Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

hejka kochane umnei cieżki weekend pojawiły sie kobiece dni i cięzko jak holera miałam być sciała do srody bo od żrody zaczynam dodatkowy posiłek ale nie potrafie mam tysiące smaków że szok jak nigdy dotąd.Mam nadziej ze to minie bo jutro kolejny dzień w domu a wtedy jest najgorzej.Mam nadzieje ż euwas jest lepiej ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Baby ja wchodze cały czas i czytam twoje coraz to lepsze wiesci,,,ja jakos przystanelam z dieta i ze spadkiem kilogramow rowniez wiec sie nie odzywam bo nie mam o czym pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha to do dzieła ja c***oleniuchuje ty leniuszku mój kochany dawaj dawaj bo warto ja już powolutku rozmiar 42 więc czuje się swetnie .Teraz mam mieszany tydzień z dodatkowym jedzonkiem hmmmmmm pycha a w środe znów warzenie wiec ciekawa jestem co to bedzie .Buziaczki i pozdrawiam was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ale nie piszę bo też nie mam się czym chwalić. Od dzisiaj wracam do diety. Wam gratuluje i standardowo trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Olka mi nie ma czego gratulowac....problemy mnie przerastaja i jakos do d**y to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta z Diety Cambridge
Laseczki ja tez czytam. widze ze macie problem wytrwac.Ciekawe dlaczego ? Czy macie kontakt ze swoimi konsultantami ? Napiszcie może dlaczego w/g was tak sie dzieje ze " odpuszczecie" może ja Wam tu pomogę. Zauważyłma ze świat zwariował troche na punkcie facebook. Córka non-stop naciskała mnie żebym zalożyła sobie konto na tym portalu gdzie będe sie kontaktowac z osobami na diecie, udzielac rad , wspierac, rozwiazywac Wasze problemy. ULEGŁAM :).Przesyłam link do konta ( dieta cambridge woj śląskie)https://www.facebook.com/#!/dietacambridge72 Postaram sie w miare jak najszybciej poruszyć tam wszystkie problemy jakie wyczytuje na tym forum od początku istnienia i oczywiscie czekam na wasze pytania. Oczywiście tu tez bede zaglądac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Edyto w moim przypadku poprostu z lenistwa,,,bo jakoś znudzilo mi sie jedzenie w kazdym tygodniu tego samego a z lenistwa nie chce mi sie myslec co innego zdrowego moglabym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon1980
Pierwszy raz stosowałam 2 lata temu w 4 m-ce schudlam 24 kg, ponad rok waga byla w normie, a obecnie ponownie jestem na diecie gdyz zarlam jak swinia i 10 wrocilo .Uwazam, ze dieta jest jedyna skuteczna jaka napotkalam w moim 30 letnim zyciu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta z Diety Cambridge
Grachla... MUSISZ USTALIC SOBIE CEL !!! DIETA CAMBRIDGE MA AZ 31 RÓŻNYCH PRODUKTOW, jest w czym wybierac :). Pozatym oprócz posiłkow DC jesz minimum jeden posilek konwencjonalny (w zaleznosci od dopasowanego programu). i tutaj jest naprawde duze pole do popisu bo jesz to co lubisz i codziennie moze to byc cos innego. Myśle że kazdy na poczatku tez narzeka na monotonnosc ale jeśli widzimy efekty juz po kilku dniach to juz nikt o tym tak naprawde nie pamięta :)Na moim FB napisałam więcej o motywacji i jak zacząc zeby szybko nie skończyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta z Diety Cambridge
facebook.com/#!/dietacambridge72 Konsultacje wojewodztwo Ślaskie i Malopolskie tel.602585392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Edyto mam cel_chce schudnąc ale kurcze spasowałam i nie moge wrocic na dobre tory. sama jestem zła na siebie, bo niestety waga zaczela isc w góre wiec jak sie nie opamietam to efekt jojo murowany. nie potrfaie sie sama zmotywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta dieta cambridge
Grachla... Spróbuj znaleźć sobie towarzysza odchudzania – np. kogoś z domowników lub koleżankę z pracy. Będziecie mogli razem przygotowywać i spożywać te same posiłki, a także wzajemnie wspierać się i motywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Edyto mieszkam sama z dzieckiem wiec na wsparcie domowników nie mam sznas. dziecko ma 4 lata wiec mi nie pomoże. a w pracy mam raczej samych panów;)) wiec ciezko mi;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta z Diety Cambridge
Grachla...napisz do mnie na FB lub edyta.sarnecka@interia.pl. poczytałam twoje posty. Zauważyłam że potrafisz zmotywowac innych. Ja tez juz wiem jak cie ugryśc :) czekam na kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
niestety nie mam FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja po dzisiejszym warzeniu w kacu ujrzałam wyczekiwana 7 z przodu ;) było wielkie zdziwienie bo sie tego nie liczyłam wiec podwójna radość;) Jak wam idzie dieta bo ja już powoli nie zauważam że ja stosuje ;))) Buziaczki i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
baby no rewelacja!!! tak trzymac dziewczyno, ciesze sie ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna30
Cześć wszystkim, u mnie minął 7 dzień ścisłej na DC, więc można powiedzieć, że najgorsze za mną. :) Widzę po ubraniach, że troszeczkę mnie ubyło, ale do ideału jeszcze daleko. Do świąt jestem na ścisłej, później z wiadomych powodów robię sobie przerwę i po nowym roku chyba znowu wystartuję ze ścisłą. A później powolutku będę wracała do normalności, ucząc się przy okazji na nowo zasad zdrowego odżywiania. :) Trzymam za Was wszystkich kciuki. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna30
Dziękuję za miłe przywitanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehja Olaga niezłe masz umnie szał i pał w praca az wrze a ja nadal chudne w przodu juz 7 wiec sie ciesze jak olerka ;) Ida śiweta ciekawe jak bedzie ;) trzymam kciuki kochane i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna30
Cześć Wszystkim, ja nawet się nie oszukuję, że w Święta będę grzecznie trzymała się ścisłej diety. Mam tylko nadzieję, że nie popłynę totalnie i nie zatracę się w tych wszystkich smakowitościach. Zostały mi zatem już tylko dwa dni ścisłej. Żałuję bardzo, bo pięknie chudnę i jeszcze trochę mi brakuje, ale zaraz po świętach wezmę się znowu za siebie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wszystkich w tym jakże ciężkim do utrzymania diety okresie czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani jak tam po swietach??? U mnie nawet dość dobrze tylko kilo w górę a dziś juz się te kilo pozbyłam ;)Świeta i po świętach czas znów wziąść za siebie i grzecznie bys posłusznym diecie ;) Mam nadziej ze u was wszystko dobrze po tylu pysznościach które były na stołach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×