Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość anca
Dziewczyny,czy któras z Was wie dlaczego nie są wskazane pomodory?? Przeciez nie maja duzo ani węglowodanów ani kalorii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożeeeeeeee kupiliśmy ta wagę. W domu weszłam na nią i się załamałam. Jak mozliwa jest tak duża różnica w pomiarach jeśli to prawda i ta nowa dobrze waży to nic tylko ryczeć. Matkooooooooo dziewczyny siedze i rycze. Załamka totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonzo
Kochane dziewczynki! Za 3 dni nareszcie przechodzę na dietkę mieszaną (już nie mogę się doczekać smaku warzyw i indyczka w ustach). A jeśli mowa o indyczku i kurczaczku, to może macie jakieś fajne przepisy na niskokaloryczne obiadki z kurczaczka lub indyka. Napiszcie też co jadłyście na pierwszy posiłek (do dziweczyn na mieszanej) Pozdrawiam I życzę sukcesów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulinka, nic sie nie lam! Ja tez sie dolowalam przez te wage! Bo tluszcz w procentach mialam nie taki jak chcialam. Teraz juz sie wyrownalo ale i tak patrze na nia z nienawistna mina ale nie moge sie powstrzymac przed wchodzeniem na nia 5 x dziennie! Postawilam ja sobie kolo lozka - to chore! Anca, ja tez sie zastanawialam nad tymi pomidorami. Nie wiem dlaczego ale w sobote pilam sok pomidorowy bo jest dobry i sycacy ;) Bonzo, ja najbardziej lubie gotowana kurke z przyprawami :) i juz Pychotka!! Ale dobry pomysl (chyba Morii) to kawaleczki kurczaczka na patelnie z cebulka i pieczarkami - mniam. Mozna dodac ulubione warzywka - az slinka leci :) Kciuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Dziewczyny, dziś otrzymałam dietę (na 14 dni) to ma być na początek. Tzn. nie zamierzam się poddać, ale zdecydowałam, ze poddam się 2-tygodniowej próbie. Jak będę widziała efekty - to zamówię dalej, co prawda widząc wasze rezultaty - to w zasadzie nie mam wątpliwości. Zacznę dietę po niedzieli... do tego czasu zwiekszona ilość wody - muszę przyzyczaić organizm. Czy któraś z Was zaczyna tez od poniedziałku? - miałabym z kim porównywać wyniki. Całuję Was i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Nikulinko, ale co Cię tak przeraziło? Te procenty czy waga? Pamiętaj, że jesteś w trakcie diety, wszystko przed Tobą. Odniosłaś już spory sukces a najlepsze jeszcze przed Tobą. Nie ma co się załamywać, tylko trzeba się wziąść w garść i dalej dążyć do celu, pamiętaj, że zawsze możesz nam się wyżalić, wypłakać, ale zaraz potem otrząsną,ć, szeroko uśmiechnąć, i dalej cieszyć się luźniejszymi spodniami. Trzymam mocno kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efcia
Witam ! Jestem tutaj pierwszy raz i chyba zostane na zawsze :) tak bardzo spodobało mi sie to forum. Był czas, że z powodów osobistych / facet mnie zostawił dla innej/bardzo sie ,, zapuściłam" przytyłam wtedy 10 kg i czułam sie okropnie. Powiedziałam sobie że musze wziąść sie za siebie a że jestem niecierpliwa i zawzieta dieta Cambridge bardzo mi odpowiadała. Teraz do końca diety ścisłej zostało mi 3 dni!!! Schudłam 7,5 kg REWELACJA. Nie chce mi sie jeść i mam pewność że na jednej torebce bym wytrzymała...wiem , wiem trzeba 3 więc sie zmuszam. Mam pytanie..czy koniecznie po diecie ścisłej trzeba przejść na diete mieszaną? boje sie efektu jojo. Jestem raczej zdyscyplinowana i wiem, że nie będe sie obżerać. Nie wiem też co moge jeść po diecie ścisłej aby nie przytyć:(. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki:) Bardzo Wam dziękuje kochane jesteście. Wczoraj cały wieczór przerczałam, w nocy prawie nic nie spałam a wszystko przez ta nową wagę. Ilością tłuszczu w organizmie nie byłam tak wstrząśnięta bo tego akurat się spodziewałam ,ale samą wagą. Wiedziałam ,że jestem gruba mam wage na której do tej pory się ważyłam byłam przekonana ,że tyle ważę, okazało sie jednak ,że nie . Potwierdziłam to dziś w przychodzni z samego rana poleciałam do pielęgniarki aby się zważyć. Niestety koszmar potwierdził się.Faktycznie ważę o 28kg więcej. Matkooo to ile ja ważyłam wcześniej przed podjęciem diety? Nawet nie wyobrażacie sobie jaki to dla mnie był szok:(Nie wiem na dzień dzisjejszy ile schudłam na DC wyznacznikiem są tylko centymetry. Zrobiłam dziś pomiar od poczatku diety czyli po 3 tygodniach(jutro rozpoczynam mieszaną)zmniejszyłam się o w piersiach 10cm , w pasie 8cm, a w biodrach 8cm. Bardzo się z tego cieszę. Był wczoraj moment ,że z rozpaczy chciałam rzucic się na jedzenie. Udało mi się tego nie zrobić , jestem z siebie bardzo dumna. W tej chwili jestem już tak zdeterminowana ,że zrobię wszystko aby tego balastu, znienawidzonego tłuszczu pozbyć się. Od jutra włanczam też lekkie ćwiczenia. Dziękuje ,że jesteście z Wami wiem ,że mi się uda:) Celem moim była waga 70 kg, w tej chwili marzę aby zejść poniżej 100Kg. Gabrielo , Efciu witamy i zapraszamy częściej do nas. Gabrielo Marysia i Moria planują od 1 marca. Efcia jedz 3 posiłki ja niestety dwa dni jadłam po 1 posiłku bo nie mogłam sie zmusić przypłaciłam to skurczami łydek i mrowieniem rąk. A wychodzenie z diety jest bardzo ważne wówczas nie ma efektu jo jo. Cofnij sie do wypowiedzi Kamilli jej konsultantka inaczej poradziła i nie je już posiłków DC Aneczko pisałaś kiedyś ,że masz rozpiske diety 800-1000kcl jak mogłabym Cię prosić o przesłanie byłabym wdzięczna,mój adres kasica69@interia.pl Trochę się rozpisałam ,ale lepiej mi jak mogłam sie wygadać:) Trzymajcie się cieplutko buziaki:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Aneczko, ja tez poproszę o tą dietkę :) mój adres: koikoi@tlen.pl Nikulinko, masz na imie Kasia? Ja też :) Założyłam sobie bloga :) Dziś spróbuję się trochę ograniczyć w jedzeniu, i prszygotować organzizm do dietki. Bo jak na razie, to jest, hmmm, nieciekawie. Wczoraj na kolację i dziś na śniadanie była pizza :/. Może znacie jakąś dobrą kilkudniową dietkę, lub nawet głodówkę, taką na 3 dni. Słyszałam o takich, i nawet czytam, że się chyba tylko soki warzywne pije, czy wywar, albo inna głodówka na grejpfrutach. Muszę przykurczyć żółądek , który rozepchałam chyba do granic możliwości - fuj. Nikulino, to dobrze, że wiesz dokładnie jaka jest Twoja waga, ale pamiętaj, że to są tylko cyfry. Liczy się fakt, że chcemy schudnąć, by czuć się ze sobą dobrze, a czy będzie do 50 kilo, 80 czy 90 to już nieważne. Najważniejsze jest to , że z każdym dniem chudniesz, mniej lub więcej, ale chudniesz, i robisz coś dobrego dla swojego samopoczucia jak i organizmu, który pozbywa się balastu ;) Powodzenia życzę wszystkim "chudzinkom" :) P.S. Zapraszam na mojego nowo powstałego bloga : www.missy_elli@blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anushia
Dziewczynki , ze mna sie tez podzielcie tymi przepisami diet 800-1000kcal. anushia80@tlen.pl Nikulinko - Jestem w 12 dniu scislej, spadlo mi 5 kg , ale w obwodach nic sie nie zmniejszylo. Wolalabym tak jak Ty masz.Mam szczuplutka kolezanke, ktora wazy tyle co ja i nikt by nie powiedzial , ze tyle wazy. Takze nie waga , ale wyglad sie liczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo za wsparcie jesteście kochane:) Anushia i cm spadna jak przestrzegasz diety:) Moria imienniczko:)nie moge wejść do Ciebie na bloga:( Miło mi ,ze na moim mnie odwiedziłaś Kochane damy radę jesteśmy silne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ! Boje sie efektu jojo i zastanawiam sie czy nie zastosować sobie diety kopenhaskiej zamiast mieszanej cambridge? Nie mam juz pieniążków na nowe torebeczki i przyznaje sie bez bicia, że mam juz dość tych zupek o na pojach juz nie mówiąc :). Teraz optymistycznej odkąd schudłam i spokojnie ubieran rozmiar 38 / wcześniej 40 albo 42 było przyciasne/ faceci dostaja ślinotoku cha cha cha...łechce to troche moja próżność i motywuje. za nic w świecie nie chce przytyć!. jeszcze coś... w trakcie diety mam 100 razy wiecej energii niz wcześniej , czy to normalne że nie moge na pupie 15 minut wysiedzieć? Buziaczki kofane dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ! Boje sie efektu jojo i zastanawiam sie czy nie zastosować sobie diety kopenhaskiej zamiast mieszanej cambridge? Nie mam juz pieniążków na nowe torebeczki i przyznaje sie bez bicia, że mam juz dość tych zupek o na pojach juz nie mówiąc :). Teraz optymistycznej odkąd schudłam i spokojnie ubieran rozmiar 38 / wcześniej 40 albo 42 było przyciasne/ faceci dostaja ślinotoku cha cha cha...łechce to troche moja próżność i motywuje. za nic w świecie nie chce przytyć!. jeszcze coś... w trakcie diety mam 100 razy wiecej energii niz wcześniej , czy to normalne że nie moge na pupie 15 minut wysiedzieć? Buziaczki kofane dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Ech, bo jak ja ten adres wpisałam :P Oto sprostowanie : www.missy_elli.blog.onet.pl Kupiłam sobie 2 kilo marchewek, zaraz będę robić sok, no i jeszcze 2 pączki. Grrr. No ale nic, do końca dnia może wytrzymam na soku ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
witam dziewczynki:))) no w końcu zaczełam :) jestem pierwszy dzien na scisłej , mam nadzieję, że uda mi sie pokonac głód.:) dziele posiłki na 2 , jak macie jakies sposobi na tłumoeni głodu to napiszcie mam gratuluje aneczko tych 13 kg. marzenie dla niejednej z nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam i moc buziaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane! Coraz nas wiecej - super! :) Moria, Nikulina i Anushia wyslalam juz dietki - 800-1000kcal, ktora dostalam od konsultantki, 1000kcal i 1200kcal z internetu i pare slow o mieszanej. Jak sie dzisiaj czujecie? Strasznie spiacy dzien - zaraz klade sie do lozka. Mama wystawia mnie na ciezko ptrobe bo smazy moje ulubione nalesniczki :( Lepiej pojde spac. Efcia, najlepiej zastosowac mieszana, jesli nie mozesz to badz co najmniej przez tydzien na diecie ubogiej w weglowodanty (kalorie oczywiscie tez). Diablo, pij duzo cieplej herbaty. Pierwsze dni sa najgorsze potem bedzie juz tylko lepiej. Sciskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko bardzo dziękuję właśnie odebrałam maila:) Diablo to potrwa jakieś 3-4 dni mi pomagała za rada Aneczki ciepła herbatka czerwona:) Moria już Cię znalazłam:) Anca i jak pierwszy dzień na mieszanej? Ja dziś kupiłam sobie kostke rybki mintaja(ile on ma kcl) i mrozonke warzywek. Jutro zaczynam ucztowanie;) Tylko nie wiem jak bedę jadła skoro teraz nie jestem wcale głodnai zmuszam się do 3 posiłków hm... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anushia
DZIĘKI DZIĘKI aneczka24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulina, apetyt bedzie rosl w miare jedzenia :( Niestety O ile bedac na samych zupkach nie czujemy glodu to po pierwszym posilku wraca ale zoladek jest skurczony i malo sie miesci. Niewiarygodne jak mala iloscia jedzenia mozna sie najesc :) A oczeta chcialbym wiecej i wiecej. Skusilam sie dzisiaj na 3 nalesniki z serem i nie mam sobie nic do zarzucenia :) Dorsz ma malo kcal (ok 80 w 100gr) Z tego co zaobserwowalam to gotowana kura bardziej syci niz rybka ale tez bardziej ciazy na brzuszku. Na pierwszy raz rybkabedzie lepsza. Smacznego! Wieczorkiem na morszobieg podczas, ktorego spale te nalesniczki Sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc cambrowiczki :D Już się nie mogę doczekać smaku prawdziwego jedzonka. Codziennie wyszukuję sobie przepisy niskokaloryczne o małej zwartości węglowodanów. Poprawia mi się humor jak oglądam zdjęcia jedzonka w ksiązkach kucharskich. ;) Anca co do pomidorów to wydaje mi się ze one w Unii traktowane są jak owoce a nie warzywa, a owoce są zabronione. Jedynie w ten sposób mogę to wytłumaczyć. Moze Maba coś w weekend napisze o pomidorach. Nikulinko trzymam za Ciebie kciuki, Jeżeli wczoraj nie dałaś sie to wytrwasz do końca, mocno w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw.ona26
Witam wszystkie laski ...... Właściwie dużo czytałam o diecie DC, ale przyznam szczerze że trafiając tu całkiem przypadkowo - po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi przekonałam sie w 100% na tak. Dziś mija mi 2 dzień... Jest nieźle... Postanowiłam że aby nie znudziły mi się za szybko wszystkie smaki ... będę "testować" po kilka smaków na tydzień, wymiennie.... Mam nadzieję że to dobry wybór... Mam 178cm wzrostu i ważę 87kg, kupiłam dietkę na 3 tygodnie, powinnam zjadac po 4 sztuki dziennie, jednak jak na razie konsumuję po 3 sztuki. Odpowiedzcie czy są przeciwskazania ?? To co zostanie - będzie na okres przejściowy w diecie mieszanej.... Hmm... marzę o 70kg... Pyt: nr 2 to to czy na meiszanej do 1 000kcal jeszcze się chudnie ?? Pozdrawiam Was serdecznie, CMOK Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, PRZECIWWSKAZANIA Stosowanie Diety Cambridge nie jest wskazane w następujących okolicznościach: kobiety w ciąży i matki karmiące dzieci w wieku poniżej 14 lat typ I cukrzycy zawał mięśnia sercowego i zakrzepnięcia tętnicy wieńcowej w ciągu ostatnich 3 miesięcy komorowa arytmia serca (nawet w przypadku zaleczenia środkami farmakologicznymi) poważna operacja lub poważny uraz ciała w ciągu ostatnich trzech miesięcy (dodatni bilans białka jest konieczny) osłabienie pracy wątroby i nerek porfiria głęboka depresja brak łaknienia (anorexia) i poczucie nadmiernego głodu (bulimia) na tle nerwowym uczulenie na białko zawarte w mleko (dieta oparta jest na mleku) nietolerancja laktozy fenyloketonuria (dieta zawiera Aspartame, środek słodzący, który w przewodzie pokarmowym ulega rozszczepieniu na kwas 1-asparaginowy i 1-fenyloalaninę, dwa aminokwasy występujące w naturalnych produktach żywnościowych). Dieta Cambridge może być również stosowana jako pożywienie uzupełniające w przypadkach: kobiet w okresie ciąży i matek karmiących osób w okresie rekonwalescencji osób z objawami niedożywienia, osób starszych i cierpiących na schorzenia nowotworowe sportowców. Najlepsze rezultaty daje leczenie cykliczne: 3 tygodnie diety ścisłej + 2 tygodnie diety mieszanej. Średni ubytek wagi: 1 tydzień - 4 kg 2 tydzień - 3 kg 3 tydzień - 2 kg 4 tydzień - 1 kg 5 tydzień - 0 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Witam wszyskie Panie :-) Dziewczynki kochane, przeczytałam wszystkie ulotki dołączone do pudełek z dietą Camb... więcej rad znalazłam na tym forum! :-) Tak jak pisałam zaczynam po niedzieli, bo szykuje mi się wyjazd... no i w związku tym na stosowanie diety szans nie ma... choć już nie mogę się doczekać. Mam 169 cm wzrostu... a waga złowieszczo wyświetla 76-77 kg. Pamiętam siebie min. 15 kg temu, no i nie muszę mówić, jak miłe są to wspomnienia, więc aby nie zostały tylko uwiecznione na fotografiach i w moich wspomnieniach podjęłam rękawicę i wypowiedziałam walkę mojemu tłuszczykowi, choć nie wiem czy nie za czule wypowiadam się o sadle. :)) Dziewczyny kupiłam sobie otręby (taką mieszkankę róznych odmian, do tego prażone.... mniam, mniam) - myslę, będę je mogła dosypywać do koktaili... i problemy z moją powwooooooolllną i tak przemianą materii nie będą dla mnie takie uciążliwe. Mam też te otręby zalecane (owsiane) nie są tak pyszne... ale i tak jak sądzę za tydzień będą rarytasem ;-) Trzymajcie się babeczki cieplutko... w prognozie pogody zapowiadają mróz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anca
Minął pierwszy dzień mieszanej. Zjadłam chyba mniej niz powinnam ,ale nie mogłam w siebie już nic więcej wcisnąć. Zjadłam 1,5 zupli,100gram piersi kurczaka i ok.300 gram kolorowych warzywek. Szokiem nył dla mnie bardzo słodki smak pietruszki i słony buraczków /gotowane bez soli/ Chyba moim kubeczkom smakowym coś się poprzestawiało...:) Nikulino...ciekawa jestem Twoich wrazeń z jutrzejszego dnia.. A jutro planuję cos podobnego do rybki po grecku. Widzę ,że forum robi się coraz większe...to super forma wspomagacza. Trzymajcie sie wszystkie cieplutko A te pomidory dalej mnie intryguja ...pomysł Olecki mnie rozbawił ale ...może coś w tym jest...tez licze na wyjaśnienie Maby Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś zaczynam mieszaną uffff wytrwałam ,udało mi się. Zamierzam teraz jesć 2 posiłki DC i jeden własny . (będę tak jeść 2 tygodnie) Na dziś zaplanowałam rybke z warzywami:)Ciekawa jestem smaku:) Powiedzcie mi o której jecie posiłek tradycyjny? Ja mysle o godz 13-14. Przez tą nową wagę ważę sie codziennie i musze się pochwalić po dwóch dniach jest - 2kg Także przypuszczam ,że sporo musiałam zjechać przez te 3 tyg. Wczoraj założyłam bluzkę ,która w zasadzie co jakiś czas nosiłam ale ze względu na to ,że opinała mnie trochę w ramionach było to żadko.I kochane szok jest luźna powiem nawet bardzo luźna:) Anca to prawda dziewczyn przybywa :) i tylko cieszyc sie z tego Dziewczyny piszcie jak najwięcej .Dzielcie sie swoimi radosciami jak i obawami Ściskam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
kochane moje gdyby nie WY to pewnie bym się poddała , ale bedę walczyc , dziękujeza cenne rady . Obawiałam się uczucia głodu ,a le bardziej dało mi sie we znaki uczucie strasznego zmęczenia , tzn , wieczorkiem miałam dużo energi ,a le robiło , mi się tak dziwnie słabo. czy to normalne na początku??? dzis wstałam i dobrze sie czuje własnie pije kawke. zamiast stawac na wage , mierze sie , zanotowałam ile mam tu i tam:))) zobaczymy , cały czas mysle o tych 13 kg aneczki i nie moge w to uwierzyć , ale bardzo bym chciała chocby 7 kg. tylko nie wiem czy jestem w stanie przez 3 tygodnie wcinac zupki:))))) buziaczki dla wszystkich kobietek:) a tak na marginesie to aneczko jak radzisz sobie teraz ze skora???? taki ubytek wagi napewno odbił sie na niej , poradz nam cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×