza", to jest od razu widać kolosalna różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka2204
paulis - współczuję Ci tak małych spadków. Ale z drugiej strony to mnie trochę pocieszyłaś. Ja po 8 mam 2,4 ty po 10 -3. Tempo mamy podobne. Miejmy nadzieję, że dalej przynajmniej pójdzie w tym samym tempie a nie mniejszym. Trochę mnie dziwi ten mój powolny spadek bo do zrzucenia mam 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Witajcie dziewczyny. U mnie stanęło. Wydaje mi się , że największe spadki są przy duzej nadwadze. Ja ważyłam zawsze 56 a przed dietą 67. Po 5 dniach 64 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
do jacaranda . Ja w depresji nie jem nic. Kiedyś zemdlałąm i przypomniełam sobie ze od 6 dni nic nie jadłam. Była tylko praca i praca Ale głowa do góry, zawsze w takiej depresji myślę sobie, że moje problemy to nie problemy. Ludzie większe mają. Wtedy szybko mi przechodzi, więc trzymaj się cieplutko i chudnij. Potem spotkamy się na następnym forum" Co zrobić, żeby przytyć:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
No to dzis mam 6-ty dzień. Bosz...a tyle jeszcze do 3tyg. :(. Dobrze,ze czas w pracy szybko leci. Nie chce mi sie jesc; jest ogolnie OK; powoli sobie chudne. Tylko ta monotonia. Jem w ustalonych porach dniach i zauważyłam, że ój brzuch zaczyna skrecac się o 14-tej i o 18-tej, kiedy juz pora na posiłki. Chyba poźniej,jak juz bede jadła normalnie, to tez tych pór będe sie trzymała (moze uchroni mnie to przed podjadaniem?). A Wy dziewczyny, o jakich porach jecie koktailili i zupki? Dzielicie je w ogole, czy w całości na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mamuśka
hejka... ale fajnie, ze nas tu tak dużo.... mam za sobą 5 dzień właśnie kończę koktajl..... waga stanęła na 2,2, ale niestety dostałam okres więc mam nadzieję, że to dlatego... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
W okresie woda zatrzymuje się o organizmie i dlatego nie odczuwasz spadku wagi. Ale to chwilowe. Ja dzisiaj miałam tyle roboty , że nawet zupki do tej pory nie zjadłam. Ale przyszły dzisaj batony więc zamiast zupki do pracy będę brałą batony. U mnie stoi i dzisiaj brzuch mi wywalił aż nospę wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
u mnie stoi. Brzuch mnie bolał az nospę wzięłam. Podczaz okresu woda zatrzymuje się w organizmi więc stąd ten zastój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doderek
Ło matko, u mnie 5 dzień i juz nawet nie myslę o normalnym żarciu :), do tych zupek musze dodać pieprzu, magi i pietruszkę bo inaczej nie zjem :( , waga cos tam leci w dólł, ale najbardziej odczuwam po ciuchach :) Mam nadzieję, że jakos wytrzymam do końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STASKA 71
HEJ !! Czy zaglądają tu jeszcze moje towarzyszki odchudzania brakuje mi jakos tego pisania wymiany doswiadczeń :(U mnie spoko Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Słuchajcie! Na allegro pojawila sie nowosc-czyli makaron w sosie grzybowym. ! porcja zastepuje jeden saszetke zupki,czy coctailu. Zamowilam na sprobowanie 2 szt. Dam znac, czy warto :). A dzis mija tydzien scislej. Wieczorem bedzie liczenie cm i kg. Licze na dobre rezulaty, bo juz ciasne spodnie leza jak ulal i nie cisna. huraaa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Witajcie dziewczyny. Powiem wam szczerze , że od dwóch dni nie wypiłam żadnej zupki. Kupiłam batony cambridge. W pracy mam taki młyn (pracuję w banku) , że nawet nie małam czasu zjeść tego batona. Ale jak przychodzę ok. 19.00 to jem tylko ten baton, który ma takie same właściwości odżywcze jak te zupy. Nie wiem czy wy to też macie ale mi na samę myśl o pizzy i takich ciężkich rzeczach to się robi niedobrze. Myślę, że po 7 dniu moj żołądek nie wytrzymałby takiego ciężaru. U mnie kolejny spadek. Mam już 3 kg. Ale czuję się bardzo dobrze i leciutko choć do zrzucenia jeszcze 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna71 to nie jesz 3 posiłków cambridge ?? Ja batony tez jadam codziennie na sniadanko. Bardzo mi smakują. I są zapychające. Jedyne co mnie martwi to to, że mija mój 10 dzień i nadal tylko -3. W tym tempie w 3 tygodniu to ja już nic nie będe chudała, a na miesznej pewnie tyć zacznę :think:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
w ogóle mi się nie chce jeść . Zmuszam się do tych batonów. Nie wiem co jest grane. Przed dietą żarłam jak opętan a teraz będę musiała się zmuszać do tych 3 posiłków. Mają składniki odzywcze i tyle wszystkiego ile potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe fioletowo
ja dzisiaj zaczęłam tę dietę, ale skróconą wersję - tydzień ścisłej a potem mieszaną do wyczerpania zapasów ważę 62 kg, dam znać jak mi poszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
Witajcie,niedlugo dolacze do was,mam do zrzucenia 20 kg,mam pytanko czy macie namiary na konsultantow w lublinie ktorzy dobrze doradza plan diety?ciesze sie ze was znalazlam,bo z tego co widze wszystkie mamy te same problemy i pokusy;{ale razem zawsze razniej i latwie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiaaa niestety nie znam takowego w Lublinie. I niestety muszę stwierdzić, po moich doswiadczeniach w Krakowie, że bardzo cięzko o dobrego konsultanta. tutaj można kupić posiłki u fryzjera lub na solarium. Nikt o nic nie pyta, żadnych rad nie udziela, nie ma kogo się zapytać o poradę ... Ze względu na cenę, teraz zamawiam wszystko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
no trudno i ja tak zrobie,duzo czytalam na temat dc ale nie wiem jak dotego podejsc?1cykl+mieszana i jak dlugo i odrazu drugi,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie ścisłej, 2 mieszanej,kolejne 2 tygodnie wychodzenia - ok 1000kal, a potem mozna spokojnie kolejną ścisłą. Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość, na drugiej ścisłej g nie ecą już tak szybko. A ile w ogóle masz do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
15 napewno ale najbardziej chcialabym 22,cierpliwosci najczesciej mi brakuje najbardziej:{ strasznie przytylam przez ciaze a i przed troszke mi przybylo.Mam nadzieje ze jakos bedzie szlo,choc ciezko jest siedzac w domu z maluchem nie wiele mam ruchu mimo ze od 4 na nogach,ale to nie to samo.Powinnam do wiosny osiagnac ten pierwszy cel.jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Asia, wlasnie zastanawialam sie nad tymi batonami, ale balam sie, ze nie daja takiej sytosci co zupki. Ale skoro piszesz, ze spokojnie nimi sie najadasz, to moze tez takowych sprobuje :). Wczoraj mialam koszmarny dzien, bo jakos tak mnie ssało, chwile słabości na coś do skubniecia, ale powstrzymywał mnie fakt, ze jak cos zjem, to moze byc tylko gorzej i wywolam wilczy glod. Dalam jednak rade, zapilam to ssanie w brzuchu kawa i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Domiaaa-proponuje Ci poczytac pocztaki tego tematu,czyli 144 strony wczesniej :). Tam bardzo duzo wskazuwek dala konsultantka MABA. Ja takze zakupuje diety z allegro i nie mam zadnego konsultanta, ale dzieki wiadomosciom z tego forum, wiem wszystko co potzrebne mi jest do zdrowego przeprowadzenia diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Aniiu. Batony o wiele bardziej są pożywne niż ta zupka. Zaklejają na długo żołądek Ja nie jestem w stanie zjeść całego naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×