Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość paula502
Hej.No ja nie mialam byc asz na takiej scislej bo powiedzialam ze chyba nie dam rady wiec mialam miec jeden posilek swoj .Wiec daje jakos rade ale w niedziele chce zjesc .Dzis mialam zalamke straszna nie chodzi tu juz o ta diete tylko ogulem ja w okresie takim czesto mam doly i wogule.I niedawno zjadlam malutka ale naprawde malutki kawalek zara za przylepka suchej angieli wiem glupota bo dopiero 4 dzien a ja juz dolek i zajadam no ale mam nadzieje ze nic to nie wskora .Moge nawet nie zjesc dzis ostatniej polowki jedzenia.Mam nadzieje ze jutro bende czuc sie lepiej psychicznie dzis weszlam na wage no i nie jakos super a do tego sie nie zalatwiam porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja zmykam do fitnes i zumbe ;) jak wrócę co domku to wam odpisze na to co do mnie napisałyście ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Paula daj szanse swojemu organizmowi przestawic sie na tryb jem czesciej a mniej a wszystko ci sie wyreguluje, ja tez tak miaam mniej wiecej do 4dnia diety a potem byłowszystko ok. co do diety....moja konsultanka od smaego poczatku powiedziała mi, że nie widzi powodu abym zaczyna od diety scislej tej 800kcal bo nie mam aż tak duzej nadwagi wiec zaczelam od stopnia drugiego, czyli dieta 1000kcal, i w tym byly 3 posiłiki diety cambridge i jeden posiłek noramlny z tej ich broszurki, tak mialam 3 tygodnie , potem mialam przez 2 tygodnie diete 1200kcal w tym 2 posilki diety plus dwa moje, potem powrot do diety 3DC plus jeden moj i teraz jestem, byłam 2plus dwa ja tez pije kawe z mlekiem ale moja konsultantka powiedzila mi ze moge pic mleko, tyle ze to o,5% tlusczu, ewentualnie, 1,5% tlusczu i chudłam cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta dieta cambridge
czytam czytam czytam.... i widzę ze pomimo macie kontakt z konsultantami to robicie grzechy nieraz bardzo duże. baby1979 czy ty naprawdę jesteś 5 miesięcy na ścisłej diecie !!!!! jeśli tak zmień konsultanta. na ścisłej diecie można być 3 tygodnie i to za zgoda lekarza. Któraś z was pytała o witaminy. nie stosujemy w DC żadnych witamin. W każdym posiłku Cambridge znajduje się 33 % dziennego zapotrzebowania (RDA) na wszystkie witaminy i składniki mineralne. Oznacza to, że stosowanie produktów Cambridge nie wywołuje niedoborów ww. składników odżywczych. Jeżeli musicie łyknąć tabletkę na ból np. głowy...przełamcie ja na pól.Ból głowy najczęściej występuje w wyniku spożywania malej ilości wody. dieta jest bardzo nisko kaloryczna co powoduje m.in szybsze wchłanianie leków. z tym dzieleniem posiłków na pół lepiej jest rozsypać produkt na dwie porcje i w odpowiednim momencie przygotować. Nie zaleca się przechowywania gotowego produktu w lodówce. Jeżeli na początku jest wam ciężko wytrzymać na diecie proponuje zaopatrzyć się w rosołek dostępny u konsultantów . Można go pic do woli :) Jeśli macie więcej pytań piszcie postaram się wam pomóc. Edyta konsultant 602585392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe144
Edyta mam pytanko myslisz ze jesli dziecko karmione jest butelka i 1 raz dziennie cyckiem czy nadal mozna karmic piersia czy lepiej nie ryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe144
dzisiejszy dzien przebiegl bardzo pozytywnie bez wiekszego bólu glowy i z owiele lepszym samopoczuciem. Do uslyszonka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyto witaj miło ze jesteś ja jestem nowa w tej diecie wiec słucham co mi mówią ;) Tak jestem juz na diecie 5 miesiecy i scisłej co 6 tygodni mam mieszany tydzień czyli 3 produkty cambrige i jeden posiłek normalny po tygodniu znów wracam do tylko posiłków diety cyzli 500kl.Może to i złe ale co poradze jeśli moja pani mnie tak prowadzi tak samo muwi mi ze jak rozmieszam produkt do 2 godz może być w lodówce wiec tak robie jestem już tak 5 miesiecy i 33 kilo mniej wiec myślałm ze wszystko dobrze robie ale teraz mnie szczerze przestraszyłaś ;( Mieszkam w holandi i moja pani to tez holenderka moze oni mają tu troszke inny system tej diety choć wszędzie powinna być ta sama ;)chce żżucić sporo kl bo miałam 127 kilo wagi wiec sporo może dlatego tak długo ciągne na tej scisłej fakt podrzeram czasem coś tam drobnego ale staram się stosować .dziekuję jeszcze raz ze jesteś i szkoda ze tak daleko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
No zamna koszmarny 4 dzien .Czulam sie wczoraj psychicznie tragicznie i dlatego cos podjadlam no ten kawalek chleba i jak podgrzewalam corce jedzenie sprobowalam lyzke ale nie wiem co mi sie stalo odrazu mialam juz odruch wymiotny i zwymiotowalam .Dzis obudzilam sie z pozytywnym nastawieniem mam nadzieje ze bendzie wszytsko ok i dam rade.Tylko dobija mnie po jak w srode weszlam z ciekawosci na wage to bylo tam to 3 mniej dzis to samo i waga nie drgnela Wiem z popelniam blad wchodzac na wage no ale cos pokusa byla.Dotego wogule nie moge sie zalatwic .mam taka chinska herbatke co mi zawsze w ym pomaga i tak sie zastanawiam czy moge wypic ja by pomoglo mi sie zalatwic.Naprawde stosuje sie do tego oprucz wczorajszej tej pokusy jem tylko te produkty i pije duzo wody od 1,5 do 3 litrow i niewiem .Wiem marudze ale musz sie gdzies wygadac sorrki ze wamAle zawsze po takim pisaniu troche lepiej.Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe144
Paula nie zalamuj sie tym ze podjadlas dzis jest nowy dzien takze glowa do góry bedzie lepiej:-) Ja dzisiaj zaczynam 4 dzien dietki. W nocy obudzilam sie taka glodna,ze myslalam ze wyczyszcze lodowke ale cale szczescie nic nie tknelam takze jestem z siebie dumna.Mam zamiar wytrwac chociaz 2 tyg na scislej. Jesli chodzi o wage to w ciagu dni schudlam 2 kg. takze jest ok chcialabym jeszcze 10 takze dluga droga przedemna. Baby 1979 kochana daj mi troche twojej wytrwalosci normalnie zazdroszcze ci tego zaparcia i gratuluje 33kg to nie lada wyczyn:-) Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
Hej ja tesz chce 10 moze z 12 nie wiecej [niechce byc niewiem jak chuda)mi pokazuje 3kg mniej w pon 1 wizyta u konsultantki.Izobazymy.No ja tesz bym chiala miec taka wytrwalosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny no sporo już wytrzymałam ale nie jestem az taka swieta też czasem cos podjadałam ale moja pani muwi ze najpiej nic bo wtedy ten motabolizm sie przerywa i następny dzień trzeba bardzo ściśle żeby znów zaczło dizałac wiec jestem teraz grzeczna i spada te od 3 do 4 kilo na tydzień jak coś podgryze to od razu 1,5 na tydzień wiec mało na takie męki.Dziś meni tez tak strasznie ssie ze szok dawwwwwwwwwwwwwwwno tak nie miałam ale tez omijam lodówke .Troszke mnie przygieło jak przeczytałam wpis od Edyty hmmmmmmmmmmm nie wiem dlaczego moj apani tu w holandii tak mnei prowadzi jakoś odeszły mi chęci do dalszej drogi a jeszcze 30 przedemną ;( Mam strasznego doła i każdemu w około się obrywa mam nadzieje ze mi to minie bo miasłam super motywacje i chęci ale po Edycie jak nam opisałam odechciało mi się już tego wszystkiego wiec wybaczcie dziewczyny za to jak dziś was tez dołuje i trzymam za was kciuki.Czasem bym chciała być w polsce i miec polska konsultankte ;((((buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe144
baby 1979 Nie martw sie ja tez nie jestem w Polsce. Mieszkam w Londynie a dietke zamowilam sobie z polski i nie mam zadnej konsultantki dlatego wchodze tu do was na forum:-) Ja tez wczoraj mialam taki dzien,ze myslalam ze juz zrezygnuje ale jednak dalam rade. Lece do pracki kochane xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
baby mie poddawaj sie i nie dołuj mi sie tutaj. TY wytrzymalaś najwiecej i najdłużej znas wiec głowa do góry i walcz ze sobą. może zrób sobie jakies badania krwi czy wszystko ok. mi sie tez wydaje ze po pół roku czas na wprowadzania Twoich posiłków, aby spotrafila sobie tak zorganizowac dzien zebys znalazla czas i na zrobienie zakupów i na przyrzadzenie czegoś. bo łatwo jest zalac proszek ale jak trzeba cos ugotowac a człowiek zmeczony to trzeba miec juz we krwi zakodowane co mozna jeść a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha ja mam posiłki co 5 tygodni normalne przez tydzień a gotuje dziennie do mojego chłopaka.jeśli chodzi o badania robiłam i wszystko jest super nawet lepiej ;))) wiec mi nieszkodzi to ze tak długo siedze na scislej .no i moja pani już mi proponowała przejscie na 800 kl ale ja sama chce jeszcze troszk etak pociągnąć zeby jeszcze cos szybciej zżucic.Bebe ja tu mam panią co mnie porowadzi myslalam ze to dobrze robi i chyba robi bo efekt jest i dobrze sie czuje w srode mam spotkanie i jiej powiem to co mi napisała Edyta i zobacze co na to powie.Wsumie pisałam do Edyty na gg bo proponowała pomoc w razie co ale nie odpisuje ;(((( wiec dalej robie tak jak przez te 6 miesiecy ale pogadam sobie z ta moja pania co o tym sadzi .milego weekendu wytrwałości i do sklikania kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe144
no i nadszedl dzien zalamania. Wczoraj nie wytrzymalam i zjadlam chleb i to jeszcze ze smalcem:-( Wydawalo mi sie ze najgorsze bedea 3 pierwsze dni i ze jak je przetrwam to bedzie juz z gorki jednak wcale tak nie jest. Musze pocwiczyc swoja silna wole. Dzis jest nowy dzien takze bedzie dobrze. Pala 1502 jak ty sie trzymasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEBE kochana każdy nasz dzień to dzień zmagań i próby jacy jesteśmy silni fakt chce sie co raz to bardziej mniej jeść ale będą rożne smaczki bo wiecie ciągle te koktajle zupki nie zastapi nam starych nawyków jak bułeczka z serkiem czy pomidrkiem wiec kręcić was bedize i to nie jeden raz kochane.ale warto pamiętajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka suer gratulacje ;) mi jeszcze do 6 dużo brakuj eale i tak juz sporo mam za sobą ze 127 kilo na 84 ;) tak trzymac a niedługo będa z nas laseczki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta dieta cambridge
bebe144...Dieta Cambridge jest dieta niskokaloryczną. Może ona doprowadzić do zatrzymania laktacji baby1979....miedzy cyklami powinno być 3 tygodnie przerwy. Konsultantka prowadzi cie w/g "starych zasad"o ile dobrze pamiętam od czerwca tamtego roku zostały zmienione zasady stosowania programu DC. Aha...nie mam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo! Przy Twoim wyniku to ja nie mam się czym chwalić. Gratualcje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko kochana teraz dopiero widzę ze był to chyba twój nr tel a myślałam ze to gg ;( a szkoda ze nie masz było by łatwiej ;) W środę mam konsultacje wiec zapytam co i jak choć nie powinnam mieć do niej pretensji juz proponowała mi więcej dodatkowych dni z jedzeniem ale sama chciałam jeszcze pociągnąć zeby wiecej schudnąć i chyba robię żle. Troszke starsza jest moja Pani może i nie podszkoliła się ze sa nowe zasady ,Edyto jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkapoznan
Odchudzałam się z DC przez 4 miesiące, schudłam 16 kg. Jutro robię morfologię krwii z biochemią więc Wam napiszę czy dieta "robi spustoszenie" w organizmie :) Trzymam kciuki za Was i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba n
Ja tez planuje zakupic tom diete ale boie sie ze nie dam rady ale jak patrze na siebie w lustrze masakra 160 cm 96 kg totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśkapoznań mam nadziej że wyjdą ci super ja 3 tygodnie temu robiłam po 6 miesiącach na scisłej i wyszły mi super nawet az za dobrze dawno nie miałam takich dobrych wyników jak ostatnio .Gruba n zapraszam do naszego grona ;) bo warto jak moze cxytałas poprzednie wpisy ja już mam z 127 kilo na 84 wiec sama zobacz ile w duł;) Jutro mam kontrole i warzenie wiec sie odezwe jak było buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskapoznan
Wszystko ok oprocz kilka parametrow czerwownkrwionkowych ale moze to jest zwiazne z okresem. Polecam DC poniewaz zmienia podejsc do jedzenia. Gotowanie dla rodziny nie jest koszmarem a przyjemnoscia. Wiem ze o nich dbam podajac zdrowe, pelne witamin i zbilansowane posilki. Kiedys nie moglam zyc bez cukru a teraz ? Nawet nie mam ochoty na wafelki czy lody, Czasami robimy ciasteczka owsiane w domu z miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba n
Napiszcie jakie produkty kupic co jest w miare dobre pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaskapoznan ciesze się ze wyniki wyszły ci supe ;) Gruban sama musisz sprubowac bo każdy lubi co innego ja uwielbiam szejk czekowadowy i batony ;) zupke z pieczarkami i wazrywną ;) Sprubuj bo warto;) ja dzis miałam warzenie i 2 kilo mniej w jeden tydzień wiec zadowolona jestem ;) bzuaiczki kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1502
Hej troche mnie nie bylo ale na nic czasu ja w 1 tydz schudlam okolo 4 kg i po 2 cm z kazdego miejsca. w tym tyg nic bo powoiem ze podjadam moze nie jakies rzeczy takie tuczace bo twrozki wazywa jedyna pokusa byly michalki bo corka czestowala i zjadlam 3 .Porazka ten tydz mam straszny ale to sprawwy kobiece lada dzien wiec na jedzenie ciagnie ale najwazniejsze ze waga nie wzrasta tylko stoj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×