Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość sylwana555
Joanna zuzanna o jakich ośrodkach piszesz? też chcę tak tanio kupić jestem z okolic Łodzi, nie wiesz gdzie takie ośrodki są w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
234 zł! O nie!!! Dziś przeczytałam post a wczoraj konsultantka przywiozła mi dietę 55 posiłków (dodam, że słodkich, bo zup nie lubię) i zapłaciłam 429 zł.... AAAAAAAAAA :( Ale przepłaciłam... A byłoby na jakiś ciuch ehhhhh :( Dziś zaczęłam ścisłą. Najgorsze są pierwsze trzy dni, jak je przetrwam to dalej pójdzie. Planuje 3 tygodnie ścisłej (z jednodniową przerwą na urodziny mojej mamy), a później mieszaną i mam nadzieję, że to będzie finał mojej walki z kilogramami. Jak pisałam stabilizacja idzie mi świetnie ;) Nie umiem jeść mniej kalorii, tak żeby chudnąć na normalnym jedzeniu, bo nie lubię być głodna. A na dzień dzisiejszy nie jestem głodna i trzymam stała wagę. I chyba właśnie o taki stan chodzi po diecie. Ale do tego powrócę za jakiś czas, teraz znowu walka żeby się pozbyć niechcianego 8,6 kg.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwana555
no to masz fajną konsultantke, bo u mnie nie ma takich promocjii,szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam lekarza. Mam mieć dietę wysokobiałkową, dodatkowych zaleceń nie ma. Przeliczylam sobie zawartość białka w DC i tym, co jem teraz i wychodzi, że teraz jem niewiele więcej białka niż ma DC. Zatem od wtorku (bo lubię od wtorku) ruszam z DC. Z tym, że prócz samych produktów DC mam zamiar dojeść dziennie około 1/4 kostki chudego twarogu (ok. 50g). Teraz zjadam na jeden posiłek całą kostkę, ale z trudem mieszczę taką ilość. Wtedy białka będę miała na pewno wystarczającą ilość. Prócz tego otręby owsiane do zupki, żeby przeciwdziałać zaparciom i wzdęciom. Oczywiście, jeśli będę się źle czuła, jeśli będę słabła, albo miała jakiekolwiek problemy zdrowotne, to przerywam DC. Zdrowie jest najważniejsze. Muszę zacząć jak najwcześniej, żeby zdążyć przed truskawkami, czereśniami i całym tym dobrodziejstwem lata :) Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i żebym zrzuciła jakieś 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam o zapotrzebowaniu na białko i okazuje się, że jednak to będzie za mało. Zdecydowałam jednak ruszyć z DC, będę jednak stosowała ten wyższy stopień, a zatem 3 posiłki DC + CAŁĄ KOSTKĘ (200g) chudego twarogu. To będzie o 200 kcal więcej niż ścisła, ale za to te 200 kcal będzie pochodziło od chudego białka, zatem będzie to trochę jak Cambridgo-Dukan. Powinnam chudnąć na tym ładnie. Ostatecznie pojadę z 3/4 kostki sera i otrębami (one też mają białko!). Już nie mogę się doczekać... Idę szukać pasków ketonowych, które schowałam na "kiedyś tam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie konczy mi sie 4 dzien z DC z 4 posilkami i powiem wam ze jak narazie waga ani drgnie w dol hmmm. Nie mam duzo do zrzucenia bo waze 63kg przy wzroscie 163 ale mam taka smieszna budowe bo wszystko mi idzie w ramiona, rece, plecy I brzuch a pupe i nogi mam szczuple smiesznie to wyglada dlatego musze ok 10kg zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggeisha bardzo ciekawe co piszesz o tym twarozku, ciekawe czy na mnie by to zadzialalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego przy tym wzroście jesz 4 posiłki? Wydawało mi się, że 4 się je od 175 cm. Ja zdecydowałam się na twarożek, bo muszę stosować dietę wysokobiałkową, a sama DC nie ma wystarczającej ilości białka. Mogłabym oczywiście stosować suplementy diety, jakieś sproszowane białko dla sportowców, ale to dużo drożej wychodzi niż twarożek, który mam zawsze pod ręką w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja konsultantka mi tak kazala, powiedziala ze na 3 posilki mnie nie da bo nie wytrzymam. Moze to jest przyczyna z waga mi stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam nieraz wasze posty to normalnie śmiać mi się chce. jedne dziewczyny piszą mądrze widać ze maja dobrą opiekę, a inne o matko na jakie wy konsultantki trafiłyście. 4 posiłki bo nie wytrzymasz ?!..a powiedziała ci pani ze możesz pierwszy tydzień jeść 3 i np jak nie wytrzymujesz skubnąć tunczyka, albo biały serek ! Kobieta cie naciągnęła bo kupiłaś więcej diety. na Facebook macie profil centrali diety cambridge. Dlaczego tam nie rozwijacie swoich wątpliwości i pod okiem naprawdę specjalistów ( osób które szkolą konsultantów) rozwiejecie swoje wątpliwości. http://www.facebook.com/dietacambridge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz sie smiac ale nikogo nie dolol I zobacz ze mozna zaczac od 2 etapu jesli ktos ma malo do zrzucenia a nie odrazu sie katowac 3 posilkami. Ja mieszkam w UK i tu mam konsultantke ktora caly czas ma ze mna kontakt i pyta jak sie czuje i nie sadze ze mnie naciagnela bo znam pare osob ktore pieknie odchudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie..ja rozdzieliłam osoby... i nie śmieję się z was ale z konsultantek które często robią wszystko żeby sprzedać. a tak na marginesie..tez jestem na diecie i po 3 tygodniach straciłam 7.5 kg rozpoczęłam 2 turę:)Czytam w którymś z postów ze konsultantka z UK pozwoliła pić na diecie herbatę owocowa..i to np mnie rozśmieszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dzisiaj mój 6 dzień ścisłej... weekend mija ciężko, bo więcej czasu mam, na dodatek gotuję obiad, który pachnie obłędnie, ech... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam stopkę, bo tamta była stara... sprzed 2 lat, bo wtedy byłam na DC i pieknie schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredkae.pl to przepraszam cie zle cie ocenilam Ja nie moge nic nawet gumy orbit mi nie pozolila, herbaty tylko zwykle lub zielone. I jak myslisz to zle ze zaczelam od drugiego etapu? Moze powinnam na 3 przejsc, smirk glodna nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia S a ty masz 3 czy 4 posilki bo widze ze ponad 170 masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hancia jem 3 posiłki, podobno od 175 cm są 4, ale mi spokojnie wystarczają 3 posiłki :-) dzisiaj jem same napoje, bo dostałam wczoraj straszne obrzydzenie do zup. W pon muszę zakupić napoje i batony, bo chyba zapowiada sie, że przez jakiś czas będę jadła tylko to aż nie wróci mi chęć na zupki... Powiedzcie mi jakie teraz są zasady DC, bo kupiłam zupki od koleżanki której zostały i nie mam swojej konsultantki. Po 3 tyg ścisłej ile zrobić mieszanej i na ile potem wejść na ścisła- muszę zrzucić 10 kg, ostatnim razem tj. 2 lata temu na ścisłej schudłam 6 kg, teraz pewno będzie też tyle albo i mniej jak to przy powtórkach diety. Prosze Was o krótki opis :-) czytałam powyższe wypowiedzi i widzę, ze zmieniło sie wiele w zasadach DC, które ja pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredkae.pl Mieszkam w Uk,moja konsultantka powiedziała,że mogę pić herbaty owocowe od 3 stopnia czyli 1000 kcal,dodtakowo dała mi ksiązkę dieta cambridge w której mam szczegółowo opisane co i w jakich ilościach można jeść i jest tam napisane że czarna herbata obowiązuje do 810 kcal,ale po przejściu na 1000 mozna pić przeróżne herbaty owocowe,a przeciez moja konsultantka tej książki nie wydała,dodam,że dodatkowo piłam wodę minimum 1,5 l i schudłam 14 kg...więc chyba jednak te harbaty owocowe nie sa zakazane ? zauważyłam,że w Uk a w Polsce różnie konsultantki radzą,ale dzięki forum mozna to jakoś wypośrodkować. Moja konultantka radziła abym była na 640 kcal przez 12 tyg,tymczasem dziecwczyny w Polsce radza żeby metabolizm nie zwolnił przejśc na wyższy stopień.Konultantka powiedziała mi,że z każdego sprzedanego produktu ma ileś procent,więc nie wykluczam,że zalezy jej żeby sprzedać jak najwięcej. ja swoja dietę skończyłam,straciłam 14 kg,ale chciałabym pozbyc się jeszcze 10,ale musiałabym zacząć od nowa,bo jadę na urlop w piatek do Polski i nie chiałabym zabierać ze sobą zupek w proszku! Trzymam kciuki za wszystkich i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, strasznie źle się dzisiaj i wczoraj czułam, cały weekend spałam, nie zwlekłam się z łóżka, jestem strasznie osłabiona, a do posiłków mam tak potworne obrzydzenie, że zaczynam mieć odruch wymiotny. Ssie mnie w brzuchu z głodu, może to przez to, że za dużo mleka 0% dolałam do posiłków przez 2 dni. Dzisiaj jest mój 7 dzień i mam taką ochotę na jedzenie, że płakać mi się chce. Modlę się, żeby był już poniedziałek. Dziewczyny co mam robić? Też tak miałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo.anna82
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo.anna82
Witajcie ;) Lato zbliża się wielkimi krokami, a ja gdzieś po drodze zgubiłam dietę i przez ostatnie 1,5 miesiąca zyskałam 6 kg. Niestety mój poświgany umysł działa tak, że jak nie jestem na konkretnej diecie to szybciej puszczają mi hamulce. Dziś odbębniłam ostatnia imprezę rodzinną, zatem od jutra rozpoczynam walkę aby wrócić do moich marcowych kształtów, ba aby było lepiej niż w marcu :)...aktualnie 164cm, 68 kg...liczę, że przez najbliższe 3 tygodnie ścisłej zleci mi z 5 kg...a docelowo chciałabym 56kg. DC juz stosowałam, zatem wiem co i jak + nie robiłam wielostopniowego wychodzenia z diety tylko przeszłam od razu na 1000 kcal. Moje przybieranie na wadze to moja wina, bo jestem emocjonalnym obżartuchem. Enough! Tak sobie myślę, czy nie warto jednak zainwestować w DieteLIght. Kupiłam paczkę napoju mocca na próbę, obczytałam skład i jest niemalże identyczny (oczywiście proporcje tez) jak w DC. Myślę, że mogą dawać podobne rezultaty. Największa różnica to cena. DC to juz 7,8 zł, a DL wychodzi 5,5 zł za saszetkę. Ostatnio mam dziurę budżetową zatem tańsza opcja kusi...tak czy siak od jutra proszki. Będę zaglądać i relacjonować jak z rezultatami, licząc po cichu na Wasze wsparcie ;) Pozdrawiam Jo.anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredkae.pl, co Ty tak z tą reklamą strony internetowej? Dlaczego ktoś miałby radzić się innych konsultantów, niż własnego? Ja nie rozumiem tego oburzenia z powodu herbat owocowych. W prawdzie kwasy owocowe mogą zakłócić proces ketozy, ale to jest chwilowe - sprawdziłam na sobie - i nie spowoduje to spadku na wadze. Też dziwię się, czemu dziewczynie która ma 175 cm wzrostu koniecznie chcesz zalecić 4 posiłki zamiast 3. 175 to taka umowana granica, jedni ludzie o tym wzroście mają większe zapotrzebowanie kaloryczne inni mniejsze. Jeśli jej wystarczają 3 posiłki, to krzywda jej się nie stanie! W ogóle nie rozumiem takich oburzeń, wyśmiewania i dawania rad, jeśli ktoś o to wyraźnie nie prosi. Mnie został 1 dzień, od pojutrza ruszam z DC + 200 kcal. Zamierzam zrzucić kilka kg, nie spodziewam się niemożliwego. Na pewno coś zrzucę, bo po piersze bez węglowodanów ketoza ruszy, nawet jeślibym jadła 2000 kcal, a po drugie kalorii nadal będzie mniej niż obecnie jem. A teraz jem na siłę, bo muszę spożywać dużo białka, które mnie tak zatyka, że mam już jedzenia serdecznie dość. Zatem DC będzie jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggeisha bo popełniacie błędy...tylko dlatego ..prowadzicie własne programy diety tak żeby było wam wygodniej... robicie wiele błędów i uwierz mi nie jestem konsultantom ale osobą odchudzająca się. i zanim zaczęłam dietę wykonałam 100000 telefonów...trwało to pół roku .... przeliczam każda wydana złotówkę... dlatego tez uważam ze kafeteria jest do dyskusji a nie od porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie widzisz te błędy? Jeśli programy, które stosujemy są dyskutowane z konsultantami i lekarzami, to myślę, że krzywdy sobie nie zrobimy. Każdy człowiek jest inny i dlatego są osobiści konsultanci, żeby dobrać program do danej osoby, a nie stosować jakichś odgórnych schematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdke,sama piszesz że nie każdy konsultant jest dobry,niektóre trafiają na takich(jak piszesz naciągaczy)nie z ich winy,ale po to Bozia dała nam rozum żeby trochę pomyśleć ,poczytać na temat stosowanej diety i poradzić się chociażby na tym forum,a nie koniecznie na facebooku,bo akurat Ty piszesz że tylko tam znajdziemy dobre rady jak stosować się do diety,może i tam jest ktoś mądry,ale tutaj są dziewczyny które już mają pewne etapy za sobą i wymiana doświadczeń jest jak najbardziej duża wskazówką dla tych co dopiero zaczynają DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo.anna82
aza...patrze na Twoją "stopkę", te 16 kg schudłaś na DC w 2 miesiace??? Piękny wynik. Mogłabyś napisać czy trzymałaś się ściśle zaleceń, czy np. po 3 tyg scisłej przeszłaś na konwencjonalne jedzenie? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×