Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Gabriela_27
No dziewczynki kochane... od jutra czas próby :-) alme zgadzam sie z Tobą, że poniedziałki mają najgorszą rolę spośród wszystkich di tygodnia. Tym niemniej ja zaczynam od jutra - zgodnie z deklaracją - diety mam na 14 dni i widząc te torebeczki mam coraz mniejsze przekonanie... ale nie uprzedzajmy faktów. Jutro z rana się obmierzę, zważę i wtedy jak sądzę motywacja przyjdzie sama. Myślę, że jeśli alme zaczyna też od jutra... to będzie szansa na wspólne motywowanie się - napisz alme jakie masz plany w związku z dietą Camb. Ja tu kiedyś zadeklarowałam powrót o 3 rozmiary wstecz czyli do rozmiaru 38... moje marzenie. Jutro się "zamelduję" moje kochane dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, niestety ale dietka nalezy do kosztownych (co najmniej 5,50 za posilek). Tylko wez pod uwage ze nie bedziesz jadla nic innego. Wejdz na strone http://www.dietacambridge.pl/ i poczytaj troche. Ja zamawialam tu: http://www.dieta.katowice.pl/ (bylo najtaniej) Napisz cos wiecej o tej diecie Tombaska. Moze zastosuj ja jeszcze raz? Alme, z nami na pewno wytrwasz!! Diablo, ciesze sie ze tak Ci dobrze idzie :) Moze to dziwnie zabrzmi ale to byla najprzyjemniejsza dieta jaka stosowalam! Ba! Ja tesknie za scisla :) Anca, gratuluje przebrniecia wizyty u rodzinki!! Maba, fajnie ze nas dalej odwiedzasz i wspierasz profesjonalnym slowem :) Sciskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alme
Cześć! To znów ja:) Nie spodziewałam się tylu odpowiedzi! Jesteście super:))) od razu inaczej (łatwiej, duuuzo łatwiej) mysli się o dietce... Gabrielo_27 - nawet nie wiesz jak się cieszę, ze zaczynamy w tym samym dniu:) Pytałaś jakie mam plany itede... powiem, że we wrześniu stosowałam już DC przez 10 dni i schudłam wtedy 5 kg (+ - 1kg)... Byłam niesamowicie zadowolona, ale musiałam wyjechać i postanowiłam przerwać DC, bo nie dałabym rady ze strony technicznej (przygotowanie posiłków:) ). W każdym razie efekt się utrzymał (w czasie wakacji zrzuciłam jakieś 2 kg, więc na pocz. dietki ważyłam 63 czy 64... i schudłam do 57 - 58). Teraz dopiero - ostatnie miesiące... sesja i stres... przybyło mi znów parę kilo. Nie ważyłam się, ale to pewnie koło 60. Postanowienie: 54-52kg... (jestem niziutka). Tak więc od jutra - do boju!:) i dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy:) Będzie dobrze:) całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka Jeżeli masz nadciśnienie i przyjmujesz lekarstwa musisz uzyskać zgodę lekarza na stosowanie DC. W czasie DC ciśnienie spada, więc lekarz powinien Cię poinstruować jak przyjmować lekarstwa w miarę spadku ciśnienia. Badania kliniczne wykazały, że utrata 10 kg. powoduje ustabilizowanie się ciśnienie na prawidłowym poziomie bez stosowania lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Od dzisiaj zaczynam mieszana diete...!!!!! jestem lzejsza o 8 i pół kg :) warto było. najgorsze były pierwsze 3 dni diety ścisłej a później juz jakos poleciało tymbardziej że motywacja ogromna. Zostało mi 5 torebek zupki / ponieważ przez ostatnie dni nie miałam ochote na 3 w ścisłe - wiem to błąd/ wiec ten tydzień mam zamiar jeść 1 zupke i jeden maleńki posiłek bez węglowodanów. na dzisiaj mam jedna kostke mintaja uduszona z mrożonymi warzywkami , wszystkiego jest może około 30 dk. Nie wiem czy to nie za dużo. maba dziekuje za porade :) na dzien dzisiejszy 1000 kalorii wydaje mi sie olbrzymia ilością jedzenia :) Dziewczyny mam proźbe, bardzo boje sie efektu jojo i nie wiem jakie ilości moge jeść gdy mi sie już zupki skończą. Potrzebny mi jest jakis przykład choć jednodniowej diety 1000 kalorii. Czy moge usmażyć jakąś potrawe / warzywka lub pierś z kurczaka/ na odrobinie oliwy z oliwek?. moge zjeść na śniadanie np. serek wiejski 0,3 % tłuszczu?. mam jeszcze jedno pytanko czy robicie coś z ciałkiem aby skóra była jędrniejsze po tak szybkim odchudzaniu?. Wczoraj zrobiłam sobie piling z fusów od kawy! Rewelacja- nic tak nie wygładza skóry jak kawa :) Pozdrawiam Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Witam! Dziś rozpoczęłam dietkę - 14 dni wyrzeczeń ;-) a może demonizuję. Właśnie na śniadanko przygotowałam sobie zupę kurczak z grzybami - całkiem do przeżycia :-) poza tym faktycznie zapychająca - miałyście rację. Nie macie pojęcia - nie!!! przeciez Wy macie pojęcie jak kobiecie zależy na wyglądzie - przecież opakowanie sie liczy - każdy mężczyzna "kupuje" oczami... Więc niech mężczyźni pasą oczy na naszych ciałkach :-) Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Prawde mówiąc dośc mam mieszanej:(Strasznie przepełniona jestem i ociężała. Jak wcześniej nie mogłam spać tak teraz cały czas mi się chce. Hm... chyba zrobię sobie ze dwa dni ścisłej. Zdecydowanie lepiej czułam się na ścisłej. Widzę ,że forum nam sie rozrasta to tylko cieszyc się z tego. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie witam ! Nikulinka ja tez dzisiaj sie kiepsko czuje , jestem taka jakś senna i bez energii. Moze to ta pogoda ...albo dlatego że od dzisiaj zaczełam diete mieszaną. rano zjadłam jogurt 0% wymieszany z napojem truskawkowym. Nie wiem czy to dobrze czy źle :(. Wolno jeść chudziutkie jogurciki? Na obiadek mam rybke ...juz sie jej doczekać nie moge , bedzie to moje pierwsze od 3 tygodni danie do gryzienia :) . Mąż sie ze mnie śmiał przy ścisłej diecie , że zęby mi sie nie beda ścierać bo nie gryze niczego:) pszyniósł mi nawek patyka abym zeby w niego wbijała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Dziewczyny, mam za sobą 2 posiłki ... i jestem baaardzo głodna, piję wodę i inne bezkaloryczne napoje, celem oszukania orgamizmu. Najgorsze jest to, ze moje jelita i żołądek szaleją - domagają się poakarmu! Żołądek wydaje żałosne jęki a jelita przepompowują wodę :-) Cóż sama chciałam, nie chcę się złamać. Czy u was te pierwsze dni to też była taka droga przez mekę? Może wejdę na wagę - ja wyświetli zwłowieszczą liczbę, to nabiorę motywacji na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrielo widze ,że ciężko Ci...dlatego spieszę z rada ,która dla mnie była wybawieniem. Radzę Ci dzielic posiłki na pół.Będziesz miała wówczas sześć kubeczków a nie trzy. W moim przypadku bardzo mi to pomogło. Mam dzisiaj piaty dzień mieszanej.I niestert widzę ,że apetyt mi wraca. Własnie dzisiaj sobie podjadam chudziutki kapusniaczek,wczesniej troche kurczaka z warzywkami. a do konca dnia zostala tylko zupka.,,,:( Niestety nie zauważam,żebym coś chudla ostatnio,nie rozumiem dlaczego.... Mam jednak nadzieje ,że się nie zniechęcę.. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Anco, dzięki za radę... już podzieliłam, teraz mam brzuszek pełny (pół) zupki - reszta około 19.00 normalnie to ja jadłam rano śniadane, potem drugie śniadanie w pracy i obiad po powrocie do domu - około 16.30-17.00 , potem podwieczorek (obowiązkowo), kolacji normalnie nie jadałam, chyba że cos lightowego typu jogurt czy coś. .. a kg przybywało... to pewnie te obiadki pyszniutkie były wszystkiemu winne i podwieczorki zawsze słodkie. A jak tam alme - jak tam twoj pierwszy dzień zmagań z DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Alez tu tloczno :) Nie wiem czy dalej moge na tym forum skoro jestem juz po diecie? Ale weszlo mi to w krew :) Wlasnie wrocilam z wieczornego marszu, zjadlam kolacyjke (a mialam juz nic nie jesc :( ) i ide lulu. Dziwczyny, ja Wam prawie zazdrosze ze jestescie na dietce :) Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Witajcie! Efciu, jeśli chodzi o jędrną skórę, to chyba na poprzedniej stronie jest wpis aneczki, w którym opisany jest na to sposób. Polecam. Ja już zamówiłam olejki na sumę 100 zł! Gabrielo, głowa do góry :) To wszystko przejdzie. Ja też miałam ciężki początek. Drugiego dnia rano prawie zemdlałam i było mi bardzo nie dobrze. Ale dzień 4 był przełomem, kiedy to zjedzenie połowy zupki, zajmowało mi tyle, co zjedzenie pizzy, bo nie byłam po prostu głodna. Miałam też mnóstwo energii i jednynymi objawami stosowania diety były luźniejsze spodnie :) Wciąż nie mam pieniędzy na koncie.Wiecie co ja przeżywam ? :( P.S. Jogurtów nie wolno, ale ja też miałam zamiar je wcinać, choć w niewielkich ilościach. Znalazłam nawet kefir 0% z firmy Piątnica. Pyszny a kalorii ma tyle co nic ;) Pozdrawiam gorąco, i jak zwykle dziękuję Mabie za cenne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonzo
Cześć dziewczynki. Mam pytanko czy przed okresem to normalne że mniej chudniemy? Bo ja właśnie jestem na 4 dniu mieszanej i dostałam okresu. Co rano się waże i nic nie spada. Nic prawie nie jem i nic nie spada. Powiedzcie że to normalne..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Bonzo, to zupełnie normalne, bo w organiźmie zatrzymuje się woda. Po okresie pewnie wszystko wróci do normy. Powodzenia! P.S. Aneczko pisz :) Ty masz tyle pomysłów na chude ciałko, jędrne , bez-cellulitowe, że na pewno żadna z nas nie chce aby Ciebie zabrakło na naszym forum. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Dzięki dziewczyny za rady :-) Lepiej mi na sercu i na duszy... no i wadze, choć mam świadomość, ze to co ubyło, to woda, ale co tam... jest mniej i to pozwala mi się lepiej czuć. Moria, twoja informacja o omdleniu spowodowała, ze zrobiłam sobie pyszną kawkę i będę się nią ratować przez kolejne dni. Też chciałabym, zby zupki wchodziły we mnie tak wolno... póki co pałaszuję je z apetytem :-) no i dzięlę na pół, tak jak Anca radziła. Jak tak czytam Wasze wpisy, to gratuluję Wam samozaparcia i zdyscyplinowania... też chcę być taka. Tak sobie pomyslałam, że taka dieta to nie tylko próba walki ze zbędnymi kilogramami, ale także własnym charakterem. Nikomu jeszcze taka próba sił nie poszkodziła, co ;-) Aneczko.24 nie zostawiaj nas...twoje wspaniałe wyniki bardzo mnie motywują. Tymczasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Anca ja tez nie widze bym coś chudła, na wage przestałam już wchodzić .Dzień pomiarów czwartek:) To prawda,że na mieszanej bardziej chce się jeść apetyt rośnie w miarę jedzenia. Hm... ale pilnuje się trochę się martwie bo mój bilans dzienny nadal wynosi ok 500-600kcl.Warzywa,rybke lub mięsko gotuje tylko na wodzie lub parze. Przestałam dodawać wegete bo nogi mi znów zaczeły puchnąć.Może troche masła do tego albo oliwy z oliwek powinnam dodać?A jak wygląda sprawa koncentratu pomidorowego można trochę dodać do potraw? Aneczko no coś ty kochana to już i Twoje forum nawet nie mysl aby tu do nas nie pisać. Potrafisz nas podtrzymać na duchu i świecić przykładem szczupłej osóbki:) Moria mam nadzieję ,że kaske juz dostałaś:) Bonzo woda przy okresie się zatrzymuje ,waż i mierz się tylko raz w tygodniu wtedy mniejszy stres:) Gabrielo masz jak najbardziej rację to nie tylko walka z tłuszczykiem ale i charakterem , czas zmienić nawyki zywieniowe:) Haha Efcia dowcipniś z Twojego męża Trzymajcie się dziewczyny cieplutko Acha zaczełam popijać sok 8 warzyw fit pychota 100 ml tylko 23kcl:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem drugi dzien na mieszanej. Wczoraj zjadłam napój który wsypałam do jogurty 0% i chyba to bład bo jogurtów sie ponoc nie je :(. na obiadek kostke mintaja z warzywkami ...i znowu błąd bo gdzies wyczytałam że nie powinno sie jeść warzyw strączkowych :(. Napisae Wam dziewczyny co znalazłam w necie o diecie mieszanej a wiec: W skład posiłków powinny wchodzić mieso z bardzo mała iloscia tłuszczu / indyk, kurczak, podroby, ryby, owoce morza?. Mieso zawierające tłuszcz / wołowina, wieprzowina, baranina, kaczka/ mozna jadac 2 razy w tygodniu. z menu nalezy wykluczyć tłuste mleko, śmietane, culier oraz unikac: - posiłków weglowodanowych : chleb, ziemniaki, ryż, ciasta, makaron - posiłków do których produkcji stosuje sie cukier - owoców: banany, gruszki, winogrona, śliwki, pomarańcze - jarzyny:ziemniaki, pomidory i straczkowe - nabiał: jogurt, sery sosy - dozwolone przyprawy sól, pieprz i ocet winny alkohol zabroniony nie wiem ile tego mieska można 10 dk? goloneczki np????? i czy tylko gotowane i duszone? Nie mozna podsmazyc na odrobinie oliwy z oliwek? ryżu nawet brązowego nie mozna??? Wegetą nie mozna posypac piersi kurzęcej??? Lampki winka tez nie mozna :(. Smutno mi ..jak to prawda. Moze lepiej byc grubszą i szczęśliwszą żywieniowo. chyba w doła sie wkręcam, myslałam ze jak schudne to wszystko co najlepsze przede mna ...a tu masz babo szpinak. pocieszyc sie musze jakoś ...chyba pójde jakieś dawne ciuchy poprzymiezać :) . pa Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem drugi dzien na mieszanej. Wczoraj zjadłam napój który wsypałam do jogurty 0% i chyba to bład bo jogurtów sie ponoc nie je :(. na obiadek kostke mintaja z warzywkami ...i znowu błąd bo gdzies wyczytałam że nie powinno sie jeść warzyw strączkowych :(. Napisae Wam dziewczyny co znalazłam w necie o diecie mieszanej a wiec: W skład posiłków powinny wchodzić mieso z bardzo mała iloscia tłuszczu / indyk, kurczak, podroby, ryby, owoce morza?. Mieso zawierające tłuszcz / wołowina, wieprzowina, baranina, kaczka/ mozna jadac 2 razy w tygodniu. z menu nalezy wykluczyć tłuste mleko, śmietane, culier oraz unikac: - posiłków weglowodanowych : chleb, ziemniaki, ryż, ciasta, makaron - posiłków do których produkcji stosuje sie cukier - owoców: banany, gruszki, winogrona, śliwki, pomarańcze - jarzyny:ziemniaki, pomidory i straczkowe - nabiał: jogurt, sery sosy - dozwolone przyprawy sól, pieprz i ocet winny alkohol zabroniony nie wiem ile tego mieska można 10 dk? goloneczki np????? i czy tylko gotowane i duszone? Nie mozna podsmazyc na odrobinie oliwy z oliwek? ryżu nawet brązowego nie mozna??? Wegetą nie mozna posypac piersi kurzęcej??? Lampki winka tez nie mozna :(. Smutno mi ..jak to prawda. Moze lepiej byc grubszą i szczęśliwszą żywieniowo. chyba w doła sie wkręcam, myslałam ze jak schudne to wszystko co najlepsze przede mna ...a tu masz babo szpinak. pocieszyc sie musze jakoś ...chyba pójde jakieś dawne ciuchy poprzymiezać :) . pa Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem drugi dzien na mieszanej. Wczoraj zjadłam napój który wsypałam do jogurty 0% i chyba to bład bo jogurtów sie ponoc nie je :(. na obiadek kostke mintaja z warzywkami ...i znowu błąd bo gdzies wyczytałam że nie powinno sie jeść warzyw strączkowych :(. Napisae Wam dziewczyny co znalazłam w necie o diecie mieszanej a wiec: W skład posiłków powinny wchodzić mieso z bardzo mała iloscia tłuszczu / indyk, kurczak, podroby, ryby, owoce morza?. Mieso zawierające tłuszcz / wołowina, wieprzowina, baranina, kaczka/ mozna jadac 2 razy w tygodniu. z menu nalezy wykluczyć tłuste mleko, śmietane, culier oraz unikac: - posiłków weglowodanowych : chleb, ziemniaki, ryż, ciasta, makaron - posiłków do których produkcji stosuje sie cukier - owoców: banany, gruszki, winogrona, śliwki, pomarańcze - jarzyny:ziemniaki, pomidory i straczkowe - nabiał: jogurt, sery sosy - dozwolone przyprawy sól, pieprz i ocet winny alkohol zabroniony nie wiem ile tego mieska można 10 dk? goloneczki np????? i czy tylko gotowane i duszone? Nie mozna podsmazyc na odrobinie oliwy z oliwek? ryżu nawet brązowego nie mozna??? Wegetą nie mozna posypac piersi kurzęcej??? Lampki winka tez nie mozna :(. Smutno mi ..jak to prawda. Moze lepiej byc grubszą i szczęśliwszą żywieniowo. chyba w doła sie wkręcam, myslałam ze jak schudne to wszystko co najlepsze przede mna ...a tu masz babo szpinak. pocieszyc sie musze jakoś ...chyba pójde jakieś dawne ciuchy poprzymiezać :) . pa Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem drugi dzien na mieszanej. Wczoraj zjadłam napój który wsypałam do jogurty 0% i chyba to bład bo jogurtów sie ponoc nie je :(. na obiadek kostke mintaja z warzywkami ...i znowu błąd bo gdzies wyczytałam że nie powinno sie jeść warzyw strączkowych :(. Napisae Wam dziewczyny co znalazłam w necie o diecie mieszanej a wiec: W skład posiłków powinny wchodzić mieso z bardzo mała iloscia tłuszczu / indyk, kurczak, podroby, ryby, owoce morza?. Mieso zawierające tłuszcz / wołowina, wieprzowina, baranina, kaczka/ mozna jadac 2 razy w tygodniu. z menu nalezy wykluczyć tłuste mleko, śmietane, culier oraz unikac: - posiłków weglowodanowych : chleb, ziemniaki, ryż, ciasta, makaron - posiłków do których produkcji stosuje sie cukier - owoców: banany, gruszki, winogrona, śliwki, pomarańcze - jarzyny:ziemniaki, pomidory i straczkowe - nabiał: jogurt, sery sosy - dozwolone przyprawy sól, pieprz i ocet winny alkohol zabroniony nie wiem ile tego mieska można 10 dk? goloneczki np????? i czy tylko gotowane i duszone? Nie mozna podsmazyc na odrobinie oliwy z oliwek? ryżu nawet brązowego nie mozna??? Wegetą nie mozna posypac piersi kurzęcej??? Lampki winka tez nie mozna :(. Smutno mi ..jak to prawda. Moze lepiej byc grubszą i szczęśliwszą żywieniowo. chyba w doła sie wkręcam, myslałam ze jak schudne to wszystko co najlepsze przede mna ...a tu masz babo szpinak. pocieszyc sie musze jakoś ...chyba pójde jakieś dawne ciuchy poprzymiezać :) . pa Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Cos od wczoraj pesymistyczne te wpisy... :( Ale to pewnie tylko chwilowe kryzysy... Ja nadal czekam na dietke, a zaczne niestety nie w piatek, ale w poniedzialek (niesczesny poniedzialek ;) ) chyba. Bo na weekend jade do rodzicow i trudno mi tam bedzie przezyc pierwsze dni na DC. Szkoda, ze tak ciagle musze odwlekac ta diete, ale juz jak zaczne, to nie chce przerwac z jakiegos glupiego powodu.. Moria, jak tam Twoje stypendium? Dostalas juz pieniazki? Ja w olejki i balsamy ujedrniajace zainwestuje chyba w nastepnym miesiacu.. Aneczka.24 - zagladaj do nas jak najczesciej! Mnie tez strasznie mobilizuja Twoje rezultaty! :) No i jestem ciekawa, co slychac u Ciebie po zakonczeniu diety. Gabriela_27 - ja tez, jak kiedys stosowalam diete Cambridge, mialam problem z zoladkiem i jelitami (ktore szalaly) przez 3 pierwsze dni. Najgorsze bylo burczenie w brzuchu na wykladach. :/ Ale jak sie duzo wypije, to mozna oszukac glod. A bylam chyba nawet w gorszej sytuacji, bo zupki Cambridge mi nie za bardzo smakowaly i nie chcialam ich dzielic na pol. Kazde zjedzenie posilku duzo mnie kosztowalo. ;) Trzymam za Was kciuki i niedlugo sama dolacze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia 100gram mięsa lub ryby + 300-400 gram warzyw. Ja dodawałam wegete ale od wczoraj nie dodaje nogi mi znów zaczeły puchnąć. W zasadzie mi to nie przeszkadza czuję teraz dokładny smak wszystkiego:) Oliwy też nie dodaje ,ale myslę że troszke mozna oliwy z oliwek. Na poczatek raczej gotowane inaczej mozna przypłacić bólem żołądka. Od Aneczki dostałam diete 800- 1000kcl jak chcesz to Ci przeslę podaj tylko maila. Marysiu masz rację lepiej od poniedziałku ,bardzo byś cierpiała widząć te wszystkie smakołyki Trzymajcie się cieplutko kruszynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajle DC okazja
Zostalo mi 8 koktajli DC: 3 cappuccino,3 owoce leśnei 2 truskawkowe. Calość wraz z przesylką 40zl. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy anecior8@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
witam !!!!!!!!!!!!!! jutro dzień wazenia mija mi 7 dzien scisłej:) ale mam zamówiona na 7 dni:) wiec następny tydzien walki:) moria jak przeczytałam ile wydałaś na te olejki to mówiłam boze .. ale sama tam wpadłam i wydałam niewiele mniej:) zapisałam sie na masarze i akupresure , nie takie drogie , ale jeszcze kupie sobie takie specialne bytki do akuresury , nie do kupienia w sklepie , maja za zadanie masowac receptory , serio jak przymierzyłam to czuc było , nie bilała jak niektóre te niby do masowania , ktore dzgaja zamiast masowac:) .trace wode i powiedziała mi masarzystka ,z ebardzo to widac choc pje najmniej 5 litrów dziennie, poradziła mi posypac zupke sola szczypte aby zatrzymac wode w organizmie , ale fajne jest to ze podobno solic powinno sie troszke kawe < zdziwiłam sie> ale podobno niewkuje szkodliwe działanie i ma same zalety,, uaktywnia ja , a i wcinam aspargin , raczki mi dretwieja ma cie tak???? aneczko--- badz słonko z nami w kupie siła tkwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
a zapomniałam aneczko prosze o ta dietke mieszaną przesli mi będę wdzięczna, pozdarwiam elizamod14@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chudzinki:) Trzymam się dzielnie,znajomi mi sekunduja ,więc jakos idzie... Na wagę przestaję stawac,Nikulina masz racje ,trzeba się wazyc raz w tygodniu...,po co zbędny ztress, a zatem czekam do poniedziałku.. Ale pisze ,żeby Was namówic na fajny zakup. W czasopismie SHAPE zamieszczono swietna płytke DVD z cwiczeniami na brzuch. Dwie serie po 15 minut. Rewelacja! Własnie skończyłam pół godzinny domowy trening. Myslałam,że nie przebrne ,ale...dałam rade ,chyba nie jest ze mna jeszcze tak żle. A wierze ,że te ćwiczenia mogą zdziałac cuda!!Oczywiście po scisłej dopiero..:) Nastepne płytki maja byc przy dalszych numerach - cena 11 zł,- a w ksiegarniach wysyłkowych powyżej 30,juz miałam zamówić! Poloecam,trzymajcie sie. Acha tez jestem ciekawa czy mozna już odrobinę tłuszczu...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po poludniu juz dostalam swoja dietke. :) Ale jestem szczesliwa, az rece mi sie trzesly jak kwitowalam odbior paczki. :) A moze to ze strachu??? :) Widze, ze wzielo Was na te olejki. :) Piszcie jak sie sprawdzaja, bo tez bym moze je sobie zamowila. :) No, ide na \"M jak milosc\" :) Trzymajcie sie Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alme
Witajcie dziewczyny:) Mówiłam, ze w poniedziałek zacznę, ale niestety - zapomniałam, że to początek okresu i nie mam od dwóch dni siły na nic, więc wolę poczekać do środy. Czyli jutro start. Powinnam już sobie dać radę, bo wczesniej to się trochę bałam. Ehhhh... będzie dobrze:) całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulina :) bede wdzięczna za te diete 800 -1000 kalorii. czy na tej diecie dalej sie chudnie bo nie mam nic przeciwko schudnąc jeszcze z 2 kg i dobić do straconych 8 i pół :). piersi zmalały :( -szkoda ale w pasie jestem szczupluteńka za to. moze kupie sobie biustonosz z jakimis wkładkami dla zmyły przeciwnika ha ha ha. czemy nie mozna jeść fasolki szparagowej i pomidorka ? całkiem nie rozumiem tego. Pije herbatke figure i nie wiem czy powinnam. brzuch mi sie skurczył do wielkości orzeszka i nawet całego jabłka nie dałam rady zjeść. mój emil to : ewas@poczta.onet.pl pa buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×