Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość kamilla_k
czesc kochane! ja juz po wszystkich posiłkach...przed chwilą wychyliłam cappucino :) czuję się różnie. Z jednej strony wpaniale bo co rusz słysze jakieś komplementy i słowa otuchy..ale z drugiej czuję się bardziej osłabiona, senna, zmęczona.. mam nadzieję, że to przejdzie.. Pozdrawiam cieplutko w ten zimny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffff wreszcie mam net. Witanko dziewczyny. U mnie dziś kończy się 6 dzień dietki i całkiem chyba juz przystosowałam ją . Głodu nie czuję , tylko martwi mnie to straszne zimno( widzę że wszystkie to mamy), no i brak snu bardzo mało sypiam. No i wczoraj wieczorem niepokojącą rzecz zaobserwowałam byłam strasznie rozdrażniona, płakać mi się strasznie chciało jakaś taka depresja całkiem bez powodu:( Powinnam się juz w piątek zważyć ale prawde mówiąc nie widzę po sobie abym cos schudła ( no moze takie ździebeńko) boje się że mimo diety nie pozbędę się sadełka:( Hm... dołek chyba całkiem mnie nie opuscił:( Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mi cieplo! :) Z domu nosa nie wychylam a ubrana jestem jak eskimos. Wlasnie pije ostatnia zupke i zaraz lulu. Przynajmniej bede sie starala zasnac. Rano jestem nieprzytomna i nie mam sily wstawac. Dziewczyny, na pewno schudniecie! Same pomyslcie, nie ma innej mozliwosci. Tylko w roznym tempie chudniemy. :) Trzymajcie sie cieplutko i slodkich snow! Jutro ma byc ocieplenie :) Pewnie wszystkie sie cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dziś zdecydowana poprawa nastroju i 7 dzień dietki:) Zimno też jakby ustapiło ,ale i na dworzu cieplej u mnie piękne słoneczko dziś. Przed chwilą odebrałam kolejne porcje dietki:)Jutro wielki dzień ważenie, ale teraz nie dziwię się Mori ,że miała opory wejść na wagę sama nie wiem czy to zrobię może poczekam jeszcze tydzień. Wiem ,że muszę jesć 3 posiłki ale naprawde ledwie je zjadam głód całkiem poszedł sobie precz. Trzymam kciuki za Was:) Pozdrowiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Dziś mija mój pierwszy dzień diety mieszanej - 2 posiłki DC + 1 własny (400 kcal). Na ten posiłek zjadłam krewetki z czosnkiem (smażone na wodzie) i odrobinę warzyw, bo są okropne. Może po prostu nie umiem ich przyrządzać. Ugotowałam je w osolonej wodzie i smakują okropnie. Mam w zamrażarce jeszcze 3 mieszanki warzywne, i chcę przez nie jak najszybciej przebrnąć. Co do krewetek, to nie smakują mi tak wybornie jak na pizzy, poza tym kosztują fortunę, więc jutro jem mintaja. Z warzyw prawie na pewno zrezygnuję, bo za nic mi nie wchodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Mi tez dzis cieplo - dziwne :) Mialam dzisiaj zaczac mieszana ale nie wyszlo. Zamist normalnego posilku dolozylam 1,5 porcji dietki. Troche wiecej kalorii. Jutro zaczne mieszana. Moria, nie lubisz gotowanych warzyw?? Ja uwielbiam. Moze kupilas jakas kiepska mieszanke (np na zupe-sa gorsze)? Jutro przygotuje sobie porcje warzywek z gotowana kurka. Pycha. Sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Aneczko, napisz mi prosze jak to robisz? Ile wody, soli, czas gotowania. Ja wcześniej nigdy nie przygotowywałam sobie takich warzyw i może robię jakiś błąd. Acha , i na pewno zastąpię nie raz ten posiłek jogurtem 0% tłuszczu i bez cukru, bo dla mnie to mięso to koszmar. Chyba, że dostanę od Ani jakiś przepis :) i mi zasmakuje :) Mam też kostkę z Mintaja, z tym mi pójdzie łatwiej :) Krewetki też są ok, ale bez soku z cytryny smakują troszkę ,hmmm, troszkę dziwnie. Mam jeszcze ok 30 posiłków, czyli starczy na 2 tygodnie mieszanej. Podzielę to tak, aby wyszło ok 10. dni z 2 posiłkami DC i 10 dni z 1 posiłkiem DC i dwoma własnymi. Dziewczynki, a czy na mieszanej się jeszcze chudnie ? W sobotę rano wskoczę na wagę i zobaczymy. Mam nadzieję, że przez te 20 dni zrzucę jeszcze z 4 kilogramiki :) Ale jestem przewrażliwiona :) Acha , dziś mnie kusiło pyszne ciastko z bitą śmietaną i truskawkami i zalane truskawkową galaretką. Koleżanka kupiła dwa, jedno dla mnie drugie dla siebie, i choć nie było mi łatwo odmówić (z grzeczności) to i tak wybrnęłam wzorowo z sytuacji :) Nie zjadłam nawet jednej truskaweczki, a były duże, soczyste i wogóle wyglądały na hmhmm. ;) Trzymam za nas ciągle kciuki, i cieszę się Waszymi sukcesami :D P.S. Mnie również dopadło ocieplenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrj dziewczyny Sorka znów miałam problemy z netem. No ładnie Wy zaczynacie mieszaną dietkę , a ja dziś 8 dzień ścisłej. Gratuluję Wam wytrwałości i sukcesów. Piszczcie co jecie na mieszanej i w jakich ilościach chętnie za 2 tygodnie skorzystam z Waszych rad:) U mnie dziś rano była chwila prawdy czas ważenia i mierzenia. Nie ukrywam bałam się wejśc na wagę , myslałam ,że zrobie tak jak Moria i dopiero za tydzień się zwarzę. Hi nie wytrzymałami oto wyniki -waga -3,5kg(mało) -obwód w piersiach-4,5cm -obwód w pasie-4cm -obwód w biodrach-3,5cm Bardzo sie cieszę choć myslałam,że będzie więcej ubytku na wadze ,ale może to przez to że jeszcze mam okres a wiadomo wtedy woda sie zatrzymuje. Martwię się trochę bo nie byłam w toalecie już 5 dzień pomimo ,że piję herbate czerwoną . Może macie jakieś pomysły co zrobić? Może jakieś ziółka? Wczoraj też miałam kryzys w nocy strasznie głodna byłam, nie poddałam się dziś juz lepiej. Trzymam kciuki za nas wszystkie:) Buziakii trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moria, wody daje \"na oko\" i soli tez. Czas gotowania jest uzalezniony od tego czy lubisz twarde warzywka czy ciapke. Najlepiej podczas gotowania probowac. Sprobuj kupic warzywa innej firmy. Mi tez pare raz trafily sie paskudne. Moze kup kalafior albo brokuly.Mozesz tez doprawic wode pieprzem, chilii lub innymi przyprawami. Podstawa jest odpowiednie przyprawienie jesli nie moge sobie polac maselkiem. Pychotka! Co sie tyczy mieska, to gotuje piers z kury w osolonej wodzie z dodatkiem marchewki, pietruszki i co jeszcze jest w lodowce.Potem mama z tego wywaru robi zupke a ja mam pyszne miesko. Kup sobie specjalny rekaw do pieczenia w piekarniku. Super wychodzi rybka i kurka a piecze sie bez tluszczu. Z rybek polecam pange.Pycha ale droga. Nikulinka, grtuluje wynikow! Po okresie na pewno waga pojdzie w dol. Wczoraj byl chyba jakis kuszacy dzien pod wzgledem jedzenia :) Mnie dopadla straszna ochota na chlebek, taki swiezutki, pachnacy.... Ale sie powstrzymalam! Sciskam mocno! Do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moria, na mieszanej tez sie chudnie! Policz ile to kalorii: 400kcal + 2 posilki DC (ok. 280kcal) = 680kcal. Przeciez to sa dalej racje glodowe :) Ludzie chudna przy 1000kcal to na 680kcla nie schudniesz? Wiadomo, ze wolniej bedziemy chudly (w porownaniu do scislej) ale chudnie sie na pewno i przyzwyczaja sie organizm do normalnego jedzenia. Dodatkowo sluzy to uniknieciu efektu jojo (dlatego wszelkie weglowodany sa zabronione). Nie proponuje Ci zamieniac mieska na jogurt. Warto sie pomeczyc te 2 tygodnie. Po pierwsze jogurt nie zapewni Ci odpowiedniej ilosci bialka (musi byc co najmniej 100gr dziennie przy mieszanej) a po drugie miesko naprawde syci dluzej niz jogurt. Griluj miesko, piecz w rekawie i dobrze dopraw a bedzie smaczne. Najlepsza kurka i rybka - ja tylko to bede jadla. Innego miesa nie trawie. Nikulinka, na problemy z wizyta w toalecie kup sobie jakies ziulka. W aptece Ci cos doradza. Ja nie mam takich problemow, wrecz przeciwnie ale to normalne na DC. Sciskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Dzięki wieeelkie Aniu :) Dziś zrobiłam sobie pyszną brukselkę i pieczarki z cebulka i mięskiem (pierś z kurczaka - bardzo mało) i 2 plasterki szynki z indyka (takie małe) i 50 gr kefiru 0%, z posiłków DC zjadłam narazie niecały 1, więc jeszcze 1 przede mną . Napoje dodaję do kawy i jest super, po prostu idealne rozwiązanie jak dla mnie :D Jutro rano - ważenie ... mam nadzieję, że waga nie podskoczy w górę. Rzeczywiście tych kalorii nie jest dużo, sam dodatkowy posiłek, ten dzisiejszy miał ok 300-350 kcal, ale to takie dziwne uczucie jeść coś innego niż DC ;) Ogólnie czuję się dobrze, choć dokucza mi niskie ciśnienie, i nie mam na nic sił, ani ochoty, najchętniej bym cały dzień leniuchowała ;) A w środę egzamin... tak mi się nie chce uczyć, ych... no ale trzeba :) Będzie dobrze :) Pozdrawiam i trzymam kciuki (każdego dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moria, dobry pomysl z tymi pieczarkami, cebulka i mieskiem. Jutro poddusze sobie taki zestawik na obiad i dodam brokulki. Az mi slinka cieknie :) Jaki kefir ma 0% tluszczu? Jakiej firmy? Nie widzialam takiego. Zwykle jadlam bez cukru ale 2% tluszczu. Ja dzisiaj tez mam leniwy dzien. Cisnienie kiepskie. Caly czas chce mi sie spac. Zaraz klade sie do lozka. Kciuczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Ja tez ten kefir pierwszy raz spotkałam :) Firma to... idę do lodówki zajrzeć...firma Piątnica (produkuja też serki wiejskie). Ma 0% tłuszczu, a 3 gr węglowodanów. W 100 gr jest 25 kcal, więc caaały kubek ma ich 100. Można go świetnie wykorzystać, np dodać do sałaty i dodać kawałeczki usmażonej piersi z kurczaka, doprawić i jest pyszna sałatka. Muszę tego jutro spróbować, choć nie mam juz chyba nawet 3 zł na sałatę, no ale zobaczymy, może wykombinuję jakoś ;) Jutro przyjeżdżaja do mnie rodzice z masą jedzenia: klopsiki w sosie, paszteciki, krupnik na serduszkach, murzynek, itp. itd.... No nic, będę musiała obejść się smakiem. Rozplanuję sobie tak posiłki, aby najwięcej zjeść właśnie tuz przed ich wyjazdem, abym czuła się pełna i nie miała ochoty wyciągać ręki po cokolwiek. Co do pieczarek, to są świetne, bo wystarczy tylko kilka sztuk, a diametralnie zmieniają smak potrawy. Mam w domu kombiwar (ale nie mam piekarnika) i ja sobie np pieczarki posypuje wegetka i piekę gorącym powietrzem w kombiwarze - sa pyszne. Nie potrzeba nawet patelni teflonowej (a tez mam). Można je pokroić w kostke i też bach do sałatki i jest uczta. Heh, wcale nie czuję się jak na diecie, za dużo tych pyszności. Dziś w sumie zjadłam: 0,5 grzybówki 0,5 napoju kakaowego ( podzielona porcja jeszcze raz na pół i dodana do kawy) posiłek ok 400 kcal 1 baton morelowy (zjedzony w dwóch porcjach) Dobranoc chudzinki, piszcie, bo coś tu ostatnio za cicho ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Witajcie :) Waga wciąż ta sama - 60 kg, no ale nie idzie w górę to już mnie cieszy. Dziś kolejny -3- dzień diety mieszanej. Zaraz pędzę po kawkę z odrobiną napoju na początek, a później zobaczymy :) Może dziś będzie rybka :) W sumie DC stosuję już 2 tygodnie (równo) - efekt - 4 kilogramy mniej - i jestem zadowolona i chciałabym aby przez kolejne 2 tygodnie diety mieszanej zleciały mi jeszcze chociaż 2 kilosy :) Może później na diecie 800 i 1000 kcal tez schudnę, tym bardziej, że zacznę w końcu chodzić na moje ukochane treningi :D Dziewczynki piszcie co u Was? Jak dietka, samopoczucie, a może i postępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Dzisiaj mam wysmienity humorek! Moje ulubione jeansy mi spadaja :). Waga 51kg. Czyli nie powinnam juz chudnac. Ale musze zastosowac mieszana zeby nie bylo jojo. Ja od marca znowu zawitam w moim ukochanym klubie fitness. Alez sie ciesze! Wczoraj z mama dalysmy czadu i przez 1,5 godz tak latalysmy ze wieczorem padlam-doslownie. Dzisiaj rano poczulam taego skutki i bylam troche oslabiona. Zapomnialam tez (zasnelam) zjesc 1 porcji DC. Ale teraz po kawce i napoju waniliowym czuje sie super. Kochane, co tu tak cicho?? Zostalam tylko ja i Moria? Nefrette co u Ciebie? Jak dietka? Bylas u lekarza? Pewnie nie i boisz sie odezwac bo bede Cie tak dlugo upominala az pojdziesz! Nikulinka jak idzie? Dziewczyny piszcie cos-chociaz pare slow, ze wszystko ok i sie trzymacie. Sciskam mocno i cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moria, dziekuje Ci za te rady z pieczarkami i nazwe kefirku. Dzis wyruszam na poszukiwania i kefirek bedzie juz moim stalym gosciem w lodowce. Firme znam bo kupowalam juz serki. Ten kefirek bedzie swietnym dodatkiem do salatki jarzynowej. Tylko musze sprawdzic czy nie ma w niej \"niedozwolonych\" warzywek. Tylko mozna ten kefir czy nie? Maba gdzie jestes???? \"Posiłki, których należy unikać: . wszystkie posiłki węglowodanowe: chleb, ziemniaki, ryż, ciasta, makaron, . wszystkie posiłki, do produkcji których stosuje się mąkę i cukier, . owoce: banany, gruszki, winogrona, śliwki, pomarańcze, . produkty nabiałowe: mleko tłuste, jogurt, sery, sosy! Zero alkoholu!\" Z tego wynika ze nie :( Ale ten kefirek (odpowiednio doprawiony-przyprawki, soki wloski) bylby boski do warzywek. Ktos wie? Kciuczki kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Aneczko, ale tych produktów należy "unikać" więc nie są zabronione, a poza tym, myślę, że chodzi tu raczej o tłusty nabiał, no i kwestia ilości, po przeciez ile tego kefirku można dodać do sałatki... :) Myślę, że nam nie zaszkodzi, a taka pyszność może nam bardzo poprawić humorek - tak jest przynajmniej w moim wypadku. Zaraz będę szukac przepisów na krewetki albo jaką ś dobrą sałatkę z mrożonych warzywek :P Aneczko - strasznie Ci gratuluję sukcesu i zazdroszczę ... ja tez bym chciała na początku mojej wagi stawiać 5 , a nie 6 i myslę, że jest to możliwe, więc się nie zamartwiam tylko działam :D Pozdrawiam gorąco :) i czekam z niecierpliwością na relacje naszych chudzinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Dziewczyny! Pytanie mam. Jak myslicie, czy po ścisłej cambridge mogę przejść odrazu na diete kopenhaską? cholera mam coraz mniej czasu na to chudnięcie, sukienkę trzeba szyć..... i sama nie wiem....co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Można wszystko, ale jakim kosztem... Po kopenhaskiej efekt jo-jo murowany, a w organiźmie spustoszenie. Szybkie chudnięcie jest niezdrowe, i co z ciałem...rozstępy, zmarszczyki. Jeśli już zaczęłaś DC to radzę ją kontunuować, i nie osłabiać się kopenhską. A w sukience i tak będziesz wyglądać ślicznie, czy to będzie 2 kilo w jedną czy w drugą stronę. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, mysle ze ta kopenhaska nie bylaby tragiczna (tam jest malo weglowodanow) ale to jest okropna dieta. Ja 2 razy do niej podchodzilam i 2 razy w 3 czy 4 dniu mdlalam. I nie wynika to z tego ze mam slaby organizm. Przy DC czuje sie swietnie! Juz glodowke lepiej znosze niz kopenhaska. Nie wiem dlaczego. Cos musi byc w tej diecie nie tak. inne osoby tez ciezko ja znosza, tzn nie wszystkie ale to nie tylko ja czuje sie bez sil na tej diecie. Jesli masz pieniadze na DC to ja Ci proponuje. Na pewno jest zdrowsza i sadze ze efekty beda lepsze. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś dziewiąty dzień ścisłej, jak narazie daje radę. Tylko nie wiem dlaczego ostatnie dwa wieczory byłam strasznie głodna. Od dziś zaczełam znów dzielić porcje i będę jeść 6 posiłków.Myślę,że dzięki temu głód nie wroci. No kochane gratuluję Wam wagi, cieszę się razem a Wami. Lady sama się nad tym zastanawiałam, ale mam bardzo dużo do zrzucenia więc chyba wezmę następny cykl cambridge. Co prawda do podjęcia tej decyzji mam jeszcze sporo czasu. Jak narazie kocham DC:)Aneczko byłam w aptece dała mi ziółka na otyłość (wpływają na wypróżnienie i działają też moczopednie). Dzis juz nie miałam z tym problemu. Dziewczyny zajrzyjcie na www.optymal-btw.webpark.pl/kalkulator.html jestam kalkulator produktów ile zawieraja białka,tłuszczu, węglowodanów i kcl. I na www.gotowanie.v9.pl są tam różne diety między innymi 1000kcl. Musze też Wam się przyznać zaczełam pisać bloga;) to tez pomaga:) Trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się jedzonku. Jesteśmy silne i schudniemy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Mi tez było bardzo słabo na kopenhaskiej, i tez zawsze przerywałam (mój rekord do dzień 6). A dziś jestem już po 0,5 koktajlu, krewetkach z czosnkiem i odrobinie warzywek. Za dwie godzinki zrobie sobie mini sałatkę z 3 plasterków szynki z indyka i łyżki kefiru 0 % z przyprawami. I zostanie na wieczór batonik na pół. Piję cały czas kawę, by sie dobudzić, ale coś nie działa :/ A egzamin coraz bliżej... No nic, muszę wkuwać na pamięć - fuj . Idę po kubeł herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś dziewiąty dzień ścisłej, jak narazie daje radę. Tylko nie wiem dlaczego ostatnie dwa wieczory byłam strasznie głodna. Od dziś zaczełam znów dzielić porcje i będę jeść 6 posiłków.Myślę,że dzięki temu głód nie wroci. No kochane gratuluję Wam wagi, cieszę się razem a Wami. Lady sama się nad tym zastanawiałam, ale mam bardzo dużo do zrzucenia więc chyba wezmę następny cykl cambridge. Co prawda do podjęcia tej decyzji mam jeszcze sporo czasu. Jak narazie kocham DC:)Aneczko byłam w aptece dała mi ziółka na otyłość (wpływają na wypróżnienie i działają też moczopednie). Dzis juz nie miałam z tym problemu. Dziewczyny zajrzyjcie na www.optymal-btw.webpark.pl/kalkulator.html jestam kalkulator produktów ile zawieraja białka,tłuszczu, węglowodanów i kcl. I na www.gotowanie.v9.pl są tam różne diety między innymi 1000kcl. Musze też Wam się przyznać zaczełam pisać bloga;) to tez pomaga:) Trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się jedzonku. Jesteśmy silne i schudniemy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Super ten kalkulator, ale... wyszło mi, że dziś zjadłam tylko 260 kcal tego dodatkowego posiłku. Czy krewetki mrożone mają rzeczywiście tak mało kalorii, według tego licznika 100 gr ma ok 50 kcal, także szynka z indyka jest wg niego bardzo mało kaloryczna. Hmmm. Dodałam tam wszystko, nawet 3 plasterki gotowanej marchewki i dwie szczypułki brokuła, i łyżkę otrąb, i łyżeczkę musztardy, no dokładnie wszystko i wyszło 260 kcal. Hmmm, no nie powiem aby mnie to martwiło :) bo oznacza to, że mogę sobie jeszcze coś podjeść, 100 kcal na pewo :D A tak poza tym to teraz na mieszanej jestem chyba bardziej głodna niż na ścisłej, no ale może tak mi się tylko wydaje. Oczywiście jest to malutki głód, który łatwo można zapić kawą z odrobiną napoju :):) po który właśnie biegnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moria, ja tez jeste bardziej glodna na tej mieszanej. Dlatego tak sie jej balam. Przy scislej po 3 dniach wystepuje efekt lagodnej ketozy. Zraz mnie rozniesie. Taka mam ochote na ciasto, ktore mama wlasnie upiekla i zapachy roznosza sie po calym domu :( Nikulinka, mnie tez dopadl taki leciutki glod ale chyba po 10 czy 14 dniach. Nic sie nie mart-szybko minal. Trzymajcie sie chudzinki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Czytam Wasze wypowiedzi i widzę,że świetnie sobie radzicie. W zasadzie nie mam tu nic do roboty, bo macie już dużą wiedzę o DC. Cieszy mnie to. Gratuluję sukcesów. Jeśli chodzi o produkty, których trzeba unikać - to znaczy , że są zabronione bo zakłucają działanie DC. Badania kliniczne wykażały, że kobiety na CD chudną od 1 do 2 kg. tygodniowo. Zależy to od wieku, trybu życia, poziomu hormonów , metabolizmu. Każde odstępstwo dietetyczne może spowodować , że utrata wagi będzie mniejsza . Myślę, że łyżka kefiru 0% nie zaszkodzi, ale zależy to od Waszego podejścia do odchudzania. Miałam klientkę, która wpadała w panikę i krytykowała dietę jeżeli nie miała co najmniej - 1,5 kg, a inne panie zadowolone są z 0,8 kg. Myślę , że to drugie podejście do diety jest zdrowsze , chociaż jak się wyda tyle pieniędzy na DC to każdy chciałby mieć jak najlepszy wynik. Makaron - jest! Kosztuje ok. 9 zł. może zastąpić jedną torebkę DC, można dodawać go do diety mieszanej, można dodawać zup DC. Podobno z niewielką ilością pomidorowej jest b. dobry. 50g. opakowanie ma 173 kal. Nie radzę odchudzać się samym makaronem - ma za mało witamin. Ciasteczka - chwilowo nie ma Sprowadzono próbną partię. Podobno są dobre, ale drogie, bo trzeba jeść 2 szt. Będą jeszcze testowane. Pamiętajcie, że u kobiet w podskórnej warstwie tłuszczu są harmony kobiece. U zbyt wychudzonych kobiet zanika okres i można mieć potem problemy ginekologiczne. Bąźcie rozsądne !!!!!!!!! Chyba chcecie kiedyś być mamami. Osteoporoza też nie omija młodych!!! Pozdrawiam i życzę dużo rozsądku i sukcesów w odchudzaniu i egzaminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Maba dziękujęjemy Ci kochana za cenne rady.Mam pytanie do Ciebie, czy po przejściu całego cyklu DC lepiej przejść na 1000 kcl czy ponownie kolejny cykl DC. Dodam ,że nie mało mam do zrzucenia minimum 40 kg.:( I ile takich cykli mogę przejść? Ile mniejwięcej w kolejnych cyklach się chudnie. Dmyślam się,że nie tyle co w pierwszym. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz. Moria Aneczko właśnie dlatego obawiam się mieszanej na ścisłej jemy tylko gotowe produkty i nie jesteśmy takie głodne a na mieszanej chyba i receptory smakowe bardziej się włanczają. Nefrette a co u Ciebie,Lady jak Ci idzie? Kamilla Anca a Wam jak idzie? Ja wreszcie się wyspałam:)Wczoraj wieczorem normalnie padłam. Po ponownym dzieleniu posiłków juz też nie jestem głodna. Trzymam kciuki kochane. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulina Prawidłowo powinnaś być 2 tyg. na diecie 1000 cal. Chodzi o to, żeby popracowały jelita i takie zwiększenie kaloryczności jedzenia pobudza przemianę materii. Jeżeli jesteśmy na nisko kalorycznej diecie organizm \" broni się\" przed chudnięciem i zmniejsza się przemiana materii i coraz wolniej chudniemy. Takie zwiększenia ilości jedzenia znowu pobudza spalanie , a tym samym potem chudnie się szybciej. Tempo odchudzania jest różne, czasami waga nie drgnie 2 tyg / przy długim odchudzaniu/, dlatego trzeba nie tylko ważyć się, ale i mierzyć. I nie załamywać się. Jeżeli nie ma się na sumieniu jakiś grzeszków kulinarnych to na perwno schudnie się. Przed Tobą długie odchudzanie, dlatego stosuj się ściśle do zaleceń konsultantki, wsłuchuj się w swój organizm i rób sobie np. co 20 kg. badania podstawowe. Najdłużej odchudzałam klientkę 1/2 roku - schudła 35 kg. Potem mi się przyznała,że ostatnie 5 kg. \" wymusiła na siłę\" , czuła że już nie powinna się odchudzać , no i zaczęły jej wypadać włosy. Na szczęście odrosły. Dlatego tak ważny jest rozsądek i nie zmuszanie się jeżeli czuje się,że coś jest nie tak. Dobrze jest robić sobie przerwy w odchudzaniu,tylko,że potem trudno wrócić do diety. Zyczę Ci powodzenia i zdrowia . Będę śledziła Twoje zmagania z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba bardzo dziękuję za odpowiedz:) Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, 3 tyg ścisłej 2 tygodnie mieszanej (2 posiłki DC+1 posiłek własny 400kcl), 1 tydzień(1 posiłek DC+2 posiłki po 400Kcl), 2 tygodnie dieta 1000kcl i potem mogę wrócić do DC? To duży sukces odniosła ta pani mam nadzieję ,że i mi się uda:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba a można mailem albo jakimś komunikatorem się z Toba skontaktować w razie jakiś pilnych pytań? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×