Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) jeszcze dwa dni i kończe ścisła dietke! Mam zamiar jeść przez dwa tygodnie diete bez weglowodanów tak jak doradziła mi nikulinka - dziekuje :). Czuje sie wspaniale ubyło 8 i pół kilo !. ciekawa jestem czy dalej bede chudła na diecie np 800 kalorii?. Wczoraj robiłam przymiarki ciuchów w które od paru lat z powodu tuszy nie mogłam wejść a żal było wywalić / przeważnie spodnie/ i wiecie co....leżały jak na modelce sama na własna pupe nie mogłam sie napatrzeć ha ha ha ...chyba w samouwielbienie popdane :) Samouwielbienie jest chyba skutkiem ubocznym po diecie cambridge :) . ja przez całe 3 tygodnie ścisłej wklepywałam sobie różne kremy i balsamy ujędrniające biust i reszte ciała. bałam sie że po tak szybkim schudnięciu skóra mi sflaczeje. fakt faktem biuścik przed dieta miałam pełniejszy ...no ale reszta ciała szkoda mówić. Cos za coś niestety. Dziewczyny które zaczynacie diete ...mówie wam wytrwajcie BO WARTO! i przy okazji silny charakter sobie wyrobicie. Pamiętam jak w 3 dniu ścisłej diety ... smazyłam dla rodzinki łososia i panierowane kotleciki ..... to była katorga i próba dla mnie ale wytrzymałam choc mało mnie to nie zabiło :). Po czwartym dniu juz na szczęście jeść sie nie chce i mogłam dogadzać rodzince wymyślnymi daniami :) Buziaczki . Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje coraz chudsze kolezanki :) Diablo, musze przyznac ze nie mam problemow ze skora - w tym wieku jest jeszcze elastyczna :) Moze nie zdazyla sie dostatecznie rozciagnac? Bo ja schudlam (i wrocilam do swojej stalej wagi) to co przytylam bo przestalam brac leki na niedoczynnosc tarczycy. Jedynym minusikiem jest to ze jak wazylam wiecej to biust byl ladniejszy :( Ale zgadzam sie z Efcia - cos za cos. Moge Wam polecic piling z kawy + oliwka (albo balsam). Rewelacja! Skora gladziutka jak u niemowlecia. Niedlugo zaczne sobie robic oklady z olejkow i zawijac sie w folie - podobno rewelacja. Tylko musze te olejki zamowic :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne coś za coś ,ale lepiej być szczupłą:) Efcia gratuluję domyslam się jak byłaś zadowolona ,wczoraj ja też nie mogłam wyjść z zachwytu ,że bluzka luźna:) Diablo to normalne przecież teraz o ile mniej kcl jesz, ale musisz uważąć aby się nie przemęczać. Ja jestem już po pierwszym swoim posiłku rybka z warzywami . Jenyyyyy pychota tylko nie dałam rady zjesc wszystkiego rozłożyłam na dwie porcje . Strasznie żołądek się skurczył:) Zjadłam o 13 i do tej pory czuje ,że jestem pełna. Zastanawiam się czy póżniej zjeść te warzywka czy posiłek DC. Poradzcie bo jednego i drugiego nie dam rady? Dziś zjadłam 1 batona morelowego i ok 70gr ryby +ok 200gr warzyw:) No właśnie też zastanawiałam się nad skórą, pomimo swoich lat nigdy żadnych balsamów nie stosowałam hm... może teraz powinnam wkońcu jestem 2 razy taka jak powinnam być;) Ubierajcie sie ciepło mrozy idą:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Aneczko, a co to za olejki ? Ja też się z chęcia w czasie diety w folię zawinę :D Kupiłam już balsam ujędrniający :) Ale wciąż nie mam pieniędzy na dietkę. Jutro o 9:45 mam egzamin. Dziś nie idę spać, tylko się uczę caaałą noc i idę prosto na egzamin. Mój błąd, że nie zaczęłam uczyć się wcześniej :(. Włączam komputer, aby mnie nie kusił i kuję. Jeśli mi się uda, to chyba będę płakać z radości, jeśli nie... wole nawet nie myśleć. Wam i sobie życzę powodzenia ! Buziaki ! Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia 25
Cześć Dziewczyny!!!!! Napoczatku bardzo serdecznie was wszystkie pozdrawiam i GRATULUJE zniszczonych kilogramków!!!Opowiem może jak to było i jest ze mna !!! :) No wiec w zeszłym roku tak gdzies pod koniec stycznia stosowałam iete Cambridge i wiecie ile schudłam 20 kg....tak to bardzo dużo - móiwe to bo wiem że jest cieżko ale warto!!!Przy wzroście 173cm ważyłam 97kg to był koszmar bo nic na mnie nie wchodziło, a drozdzóweczki i inne pychotki mnie dobiły!!Po diecie ważyłam 77 kg i czułam się jak sliczna piekna kobieta....mówię wam warto wyrzekac sie i troszkę pocierpieć!!Od tamtej pory minął rok!!!Teraz kończe juz 3 tydzień dietki- ścisłęj !postanowiłam ją powtórzyć bo przez rok sobie pofolgowałam i przybyło mi troszkę kilogramów!!!Ale to tylko moja wina!!Teraz jestem szczuplejsza o 9 kg i znowu waże ok 78-77 kg!!!To naprawe miłe!!!Nie moge sie doczekac jak we wtorek skosztuję jakieś mięsko i warzywka!!! :) U mnie problem jest wogóle jeszcze wiekszy bo te zupki mi nie smakuja i pije głównie napoje!! :( takze poświecenie totalne!!! Także dzieczyny nie poddawać mi sie i nie dawać sie pokusom!!!Będzie dobrze!!!Trzeba w to wierzyc!!!Nie robimy tego dla nikogo innego tylko dla siebie- By czuć sie piękniejszymi bo jesteśmy piękne trzeba to tylko jeszcze olśnić i pokazać!!! Pozdrawiam cieplutko :) Napewno tutaj jeszcze zajrzę !! Powodzenia zyczę!!! Dorcia :) p.s. jeśli chodzi o skóre to moge powiedziec że bardzo mi sie polepszył jej stan!ale uzywam róznych balsamów!!!o innych bajerkach napisze innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia 25
Cześć Dziewczyny!!!!! Napoczatku bardzo serdecznie was wszystkie pozdrawiam i GRATULUJE zniszczonych kilogramków!!!Opowiem może jak to było i jest ze mna !!! :) No wiec w zeszłym roku tak gdzies pod koniec stycznia stosowałam iete Cambridge i wiecie ile schudłam 20 kg....tak to bardzo dużo - móiwe to bo wiem że jest cieżko ale warto!!!Przy wzroście 173cm ważyłam 97kg to był koszmar bo nic na mnie nie wchodziło, a drozdzóweczki i inne pychotki mnie dobiły!!Po diecie ważyłam 77 kg i czułam się jak sliczna piekna kobieta....mówię wam warto wyrzekac sie i troszkę pocierpieć!!Od tamtej pory minął rok!!!Teraz kończe juz 3 tydzień dietki- ścisłęj !postanowiłam ją powtórzyć bo przez rok sobie pofolgowałam i przybyło mi troszkę kilogramów!!!Ale to tylko moja wina!!Teraz jestem szczuplejsza o 9 kg i znowu waże ok 78-77 kg!!!To naprawe miłe!!!Nie moge sie doczekac jak we wtorek skosztuję jakieś mięsko i warzywka!!! :) U mnie problem jest wogóle jeszcze wiekszy bo te zupki mi nie smakuja i pije głównie napoje!! :( takze poświecenie totalne!!! Także dzieczyny nie poddawać mi sie i nie dawać sie pokusom!!!Będzie dobrze!!!Trzeba w to wierzyc!!!Nie robimy tego dla nikogo innego tylko dla siebie- By czuć sie piękniejszymi bo jesteśmy piękne trzeba to tylko jeszcze olśnić i pokazać!!! Pozdrawiam cieplutko :) Napewno tutaj jeszcze zajrzę !! Powodzenia zyczę!!! Dorcia :) p.s. jeśli chodzi o skóre to moge powiedziec że bardzo mi sie polepszył jej stan!ale uzywam róznych balsamów!!!o innych bajerkach napisze innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Dawno tu nie zagladalam i teraz z milym zdziwieniem patrze, jak temat rozkwita. :)) Na szczescie juz mam z powrotem internet. :) Moria, ja planuje zaczac diete za tydzien w piatek, bo ciagle odczekuje po tych antybiotykach. W poniedzialek dopiero zamawiam diete. A zamierzam identycznie jak Ty - tzn 2 tygodnie scislej, potem tydzien na 2 zupkach i 1 posilku i ostatni tydzien na 1 DC i dwoch posilkach. Nie mam odwagi wejsc teraz na wage, wiec nie wiem od jakiej zaczynam (zreszta nawet nie mam wagi ;)), ale z ok. 63 kg chce schudnac do 50-51. To chyba tylko marzenia, ale moze??... Aneczce sie udalo tyle :) Choc szczerze watpie by moj organizm chcial mi sprawiac takie mile niespodzianki. Wiec nawet 7-8 kg mnie zadowoli. :) Moria, to moze Ty tez zaczniesz w piatek? ;) Bedzie nam razneij, tak dzien po dniu... :) A w jakim miescie studiujesz? Bo ja w Poznaniu. Pozdrawiam Dziewczyny i zycze wytrwalosci. Ale z tego widze, to naprawde Wam dobrze idzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Dawno tu nie zagladalam i teraz z milym zdziwieniem patrze, jak temat rozkwita. :)) Na szczescie juz mam z powrotem internet. :) Moria, ja planuje zaczac diete za tydzien w piatek, bo ciagle odczekuje po tych antybiotykach. W poniedzialek dopiero zamawiam diete. A zamierzam identycznie jak Ty - tzn 2 tygodnie scislej, potem tydzien na 2 zupkach i 1 posilku i ostatni tydzien na 1 DC i dwoch posilkach. Nie mam odwagi wejsc teraz na wage, wiec nie wiem od jakiej zaczynam (zreszta nawet nie mam wagi ;)), ale z ok. 63 kg chce schudnac do 50-51. To chyba tylko marzenia, ale moze??... Aneczce sie udalo tyle :) Choc szczerze watpie by moj organizm chcial mi sprawiac takie mile niespodzianki. Wiec nawet 7-8 kg mnie zadowoli. :) Moria, to moze Ty tez zaczniesz w piatek? ;) Bedzie nam razneij, tak dzien po dniu... :) A w jakim miescie studiujesz? Bo ja w Poznaniu. Pozdrawiam Dziewczyny i zycze wytrwalosci. Ale z tego widze, to naprawde Wam dobrze idzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moria, o to co wynalazlam o tych olejkach - zamierzam sprobowac. \"Okład pobudzający przemianę materii w komórkach skóry. Do łyżki oliwy z oliwek dodać po 5 kropli olejku rozmarynowego i cytrynowego. Wetrzeć mieszankę w skórę i owinąć biodra cienką folią. Trzymać pół godziny (najlepiej pod poduszką lub kocem elektrycznym). Pojędrnia i wyszczupla - obwód bioder zmniejsza się o 1 cm. Stosować co 3 dni. Minimum przez miesiąc. Olejki kupiłam w aptece homeopatycznej na Witosa, bo w zwykłej nie mieli. Folia - zwykła do pakowania żywności. Drugi sposób - zmniejsza obwód bioder, wyszczupla i modeluje sylwetkę, usuwa cellulit, pojędrnia skórę. Nasmarować ciało (od stóp do... powiedzmy pod piersi) kremem z olejkiem cynamonowym (pobudzającym spalanie tłuszczu). Owinąć ciało folią plastikową zgodnie z zasadą drenażu limfatycznego (od dołu do góry). Potem trzeba leżeć przez godzinę pod ciepłym kocem (też najlepiej elektrycznym). Pod wpływem ucisku i ciepła zwiększa się ciśnienie w przestrzeni międzykomórkowej, co ułatwia wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Już po pierwszym zabiegu traci się kilka centymetrów w obwodzie bioder i ud. UWAGA! To jest opis jak to robi kosmetyczka w gabinecie. Jeden zabieg kosztuje 120 zł. Moim zdaniem krem cynamonowy robi się prosto (pytałam w aptece) - do zwykłego kremu nawilżającego (w miarę neutralnego typu nivea) dodać parę kropel (nie więcej niż 6-7) olejku i smarować. Te sposoby odkryłam szperając po internecie, oba już ulepszyłam - bo oliwa z oliwek mi śmierdziała. Do balsamu wyszczuplającego kupiłam akurat taki, co mi niezbyt pięknie pachnie - więc mi nie szkoda) wlewam po 5 kropli wszystkich olejków i mieszam. Tego kremu (naprawdę może być byle jaki - ja wykończyłam w ten sposób 3 opakowania nielubianych kremów) to wkładam do kubka po jogurcie tyle, żeby było pół kubeczka, do tego potem olejki, mieszam plastikową łyżeczką i nakładam taką nie za cienką warstwę. )Dobre (wyszczuplająco- antycelinowe olejki – geraniowy, paczuli. Jeszcze jedna sprawa antycelulitowa: bardzo tani peeling. Robisz sobie mocną kawę - taką z 3 łyżeczek (fusiastą) - wylewasz płyn, a fusy znowu do kubka po jogurcie czy śmietanie (żeby nie mieć dodatkowego zmywania - to jest dość obrzydliwe do mycia). Do tego dolewasz balsamu do ciała - może być najzwyklejszy - bo zaraz go spłuczesz. I tym specyfikiem bardzo ostrożnie, jeśli masz wannę, a całkiem bez krępacji,. jak masz prysznic - masujesz ciało. Zaczynasz od prawej nogi - z zewnętrznej strony od dołu do góry, potem strona wewn,. od dołu do góry, brzuch - zgodnie z ruchem wskazówek zegara - a biodra dowolnie. Pomaga jak diabli i do tego skóra się wygładza. wypróbowałam bez koca elektrycznego- warunek: musi być w mieszance olejek cynamonowy - grzeje jak piecyk :) Wtedy wystarczy kołdra. A olejki w aptece lub na www.mydlandia.pl\" Ja osobiscie polecam http://www.aromo.pl/ olejki sa dobre jakosciowo i duzy wybor. Czyli kupujemy: GERANIOWY+JAŁOWCOWY+CYNAMONOWY+ROZMARYNOWY :) Tylko sie zastanawiam czy kazda noge moge owinac osobno? Nie bede musiala kicac do lozka :) Witam Dorcie - ciesze sie ze do nas dolaczylas :) Na pewno Ci sie uda! Patrzcie jak nasze forum rozkwita :) Zastanawialyscie sie co slychac u osob, ktore zapoczatkowaly to forum? Fajnie by bylo gdyby napisaly co z tymi zgubionymi kilogramami. Marysia, jak juz zaczniesz to koniecznie dziel sie swoimi wrazeniami. Moria, powodzenia na egzaminie!!!! Bede trzymac kciuki :) To moja pierwsza zima bez sesji :) Ale tesknie za studiami :( Sciskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anushia
Mam pytanko. Czy diete Kopenhaską można zastosować jako dietę 800 kcal po DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anca
Hej,hej...mam za soba drugi dzień mieszanej. Mam wrażenie,że jem mniej niż powinnam,ale wiecej nie daje rady Wczoraj zjadlam 1 zupke w 2 podejsciach, kostke ryby -morszczuka oraz ok.400gram różnych warzywe tez w kilku podejściach. Czuje sie bardzo pełna. Chciałabym ,żeby tak juz zostalo i zeby dalej tez tak łatwo było zaspokoić głód.:) Wiem,że tak nie bedzie... A dzisiaj mam przed soba straszny dzień,wizyta u rodzinki,która tępi wszelkie przejawy odchudzania...nie wiem jak to przezyje... Rano zjem pół zupki...a pózniej....sama nie wiem co sie będzie działo...ale może rura -jak kaczki mnie karmili nie będą..:) Nikulina...a jak Tobie idzie...Twoje kubeczki smakowe nie zwariowały? Bo moje tak Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Anca oj tak zwariowały:) Potraw nie solę nawet nie wiedziałam ,że tak wyrazisty smak warzywka i ryba mają. Dziś zafunduje sobie indyka z warzywami:) Anca ja też nie jem wszystkiego nie daje rady wczoraj zjadłam batona morelowego i 100gram ryby +400gr warzyw.( w kilku podejściach). Nie wiem jak mogłam wcześniej tak dużo jesc. Kochane i chudne cały czas 3 dni -3kg:) To ile na początku i przez te 3 tygodnie mogłam schudnąć? Aneczko bardzo dziekujemy za informacje co byśmy bez ciebie zrobiły:) Dorcia witamy miluchno:) Moria powodzenia na egzamine, napisz jak Ci poszło mocno trzymam kciuki. Anushia diety kopenhaskiej po DC nie mozna bo też jest drastyczna musi być jakas przerwa .Natomiast możesz na jej podstawie menu sobie ułożyc na 1000 kcl. Hm... radze a sama nie dojadam:( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Zdałam ! Uff. A z dietka oczywiście poczekam, abyśmy zaczęły razem. W poniedziałek upływa ostateczny termin, gdy powinno mi wpłynąć stypendium, ale nie wiadomo jak będzie :/ W każdym razie już tęsknię bardzo za dietką. Aniu, kupiłam wczoraj te olejki z tej drugiej strony internetowe za ... 104 zł. Przesyłkę mam gratis :) Kupiłam olejki na cellulit, olejek cynamonowy do kąpieliu i balsam cynamonowy. Mam nadzieję, że podziała :):) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
witam :) moria mam nadzieje ,że egzamin bedzie zdany pozytywnie , jestes my z Toba :) co do dietki to trzymam sie dobrze 3 dzien scisłej i gotuje i nie ciagnie mnie nawet, powiedziałam siebie tak < zabieg psychologiczny:)> efekty tej dietki zalezne sa tylko do mojego postępowania, jak zgrzesze to klapa , i nic nigdy w zyciu nie osiągne , bez wytrwałośco nie ma nic w obecnych czasach wiec kto nie jak ja;_)))) i działa tak sie zaparłam i wasze wypowiedzi mi pomagają bo wiem ,ze jest ktos kto równiez walczy z własnym godem:)) i kilogramami. co do tego pilingu z kawy to fakt , dobry a z tych owijań z olejków to skorzystam , całuski pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane! Wlasnie wrocilam ze spacerku, zjadlam salatke (niestety z majonezem ale bez chlebka) i zaraz ide na film. Moria, gratuluje zdanego egzaminu!! Cos duzo zaplacilas za te olejki. Na stronie aromo sa geraniowy za 12zl, cynamonowy za 8 i rozmarynowy za 6. Co Ty tam jeszcze nakupowalas? :) Anushia, zgadzam sie z Nikulina kopenhaska to srasznie ciezka dieta - niby sporo mozna zjesc ale nie masz sily na podniesienie reki :( Anca, mam nadzije ze nie dalas sie rodzince :) Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Zamowilam wlasnie przez internet dietke na 2 tygodnie. :) Juz sie tak dlugo psychicznie do niej nastawiam, ze musze wytrwac. ;) Mam tylko nadzieje, ze nie oslabi mnie to odchudzanie za bardzo, bo mam ciagle mnostwo rzeczy do zrobienia na uczelnie, mimo ze juz dawno po sesji.. Kolorowych snow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Olejków kupiłam po 2 sztuki, no i jeszcze jakiś tam chyba do masażu i olejek cynamonowy do kąpileli i z tej samej serii balsam do ciała. W sumie jak wybrałam najważniejsze rzeczy to mi wyszło 73zł i wtedy koszt przes. wynosi 9 zł, a przy 100zł juz się nie płaci, więc wzięłam jeszcze inne olejki, które w opisie miały "cellulit" :) Paczka ma przyjść po ok 7 dniach, mam nadzieję, że dostanę to "chore" stypendium. Pisałam maila do szkoły, kiedy wpłacą mi wyrównanie i kazali mi w ciągu 2 tygodni sprawdzać konto. No i w nadchodzący poniedziałek mijają te dwa tygodnie, od kiedy otrzymałam od nich odpowiedź. Dziewczyny ja jestem zdesperowana, bo za tą kasę chcę moją kachaną dietkę kupić i zacząć w piątek z Marysią , muszę zapłacić za olejki i różne inne rzeczy, więc mam troszkę nerwika ;) Trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonzo
Witajcie Szczuplaczki! Dziś zaczynam drugi dzień dietki mieszanej. Przez 3 tygodnie nie mogłam się doczekać kiedy spróbuję normalnego jedzenie. a kiedy przyszło co do czego to mi się odechciało. Tak mi sie skurczył żołądek że nie miałam ochoty jeść już w połowie, a jak już zjadłam to do końca dnia bolała mnie głowa i wcześnie poszłam spać. Poradżcie mi proszę czy w drugim tygodniu mieszanej dietki wskazane jest jedzenie Cambridge na śniadanie czy na kolację, bo na żadnej stronce nie mogę się tego doczytać. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chudzinki moje kochane! Ale sie dzisiaj wyspalam - za wszytskie czasy!! Dzisiaj mam dzien postny bo wczoraj wtrabilam pol blachy ciasta drozdzowego :) i jeszcze mi ciazy na zoladku. Odzwyczail sie brzuszek od takich ilosci jedzenia. Mam wrazenie ze nie moze tego przetrawic. Tez tak macie? Przeciez to niemozliwe! Normalnie potrafilam zjesc cala blaszke (oprocz normalnych posilkow) i nic mi nie bylo. Moze to i dobrze. Ale najwaznejsze ze nie mam wyrzutow sumienia - wychodze na prosta :) Cieszy mnie to bardzo bo bylam juz na najlepszej drodze do zwariowania :) Bonzo, mysle ze najlepiej jesc posilek DC na wieczor (im mniejsza kolacja tym lepiej) ale to zalezy od Ciebie. Ja dzielilam posilek DC na pol i jeden jadlam rano (o 6.30 przed praca) a druga polowke na kolacje (dosyc pozno ok 20). Moria, doskonale znam tego nerwika :) Tez czesto zaszaleje a potem czekam na wyplate jak na zbawienie. Tak to juz jest :) Sciskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare? i nowe fanki DC! Gratuluję Wam wiedzy o DC, zdrowego rozsądku, konsekwencji w odchudzaniu no i oczywiście zgubionych kilogramów!!! Stworzyłyście bardzo miłą grupę wsparcia . Tak trzymać!! Nie załamujćie się małymi wpadkami, gorszymi dniami. To minie. Nikulina - trzymam za Ciebie kciuki. Skurcze i mrowienie - to znaczy, że wypłukał Ci się postas z organizmu., Trzeba przez kilka dni łykać tabletki z potasem. Efcia - powinno się przejść przez mieszaną, ale skoro nie możesz to przejdź na dietę 1000 cal, najpierw mięsno- warzywną potem powoli wprowadzaj węglowodany. Jedz 5 małych posiłków dziennie. Iw.ona 26 - przy Twoim wzroście powinnaś jeść 4 posiłki DC dziennie. Nie eksperymentuj ze zdrowiem. Pomidory - przez autora diety uważane są za warzywo wysokowęglowodanowe i są zabroniowe przy diecie C. Ze wzglęgu na to, że pomidory są u nas bardzo popularne - można je u nas jeść, ale w małych ilościach, tzn jako \"przybranie\" do do surówek, a nie jako pół talerza sałatki z pomidorów. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i nie tylko panie bo zaloze sie ze niektorzy panowie takze proboja sie odchudzac:) no tak jak wiekszosc osob wypowiadajacych sie w tym temacie mam problem z za duza iloscia swojego cialka. faktem jest ze je nawet lubie ale za bardzo mmi ciazy :). probowalam roznych diet i musze stwierdzic ze jedna z najlepszych byla dieta opracowana przez Tombaka (mozna spotkach jego ksiazki w ksiegarniach-kiedys bestseller). opisuje on jak jest przy roznych dolegliwosciach. po jakis 3 miesiacach schudlam 20kg i bylo mi z tym bardzo dobrze. niestety zaraz po tym zaczela sie budowa domu moich rodzicow i mama zaqczela gotowac dla robotnikow, czyli im t;usciej tym lepiej. niestety ja nie mialam czasu przez szkole wiec zaczelismy znowu jesc jak za dawnych \"tlustych\" czasow. musze wspomniec ze cala rodzina przestawila sie na zasady zywieniowe Tombaka i kazdy sie lepiej z tym czul. napewno bylo nam lzej. teraz po paru latach znowy wygladam jak przerosniety wieloryb. przez 13dni stosowalam diete oczyszczajaca. fakt schudlam 10kg ale zadzialal efekt jojo. oczywiscie stosowalam tez inne diety oraz cwiczenia. ale teraz kiedy jestem na studiach zastosowanie kazdej diety graniczy z cudem. ide na uczelnie to nie mam czasu na sniadanie, wracam to nie mam czasu ani sily ugotowac cos dobrego i zdrowego. a o godzinie 22 albo i pozniej mam napad glodu przez ktory musze zjesc pare kanapek a wiadomo od pieczywa tylek rosnie. przeczytalam wlasnie czesc postow na temat diety cambridge. zastanawiam sie czy mi pomoze. jak droga jest ta dieta? uczelnia pochlania prawie cale moje pieniadze wiec musze bra pod uwage czy nie bedzie to za droga zabawa jak dla mnie. mam rowniez nadcisnienie, czy to bedzie jakos oddzialywywac na moje zdrowie? njanormalniej w swiecie boje sie ze znowu zmarnuje czas pieniadze i zdrowie :( juz mi chyba nic nie pomoze w pozbyciu sie zbednych kilogramow a efet bedzie tylko tymczasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alme
Witam wszystkie osóbki na tym forum! :) No tak... nadszedł czas, by zacząć walkę i tak jakoś przeczuwam (mam rację, prawda...?:) ), że w grupie łatwiej trwać w postanowieniu. Bo skoro już tu jestem, to jest to znak. Mam dietkę na tydzień, za którą nie mogę się jakoś zabrać... Ale teraz już wiem: od poniedziałku (biedne te poniedziałki - ludzie na nie narzekają, zaczynają od nich... inne Dni Tygodnia mają lżej;) ) !!! Poczytałam, p o d z i w i a m i zazdroszczę takich efektów! Jesteście wspaniałe! Od poniedziałku zaczynam i będę tu zaglądać tak często, jak tylko będę mogła. I wierzę, że w chwili zwątpienia znajdę w Was oparcie:) całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
witam!!!!! wczoraj zapomniałam o tym ,z e jeszcze musze zjesć kolację:))) ale miło tak nie myslec o jedzonku:) ale zjadłam oczywiście. mija mi 4 dzień ścisłej i nie sadziłam ,że tyle energi bede miała , to prawda,że przy diecie kopenh,,,cos tam:) nie ma sił na nic ale to jeszcze spoczko gorzej z układem nerwowym , ja musiałam przestac po 10 dniu , domownicy mi kazali:))) pije 5 l ponad i narazie nie staje na wage ale widze jak chudne to niesamowite a dodoaje tyle wiary w siebe, jitro zamawiam na nastepny tydzieć ide jak burza...hi hi dziewczynki powiem wam cos tej wytrwałości nie jeden facet by nam pozazdrościł!!!!!!!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!Widzę ,że coraz nas więcej...świetnie.Uwierzcie dziewczyny,że to da się przeżyc bez wielich męczarni. A i wiosna idzie...to zwiększa motywacje!! Jakoś przebrnęłam wizytę u rodzinki,udało sie nie jeść za dużo i...nie zerwać rodzinnych kontaktów:) Mam za sobą czwarty dzień mieszanej. No ta mieszana trochę niepełna,bo tylko jedna zupka i ok. 400-500 kalorii ponad. Nikulina jak Ty to robisz,że tak zwalasz te kilogramy??? U mnie niestety waga ani drgnie. w obwodach też niewiele sie zmienia ostatnio,no cóż..ten typ chyba tak ma. Moje sadełko ze mną walczy...kto silniejszy...ale ja sie nie poddam!!! Mam nadzieję ,że ono ustapi:)) Dzieki Maba za wyjasnienie kwestii pomodorów..bardzo je lubię więc troche powcinam je. Jakoś nie mam zbyt wielu pomysłów na szybkie posiłki mięsno-warzywne...ale co tam..i tak smakuja Pa pa coraz chudsze pączusie...juz niedługo zamienimy się w paluszki:) Trzymajcie sie dzielnie...w kupie razniej:) \"Mieszanki\" jak Wam idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×