Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Efcia Diablo wysłałam Wam te dietki co dostałam od Aneczki. Moje menu dzis *baton morelowy *200gram warzyw +50 gram wątróbki drobiowej usmażonej na 2 łyżeczkach oliwy z winogron *jabłko *50gram polędwicy wędzonej z indyka Jestem pełna nie dam rady zjeść 2 porcji DC. Dziewczyny fakt najwięcej w biuscie się chudnie, ja osobiście nie narzekam bo tam w zeszłym tygodniu miałam 145 cm;) Mam problemy z ćwiczeniami ale to chyba przez moją otyłość poćwicze 5 min i padam:( Narazie chyba tylko spacery mi zostały, jak więcej schudne to i ćwiczenia będe mogła jakieś wykonać. Buuuuuu narazie to fizycznie nie możliwe:( Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam kochane za cieple slowa! Bede Wam kibicowac!! Moria, znalazlam wreszcie te kefirki 0% Piatnicy. Beda jutro na sniadanko do owsianki :) Idz na uczelnie i powiedz ze chcesz kase! Oni czasem strasznie sie ociagaja z wyplacaniem pieniedzy, dopiero interwencja (stanowacza) przynosi rezultaty. Bonzo, zgadzam sie z Moria. Przed okresem zatrzymuje sie w organizmie woda (nawet do 2 kg). Musisz spokojnie przeczekac. Gabriela, dodaj do kawki odrobine cynamonu - dla mnie pychotka. Nikulina, trzymaj sie dzielnie - jestes juz na finiszu :) Co to za soczek warzywny? Jakis nowy? Efcia, nic sie nie przejmuj - takie male odstepstwa to nic. Nie zniechecaj sie teraz! Przymiarka \"dawnych\" ciuchow jest najlepszym pocieszeniem :) Pomysl jak bedziesz pieknie wygladala (i przede wszystkicm czula) po zakonczeniu diety. Dietki juz do Ciebie polecialy. Ja tez sie musialam zaopatrzyc w powypychany stanik :( Ale lepszy wypchany stanik niz majtasy wyszczuplajace :) Marysia, Co sie odwlecze to nie .... Faktycznie biedne te poniedzialki :) W weekend jest ciezko wytrzymac pierwsze dni (duzo wolnego czasu :) ). Diablo, dietki juz do Ciebie polecialy. Mi nic nie dretwialo. Ale moze nie czulam tego z zimna :) Alme, powodzenia w pierwszym dniu!! Anca, w miesku jest troche tluszczu. Bardziej tlusto (np kaczka) mozna 2 razy w tygodniu. Polecam stronke z cwiczeniami - podobno rewelacja http://www.modeling.pl/?sub=cwiczenia/brzuch&fil=brzuch&poz=31 Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chudzinki :) Aneczko bardzo mi sie spodobało to co napisałaś cyt: lepszy wypchany stanik niż wyszczuplające majtasy :) ha ha ha chyba to sobie gdzies zapisze :) nikilinko, aneczko serdecznie dziekuje za dietki. Od poniedziałku schudłam pół kilo na mieszanej :) Musze dobic do tych 10 kg koniecznie .... poczatki scisłej są stresujace / bulgotanie w brzuchu/ ale na trzeci -czwarty dzień wszystko sie normuje i juz z górki :).nic mi nie dretwiało ...chyba ze z zimna. mam niskie cisnienie a podobno przy tak nisko kalorycznej dietce bardziej sie marznie :) BYLE DO WIOSNY DZIEWCZYNY - damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) Sorki, ale mam do Was troche osobiste pytanko... Czy ktoras z Was uzywa tabletek antykoncepcyjnych? Bo jestem ciekawa, czy nie wplywaja jakos negatywnie na diete. Ja jestem na etapie zastanawiania sie czy dalej je stosowac, bo mam za soba pierwszy miesiac z pigulkami i czuje, ze organizm zatrzymal sporo wody, a poza tym mam plamienia. Zastanawiam sie czy nie latwiej by szlo to odchudzanie bez tabletek. A u Was jak? Myslicie, ze tabletki maja wplyw na tempo chudniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Marysiu, nie wiem jak to jest z tabletkami, ale nie sądzę, aby były jakieś przeciwwskazania. A zaczęłąś już? Napisz koniecznie, bo ja dostałam pieniążki i OD JUTRA zaczynam dietkę!!! Czuję się jak W NIEBIE !!! :) :) :) Jutro rano zważę się i wymierzę (ale mam cykora ;) ) i zaczynam działać. Kupiłam też sobie herbatkę czerwoną i jest aromatyzowana cytrynką. Błagam powiedzcie, że mogę ją pić. W końcu nie zawiera suszu z cytryny , tylko sam aromat. Czy może to zaszkodzić mojej diecie? Oby nie, oby nie :) Pozdrawiam Was kochane gorąco i piszcie :) bo wtedy jest od razu raźniej i weselej ! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... Moria ja też pije duże ilości herbaty czerwonej-cytrynowej.Myślę ,że to dobry pomysł. Coraz ciężej mi opanować pokusę zjedzenia czegoś słodkiego albo chlebka..mniam mniam,ale jeszcze troche wytrzymam bez. Nikulina dzielnie sie trzymasz widzę ,aj jem troche więcej.ale tylko jedna porcje DC.Maba pewnie by mnie przywołała do porzadku.. Poza tym dzisiaj zjadłam troche tuńczyka ...wiem wiem..dużo kalorii ale ponoć b.zdrowy..no i zjadłam 3 kesy niewielkie. Aneczko dziękuje za link...faktycznie fajne ćwiczonka. Na razie jednak piłuję ostro cwiczenia z DVD,brzucha nie czuję. Nie jestem pewna czy to dobry pomysł,bo dzisiaj po godzince ćwiczeń /30 minut rowerek + 30 minut ABS/ trochę osłabłam./Ciekawe co na to Maba? Pozdrawiam Was,ale sie dzielnie wszystkie trzymamy. Klub Kwadransowych Grubasów to przy nas wysiada:) :) no nie?? A może się jakoś nazwiemy??? Macie pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Aneczko niestety dla mnie to jeszcze nie finisz przedemna bardzo długa droga. Ale cieszę sie bardzo że Was poznałam i to wy zdopingowałyscie mnie do podjęcia tego wyzwania:) Co do soku to jest on firmy Tymbark nzaywa się \"8 warzyw fit\". Naprawde pychota:) i co najważniejsze 100ml to tylko 23 kcl. Anca fakt ja też mam już ochote na chlebek,ale z nim to chyba na bardzo długo sie pożegnam.Świetny pomysł z tym klubem:), pomyslę nad nazwą. Zazdroszcze Wam ,że ćwiczycie ja po 5 min wysiadam, padam. Jeszcze za gruba jestem aby jakieś ćwiczenia wykonywać(fizycznie nie mogę ich zrobić:( )No cóż narazie spacerki zostają. Moria bardzo się cieszę ,że kaskę dostałaś i zaczynasz jutro. Marysiu myślę że przy tabletkach antykoncepcyjnych nie ma przeciwwskazań do DC, ale piszesz że masz plamienia z tego powodu powinnaś iść do lekarza, bo chyba te tabletki nie są wskazane dla Ciebie. Efcia gratuluję :) u mnie pomiary jutro Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wiem, ze tabletki nie sa przeciwskazane w DC, bo nawet w karcie zdrowia jest o tym mowa. Ale mi chodzilo tylko o to, czy czasem nie chudnie sie wolniej z racji tej wody w organizmie i dlatego pytalam o Wasze wrazenia.. :) Ale mniejsza z tym. Z tymi plamieniami, to podobno maja prawo byc, a chyba nie chodzi w tym wszystkim o sam rodzaj tabletek, tylko ogolnie o to, ze moj organizm raczej nie bardzo na nie reaguje (bo kiedys juz bralam, i to rozne probowalam, a kazde niezbyt dobrze sie przyjmowaly..) Niewazne, zrezygnuje z tabletek czy nie - diete zaczynam w poniedzialek. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Dziewczynki Kochane! Dziś mija trzeci dzien diety ścisłej... najgorsze jest to, że cały czas myśle o jedzeniu... a jak je zobaczę, poczuję ... masakra. Niemniej jednak trzymam się dzielnie. Dziś już tylko jedną zupkę podzieliłam na półi dodałam otrąb, bo mnie przycisnął głód. Tak bym chciała, żeby w końcu minął... z tego co Was czytam... to minie bez dwóch zdań. Ale do rzeczy - po powrocie z pracy się zważyłam... było o pół kg mniej niz wczoraj - to chyba dobry znak :) działa motywująco. Moria, Marysia 23 - będę trzymała za Was kciuki - tak pragnę aby nam wszystkim się udało!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Gabrysiu, to minie, na pewno :) ja przeżywałam to samo, i jutro będe pewnie czuła to jeszcze raz. Na początku to jest jak odwyk ;) Bo różnice w ilości dostarczanych kalorii są ogromne. Jednego dnia jemy 3000 a następnie 500 kcal, więc organizm jest w małym szoku, i reaguje głodem, ale niedługo przywyknie, bo zauważy, że mimo, iż kalorii jest mało, to ma dosyć witaminek i białka, i że jeśli mu czegoś jeszcze na ząb potrzeba to może sobie pociągnąć z fałdy na brzuchu lub z bioderka :) Tak mi się wydaje ;) Marysiu, a możesz zacząć jutro ? Byłoby super zacząć tego samego dnia, no ale nic, jeśli nie, to będziemy szły takim fajnym cyklem : Gabi ja i Marysia :) Jestem taka szczęśliwa, naprawdę, i mam nadzieję, że wszystkie będziemy się trzymać razem także po zakończeniu diety, bo ja wielu z Was bardzo dużo zawdzięczam, i pewnie nie miałabym az tyle zaparcia i wytrwałości gdyby nie Wasze ciepłe słowa. Więc możemy stworzyć taki pakt (zamiast "czarownice z Salem" to "chudzinki z Forum" ), albo zgrupowanie heh, i zorganizujemy konkurs na nazwę drupy (nagroda- liść sałaty ;) ) Już chciałabym iść spać i obudzić się rano i wypić koktajlik waniliowy :) Całuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Witajcie! Dziś 1 dzień diety ścisłej. Weszłam na wagę, a tam... 63,5 - kurcze nie ma to jak wagi elektroniczne, bo ja raczej w to nie wierzę, abym przytyła tyllko tyle. No ale cóż, no nic, to tylko liczby. Za punkt wyjściowy przyjmę 64. Chciałam się też zmierzyć, ale nie mogę znaleźć cm. więc zrobię to później. Teraz biegnę do bankomatu po nieniążki na wypadek gdyby przyszły dziś olejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A co tu dziś taki zastuj hm... Mam nadzieję ,że to nie przerwa w dietkowaniu:) No u mnie dzis wielki dzień mija miesiąc od kad jestem z Wami i się odchudzam. Musze się pochwalić po m-cu jestem: *lżejsza o 10kg i szczuplejsza o * piersi 12cm *pas 10cm *biodra 10cm A to wszystko w dużej mierze dzięki Wam kochane:) Moria trzymam mocno kciuki. Ja od poniedziałku chyba też przejdę na ścisłą przynajmniej bardzo bym chciała. Maba bedę mogła Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Moria, przykro mi, ale nie moglam dzisiaj zaczac diety, bo jade na weekend do domu i bym sobie nie dala rady z odchudzaniem. ;) Zaczne od razu w poniedzialek. Ale i tak prawie bedziemy szly leb w leb. :) Ja sie chyba nie bede wazyc, zeby sie nie zdolowac za bardzo, bo to mnie by raczej moglo zniechecic niz zachecic... Wiem, jak chce wygladac i do tej pory sie bede odchudzac. :) Nikulina - gratuluje efektow! Tez bym tak chciala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane \"chudzinki z forum\" :)! Nikulina, gratuluje wynikow!! To mobilizuje prawda? Moria, witamy na zlaku :) Gabriela, badz dzielna! Glod na pewno minie! Marysia, jak ja bralam tabletki to zawsze zatrzymywala mi sie woda w organizmie. Dlatego juz nie biore. Dziewczyny, nie chce Was martwic ale herbatki owocowe odpadaja. Lepiej nie ryzykowac. Strasznie jestem zmeczona-mam okropny mlyn w pracy. Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane \"chudzinki z forum\" :)! Nikulina, gratuluje wynikow!! To mobilizuje prawda? Moria, witamy na zlaku :) Gabriela, badz dzielna! Glod na pewno minie! Marysia, jak ja bralam tabletki to zawsze zatrzymywala mi sie woda w organizmie. Dlatego juz nie biore. Dziewczyny, nie chce Was martwic ale herbatki owocowe odpadaja. Lepiej nie ryzykowac. Strasznie jestem zmeczona-mam okropny mlyn w pracy. Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Witam Słoneczka Kochane! Dziś mija 4 dzień diety - o głodzie powoli zapominam - jest tak jak mówiłyście - mam za to coraz więcej energii ;-) nazwałabym ją potencjalną, bo jak dziś podbiegałam do autobusu to czułam się niczym 70-ciolatka. Teraz rozumiem dlaczego nie można ćwiczyć na diecie ścisłej ;) Mam do Was pytanie związane z doprawianiem zupek - dla smaku dodaję odrobinkę sosu sojowego i kilka kropel octu winnego - bardzo lubię kwaśne potrawy... ale jakby nie można było to zrezygnuję z tego doprawiania. nikulina gratuluję wyniku - 10 kg! i po 10 cm w obwodach - też będę do tego dążyć! Gdyby mi się to udało - to będzie dopiero pierwszy krok w osiągnięciu tego, co sobie zaplanowałam. moria - trzymaj się dzielnie , będę Ci kibicować... jesteś 3 kroczki za mną ;-) Aneczko.24 - ja też miałam taki ciężki dzień w pracy - cieszę się, że dobiega końca. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( A ja dzisiaj złapałam doła:( Mija tydzień mieszanej a ja..w ciągu ostatnich 2 tygodni najpierw schudlam 1 kg!!/tylko? a dzisiaj ten kilogram mi przybył na wadze. Nic nie rozumiem,nie mam żadnych odstepstw..może nawet jem ostatnio mniej niz powinnam!! Jestem juz po okresie,więc to nie ta kwestia... Mam dość!! W dodatku sporo ćwiczę i wcale mi sie obwody nie zmniejszaja!! Jakaś nietypowa jestem czy co??:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca kochana nie łam się waga napewno ruszy. Wszędzie w opisie diety jest napisane żę w 1 tygodniu diety mieszanej się nie chudnie. (tzn waga niespada) Pozatym zatrzymanie wody nie tylko nastepuje przy okresie jest wiele innych czynników co to powodują.Dalej przestrzegaj diety a napewno będą wyniki. Maba kiedyś napisała,że też dużo zależy od tego ile ma się nadwagi. Te osoby które mają dużą podobno szybciej chudną , co tez nie jest regułą . Nasza Aneczka ładnie schudła a nie miała tak dużej nadwagi. Pomyśl sobie ile juz Ci ubyło odrazu lepiej się poczujesz:) Trzymam mocno kciuki,zważ i zmierz się dopiero za tydzień. Gabrielo cieszę się ,że tak dobrze Ci idzie. Ja doprawiałam tylko oregano albo ziołami prowansalskimi. Sos sojowy zdaje sie Moria dodawała co do octu nie jestem pewna. Aneczko staraj sie też znaleźdz czas na odpoczynek Całuję i pozdrawiam cieplutko PS Pojawiła się książka \"Vita Schudnij raz na zawsze\" cena 17,9 Fajna sprawa sporo cennych informacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczko.24
Gabriela, co do octu to nie wiem ale sos sojowy zawiera cukier. Czyli odpada. Nie chodzi o to, ze te pare kcal spowoduje ze nie bedziesz chudla ale mozesz czuc glod. Na stronie DC jest napisane, ze kazdy kes wyzwala glod (i zakloca spalanie tluszczu). Ale wybor nalezy do Ciebie. Ja zupki doprawialam pieprzem i chilii. Anca, waga moze nie idzie w dol a centymetry? Jezeli duzo cwiczysz to moze przybywa miesni (wiecej waza niz tlusz)? I wez tez pod uwage to co Maba mowila o wodzie (ze wraca ok 2 kg). Bedzie dobrze tylko sie nie zalamuj!! To fakt ze ladnie schudlam ale scisla przestrzegalam "scisle" :) Tylko raz pozwolilam sobie na 5 kropli Gripo Septu bo mnie grypa lapala. Zapisalam sie na aerobic!!! Wreszcie :) Sciskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) W niedziele minie tydzień mojej mieszanej :) jak byłam na ścicłej 3 tygodnie to myslałam sobie, że na mieszanej bede jadła co popadnie i to w ogromnych ilościach. Bałam sie tego a wszyscy znajomi ,,krakali \" że po tak szybkim pozbyciu sie 8,5 kg ....nadrobie wszystko w dwa tygodnie :(. odpowiadałam im, że mam wage i mózg aby zapanowac nad jojo. W domu i w pracy nie miałam wsparcia niestety. Teraz waga stoi w miejscu, jem około 600 kalorii i jestem najedzona :). Nie chudne a chciałabym jeszcze z 2 -3 kg :(...co jest? Na mieszanej po ścisłej juz sie nie chudnie???. Dzisiaj zjadłam 1 napój z chudym mlekiem, na obiad z 20 dkg mintaja i garść warzyw duszonych...i juz na dzisiaj nie chce mi sie jeść :) pije czerwona herbatke ...i dalej po 2 litry wody :) Moria, anca nie zniechęcajcie sie :) na tej dietce musi sie schudnac nie ma innego wyjścia :). Ja w pierwszym tygodniu straciłam 4 kg / 2 kg wody/, w drugim 2,5 kg. w trzecim 2 kg. Tak na marginesie ...za jakis czas mam spotkanie z kims waznym dla mnie , widział mnie 8,5 kg temu :) ciekawa jestem jakie wrażenie na nim zrobie:) Szkoda mi troche biustu ...ale trudno :) Pozdrawiam serdecznie dzielne Cambridgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) W niedziele minie tydzień mojej mieszanej :) jak byłam na ścicłej 3 tygodnie to myslałam sobie, że na mieszanej bede jadła co popadnie i to w ogromnych ilościach. Bałam sie tego a wszyscy znajomi ,,krakali \" że po tak szybkim pozbyciu sie 8,5 kg ....nadrobie wszystko w dwa tygodnie :(. odpowiadałam im, że mam wage i mózg aby zapanowac nad jojo. W domu i w pracy nie miałam wsparcia niestety. Teraz waga stoi w miejscu, jem około 600 kalorii i jestem najedzona :). Nie chudne a chciałabym jeszcze z 2 -3 kg :(...co jest? Na mieszanej po ścisłej juz sie nie chudnie???. Dzisiaj zjadłam 1 napój z chudym mlekiem, na obiad z 20 dkg mintaja i garść warzyw duszonych...i juz na dzisiaj nie chce mi sie jeść :) pije czerwona herbatke ...i dalej po 2 litry wody :) Moria, anca nie zniechęcajcie sie :) na tej dietce musi sie schudnac nie ma innego wyjścia :). Ja w pierwszym tygodniu straciłam 4 kg / 2 kg wody/, w drugim 2,5 kg. w trzecim 2 kg. Tak na marginesie ...za jakis czas mam spotkanie z kims waznym dla mnie , widział mnie 8,5 kg temu :) ciekawa jestem jakie wrażenie na nim zrobie:) Szkoda mi troche biustu ...ale trudno :) Pozdrawiam serdecznie dzielne Cambridgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Dzięki dziewczyny za info o tym sosie sojowym... hmmm... bedę doprawiać zupki solą i pieprzem, choć ten ostatni również wzmaga apetyt :-) Na dziś wykorzystałam już cały limit posiłków na dziś ... i przyznam, że jeszcze bym coś przekąsiła przed snem... a może lepiej iść umyć zęby :-) to zawsze pomaga! Do jutra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Zaczynam dzień nr dwa :) Już czuję sie dużo lepiej :) Wczoraj dostałam też moje olejki, i właśnie siedzę owinięta folią i opatulona kocem. Fajna sprawa. Mam nadzieję, że podziała :) Ładnie pachną i łatwo się to wszystko przygotowuje. Tylko ludzie dziwnie na mnie patrzyli, gdy w w supermarkecie kupiłam 6 folii spożywczych i 5 paczek gum bez cukru. ;) Mam oczywiście dużo batonów (20 szt.) bo często zmuszona jestem jeść poza domem, a że są one pyszne, to już wogóle czuję się na diecie cudownie. Zamówiłam też błonnik Cambridge i działa ! Łyżeczka tego specycyfiku ma tylko jadną kalorię. Myślę, że po zakończeniu diety można sobie jeszcze go zafundować, bo jedno opakowanie kosztuje 37 zł i starcza na miesiąc, a jest on całkowicie naturalny. Acha i błonnik ma lekko słodkawy smak, więc ja dodaję tą łyżeczkę do kawy razem z napojem waniliowym - całość smakuje bosssko - polecam! Co do przyprawiania zup - to rzeczywiście lepiej odstawić sos sojowy, którym też się raczyłam (choć w małych ilościach). Nie byłam głodna i tak, ale lepiej nie kusić losu. Teraz dodaję szczyptę pokruszonej bazylii, szczyptę suszonego koperku, szczyptę pokruszonego oregano, czasem odrobinę pieprzu ziołowego i odrobinę wegety ( no właśnie - można? czy zastąpić solą zwykłą? ). Całość ma taki smaczek, że zupkę można sporo rozcieńczyć, ja pół zupki zalewam 1,5 szklanką wody i jest z tymi dodatkami mniam, mniam, A do dziewczynek na mieszanej: Nie wiem , czy lubicie coś takiego, ale, mi było ciężko jeść gotowane warzywa gdy zaczynałam ścisłą, więc robiłam sobie taką zupkę. Kupowałam mmrożonkę pt. "Zupa jarzynowa" - zawiera same warzywa na taką właśnie zupę. To się wszystko gotuje w wodzie z kostką rosołową, lub solą zwykłą czy też wegetą i gdy warzywa sa mięciutkie, to dodaje się mleka (może być odtłuszczone) i miksuje(mikserem lub taką ugniataczką jak do ziemniaków). Wychodzi pyszny krem, który baaardzo zapełnia i jest go dużo. Polecam wszystkim! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu! Ostatnio gdzie czytalam, ze nie mozna zupek NICZYM przyprawiac - nawet sola i pieprzem. Sol zatrzymuje wode jak wiadomo, a pieprz nie wiem. Ale jestem pewna, ze czytalam to na jakiejs stronie Cambridge albo nawet mowila mi to moja konsultantka. W kazdym razie - odradzam przyprawianie. Sama tez nie zamierzam tego robic, bo jak juz sie bede te 2 tygodnie meczyla, to niech efekty beda jak najwieksze. ;) Wiem, ze tym zupkom brakuje troche smaku, ale chyba lepiej nie ryzykowac... A moze moje informacje nie sa przwdziwe? Najlepiej niech Maba sie wypowie. :) Moria, ja tez mam batony, bo tez bede musiala pare razy zjesxc posilek poza domem. Nie wiem, jak smakuja, ale mam 4 czekoladowe i 2 morelowe. :) No i 1 napoj w kartoniku sobie zamowilam na sprobowanie. Wiecie jak smakuje? A poza tym to mam prawie same napoje waniliowe bo najbardziej je lubie. :) ... No.. od poniedzialku zaczynam :)) Efcia - jakie wrazenie zrobilas na tym kims? ;) Pewnie byl oszolomiony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu! Ostatnio gdzie czytalam, ze nie mozna zupek NICZYM przyprawiac - nawet sola i pieprzem. Sol zatrzymuje wode jak wiadomo, a pieprz nie wiem. Ale jestem pewna, ze czytalam to na jakiejs stronie Cambridge albo nawet mowila mi to moja konsultantka. W kazdym razie - odradzam przyprawianie. Sama tez nie zamierzam tego robic, bo jak juz sie bede te 2 tygodnie meczyla, to niech efekty beda jak najwieksze. ;) Wiem, ze tym zupkom brakuje troche smaku, ale chyba lepiej nie ryzykowac... A moze moje informacje nie sa przwdziwe? Najlepiej niech Maba sie wypowie. :) Moria, ja tez mam batony, bo tez bede musiala pare razy zjesxc posilek poza domem. Nie wiem, jak smakuja, ale mam 4 czekoladowe i 2 morelowe. :) No i 1 napoj w kartoniku sobie zamowilam na sprobowanie. Wiecie jak smakuje? A poza tym to mam prawie same napoje waniliowe bo najbardziej je lubie. :) ... No.. od poniedzialku zaczynam :)) Efcia - jakie wrazenie zrobilas na tym kims? ;) Pewnie byl oszolomiony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) w niedziele mam spotkanie z kims waznym ha ha ha .. CHYBA BEDE SPODNIE W GARŚCI TYRZYMAŁA , KOMPLETNIE NIE MAM SIE W CO UBRAC :) ...napisze jakie wrazenie zrobiłam na tym ,,wielkim znawcy kobiecej urody\" . On był dla mnie motywacja oby pozbyc sie tych kilogramów sadełka :). Marysiu 23 napisze w niedziele wieczorem o wrażeniu jakie wywołałam hi hi hi. :). Moria ... ha ha no sama jestem ciekawa co mysleli ludzie jak kupowałas ta folie :) niech mysla co chca ...a olał :) To prawda ze nie mozna niczym przyprawiac, tez czytałam o tym :( sól napewno wykluczona bo zatrzymuje wode ...vegeta chyba tez bo zawiera sól :(. trzeba poczekac na Mabe - fachowca w tej dziedzinie. chciałabym wiedzieć czy utrzymam te wage ..jak bede wygladała np za rok?. Dzisiaj zjadłam pół zupki grzybowej z łyzka musli . w musli były rodzynki ha ha ha ....egzotyczna mocno ta zupka sie zrobiła ale o dziwo smaczna. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) w niedziele mam spotkanie z kims waznym ha ha ha .. CHYBA BEDE SPODNIE W GARŚCI TYRZYMAŁA , KOMPLETNIE NIE MAM SIE W CO UBRAC :) ...napisze jakie wrazenie zrobiłam na tym ,,wielkim znawcy kobiecej urody\" . On był dla mnie motywacja oby pozbyc sie tych kilogramów sadełka :). Marysiu 23 napisze w niedziele wieczorem o wrażeniu jakie wywołałam hi hi hi. :). Moria ... ha ha no sama jestem ciekawa co mysleli ludzie jak kupowałas ta folie :) niech mysla co chca ...a olał :) To prawda ze nie mozna niczym przyprawiac, tez czytałam o tym :( sól napewno wykluczona bo zatrzymuje wode ...vegeta chyba tez bo zawiera sól :(. trzeba poczekac na Mabe - fachowca w tej dziedzinie. chciałabym wiedzieć czy utrzymam te wage ..jak bede wygladała np za rok?. Dzisiaj zjadłam pół zupki grzybowej z łyzka musli . w musli były rodzynki ha ha ha ....egzotyczna mocno ta zupka sie zrobiła ale o dziwo smaczna. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) w niedziele mam spotkanie z kims waznym ha ha ha .. CHYBA BEDE SPODNIE W GARŚCI TYRZYMAŁA , KOMPLETNIE NIE MAM SIE W CO UBRAC :) ...napisze jakie wrazenie zrobiłam na tym ,,wielkim znawcy kobiecej urody\" . On był dla mnie motywacja oby pozbyc sie tych kilogramów sadełka :). Marysiu 23 napisze w niedziele wieczorem o wrażeniu jakie wywołałam hi hi hi. :). Moria ... ha ha no sama jestem ciekawa co mysleli ludzie jak kupowałas ta folie :) niech mysla co chca ...a olał :) To prawda ze nie mozna niczym przyprawiac, tez czytałam o tym :( sól napewno wykluczona bo zatrzymuje wode ...vegeta chyba tez bo zawiera sól :(. trzeba poczekac na Mabe - fachowca w tej dziedzinie. chciałabym wiedzieć czy utrzymam te wage ..jak bede wygladała np za rok?. Dzisiaj zjadłam pół zupki grzybowej z łyzka musli . w musli były rodzynki ha ha ha ....egzotyczna mocno ta zupka sie zrobiła ale o dziwo smaczna. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
dzięki za dietke ,!!!! nikilinko gratylacje ;) a do kobietek nie załamujcie sie to musi potrwac , kazda z nas jest inna ,, wymagamy od siebie za wiele czasami:) co do tej soli to fakt zatrzymóje ale przy takim ubytku wody i kg szczypta na dzien nie zaszkodzi ja tak robie chudne dadal ale skóra nie robi sie taka wiecie o czym mowie;) moria ja nadla czeka na te olejki, cos tam zamieszałam w zamówieniu:), oj dziewczynki jak ja sie dzis fatalnie czuje , mam okres i padam ... cały czas mi cos z rąk leci albo ja w cos wlatuje ... hihi mam danzieje zt to minie. co do moksturek na odchudzanie ,,, do nleczka kosmetycznego ja dałam do balsamu dodoac cunamon a< ze sklepu. zostawic na 2 do 3 dni i smarowac tłuszczyki, to tansze i nie zaszkodzi moze pomóc.jestem 9 dzien na scisłej a juz boje sie mieszanej;( , na wage nie stanełam -boje sie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×