Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Ani te ostatnie nawet fajne tylko z nazwiskami mojego brzmiałby jak Rambo Macheka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bo I człon to nazwisko pochodzenia rosyjskiego, II człon austro-węgirskiego i do tego taki dajmy na to Ziemowit :D:D:D:D:D:D:D: juz widze miną pań w urzędach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie wybór imienia...to lubienie osób o tym imieniu....odpadają moniki, kasie i takie tam...imiona na \"k\" tez odpadaja...:) ale się zobaczy...o jacie...ale chłopca nie mam pojecia... kubus mógłby byc..to ładne zdrobnienie jakuba- ale nie chcę takich samych inicjałów dla mojego i jego dziecka...taka tam paranoja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś oglądałam program o dziwnych rodzicach co to za wszelką cenę chcieli córce dac na imię Izaura a nazywali Kiełbasa :D:D:D:D:D: Izaura Kiełbasa - czy nie brzmi to dumnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi masz rację, żę ważne jest, jak brzmi to imię z nazwiskiem, a im bardziej wyszukane imię tym większe prawdopodobieństwo, że będzie śmiesznie np. Ines Kopytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał być \"rambo marchewka \" ale ze smiechu palace mi odmówiły posłuszeństwa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dawno temu miałam sasiadkę o nazwisku Podkowa, Palikot :D:D: już nzawiska były fajne a ci sąsiedzi jechali z imionami że hej :D:D: i tak na podwórku bawiliśmy się z Latisją Pokową i Sędzimirem Palikotem :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do dzisaj umieram ze smiechu na samą myśl o imionach tych osób :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a jak przypomną sobie połączenie tego z ich nietuzinkowymi nazwiskami to , jest to lepsze niż komedia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko ;) w liceum miałam kolezankę o nazwisku Kiszka :D:D:D:D:D:D i jak myślisz jakie do niej pasuje imię????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No anna byłaby wskazana !! a ona miała na imię Flora :D:D:D:D:D:D i co ty na to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze było to ze kazdy nauczyciel jak czytał liste i dochodził do niej to krzywił się !! Nie wiem z czym im się to kojarzyło, ale koledzy przezywali ją sraczka :D:D:D:D:D:D:D: i wolałabym unikąc takich reperkusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo rodzice byli ujarani....w epoce dzieci kwiatów....wszystko mogło sie zdarzyc lub jako bunt wobec rzeczywistosci jaka ich otaczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) nie to nie kara boska tylko głupota jej rodziców :D:D:D:D:D no to teraz mnie pobijecie w zestawieniu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni w Polsce to raczej nawaleni wódeczką :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale przyznasz że Flora Kiszka to jest coś !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba...takie zestawienie artystyczne...a jakie to ma brzmienie!!!:D:D:D::D:DD:D istna poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poezja w kazdym calu :D:D:D:D:D:D:D:D:D brzmienie tez extra , mnie kojarzyło się z odgłosami z brzucha gdy byłam głodna , no bo Flora i Kiszka to flora bateryja jelit no nie :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się rozkręcił temat o imionach. Imię exi to imię Anouk :P Sorry Ani, ale pomimo całej mojej sympatii do Ciebie to imię u nas odpada :P Imię Celi i ninke to siostra mojego. Z imion męskich padło Kamil, mój brat ma tak na imię. Chciałam żeby był Piotrusiem, bo uwielbiałam wierszyk: Tam w ogródku, przy agreście Piotruś usnął nam nareszcie. Pszczoły, bąki bądźcie ciszej, bo tam śpi mój braciszek :D Co do mojego imienia, lubię je. Katarzyna brzmi poważnie, ale i tak wszyscy mówią Kasia, Kaśka bardzo rzadko. Za to moja mama wołała na mnie jod kiedy byłam berbeciem - Katarzynka. Zresztą imię wzięła od ulubionych pierniczków :D Miałam mieć na imię Nell, niestety imię w tamtych czasach musiało kończyć się na A. Nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyxhodzi więc na to, że moje prawdziwe imię to imię Waszych Ex, a co poniektórych z Was to imię mojej:P Wniosek jest jeden imiona są niezależne od noszących je osób. Trywaialny wniosek, że aż boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko Lena to bardzo ładne imię. Kiedyś też je obstawiałam, ale zrobiło się zbyt popularne :o Zdecydowanie mniej popularne jest Helena, a też można zdrobnić jako Lenka :) Nademną mieszkają bardzo fajowi sąsiedzi. Młodzi ludzie z dwójką dzieci. Ich córka, aparatka nie z tej ziemi, wygadana badzo jak na 5 latkę ma na imię Irena. Imię nieco z lamusa, ale wiecie co - podoba mi się i fantastycznie do niej pasuje jak je zdrabniają Irusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku to ty nosisz to samo imię co exia J :O Ona tez jest teraz dumna ze swojego imienia i nazwiska, ale jak miała panieńskie to jakoś dumna nie była :P i jakoś jej się nie dziwię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani może to i trywialne, ale pewnych imion nie lubimy przez osoby :P i ból nie ból nic sie z tym zrobić nie da !!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ale tu imion dzisiaj zostało wymienionych... hohoho :D ja swoje kocham.. Wiola... Ale szczęka z wielkim hukiem uderzyła mi o ziemię gdy dowiedziałam się,ze prawie ex mojego A. ma na imię dokładnie tak samo jak ja... Nieswojo się poczułam... A później kolejny zbieg okoliczności mnie spotkał w postaci dnia i miesiąca urodzin pierwszego dziecka mojego A.- też taki sam jak moje... Co do imion dla dziecka... z dziewczęcych podoba mi się Kornelia, Amelia i Maja... A z chłopięcych Michał ponad wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×