Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość LIKARO
Hej:) Dzis moj pierwszy dzien owej diety. Stosowałam ją już jakies 3 lata temu, cale 3 tygodnie bardzo rygorystycznie. Schudłam jakies 5 kg, a po diecie 1 kg wróciło. Długo sie to utrzymywało, jednak po 1,5 roku wyjechalam do stanow i strasznie sie zaniedbałam i niestety przytyłam spowrotem waząc wiecej niz przed dieta. Bądź co bądź efektu jojo nie było. 3 miesiące temu skusilam sie na diete Kopenhaską. Wytrwałam całe 13 dni dokladnie na tym co podawali. I tu jojo dokonale zadziałało. Obecnie ważę 52kg przy wzroście 159cm. Moja waga docelowa to 46kg. Życze wszystkim powodzenia. Dzielcie się wrażeniami!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagros ale Ci zazdroszczę, że już za tobą drugi dzień ja jednak nie dostałam swoich proszków i jestem zła okrutnie. Jedyny dzisiaj pozytywny aspekt to to,ze kupiłam sobie dzisiaj nową wage i tak waga:65 zawartośc tłuszczu 23% cel:55 Pozdrowienia dla wszystkich kruszynek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggeisha
myszkaa85, jeśli chcesz sprzedać to, co Ci zostało, to raczej obniż cenę. Za 7 zł można kupić sobie produkty DC u konsultantki lub w serwisie, ile się chce i co się chce, więc wątpię, żeby ktoś zainteresował się Twoją ofertą. LIKARO, nie rozumiem, co chciałaś przekazać. "i tu jojo doskonale zadziałało" - co przez to rozumiesz? Te 52 kg to dużo, czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka200099
Witajcie....wracam po krótkiej przerwie.....w 12 dni schudłam 4 kg ....od dziś zaczynam od nowa bo na święta chce wejść w moje spodnie z poprzednich świąt.....schudłam 4kg przybrałam 0.5kg także niewiele a zdarzyły mi się 3 duże imprezy rodzinne:P i nie jest juz tak źle jak się ją stosuje po raz 2 bo wiadomo ,że za 1!!!!!!!!!!!chudnie się najwięcej także dziewczyny nie dajcie się po potem podobno można zgubić mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIKARO
Miałam na myśli to że po diecie kopenhaskiej miałam efekt jojo, czyli po czasie ważyłam więcej niż przed dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Dzis 3 dzien:)wszystko pieknie i wspaniale tylko dlaczego tak mnie glowa boli:(pije pije i nadal boli:(jak tak dalej pojdzie to bede musiala przejsc na mieszana..a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil26
Milagros Powodem buli głowy -jesli wykluczasz odwodnienie, może tez być spadek ciśnienia wtedy należy ratować się kawą lub za duży spadek cukru we krwi ( jesteś słaba i się pocisz) wtedy należy zjeść łyżeczkę cukru lub miodu. Powodzenia Ja dalej nie ma swojej diety buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciawoj
Hej dziewczyny. Ja już dziś dzień 8 tej diety. I powiem szczerze że lepiej sie czułam na początku niż tezraz. Energie mam to fakt ale jakaś taka poddenerwowana cały czas jest. Jakby wrażliwsza na stres. Ktoś może doświadczył czegoś podobnego na tej diecie? Piję ok 3 litrów wody dziennie i polecam to wszystkim - wiele skutków ubocznych diety likwiduje. Czy ktoś chce sie do mnie przyłączyć? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby nie można ale jak zjesz jednorazowo to nic się nie stanie, lepiej zjeść trochę miodu nisz całkiem zrezygnować z diety - tak doradza MABA z pierwszych stron która jest czy była konsultancką, wogóle na wcześniejszych stronach jest dużo cennych informacji, jak masz czas to poczytaj jak nie to pytaj. Ja przeczytałam prawie 80 stron i wszystkie informacje które mogą być potrzebne do przejścia tej diety skopiowałam sobie w jedno miejsce i teraz czytam to jak biblie :) PS. dziewczyny pytanie z innej beczki, jak robicie te wszystkie minki, buźki, może jestem zacofana ale nie mam pojęcia jak to się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po drugim tygodniu - 2 kg :) milagros85 miod to raczej na spadek cukru we krwi, jesli podejrewasz spadek cisnienia to raczek kawa. ps. Bol glowy moe byc tez wynikiem "odtruwania" organizmu. I od 4 - 5 dnia moze minac.. beciawoj Witaj w gronie cambridge'owiczek :), O stresie nic nie powiem, bo jak na razie mnie nie dopada, chociaia mysle, ze jakis rodzaj rozdrazeninia na dietach bywa czesto spotykany.. kami26 czytajac twoj post widze ze mimowolnie udalo Ci sie, po slowie " jak biblie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brianna mam nadzieje, że to kolejne 2 kilo czyli razem 6 Gratulacje :D Ja dalej czekam, jutro chyba zadzwonie zapytać co z moją przesyłką bo mam juz dość, już bym miała dwa dni za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brianna
kami26 albo nie wyslali, lub... czeka na poczcie , tylko nie dostarczyli aviso (mi sie czesto zdarza to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brianna miało być wysłane kurierem więc poczta nie ma nic wspólnego, 2 dni siedzę w domu i czekam i nic. Niestety w Polsce jest kilka miast o podobnej nazwie jak moje może zaszła jakaś pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam dzisiaj na kilogramy.pl zrobiłam zadyme, ale okazało się że to kurier zawalił sprawe twierdząc, że nie dostał pełnego adresu - ściema, jak przyjdzie to ja sobie z nim pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu mam swoją dietke :D musiałam wykonać kilka telefonów i zjeść troche nerwów no ale w końcu mam stoją sobie ładnie i na mnie czekają. chyba nie wytrzymam i dzisiaj coś już spróbuje? przez 3 dni byłam na głodówce i mam juz dość teraz te zupki to chyba będzie dla mnie wyżerka :) Zaczyna od jutra trzymajcie kciuki A u was dziewczyny jak tam minoł (mija) kolejny dzisń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIKARO
Trzeci dzien dobiega końca i musze powiedziec ze czuje się świetnie:) Mam do Was pytanie, czy mozna w tej diecie zuc gumy albo jesc jakies tictaci? wlasciwie to ma swoje kalorie i cukry dlatego sie zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Kami26-słuchaj żeby zmówić z tej strony te produkty to trzeba sie zalogowac czy wysłać do nich maila? A z jakiej wagi ty startujesz? Planujesz 3tyg diety scislej czy krocej? Ja tez chce zaczac ale jakos sie boje a tak bym chciala te 8,9kg zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
kami26-może ja bym zaczela od jutra z toba? Potrzebuje jakiejs mobilizacji i tak codziennie sobie obiecuje a ze mam male dzieci to bez przerwy cos podjadam. Napisz czy zczynasz od jutra? Ja kiedys kupilam sobie zestaw na 3tyg (mam koktajle kakaowe,waniliowe i zuki jarzynowa i kurczakowa z grzybami.) Słuchajcie a czy te koktajle to mozna z mlekiem robic takim 0,5%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIKARO Mozna zzuc gume, ale bezcukrowa, tic taki chyba sa bez cukru, wiec tez tylko nie za duzo tych gum, one w gruncie rzeczy tez maja weglowodany, znikoma ilosc, ale jednak, a w cambridge chodzi o to aby nie przekroczyc ilosci weglowodanow, gdzyz wtedy nie wejdzie sie w ketoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likaro Ja też słyszałam, że można tic taki i gumy miętowe bez cukru Kawi79 Niestety nie pamiętam czy trzeba się logować na tej stronie, ale zamówienie jest dość łatwe dzwonisz, mówisz że chcesz zamówić produkty cambridge, oni wysyłają ci kartę zdrowi, drukujesz, wypełniasz wysyłasz maila i czekasz na przesyłkę i tu poraszka ja czekałam prawie tydzień ale to raczej wina kuriera . Bardzo bym się cieszyła jakbyś zaczęła jutro ze mną, było by mi raźniej wiedząc że ktoś przeżywa to co ja. Zmówiłam zestaw na 2 tygodnie, a potem zobaczę czy jeszcze tydzień ścisłej czy raczej już mieszana. Wiesz ja też mam córę po której dojadam więc wiem co to znaczy Ps. Napoje można mieszać z mlekiem, lecz różne źródła podają różne informacje: jedni mówią, że z mlekiem 0,0 inni 0,5 . pozdrawiam mam nadzieje, że się zdecydujesz stanąć jutro do walki z kilogramami, ja jestem tak zdesperowana że już nie mogę się doczekać JJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Hej! Kami26-słuchaj ja właśnie jestem w pracy,dziś jak stanęłam rano na wage to dostałąm takiego szału że nie wiem. W ziąłam do pracy serek wiejski light jakieś warzywa ale też wzięłam koktail kakaowy i zuke jarzynową. I sama nie wiem co zrobić??????????? Boje się że po tej cambridge bedzie jojo! A ty jak myślisz? Nie ukrywam jednak ze chęć zgubienia tego sadła jest ogromna. Poradz co robić? A ty zaczynasz dziś? Ja dopiero kawe wypilam.Czekam na twoja wiadomosc. Zawsze razem latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Kami26-odezwij się! Dwa tyg minął 17.12-czyli rano 18.12 się ważymy! Chyba jestem zdecydowana zacząć od dziś tylko ja koktaile bede pila z mlekiem o,5%. Czekam na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawi79 Ja właśnie zaczełam, pije połowe pierwszego napoju kakaowego z mlekiem, jest całkiem całkiem przypomina normalne kakao. Serek i warzywa oddaj koleżance a sama zabieraj się za koktajl. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Kami26-dzielisz posiłki na pół? Wszystkie? Jak bedziesz jadła? Co 3godz? Ja zaraz ide do sklepu po mleko:) zaczynam z T oba. Z kąd jesteś? Ja z Wawy! Mam 30lat i dwie corki jedna ma 8lat a druga 20miesięcy.Mam nadzieje ze damy rade i ze bedziemy sie wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bardzo się ciesze, że się zdecydowałaś :D Napoje raczej bede dzielić bo są za słodkie a zupki to zobacze, bo jeszcze żadnej nie próbowałam zresztą przyszły mi też porowe i orientalne (oprócz kurczakowej, grzybowej, zurku i pomidorowej) jakoś nie wydaj mi się, że będą mi smakować :O .Ja jestem z dolnego śląska mam jedną córkę 20 miesięczną (tzn. w marcu będzie miała 2 lata) mam 26 lat, startuje z 65kilo chcę schudnąć 10 albo chociaż 5-7 na cambridge a potem reszte na innej diecie lub zdrowym odżywianiu. Napewno damy rade i na święta wystąpimy bez odstających brzuchów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×