Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Garnierka, ja namawiałam Cię zawsze na spokój, a zobaczysz, jak się urodzi....oby była dzidzia spokojna.... Garnierka,więcej optymizmu:) Ja poprzesadzałam kwiatki, uffff i przywaliłam otartymi drzwiami szafki w kręgosłup, ąż gwiazdki zobaczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopiec - Miłosz! :D Kurczę, jak mi się zawsze to imię podobało, hyhy.. 🌻 pozdrawiam i nadal podczytuję skrycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tatuś też nie ma opcji na chłopca? Jagódka, oj mi tez podoba się to imię :D My dopiero bardzo wstępnie ustaliliśmy przyszłą jesień na starania, a już mamy typy imien. Dla córki \"przyszły tatuś\" wybrał imię Zosia :) Synuś będzie Michasiem i to mój typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo mąż kupił nam łyżwy, tylko nie ma gdzie jeździć:( lodowiska zamknięte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Garnierka......ja to też pomysły na imię dla dziewczynek zawsze miałam a z imion chłopców nie mam ulubionego. Ale pamiętaj nie smutkaj się , jesteście razem i dacie sobie radę. Jest już kroczek , a właściwie duży krok do przodu w Waszym życiu i za niedługo będziecie fajną rodzinką. Anouk......ja choć bym popływała to basenu nie lubię ze względu na różne przyplątujące się infekcje. Może jestem przewrażliwiona. Yenny.....miło czytać Twoje maile i dziś jeszcze odpisze. zielony groszku......a Twoje samopoczucie już chyba lepsze niż rano. celi.....ciekawe linki zapodajesz Pozdrawiam Was A był jeszcze link wczoraj od pomarańczki o kochaniu matek swoich dzieci przez mężczyzn. Fajne to w teorii. Tylko czemu często kobiety wiedząc ,że nie są kochane łapią faceta na dziecko. Do miłości się nikogo nie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już działa lodowisko tylko ten mój Księciunio za łyżwami nie przepada. Wysoki taki, że trudno mu utrzymać równowagę... bydlątko :D Jakoś zebrało mi się na atrakcje... łyżwy, basen, kręgle albo bilard... coś bym porobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja też mamm. po młodszym bracie...ale jakoś nie przepadam...wolę rower latem:P Garnierka, Natalia jest bardzo ładnym imieniem. Mój mąz chce tak nazwać córkę, a ja wolę mieć Tosię albo Mariannę:P Dla chłopaka....hm..kiedys podobał mi się Cyprian...teraz Antoś, Kuba, Marcel (ale niestety moja kuzynka-przyjaciólka nazwała tak swoją latorośl)...jak coś mi przyjdzie do głowy, napiszę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, masz emilka z poradą jak masz pytania to napisz - jutro Ci odpowiem. Mój synio (przyszły-ewentualny) to będzie Michał (typ mojego księciunia) dziewczynka -Aleksandra(typ mojego księciunia) :-( Ja wolałabym Kaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, tyle tylko,że zanim Tosia stanie się Antoniną spodoba się Wam imie:P Antonina pięknie brzmi dla kobiety po 40... I Tosia, i Antosia i Nina:P To mój typ #1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno tu nie byłam. Widzę, że ostatnio tematy rekreacyjno - imienne poruszacie :) Ja lubię i basen i łyżwy :) Na rowerze nie jeżdżę, ale to pewnie tylko dlatego, że nie posiadam :D A moje typy imienne to dla dziewczynki Jagoda, Nina, Ewa dla chłopca Jonasz, Dawid, Tymoteusz. Garnierko, fajne jest to wszystko związane z narodzinami dzidziusia, wybieranie imienia, szykowanie wyprawki. Bardzo miło wspominam ten okres w moim życiu :) Żal mi trochę, żę już się nie powtórzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni nie smutkuje się tak długo ;) wybierz sie na spacerek po parku, pooddychaj jesiennym powietrzem, pooglądaj wystawy sklepowe , juz mają wystrój świąteczny i zobaczysz humorek wróci na swoje miejsce ;) Co do imion , to mnie zawsze marzyła sie Laura, ale mój ma francuskie rrrrrrrrr, więc bardzo prosił abyśmy jednak zrezygnowali z tego imienia :O no a pozostałych typów nie mamy :O Chociaż może by tak posłuzyc sie imeniem exi ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi też się podoba ta analiza imienia. I faktycznie dzieki temu jakoś nabieram przekonania do Antoniny :) Moim typem imion mniej popularnych była jeszcze Zoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) pomarańczki zawsze czytają to co jest zgodne ich wizją świata :D:D:D:D:D:D Groszku ;) mnie analiza zrobiona przez Ani też powaliła na kolana :D:D:D:D:D:D Yenny ;) odp na emilka , bo mam problem z wysłaniem więc - nie wiem , sama mam ten problem, ale ostatnio widziałam cudny sweterek taki w stylu górskim , typowy do picia grzańca po nartach, a że mój jezdzi to chyba mu go kupię, ale mnie podobał się tylko jeden rodzaj i był trochę drogi , bo kosztował 890zł :O, ale cóż, jak uzbieram do gwiazdki to mój bedzie miał piekny sweterek ;) Garni ;) odp na emilka; tylko twoje dziecko i dziecko exi !!! ona jest już obcą osobą w myśl prawa !!! Co do jego siostry , to odpuść sobie, pomyśl, że młoda i głupia i dlatego placie co jej slina na jęzor przyniesie , ale ty jesteś już odpowiedzialną osobą, która ma w sobie dziecko ukochanego faceta i o tym mysl ;) Pomyśl ile to radości jeszcze przed wami w związku z dzidzią, która juz pokazuje swój charakterek chowając swą płec , a zobaczysz jakie to cudo będzie jak już sie urodzi ;) pomyśl o wygodnym wózku ( masz juz jakies typy) wanience, i tych wszytkich akcesoriach ;) hmmmmmmmmmm już to widzisz ????????? a pościel dla bobasa gdzie i w jakim wzorze ????? No widzisz mnie już zabrakło czasu na myslenie o jego siostrze , może i tobie tez zabraknie ? ;) Co do mieszkania , to zacznij się urządzać i juz, co ma być to będzie i tak nie zmienisz nastawienia jego rodziny, ale babcia już cię polubiła no nie??? -to ciesz się z tego ;) a reszta??? hmmmm daj im trochę czasu, a sami będą ustawiać się w kolejce do twojego bobasa !!!!jeszcze się będziesz od nich opędzać :D:D:D Zobaczysz !!!! A teraz nalezy ci się duży kubek gorącej czekolady !!!! - to najszybciej poprawia nastrój ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorrki że tak publicznie odpowidam, ale nie mam juz dzisiaj siły do tej cholernej poczty wrrrrrrr pokazuje mi że juz poszły do was odpowiedzi, a za chwile wyskakuje mi jakiś chory komunikat, błąd wczyms tam spróbuj ponownie Mam nadzieję, że mnie za to nie znienawidziecie ???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za dużo nie mogę mówić, bo sparzyłam sobie język i podniebienie rosołem:( Co do imion: Gaja, Urszula (mimo Kochanowskiego)...gorzej mi idzie z imionami dla chłopców. Może Stefan, oprócz tych wcześniejszych...stare, ale fajne:) Garnierka, spacerek, nie \"nerwuj\" się, bo będziesz miała płaczliwego dzidziusia:P Który raz to powtarzam.... Przesadziłam już moje kwiatki, które sięmi, o niewdzięczne, wywaliły...miałam nadzieję, że do wiosny dozipią...i nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie z innej beczki. Lubicie swoje imiona?????? Bo ja bardzo moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ja pewnych imion , które kiedys były dla mnie ładne obecnie unikam, bo są to imiona exi ( imię jak Yenny), pasierbicy ( imię jak twoje), a tój ostatni typ to teściowa 😭 wszytkie ładne imiona są już zarezewowane przez osoby, które zaczej miłością nie dazę i nie chce aby moje dziecko nosiło imie, kóre mi w gardle utkwi Kiedyś mislałam o Kamilu, Kubie, Norbercie, Hubercie i Patryku, ale jak ostatnio sprawdzałam, to za duzó jest juz chłopców o tych imionach :O Po za tym ja chce mieć synaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!! No bo chyłopcu jest łatwiej w życiu no nie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja lubię swoje imię ?? hmmmmmmmm był okres, że go nie cierpiałam, ale od jakichś 20 lat uwielbiam wprost, jest tyle możliwości w jego wypowiedzeniu, że za nic w świecie nie zamianiłabym go na np Beatę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato, ale czy Ci się odoba??? Bo lubienie z przyzwyczajenie, to żadne lubienie:P Ja swoję lubię, nie zmieniłab7ym za żadne skarby, to pewna część mojej tożsamości:P Boże, u mnie znowu mleko:( choć dziś widzę dom z naprzeciwka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ja powiem moje ulubione imiona. Na teraz , bo jednak zmienia mi się . Dla dziewczynki Dominika, Weronika, Maja, Nadia, Alicja, Natalia, Zuzanna, Milena, Marika. A dla chopca to trudniej ale moze byc Mateusz, Kacper, Konrad, Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało być podoba..... Wiesz, przejęzyczenie, bo mnie boli język i podniebienie.... Swwoją drogą podniebienie to śliczne słowo...wygląda, że niebem jest nos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Veronica, pikne imię i świetne kobiety, taki miała nik moja koleżanka...veronica frnaco(darco), ale już nie pisze:P Maja...hmmm...wybaccie, ale dalej kojarzy mi się z pszczółką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię też imię Martyna...a w kwestii chłopięcych dalej pustka :( ninke, podobne dla dziewczynek nam się podobają:) witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoje imie lubie, bo ja w ogole lubie dlugie imiona ktore mozna zdrabniac. celi.....ja mam podobnie . Zadnych imion ktore by byly zwiazane z ex. Na szczescie ani imie ex ani imiona jego dzieci nigdy nie byly moje ulubione . Anouk....mi tez kolarzy sie z pszczolka ale sama nie wiem dlaczego podoba mi sie , w dodatku jest krotkie. No wlasnie w kwestii chlopcow ciezko wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×