Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

U mnie jak narazie po 2 dniach (dzis dzien 3) Mam 1.8kg mniej ale wiem ze to tylko powakacyjna tresc zoladka :) Dzisiaj rano waga pokazala 78.3 kg Chcialabym do 22 lipca osiagnac 75kg Pozniej znowu tydzien przerwy bo kolejny wyjazd :) pozniej chcialabym przejsc na mieszana bo chce w koncu pocwiczyc Juz mnie nosi niemilosiernie mimo oslabienia :/ Dzisiaj czuje duuuuzy glod :/ i glowa mnie wczoraj bolala. Ale bede twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momenst
A ja tam lubie sie wazyc codziennie :) Jaks mnieto mobilizuje - jak waga idzie w dol to sie bardzo ciesze A jak stoi to tez sie ciesze z faktu ze nie idzie w gore :) A jak idzie w gore to znaczy ze mam okres :P Ja do piatku powinnam osiagnac 77.7 :) Dzisiaj bylo 78.1 I wierze ze przez kolejne 2 tyg dojde do 75 Ale glod czuje nadal :( ja ta ketoze mam jakas lagodna Poprzednio tez odczuwalam glod ale da sie to wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie ketoza, sądzę, ze to zasługa upałów, ketoza zaczyna się od 4 dnia, a ja nie odczuwam głodu już od pierwszego . Rozsądnie rzecz ujmując szkoda lata na diety, kiedy wkoło jest tyle warzyw, owców(czereśni!):), chłodniki (któe uwielbiam), ale z drugiej strony właśnie na niektórychych, w tym mnie , tak działają upały, eliminują głód, i mobilizują do diety, taka roznegliżowana pora, nie sposób przy 35 stopniach Celcjusza ukryć krągłości jak zimą pod płaszczem :) Moments, chyba aktualnie na ten moment zostałyśmy same na ścisłej?, a w czerwcu deklarowało się jeszcze kilka dziewczyn, ze zaczną, na vitalijkach też nie ma ruchu. Szkoda, bo ja lubię podczytywać forum, i efekty innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! vicky_barcelona nie zostałyście same. Cały czas z Wami jestem i nie wycofuje się z przejścia na "ŚCISŁĄ" ;D W piątek zaczynam PEŁNĄ PARĄ DC ;) Trochę się boję ale... Jutro jest ostatni dzień mojego "przygotowania". W poniedziałek ważyłam 73,1 a dzisiaj 71,2 :D Mam nadzieję, że po DC ujrzę w końcu moje upragnione 62-63kg :) Zwłaszcza teraz jak dostałam propozycję bycia świadkową i jak staram się odzyskać miłość mojego życia ;) Tak więc na pewno Was nie opuszczę. Ćwiczyć jak na razie nie ćwiczę. Z głodem przez ten upal też nie mam większego problemu:) Tak więc na pewno DAMY RADĘ : D Przeglądając dzisiaj internet również znalazłam super linka z motywacją do walki. Oto on: http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/51979/mistrzynie_odchudzania_motywujace/ Co Wy na to? Ok na razie uciekam, ale jeszcze później wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky - ja niestety z doswiadczenia wiem ze ketoza to u mnie raczej nie wystepuje :/ Nom forum jest dla mnie wsparciem :) wyniki innych a przede wszystkim brak jojo mnie strasznie motywuje :) Fajnie sie czyta powroty po pol roku z info ze jednak dana osoba nie przytyla Geisha to chyba nasza weteranka :) Kluseczka - a na czym polega twoje przygotowanie? Ja poszlam na zywiok. W niedziele zdecydowalam sie na diete W poniedzialek wepchalam sie do konsultantki a we wtorek juz jadlam zupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mission complete :) waga dzisiaj pokazała 77,6kg :) czyli o jakieś 10mdag mniej niż przed wyjazdem :) mam energię na resztę dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moments co potwierdza regułę o któej ktoś na forum wspominał, że po DC wraca 1,5-2 kilo (treść zołądka i jelit+ woda) i nie należy panikować tylko schudnać 2 kilo mniej niz zakłada cel:) 7 dzień. Jutro oficjalne ważenie, nie oficjalnie na wadze dziś 3,5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ostatnim dniu mojego PRZYOTOWANIA :) Jutro czeka mnie WIELKI DZIEŃ tj. pierwszy dzień "ścisłej". Na wadze 70,5 więc tym bardziej mam nadzieję, że udami się osiągnąć zamierzony cel :) Dzięki tym upałom w ogóle nie czuję głodu. Niestety dzisiaj dopadła mnie "mała depresja", ale z przykrością muszę stwierdzić że nie z powodu diety tylko spraw osobistych :( Spowowodowały one, że miałam ochotę rzucić to wszystko w cholerę ale opanowałam się w ostatniej chwili :( Moments moje przygotowanie polegało na tym, że przez 5 dni zastosowałam sobie ZMODYFIKOWANĄ WERSJĘ fazy uderzeniowej Dukana :) Jadłam jogurty, owoce, warzywa ale starałam się nie przekraczać ilości kcal takiej jak jest w DC. Wiem, że to niezbyt zdrowe ale musiałam sprawdzić czy dam radę na "ścisłej" DC. Wcześniej pisałam z jakich względów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesunela mi sie to o kilka dni, ale to z innych powodow. Do Kluska, zamierzam Cie niezle motywowac, bo zaczynamy w tym samym dniu, ja mam batony i koktajle tylko, mam nadzieje, ze damy rade, 3 tygodnie to dlugo,ale innym sie udaje jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam kryzys, nie taki nad którym nie potrafiłabym zapanować, ale mam ochotę "na coś", mam wrażenie , że ciągle koło mnie ktoś coś je, lub oferuje pysznego do zjedenia, np przechodziłam koło restauracji, rozsunięta ściana stoliki pokryte białymi obrusami wysunięte na zewnątrz, homary, mrożony szampan, trochę dalej kawiarnia wielkie puchary pełne lodów z czekoladową polewą, czereśnie na straganach, maliny w pudełkach, pachnące bagietki czuć na ulicy przy piekarni, po prostu zaczyna mnie to wszystko kusić po tygodniu ścisłego dietowania, mam nadzieję, że wytrwam , tydzień za sobą, zostały dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicky_barcelona, jak wytrwalas tydzien, to na pewno Ci sie uda i pojdzie juz z gorki, to w koncu 1/3, zazdroszcze i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, weteranka DC, trzymam wagę, chociaż jem już normalnie, wszystko. Oczywiście racjonalnie. Ale nie mam żadnych ataków głodu, czy apetytu na coś. Słodycze są dla mnie za słodkie i za mdłe, zajadam się owocami, pieczywo też już jem. Mój rozmiar to 38, większe już ze mnie spadają. Chodzi mi po głowie zrzucenie jeszcze z 5kg i to już byłoby wszystko, ale dam sobie na to czas. Może uda się już bez takich drakońskich diet. Chociaż na DC poleciałoby to szybko i bezboleśnie. Jak się nie uda spalić ćwiczeniami, to może jeszcze jedną turę DC zrobię sobie, jakoś w jesieni. Na razie moim celem jest ustabilizowaie obecnej wagi i sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) U mnie całkiem nieźle, ale mogłoby być lepiej ;) Niestety pierwszego dnia "ścisłej" dostałam okres :( Waga pokazała 70,6 kg. Mam nadzieję, że to przejściowy zastój:( vicky_barcelona wierzę, że po tygodniu też będę mogła pochwalić się 4-kilogramowym spadkiem:) Poza tym u mnie kryzys związany ze sprawami osobistymi (facet) trwa nadal, ale staram się myśleć że również dla niego chcę stać się bardziej atrakcyjną kobietą. To pozwala mi zagłuszać chęć pochłonięcia wszystkiego co jest w lodówce :) Na razie nie wiem czy dobrze robię ale w najbliższym czasie zapewne się o tym przekonam :) martynkaj6 dziękuję za wsparcie. Ty również możesz na mnie liczyć :) Ja natomiast mam same zupki :D DAMY RADĘ ZOBACZYSZ ;) Czas szybko leci. A powiedz jeśli oczywiście to nie tajemnica ile ważysz? Ale jeśli nie chcesz to nie mów. Dziewczyny zastanawiam się czy nie zacząć trochę ćwiczyć. Postanowiłam, że jak dostanę kasę to kupię sobie : http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=d&sg=0&string=KROKOMIERZ+ Ciekawa jestem ile kroków dziennie robię i ile kcal można przy tym spalić :D A co sadzicie o tym programie? Wczoraj się na niego natknęłam. Stad też wziął się pomysł krokomierza ;) http://tvnplayer.pl/programy-online/sexy-dieta-odcinki,941/odcinek-5,S00E05,13805.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwszy dzien roznie, troche glodna bylam w ciagu dnia, ale tez mialam niezla silownie godzine i 10min wiec czuje sie lepiej. Ja mam 179cm wzrostu wiec jem 4 posilki i waze 67-68kg, ale najlepiej czuje sie 60-62kg bo wtedy stawy mnie mniej bola i dlatego chce schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180cm wzrostu dokladnie, wlasnie zjadlam ostatni koktajl z zagestnikiem, mam nadzieje, ze jakos wytrwam do jutra. Kluska, ja tez mam okres, drugi dzien tragedia, apetyt pierwszy raz ok kilku tygodni, akurat zla pora, ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynkaj6 to ja przy tobie jestem GRUBA po prostu :D Ja zjadłam dzisiaj żurek, zupę porową i orientalną. Przez upal nie czuję głodu no i cały czas myślę o mojej motywacji więc trochę mi to pomaga :) DAMY RADĘ :D JESTEM TEGO PEWNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamadzi
czesc:) Dziś mam 2 dzien diety, o maskaro ale ssie hehehe. ale dam rade :) zycze wszystkim powodzenia , jak bede miec wiekszy kryzys to sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja meszkam w Belgii gdzie nie ma chwilowo upalow i po pracy jesc mi sie bardzo chce i boli mnie glowa:( Podziwiam Cie Kluska za te zupki, ja bym chyba nie przelknela, mam jedna grzybowa przez pomylke, zamiast koktajlu wanilowego.Najchetniej to zalozylabym sobie balonik i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusa podziwiam Cie za te zupki, ja mam 1 grzybowa przez pomylke zamiast koktajlu,ale mnie to smakuja tylko batony.Ja mieszkam w Belgii i tu nie ma upalow wiec po pracy jestem glodna i boli mnie glowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, ze dwa razy to samo napisalam.Jako motywacje ide teraz jeszcze w sobote i niedziele na silownie.Ja mam program 800kcal, 4 posilki, tu jest troszke inaczej niz w Polsce,ale czuje ze to za malo dla mnie.A ty gdzie kupilas swoje produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ale tu się ruch zrobił :) WOW ale wy wszystkie wysokie jesteście :) Ja mam tylko 170 :) ale waga dzisiaj pokazała 76,9kg :D Jestem mega szczęśliwa Kluska - przy okresie zatrzymanie wody to normalka :) I też przeyłam na DC zastoje :) - dziewczyny na tym forum pomogły mi to zrozumieć. Zastoje u mnie trwały czasami nawet 3- 4 dni:) a później nagle kg w dół :) Martynkaj - przez pierwsze 3 dni może być ciężko. Ja głód niestety odczuwam każdego dnia :( Ketoza u mnie jest raczej łagodna. Na szczęście jestem zdeterminowana i wyniki też dodają mi sił :) Z siłownią jednak może uważaj - wiesz 600 kcal dziennie to niewiele i osłabienie mimo wszystko występuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie chciałybyscie sobie załozyć stopkę z wagą i wzrostem, oraz zapisywać postępy? Ja zauważyłam taką u Ggeishy i poszłam w naśladownictwo, łatwiej będzie się nam zorientować, kto startuje z podobnej wagi, np 80 kilo u kogoś kto mierzy 160 cm, to nie te same 80 kg u kogoś przy 180 cm, a wymieniane informacje teraz i tak umkną gdzieś stronę dalej, może rónież kiedyś ktoś gdy będzie czytał forum zmotywuje się naszą stopką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynkaj6 to ja przy tobie jestem GRUBA po prostu :D. Przez upal nie czuję głodu no i cały czas myślę o mojej motywacji więc trochę mi to pomaga :) DAMY RADĘ :D JESTEM TEGO PEWNA: ) Jak tylko zdecydowałam się na dietę to pojechałam do Centrum Diety Cambridge na konsultację, ale. . . tak mnie ta za przeproszeniem gówniara wkurzyła, że powiedziałam że więcej moja noga tam nie postanie!!! I do tego była chuda jak szczapa!! Jak tylko wróciłam do domu przez przypadek znalazłam telefon do konsultantki, która po raz pierwszy sprzedawała mi DC: ) moments dziękuję za wsparcie. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła pochwalić się "6" z przodu;) Faktycznie ruch się tutaj zrobił z czego się bardzo cieszę. Im nas więcej tym lepiej:) Zgadzam się z vicky_barcelona, że fajnie byłoby założyć stopkę z wagą i wzrostem, oraz zapisywać postępy. Co Wy na to? Tylko, że osobiście nie umiem tego zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×